[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Adrianao8 » śr lis 24, 2010 19:19

RafaelloW007 pisze:swapuj dziada na TDI, bedziesz zadowolony
By było extra! w sam raz zajęcie na zimę... :hmm:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » czw lis 25, 2010 00:04

no na pewno nie na tą ;) swap jest gdzieś tam w głowie ale chyba mocna benzyna mi w głowie siedzi bardziej :jezor: ale TDI, nie głupia sprawa również ;) pamiętajcie że tam gdzie zaczyna się pasja kończy się ekonomia :finga: sam nie wiem...

właśnie wróciłem z garażu, podciągnąłem sobie ręczny i wielkie podziękowania ponownie dla RZT za pomoc i mile spędzony czas :bigok: jak się sam dorwał do tych gum stabilizatora to nie dał mi się dotknąć, więcej go nie wpuszczę do kanału :grin: w każdym razie, jakby nie było, pomógł mi z jedną rzeczą czego bym sam nie zrobił, mianowicie pojawiły się dwie małe dziurki w wydechu końcowym, na które trafiliśmy przez przypadek :) zostały ładnie zaspawane i dzięki wielkie za to spawanko :pub: w gruncie rzeczy żeby wyjąć wydech końcowy trzeba wykręcać amory tylne z górnych mocowań ;) na seryjnym zawiasie koła by ładnie opadły razem z belką, a tak nad belką wydech wyjść nie chce ;) gewinde ma taką sztywność i krótki skok że koła zamiast zostać na ziemi, idą w górę ;) więc zawias do rozmontowania jakby ktoś kiedyś próbował takich zabiegów :)

pozdrawiam :satan:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Adrianao8 » czw lis 25, 2010 00:51

POOREK pisze:pamiętajcie że tam gdzie zaczyna się pasja kończy się ekonomia :finga:
Fuck The Fuel Economy :bigok:
POOREK pisze:więc zawias do rozmontowania jakby ktoś kiedyś próbował takich zabiegów :)
Dobrze że mówisz, jeden problem mniej przy grzebaniu :bigok:



Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Black Devil by POOREK

Post autor: Chaos » czw lis 25, 2010 10:05

Fajnie zrobiony, ale jak już masz zdesie pod kolor to listwy boczne w kolor też bym prysnął.

PS> stabilizator miałeś dokładany?



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » czw lis 25, 2010 14:53

Kaoz, na moje oko był tam od samego początku ;) gumy są ori, choć to akurat wyznacznik nie jest... nie wiem jak wyjeżdżały z fabryki ale po śrubach patrząc itp podejrzewam że był tam od początku ;)

nad listwami myślałem kiedyś, ale nie wiem jak ten plastik po lakierowaniu się będzie zachowywać ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Black Devil by POOREK

Post autor: Chaos » pt lis 26, 2010 09:43

Widzisz, AAM wychodził z fabryki bez stabilizatora, chyba że te modele po 94' miały w końcu w serii :)

Co do listewek, to może uda Ci się dorwać już fabrycznie lakierowane. Wiem że to jest detal, ale na moje oko zyskałby tylko na uroku. :bajer:



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Fredi88 » pt lis 26, 2010 10:55

Kaoz pisze:Co do listewek, to może uda Ci się dorwać już fabrycznie lakierowane. Wiem że to jest detal, ale na moje oko zyskałby tylko na uroku. :bajer:
do 5d latwiej dostac niz do 3d... wiem bo przerabialem temat. Duzo vento mialo malowane listwy w kolorze ;) A jak zderzaki masz cale w kolor to i listwy by sie przydaly :D Nie baw sie czasem w malowanie tych co masz bo i tak ci zejdzie lakier.



Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Re: Black Devil by POOREK

Post autor: Chaos » sob lis 27, 2010 10:41

Fredi88 pisze:
Kaoz pisze:Co do listewek, to może uda Ci się dorwać już fabrycznie lakierowane. Wiem że to jest detal, ale na moje oko zyskałby tylko na uroku. :bajer:
do 5d latwiej dostac niz do 3d... wiem bo przerabialem temat. Duzo vento mialo malowane listwy w kolorze ;) A jak zderzaki masz cale w kolor to i listwy by sie przydaly :D Nie baw sie czasem w malowanie tych co masz bo i tak ci zejdzie lakier.
Jesteś pewny? Ja malowałem przedni zderzak u średnio zaawansowanego lakiernika i po 1,5 roku nic nie odchodzi. W sumie to struktura taka sama.



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Fredi88 » sob lis 27, 2010 10:45

Kaoz pisze:Jesteś pewny? Ja malowałem przedni zderzak u średnio zaawansowanego lakiernika i po 1,5 roku nic nie odchodzi. W sumie to struktura taka sama.
listwa jest bardziej miekka... i uwierz mi ze zacznie odłazic predzej czy pozniej. Zderzaki tez malowalem, mialy chropowata gore i nic sie nie dzialo. Listwy to dziadostwo. Po co sobie zycie utrudniac skoro VW wypuszczal listwy fabrycznie przystosowane pod malowanie?



Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Black Devil by POOREK

Post autor: Chaos » śr gru 01, 2010 16:41

Fredi88, to było pytanie, nie atak :) przekonałeś mnie. Swoją droga ja bym ich szukał :bajer:



Awatar użytkownika
kojot 49
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 785
Rejestracja: pt mar 16, 2007 16:55
Lokalizacja: ZambróVW

Black Devil by POOREK

Post autor: kojot 49 » pn gru 20, 2010 00:33

POOREK, jakim motocyklem śmigasz bo na jednej z fot zauważyłem oponki motocyklowe :bajer:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » wt gru 21, 2010 22:00

śmieszna sprawa ale żadnym :bajer: fajna zabawka, ale nie dla mnie chyba :grin: wolę 4 kółka :pub: a oponki, długa historia :jezor:

ostatnio przeglądałem foty golfa i takie coś z wiosny wpadło mi w oko ;)

Obrazek

tęskno za sezonem, oj tęskno :) jak każdemu chyba... za tymi furami które w słońcu ukazują swoje piękno :)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Black Devil by POOREK

Post autor: POOREK » wt gru 21, 2010 22:53

jeździ, jest max use :) bo auto nie jest tylko zlotowe, a potrzebne mi jest na codzień do normalnego funkcjonowania ;) jest rozebrane ze wszystkiego czego się da, miny znajomych - bezcenne :rotfl: ale słońca na codzień nie ma, co się golfa umyje to zaraz jest w syfie z dróg... niezbyt ciekawie to wygląda przecież... :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Black Devil by POOREK

Post autor: Adrian1989 » wt gru 21, 2010 23:03

fota jak z fotoradaru :P


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości