MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr cze 30, 2010 14:05

steniu4 pisze:Luźno. Ale Karola jakby co moge polecać. Dobry kumpel jeszcze z czasów GSi... Tunerska kopalnia wiedzy
Jak narazie to zamówię na pewno u niego, chyba że mapet by dużo obniżył. Oczywiście najbardziej przypasowała by mi używka w cenie 400 zł i wtedy od razu na przyciemkę drania :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
ozyrysh
kieroVWca boroVWca
kieroVWca boroVWca
Posty: 689
Rejestracja: sob mar 13, 2010 20:50
Lokalizacja: Niedźwiedź
Kontakt:

Post autor: ozyrysh » śr cze 30, 2010 21:10

truckman, Ty masz lusterka na czarno?? Mat czy połysk bo piszesz na 1 str ale na zdjeciach nie widac wyraznie :bajer:
zamierzam u siebie tak samo zrobic :chytry:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr cze 30, 2010 21:17

Czarny połysk obecnie.

Był wcześniej mat, ale wolę bling bling :P


Obrazek

Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » pn lip 05, 2010 22:44

Poczytałem, poogladałem.. i jestem pod wrazeniem włożonej pracy , a w szczególności ze w waria(n)ta, także dodatkowy + dla Ciebie ;)

odrazu zapytanie , obrysy wstawiłes w orginalne listwy czy kupowałes specjalnie z US-a ?


VW forever..

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » sob lip 31, 2010 17:07

mlody87 pisze:odrazu zapytanie , obrysy wstawiłes w orginalne listwy czy kupowałes specjalnie z US-a ?
niestety listwa USA ciągnie za sobą cały zderzak, więc grubą kasę. Obrysy są wstawione na sztukę do zderzaka, który i tak ciągle jest w wersji przejściowej, ale już nie długo bo zacząłem polowanie na przedni zderzak w moim kolorze w dobrej monecie( to tak zeby nie malować obecnego, bo taniej jest kupic igłe za 200 zł) no i przednia listwa pójdzie do zespawania z drugą, tak że będę mógł bez obaw auto stawiać w słońcu i nie patrzeć się w drugą stronę ze wstydu jak ktoś patrzy na auto :helm:



EDYCJA:

Powiedzmy, że nowości w aucie ;)

Siateczka w końcu przykręcona( oczywiście za duże dziury bo po co sprawdzić po jednej jak można wszystkie wywiercić i sprawdzić czy pasuje śruba, ale trzyma się)
Obrazek

Za dużo jest zwykłego podwójnego kierunku na forum to swój pomodziłem tak że jest jedyny taki :finga: W końcu ten prawy dolny poprawiłem, że jest tak pomarańczowy jak reszta

Obrazek
Obrazek

i takie porównanie z seryjnym prawdopodobnie Basisem:

Obrazek



aaaa no i misiaki się przyczepiły do braku blachy. Narazie jest skrucha, jak dorobię się dokładki V6 to blacha out


Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: Tomek gd » sob lip 31, 2010 17:21

truckman pisze:Za dużo jest zwykłego podwójnego kierunku na forum to swój pomodziłem tak że jest jedyny taki W końcu ten prawy dolny poprawiłem, że jest tak pomarańczowy jak reszta

ladnie, ladnie ale co w nim takiego niezwyczajnego? bo nie kumam :helm: unikatowy to mam ja, bo mam czarne migacze :bajer:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » sob lip 31, 2010 17:30

ladnie, ladnie ale co w nim takiego niezwyczajnego? bo nie kumam unikatowy to mam ja, bo mam czarne migacze
Zanim był czarny mogłeś spojrzeć na niego z góry byłby srebrny. Mam barwione na pomarańczowo szkiełka/plastiki "kloszy'' więc nie zależnie od kąta patrzenia na lampy kierunki są pomarańczowe ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
Arkadiush
Forum Master
Forum Master
Posty: 1672
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 16:39
Lokalizacja: Hamburg/Szczecin
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: Arkadiush » sob lip 31, 2010 18:06

A na tyl kiedy lexusy przyjda?


MERCEDES BENZ SL 500 R129 V8
Obrazek
viewtopic.php?f=89&t=190930&start=0
[I][I][I][I][I][I][][][][] - 60% UKOŃCZONE MK4

Awatar użytkownika
Tomek gd
Forum Master
Forum Master
Posty: 1625
Rejestracja: pn mar 02, 2009 00:07
Lokalizacja: Gdańsk
Auto: passat b6
Kontakt:

MKIV Variant by truckman

Post autor: Tomek gd » sob lip 31, 2010 18:21

Arkadiush pisze:A na tyl kiedy lexusy przyjda?
WTF? :rotfl: :rotfl:

truckman pisze: kąta patrzenia na lampy kierunki są pomarańczowe
acha :grin: teraz kumam, ja koloru pomaranczowego wlasnie chcialem uniknac pod kazdym katem, wiec nawet zarowki mam wlozone srebne(tylko kiedy swieca sa pomaranczowe) :helm: ale kazdy ma inny punkt widzenia :pub:
truckman pisze:takie porównanie
miazdzace zwyciestwo przez KO :okej:

gratki za fajnego Variata :bigok:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » pn sie 02, 2010 17:31

A na tyl kiedy lexusy przyjda?
Właśnie wyszarpałem w dobrej monecie, jak wsadzę to wstawię foto :food:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

MKIV Variant by truckman

Post autor: steniu4 » ndz sie 08, 2010 21:43

Wujek ostatnio kiedy byłem w BD dopiero załapałem, że wywaliłeś klubową naklejkę z tylnej klapy. Powiem Ci, że teraz wygląda lepiej zdecydowanie. Taki się zrobil pełniejszy masywniejszy, szerszy i bardziej germański ten tył...


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » pn sie 09, 2010 13:27

Ostatnio za namową sagano poleciała też wycieraczka i jest jeszcze lepiej. Pozostaje ogarnąć mocowanie haku :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Re: MKIV Variant by truckman

Post autor: steniu4 » pn sie 09, 2010 22:14

truckman pisze:Ostatnio za namową sagano poleciała też wycieraczka i jest jeszcze lepiej. Pozostaje ogarnąć mocowanie haku :bigok:
No widzisz. Elegancko i zerowym kosztem. + za wywalenie wycieraczki :pub: Mocowania haka nie kojarzę ale będę na BD na bank to looknę i tez uruchomię mózg. Czasem trzeba :goof:
Ale wiesz co? Tak przeglądam fotki Twojego wariata i dochodzę do wniosku, że tinting by mu zaszkodził. Fajnie właśnie, że jest szeroki, niski i ma jasne szyby... Dokładnie tez to widać nawet na Twoim banerze. Dołóż mu w wyobraźni czarną szybę i zrobi się zduszona ciemna kicha jak co drugi VW kombi napakowany ekipami budowlanymi... I popłyniesz na 700plnów a za to co można by zrobić :hmm:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MKIV Variant by truckman

Post autor: truckman » wt sie 10, 2010 18:31

Przyciemkę chciałem bo denerwuje mnie słońce po szybach, ale zastanawiam się czy nie lepiej tą kasę utopić w pełnej elektryce.

Tak w ogóle to w przyszłą środę autko wpada do pana doktora na miejmy nadzieję że tylko uszczelkę pod głowicą( gruba kasa, bo pewnie pod 5 stówek dojdzie) ale w końcu można będzie jeździć :satan:

No i oczywiście pewien ważny dodatek zaraz po wypłacie, czyli :dol: :dol: :dol: :hmm:
No i tym miłym akcentem zakończę jakieś tam większe mody na jakiś czas bo skupię się na dopieszczeniu tego co już zrobiłem, a nie jest to zbyt idealne:
- zderzak przód, używka w moim kolorze
- listwa przód tym razem zaspawana
- lusterka dokładniej na połysk
- nowa folia na słupki
z nowych rzeczy:
- relingi w połysk
- no i pomalutku projekt komora silnika :kac:

Zdjęcie tyłu z lokatorem w mocowaniu haka i zaślepką zamiast tylnej wycieraczki( swoją drogą do poprawki szprajem bo jest pomalowana śnieżką bez użycia pędzla ;) )

Obrazek

Wiem wiem, byłem przeciwnikiem braku wycieraczek, ale jednak szpecą niemiłosiernie :ass:


aaaa i jeszcze pomalowałem klocki czarnym połyskiem( tak napisali na puszcze no i trochę blasku jest ;) )


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości