[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: barteKKK03 » wt sie 10, 2010 09:41

Kevin_mkII pisze:Bartek dla ciebie i twojej Rallye'owej choroby Glipton byłby idealny... raz sprubujesz i do skóry nie kupisz nic innego...
Obecnie szukam czegoś do skórki z Edition Blue... tam jest cały środek do ogarnięcia... potem dopiero dopieszczałbym wszystkie Recaro'sy :P



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Re: [golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 2

Post autor: Kevin_mkII » wt sie 10, 2010 16:21

barteKKK03 pisze:
Kevin_mkII pisze:Bartek dla ciebie i twojej Rallye'owej choroby Glipton byłby idealny... raz sprubujesz i do skóry nie kupisz nic innego...
Obecnie szukam czegoś do skórki z Edition Blue... tam jest cały środek do ogarnięcia... potem dopiero dopieszczałbym wszystkie Recaro'sy :P

wyprubuj gliptone'a a juz nie kupisz nic innego do skóry :bigok:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » śr sie 25, 2010 22:23

w końcu ruszyłem w kierunku podniesienia mocy.... tzn zaczęłm juz z chłodnica oleju mocala ale teraz powazniej bo zbierałem sie do tego jak stara baba tak wiec auto znowu w góre i mordęga by sciagnac downpipe, walczylem z tym ze 4 godziny... ale udało sie
Obrazek
Obrazek
po zdemontowaniu Downpipe zawiozłem go do MG Motorsport na zrobienie miejsca na sonde AFR (potrzebne do porządnego remapu ]:) ) i wstawienie w koncu sondy EGT( wybrałęm tą opcje po przeanalizowaniu za i przeciw odnosnie montazu termopary, wiem ze idealnie był by montaz jak najblizej zaworów wydechowych lub w kolektorze a te w 1.8t lubia pekać a niechciałem pomagać w tym, dwa - termopary czasem lubia sie upalic i wpasć w turbo takze znowu koszta, wiec najlepiej było mi zamontowac sonde w Downpipe gdzie według testów jest chłodniej o 130 stopni w porownaniu do temperatury w kolekotrze w 1.8t takze warning ustawiony o 130stopni nizej i działa) no i owiniecie Downpipe'a bandażem termo
Obrazek
po testach rzeczywiscie troche kopci sie z bandaza ale to minie i wyraźnie chłodniej zrobiło sie pod maską :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

lukas87
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pt lip 04, 2008 17:37

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: lukas87 » czw sie 26, 2010 18:37

NAJŁADNIEJSZY I NAJBARDZIEJ DOPIESZCZONY GOLFIK jaki w życiu widziałem!!!jestem pełen uznania za włożoną pracę, czas no i kasę :bigok:
...myślę, że z Twoim autkiem może konkurować jedynie projekt Lakierasa i Cowboya :chytry:


BMW E46 320d M47+ Powered By Bagor
Audi A3 1,8T AGU+ Powered By Bagor

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » czw sie 26, 2010 21:12

dziekuje ci bardzo za ciepłe słowa... ale nie mozemy ze soba konkurowac... bo nie o to w tym chodzi a dwa kazde auto ma swoj wlasny styl... i wszystkie sa super... jest o wiele wiecej lepszych projketow niz moj ale dziekuje ze Tobie sie podoba...
pozdrawiam


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: RafaelloW007 » czw sie 26, 2010 21:55

Kevin_mkII pisze:jest o wiele wiecej lepszych projketow niz moj ale dziekuje ze Tobie sie podoba...
bez przesady, az tak odpicowanych trojek nie jest zbyt duzo, przynajmniej w PL

jak dla mnie auto jest w czołówce golfów w naszym kraju, bla bla bla itd ale jedno co mi się nie podoba to że robiłes blache od podstaw, założyłeś obrysy i zostawiłeś boczne kierunki? gryzie to sie troche, no i tylna rejestracja, jest za mała i średnio to wygląda, powinna być idealnie na wymiar blendy, to takie uwagi z mojej strony, może już kiedys bylo o tym pisane. mam nadzieje obejrzec kiedys na zywo bo projekt jest mega, pzdr



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Re: [golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 2

Post autor: Kevin_mkII » pt sie 27, 2010 00:01

RafaelloW007 pisze:
Kevin_mkII pisze:jest o wiele wiecej lepszych projketow niz moj ale dziekuje ze Tobie sie podoba...
bez przesady, az tak odpicowanych trojek nie jest zbyt duzo, przynajmniej w PL

jak dla mnie auto jest w czołówce golfów w naszym kraju, bla bla bla itd ale jedno co mi się nie podoba to że robiłes blache od podstaw, założyłeś obrysy i zostawiłeś boczne kierunki? gryzie to sie troche, no i tylna rejestracja, jest za mała i średnio to wygląda, powinna być idealnie na wymiar blendy, to takie uwagi z mojej strony, może już kiedys bylo o tym pisane. mam nadzieje obejrzec kiedys na zywo bo projekt jest mega, pzdr
moze i racja... troche sie to gryzie...ale niestety juz tak zostanie... no moze oprocz tego ze wpadna czarne obrysy Helli z USA i sie troche to schowa...
tylna rejestracja uwazam jest idealna poza rozmiarami... za cholere nie podobaja mi sie te ktore sarobione w polsce jedna linia znakow wieksza druga mniejsza lub w ogole zbyt chude te znaki..., ale dziekuje za spostrzeżenia


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: RafaelloW007 » pt sie 27, 2010 15:26

Kevin_mkII pisze:no moze oprocz tego ze wpadna czarne obrysy Helli z USA i sie troche to schowa...
fajny pomysł, albo może zostawić jasne obrysy żeby były widoczne, wkoncu pakiet us jest po to żeby bylo go widac i zamias kierunków zaslepki wolfsburg

wzór rejestracji jest dobry tylko właśnie ten rozmiar mógłby być większy, tak czy siak fura konkret, niedługo nie będziesz miał co zmieniać bo już będzie wszystko pozmianiane :) pzdr



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » pt sie 27, 2010 16:36

RafaelloW007 pisze:niedługo nie będziesz miał co zmieniać bo już będzie wszystko pozmianiane pzdr
końca nie ma nigdy :satan:


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
daniell89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 21:44
Lokalizacja: Barlinek
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: daniell89 » czw wrz 02, 2010 17:12

jak dla mnie to trójeczka jakich mało w Pl, i naprawde chyba lakierasa projekcik bedzie tylko jeszcze taki konkretny...a może mało jeszcze widziałem :jezor: fura do pozazdroszczenia i powodzenia w podnoszeniu mooocy :bajer:


one style, german style!!
ObrazekObrazek

mój Dziad viewtopic.php?f=87&t=473113
Nasza grupa facebook.com/vwaddictbk?ref=hl zapraszam do oglądania i lajkowania!!

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » pt wrz 10, 2010 17:15

a wiec stało sie :)

skierowałem swoje kroki do Compsportu i jestem bardzo zadowolony i z wyniku i z obsługi :) naprawde polecam każdemu.
Obrazek
wiec juz jakis czas temu zacząłem sie przygotowywać do zrobienia programu, miejsce na sonde, downpipe owiniety bandażem, chłodnica Mocala itp aż w końcu trzeba było rozejrzeć sie za kimś kto to jakos z głową zrobi... nie przesadzi z doładowaniem i paliwem by jakos to auto w miare bezwaryjnie jeździło i dawało jeszcze wieksza frajde z jazdy. Myslałem o GTO, Dynosoft i Compsport no i akurat tez w klubie audi a3 było grupowe chipowanie, zagadałem czy mozna dołaczyc, chcieli najpierw auto zobaczyc (mysleli ze przyjedzie trup z kablami na wierzchu ledwie jezdzcy ale sie zdziwili).
Juz przed wczoraj trafiłem na luke gdzie jedna osoba dała ciała i nie przyjechała i wjechałem na rolki bo chcieli sobie je zobaczyc, podpiac pod kompa itp, o dziwo auto wjechało na rolki ale delikatnie ocierało o rolke hamownii zadecydowalismy ze podniose auto i przyjade kolejnego dnia bo jak stwierdzono nie ma zadnych przeciwwskazań:)

Kolejnego dnia szybko z pracy w trójke wskoczyłem i pojechałem do Elprosysu gdzie akurat Comsport grupowo chipował auta... zostałem na koniec i jak sie okazało dobrze ze sie stało bo troche z tym zeszło. Od 15 do 20 Patryk z Compsportu bawił sie programami.

i do rzeczy :)

kiedyś pokazywałem wykres...
Obrazek
wiedziałem dobrze to ze było to robione na popsutej przepływce i liczylem na seryjną moc na zdrowej przepływce ale nie liczylem na to co wyskoczyło na zdrowej

zdziwienie --- silnik w serii na seryjnym doładowaniu wypluł to: (250kuca i 299Nm) gdzie powinno byc 209ps i 270Nm, Compsport jak powiedział później tak mocnej seri nie widział jeszcze, dodatkowo zczytał zawartosc sterownika i potwierdziło sie to iż komputer jest nie tkniety reka zadnego tunera :)
Obrazek

no i wgrał mi Patryk kilka programów posprawdzał i wycisnał zdrowy program ale niestety max co da sie osiagnac na tych gratach gdyż wtryski przy 6000rpm sa otwarte na 100%
Dla turbo tez jest to bezpieczny soft takze niechcielismy przesadzać o zostawilismy to:
274ps i 355Nm
Obrazek

moglismy tez naładowac wiecej momentu ( na ok 390Nm) ale autem w ogole nie dało by sie sensownie ruszyć także zostało to...

tu porównanie serii do remapu
Obrazek

wrażenia z jazdy...na mokrym zapomnij o naciskaniu gazu :) na suchym.... bajka :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
KonradzikIV
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2722
Rejestracja: pn gru 17, 2007 15:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: KonradzikIV » pt wrz 10, 2010 20:22

fajnie że chłopaki profi podeszli do tematu, dobrze to teraz musi zapinać :) gratki wyniku !


Obrazek

Awatar użytkownika
MaNo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 388
Rejestracja: ndz lip 08, 2007 22:44
Lokalizacja: Brzesko

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: MaNo » pt wrz 10, 2010 23:21

Kevin_mkII, piękny wynik :satan: POGRATULOWAĆ :food: :food: :food: Ważyłeś swoją golfine na tym setupie ??



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Post autor: Kevin_mkII » pt wrz 10, 2010 23:28

niee niestety nie... do szczescia mi to nie potrzebne choc jak bedzie gdzies mozliwosc to czemu nie


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości