[GOLF MK3] GTI VR6 20 Jahre - conek / NA CZĘŚCI!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
pudel_łdz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 980
Rejestracja: pn lis 13, 2006 00:28
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: pudel_łdz » czw wrz 02, 2010 15:01

Co tutaj dużo mówić golf konkret, powiem szczerze że jedno z ładniejszych mk III jakie widziałem, Bardzo mi się podoba, tak trzymaj !


moje dwa maleństwa :
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2136155#2136155 - MK IV TDI 183PS/400NM 4motion
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=330672 - MK II 1.3NZ -> 2.0 16V ABF /WSZA/

Awatar użytkownika
kubcor
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2769
Rejestracja: śr paź 29, 2008 16:12
Lokalizacja: SZY
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: kubcor » czw wrz 02, 2010 20:59

Ou fu*k :helm: Dużo sie tutaj zmieniło od mojej ostatniej wizyty tutaj... Koła są świetne - strzał w 10, klapa też mu na dobre wyszła, ogólny całokształt - pysznie :) Ale nic do mnie tak z tych rzecz nie przemawia jak klamki :blush: Są REWELACYJNE! U kołodzieja w Fire And Ice było ładnie, ale tu... To wygląda po prostu luksusowo, jak podpis Carrolla Shelby na desce Mustanga jego autorstwa =D> Brawo!



Lifter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: śr sty 21, 2009 20:25
Lokalizacja: Pasłęk

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: Lifter » czw wrz 02, 2010 23:21

noname_conek, Grtatuluję wszystkich pucharków :P

Słyszałem, że na Cultstyle.pl często stawałeś na kresce.....

" onclick="window.open(this.href);return false;

Kto wygrał ten wyścig? Start miałeś dobry :)



Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: noname_conek » pt wrz 03, 2010 16:53

Lifter pisze:Kto wygrał ten wyścig? Start miałeś dobry :)
ustawialiśmy sie z nim kilka razy na tym filmiku wygrałem dość mocno ogólnie z tą jetta 3:1 dla mnie ;-) on tam ma 2.8 + albo 2.9 właściciel chyba sam nie wie co :D [kolektor przepustnica i komp 2.9 dół 2.9 chyba] kilka osób z forum jechało ze mną już więc może oni się wypowiedzą np. Darecki :P bo na hamowni nie byłem bo niestety na setupe zimowym brakowało 5mm aby haczył o rolki wiec teraz nie ma szans
Lifter pisze:noname_conek, Grtatuluję wszystkich pucharków :P
:okej: dzięki kubcor, pudel_łdz, Kaoz,
dzięki wielkie :pub:
RafaelloW007 pisze:na tył przydałby się jakiś dystans zeby szerzej było ale i tak jest klasa
wiem wiem, zbieram sie cały sezon na to :/ dystanse leża od pół roku, nie miałem czasu na zaklepanie rantów poza tym tył troszkę dostał po dupie i jest może nie miękki ale nie dość twardy i mogło by mocno trzeć, jesli nie sprzedam auta to na wiosnę to zrobię ;-)


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
papol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: sob sty 15, 2005 20:28
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

Re: Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: papol » sob wrz 04, 2010 23:41

noname_conek pisze:
Lifter pisze:Kto wygrał ten wyścig? Start miałeś dobry :)
ustawialiśmy sie z nim kilka razy na tym filmiku wygrałem dość mocno ogólnie z tą jetta 3:1 dla mnie ;-) on tam ma 2.8 + albo 2.9 właściciel chyba sam nie wie co :D [kolektor przepustnica i komp 2.9 dół 2.9 chyba] kilka osób z forum jechało ze mną już więc może oni się wypowiedzą np. Darecki :P bo na hamowni nie byłem bo niestety na setupe zimowym brakowało 5mm aby haczył o rolki wiec teraz nie ma szans
Lifter pisze:noname_conek, Grtatuluję wszystkich pucharków :P
:okej: dzięki kubcor, pudel_łdz, Kaoz,
dzięki wielkie :pub:
RafaelloW007 pisze:na tył przydałby się jakiś dystans zeby szerzej było ale i tak jest klasa
wiem wiem, zbieram sie cały sezon na to :/ dystanse leża od pół roku, nie miałem czasu na zaklepanie rantów poza tym tył troszkę dostał po dupie i jest może nie miękki ale nie dość twardy i mogło by mocno trzeć, jesli nie sprzedam auta to na wiosnę to zrobię ;-)
No ladnie jezdza te vr6,jednak mysle ze ta jetta nie ma 2.9 i raczej nie stala nawet kolo 2.9,nie ma sie jak spotkac ale 2.9 a 2.8 to straszna przepasc. Twoj silnik jest naprawde zdrowy,wykres mowi sam za siebie a napewno poprawilo sie po servisie. :pub:


Instrukcja obslugi VR6?? Przeladowac i odbezpieczyc a potem .... Pojezdzic i przesiasc sie na S4

Obrazek

vr6
http://www.youtube.com/watch?v=g6F8DD3-3LM

http://www.youtube.com/watch?v=1_GmOmg7n4U

Awatar użytkownika
ManiekGLS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 813
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 11:14
Lokalizacja: Krynica M(KLINIKA)
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: ManiekGLS » ndz wrz 05, 2010 13:51

papol, To 2.9 chlopie nie jest tylko glowica 2.9 dol 2.8 po drugie ja z lotki zawsze wygram a ze startu pale przez opony 165 popatrz na filmiku kto pierwszy wystartował.


Obrazek
Klinika Krynica M-Modyfikacje,SWAP
Drive Slow But Low
Mk2 GTI viewtopic.php?p=2552931#2552931" onclick="window.open(this.href);return false;
Mk1 GTI viewtopic.php?t=195507" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: noname_conek » ndz wrz 05, 2010 14:26

ManiekGLS pisze:lotki zawsze wygram
tak chyba powyżej 200 bo mam kaganiec :hmm: nie przypominam sobie żebyś kiedyś z rolki wygrał ze mna na CS dostałeś rolki ale płakałeś że Ci niby 3ka nie weszła :food: ? w drodze na Pasłęk ciągle Ci coś przerywało wiec nawet nie było jak sprawdzić ... ale nie chce mi sie ciągnąc dalej tej rozmowy bo maniek jak zywkle musi sie tłumaczyć :P :okej:
ManiekGLS pisze:na filmiku kto pierwszy wystartował.
czas nauczyć sie ruszać :D
noname_conek pisze:[kolektor przepustnica i komp 2.9 dół 2.9 chyba]
jednak pomyłka, nie dogadaliśmy sie z mańkiem
ManiekGLS pisze:To 2.9 chlopie nie jest tylko glowica 2.9 dol 2.8


ZROBIŁEM PORZĄDEK W 1WSZYM POŚCIE TERAZ ŁADNIE POUKŁADANE Z OPISEM I Z FOTKAMI BO POPRZEDNIE SIĘ POSYPAŁY



pozdr :okej:


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
papol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 488
Rejestracja: sob sty 15, 2005 20:28
Lokalizacja: walbrzych
Kontakt:

Re: Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: papol » ndz wrz 05, 2010 15:05

ManiekGLS pisze:papol, To 2.9 chlopie nie jest tylko glowica 2.9 dol 2.8 po drugie ja z lotki zawsze wygram a ze startu pale przez opony 165 popatrz na filmiku kto pierwszy wystartował.
1wsze to trzeba sie naumiec ruszac,2gie widac ze nie jest to 2.9 a glowa nie dala za wiele temu 2.8 (raczej nie udana kombinacja).Nie ma sie co denerwowac ,to tylko wolne wypowiedzi.Pozdr.


Instrukcja obslugi VR6?? Przeladowac i odbezpieczyc a potem .... Pojezdzic i przesiasc sie na S4

Obrazek

vr6
http://www.youtube.com/watch?v=g6F8DD3-3LM

http://www.youtube.com/watch?v=1_GmOmg7n4U

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: barteKKK03 » ndz wrz 05, 2010 16:23

Nakrętka działa? :grin:



Awatar użytkownika
ManiekGLS
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 813
Rejestracja: ndz kwie 20, 2008 11:14
Lokalizacja: Krynica M(KLINIKA)
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: ManiekGLS » ndz wrz 05, 2010 19:03

papol, Nie mialem z 2.8 dla tego przyszła z 2.9.Racja pierwszy raz startowalem na 1/4 a nie sztuka jest strzelac ze sprzegla pocwicze w tedy moge sie probowac.Pozdro


Obrazek
Klinika Krynica M-Modyfikacje,SWAP
Drive Slow But Low
Mk2 GTI viewtopic.php?p=2552931#2552931" onclick="window.open(this.href);return false;
Mk1 GTI viewtopic.php?t=195507" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
jacekPlacekkk
zbieram na tjuning
zbieram na tjuning
Posty: 435
Rejestracja: pn sie 25, 2008 19:45
Lokalizacja: Siedlce/okolice
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: jacekPlacekkk » pn wrz 13, 2010 15:26

hym zagladam w dział projekty patrze patrze VR6? hehe super wybór tego brakowało, ale co dalej? chyba pozostaje Turbo, bo ty już chyba masz wszystko....

Gratulacje starY :grin: jak kiedyś pisałem takie auto chciałbym na gwiazdkę :bajer:


:-)

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: noname_conek » pn wrz 13, 2010 20:57

jacekPlacekkk pisze:Gratulacje starY :grin:
dzięki!
jacekPlacekkk pisze:hehe super wybór tego brakowało, ale co dalej? chyba pozostaje Turbo, bo ty już chyba masz wszystko....
turbo na pewno nie... Do "wszystkiego" brakuje jeszcze dużo :D
jacekPlacekkk pisze:jak kiedyś pisałem takie auto chciałbym na gwiazdkę :bajer:
jeszcze kilka miesięcy zostało wiec odkładaj kasę :P albo poproś kogoś może sprezentuje :D
barteKKK03 pisze:Nakrętka działa? :grin:
przyznaję sier bez bicia :D jeszcze nie miałem czasu jej założyć :D co 3 dni pompuję koło a nie chce mi sie ściągnąć i uszczelnić :D jakoś w tyg muszę sie zebrać :D ale jeszcze raz Wielkie dzięki! stawiam :pub: na kolejnym zlocie, szkoda że nie pogadaliśmy ale musiełem już sie zbierać bo trochę kilometrów było przede mną :bajer: pozdr!


MÓJ GOLF:
Obrazek

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: emilson » wt wrz 14, 2010 11:15

sprzedajesz te koła wiesniaku czy nie ? :hmm:


never ending story

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Golf MK3 GTI VR6 20 Jahre - conek

Post autor: noname_conek » sob paź 02, 2010 19:32

emilson pisze:sprzedajesz te koła wiesniaku czy nie ? :hmm:
nie :axe: :okej:


ostatnia sesja chyba w tym roku ;-) auto raczej już zostanie tak jak wygląda, trochę zmieniły się priorytety w życiu i czas odpuścić sobie projekt choć pewnie jakieś tam drobnostki pewnie będę jeszcze robił wiec czasami coś tam może jeszcze zapodam

fotki:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek






taki filmik jak autko sie zbiera ;-)

[youtube][/youtube]

a tu wycięty przejazd od 0-100km/h, wiem że powinno być mierzone G-Techem no ale nie posiadam, wieć a z ciekawości chciałem zobaczyć jak to będzie, ale "ogólny zarys" jest :bigok:

[youtube][/youtube]


MÓJ GOLF:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości