MK4 Variant 1,9 TDI by OEMTUNING.PL | Auto na sprzedaż!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » czw lip 02, 2009 20:50

Jest już odtwarzacz DVD firmy AUDIOMEDIA:
Obrazek

Pojawił się natomiast problem, gdzie go założyc, bo choc jest wielkości zwykłego radia to nie ma na niego miejsca w schowku. Wieczorem sprobuje cos wymyslec.

---

Nie moge znaleźć namiarów na gościa od ramek aluminiowych o ktore pytałeś QCHARZ, ale jak tylko mi sie uda go dorwac to podesle Ci info na PW

---

Zabawa z multimediami zakonczona - efekt na zdjeciach ponizej. Jak sie okazalo w trakcie odtwarzacz jest renomowanej firmy, czego nawet nie przypuszczalem, bo marka byla do tej pory przeze mnie nieznana.

AudioMedia to marka, której założycielem jest Clarion Włochy. W początkowym okresie miała być uzupełnieniem oferty marki Clarion ale z czasem stała się solidną podstawą oferując całą gamę produktów w bardzo atrakcyjnych cenach czyli segmencie rynku nie konkurującym z produktami Clariona.

Clarion? Hhmm... brzmi ciekawie ;) DVD i całość spisuje sie rewelacyjnie. Najlepsza jazda jest w nocy :P

Tak to wszystko wyglada (DVD w efekcie weszło do schowka, tylko musiałem w nim wyciąć dużą dziurę, aby radio weszło na głębokość):
Obrazek Obrazek Obrazek

Jak się podoba?

EDIT:
Po dłuższej, wakacyjnej nieobecnosci witam ponownie ;)

Wyjazd do Chorwacji w 100% udany... no może w 90% bo był mały ZONK... przed samym przekroczeniem granicy w Chyżnem... cały bok przerysowany od strony kierowcy, ale na szczescie to nie z mojej winy.

Uszkodzone: przedni zderzak i listwa zderzaka, przedni błotnik, drzwi od strony kierowcy, drzwi tylne, tylna ćwiartka i tylny zderzak.

Takze przez całe 2 tygodnie musialem sie rozkoszowac w Chorwacji tym jakże "pieknym" widokiem przerysowanego auta.

No i za każdym razem musialem ustawiac autko do zdjec tą dobrą stroną.
Autko juz umowione w lakierni na jutro: bedzie go reanimował najlepszy warsztat w okolicy Trojak Auto w Czańcu k/Bielska-Białej

No i przy okazji beda srebrne listwy i klamki

Obrazek Obrazek

I tutaj już parę innych fotek z wyjazdu... Chorwacja to piekny kraj do zdjec:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

miqs

Post autor: miqs » pt sie 07, 2009 14:26

Jak to ktoś pięknie powiedział: "Dzwon matką tuningu" Pomalują ci listwy i klamki i będzie super o wiele lepiej. Jeszcze zrób sobie folią słupki to dodaje najwięcej :)



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt sie 07, 2009 15:03

Autko stoi w jednym z najlepszych serwisów na Śląsku - TROJAK Auto... robią tam takie fury ze ho... Jaguary, Mercedesy... ładnie robią. Z ubezpieczalni przyznali mi:

1. ZDERZAK PRZÓD GRUNTOW: wymiana + lakierowanie
2. LISTWA OCHRONNA ZDERZAKA PRZÓD: wymiana
3. BŁOTNIK LEWY: wymiana + lakierowanie
4. DRZWI PRZÓD LEWE: wymiana + lakierowanie
5. KLAMKA DRZWI PRZEDNICH LEWA: wymiana
6. LISTWA DRZWI PRZEDNICH LEWA: wymiana
7. KLAMKA ZEWN DRZWI TYLNYCH LEWA: wymiana
8. LISTWA DRZWI TYŁ LEWA: wymiana
9. ZDERZAK TYŁ GRUNTOWANY: wymiana + lakierowanie
10. LISTWA OZDOBNA ZDERZAKA TYŁ: wymiana
11. ŚCIANA BOCZNA LEWA:wymiana + lakierowanie
12. KPL KLEJU SZYBY: wymiana
13. DRZWI TYLNE LEWE: naprawa (12 ROBOCZOGODZIN) + lakierowanie
14. NADKOLE ZEWN LEWE - naprawa częściowa (10 ROBOCZOGODZIN) + lakierowanie wierzchnie
15. LUSTERKO ZEWNĘTRZNE LEWE - lakierowanie wierzchnie

Czesci nowe z ASO :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

miqs

Post autor: miqs » pt sie 07, 2009 15:07

Rozumiem, że opłacił się dzwon :)



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt sie 07, 2009 15:12

Zobaczymy dopiero jak odbiorę samochód :) Wiem juz na pewno ze listwy muszą zostać czarne, bo chwilowo nie mialem pieniedzy na polakierowanie ich.

Beda tylko srebrne klamki.

Kase odlozylem na wtryski 216 od Cowboya :P teraz zbieram jeszcze na program :D


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

miqs

Post autor: miqs » pt sie 07, 2009 16:08

No jak poszło na wtryski to się co dziwić nie ma :)



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt sie 07, 2009 18:32

Sam fakt nowych listew ozdobnych zderzaków, drzwi... nowy lakier - to i tak wpłynie na odmłodzenie i efekt wizualny Variata ;)

Głupio mi bez niego, tłukę sie teraz Meganką II 1.5 dCi 105 km... ale to nie VW, jakoś mi tak ciasno w niej... przyzwyczailem sie juz do Golfa :)

i navi mi nieraz brakuje :P


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » pt sie 07, 2009 18:41

showtime, ile placisz za lakier na zderzakach blotnikach i drzwiach w sumie 6elementuw :) tak strzelam ze jak firma konkret to ze ok 2k zawołali za wszystko



miqs

Post autor: miqs » pt sie 07, 2009 18:42

showtime, meganka przynajmniej ma lepszego buta ze względu na wymiary :P

Jak można wiedzieć ile ci policzyli za malowanie listw i klamek( sam to raczej będę robił, ale chciałbym się dowiedzieć czy gra jest warta świeczki :) )



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob sie 08, 2009 08:30

To_mas, ja nie place nic tylko ubezpieczalnia i robie wszystko bezgotowkowo, na nowych elementach - warsztat wystawia fakture i ubezpieczalnia za nią płaci :)

Same drzwi przednie kosztowały 2245 zł w serwisie :) szkoda całkowita nie wystąpiła, wiec chyba opłaca jednak się im zapłacić za tą fakturę :)

miqs, za komplet listew na aucie i klamki 850 zł z materiałem + dopłata do listew gruntowanych (przygotowanych fabrycznie pod lakier...) - z czarnymi nie chce im sie bawic... chcą juz gotowe w podkładzie, tak jak wychodzą z ASO.

Ja nie mam ponad 1000 zl na taką pierdołę. Będzie tak jak w Passatach - klamki pod kolor auta (50 zł/malowanie szt.)

Dodatkowo poprosiłem o oklejenie za dopłatą słupków :) i też beda! jak wyjedzie auto w czwartek z serwisu to wrzuce foto :)
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 08:31 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » sob sie 08, 2009 09:21

Fajny wycieczkowy samochód rodzinny ;) video zrobiłeś konkretne - audio pod 2 din pasuje do mk4 idealnie

efekt świetny - na prawde



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob sie 08, 2009 14:19

Dzieki bardzo... po odebraniu autka z lakierni jest jeszcze pare rzeczy do zrobienia ;) a pozniej zaczynamy pakowanie nowych wtrysków 216 i programu :P

A tu maly VT po tym jak autko wyjdzie z lakierni :D
Czarne slupki i srebrne klamki :D

Obrazek


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

miqs

Post autor: miqs » sob sie 08, 2009 22:37

Czy nie uważasz, że o wiele młodziej wygląda? :P Jak będą listwy to już zupełnie :)
dopłata do listew gruntowanych (przygotowanych fabrycznie pod lakier...) - z czarnymi nie chce im sie bawic... chcą juz gotowe w podkładzie
Szlifować listew im się nie chce :P

Uważam, że przy takiej szkodzie lepiej było brać kasę. Drzwi i resztę elementów kupujesz na szrocie, ewentualnie ci pomalują jeszcze raz i masz sporo kasy do przodu, bo zawsze jest nadwyżka, czasami naprawdę spora( kiedyś mama skasowała w Peugeocie drzwi, ot cofała z otwartymi. Szkoda na 1600 zł wyceniona, zapłaciła 500 u mechanika, wyglądało jak nówka nie śmigane...) :)
Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2009 22:46 przez miqs, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr sie 12, 2009 09:57

miqs pisze:Czy nie uważasz, że o wiele młodziej wygląda? :P Jak będą listwy to już zupełnie :)
dopłata do listew gruntowanych (przygotowanych fabrycznie pod lakier...) - z czarnymi nie chce im sie bawic... chcą juz gotowe w podkładzie
Szlifować listew im się nie chce :P

Uważam, że przy takiej szkodzie lepiej było brać kasę. Drzwi i resztę elementów kupujesz na szrocie, ewentualnie ci pomalują jeszcze raz i masz sporo kasy do przodu, bo zawsze jest nadwyżka, czasami naprawdę spora( kiedyś mama skasowała w Peugeocie drzwi, ot cofała z otwartymi. Szkoda na 1600 zł wyceniona, zapłaciła 500 u mechanika, wyglądało jak nówka nie śmigane...) :)
Ja po prostu zażyczyłem sobie nowe elementy z ASO, bo wiem jak jest przy sprzedazy auta. Pozniej mi ktos powie ze nie wiadomo jakie dachowanie było tym autem :)

A tak to mam pełną dokumentacje fotograficzną po kolizji, podczas naprawy w serwisie i nie omieszkam nie pokazać jej przy sprzedaży.

Serwis mam zaufany... robili nam już wiele samochodów. Teraz stoi u nich nasze Audi A3 2.0 TDI Quattro - procz nowego lakieru czarnego przerabiają środek na S3 (całe wnętrze kupione od S3 w Niemczech z rozbitka). Wcześniej robili Golfa V 2.0 TDI 4-motion mojego kuzyna (wystylizowany na R32 - oryginalne zderzaki, zmieniony wydech na R32 itp.)

Warsztat mogę w 100% polecić - nie są to partacze.

A za robotę słupków 225 zł :)

EDIT:
Odebrałem już samochód z lakierni po 3 tygodniach oczekiwania. Wyszło niemało, ale to i tak z OC sprawcy :) lakier położony pięknie.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

A tutaj zdjęcia z prac blacharskich. Jak widać wszystkie elementy NOWE z ASO:
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Oczywiście są srebrne klamki i czarne słupki... inny samochód :) Ocenicie?


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 29 gości