MK3 GTi Edition- czerwony bandzior by olafart

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Samer
TDi Master
TDi Master
Posty: 993
Rejestracja: sob paź 25, 2008 19:20
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Samer » wt cze 16, 2009 19:48

olafart, Projekt konkret od poczatku do konca wszystko przemyslane wielki szacun ziomus za wykonany kawał dobrej roboty zapraszam do mnie <LOL>


http://www.variousstyle.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Było: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.ph ... 0#p5638030" onclick="window.open(this.href);return false;
Było: http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=541522" onclick="window.open(this.href);return false;
Jest: Colour Concept in Progress...

Awatar użytkownika
KoperVW
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 282
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 18:59
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: KoperVW » wt cze 16, 2009 20:02

Autko po wszystkich modach pieknie sie prezentuje :wink: powodzenie w dalszych modach :bajer:


Bora USA V6 4MOTION
viewtopic.php?f=89&t=431246
SPRZEDAM
PODKŁADKI PODNOSZĄCE SILNIK --> http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=565847
ZAWORY ELEKTROMAGNETYCZNE AIR RIDE -->http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=119&t=574603

Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » wt cze 16, 2009 21:42

popraw szybe popraw bo jest zle wklejona, jak tam climatronic? wszystko dziala?
sqrwy***n lakiernik-blacharz nawet jej nie wyjal a przytulil za to hajs!!! dzisiaj została wymieniona w profi zakładzie. Przez tę przedniaszybę leciała mi woda do środka- ciurkiem!!!
Generalnie w weekend będę tworzył pozew z powództwa cywilnego- nie odpusczę sukinkotowi, tym bardziej, że w w kilku miejscach juz też zauważyłem żę przyciął w bola z blacharką i nie jest tak rozwiązane jak miało być i za co wział 3,5koła!

clima hula żę hoho- sprawdzona, w 100% trzyma szczelność- muszę tylko wyprowadzić wężyk poza auto, bo niestety leci mi do środka (niestety sporo więcej niż te kilkanaście kropelek- nie może tak zostać) :bajer:

KoperVW, Ehnaton85, dzięki- przez tą szybę miałem ostatnio naprawdę sporo zwątpienia w auto i miałem ochotę go wystawić na Allegro i szukać wymarzonego Corra...



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » wt cze 16, 2009 21:46

ja CI DAM SPRZEDAWAĆ!!!! NIE WAŻ SIĘ!!! a moja przeróbka czujnika temp. trybi bez problemowo??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

Post autor: M4N14K » wt cze 16, 2009 23:57

no no autko naprawdę spoko. wszystko cacy nie ma się do czego przyczepić

(interesują mnie te felgi białe z pierwszej strony, odezwij się na PW)

Jeśli idzie o auto to naprawdę jest na co popatrzeć!


Obrazek

Awatar użytkownika
becior
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2937
Rejestracja: czw cze 19, 2008 17:35
Lokalizacja: GMB
Kontakt:

Post autor: becior » śr cze 17, 2009 01:32

olafart pisze:dzięki- przez tą szybę miałem ostatnio naprawdę sporo zwątpienia w auto i miałem ochotę go wystawić na Allegro i szukać wymarzonego Corra...
Corra? o proszę jednak mk3 to nie jest to, jednak się człowiek skłoni w stronę czegoś konkretniejszego (starszego)... ja też tak mam :helm:


było 20 Jahre 16V... http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=342725&start=0&hilit=becior[

Awatar użytkownika
navwiedzony
777
777
Posty: 680
Rejestracja: wt mar 18, 2008 13:37
Lokalizacja: Zabrze
Auto: Golf 7R
Silnik: CJXC

Post autor: navwiedzony » śr cze 17, 2009 13:23

Autko ogólnie miodzio :bigok: Jedyne co mnie osobiście (i z tego co widziałem w postach nie tylko mnie) trochę "kłuje", to te czarne BBS-y, które się tracą na aucie i mało imponująco wyglądają :foch: Już te 17-stki wyglądały ciekawiej :bajer:
Tak czy inaczej gratuluje pięknej czerwonej maszyny :pub:
Z niecerpliwością czekam na fotki wnętrza :food:

A jak tak już napomknąłeś o sprzedaży, to jak sądzisz ile mógłbyś za niego dostać? Albo może ile byś chciał? Władowałeś w bandziora kupę kasy i serca, ale nie zmienia to faktu, że to tylko (albo aż) trójka :jezor:

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » śr cze 17, 2009 22:00

M4N14K, PW poszedl- kola nei do sprzedania, bo sa potrzebne na zime :bajer:

becior, mk3 to jest to jesli chodzi o dupowoz, ale jednak Corr, badz mk1 cabrio jest autem cultowym. niestety caly czas nei stac mnei na 2 auta (i dlugo jeszcze sie to nie zmini), a raczej zadne z wymienionych autek nie nadaje sie do jazdy zima, a garazu wlasnego nie mam...

navwiedzony, kola, to kwestia gustu- sa czarne, bo srebrnego nie mam nic, wiec tonacja czarne w czerwonym aucie moim zdaniem lepiej się zgrywa niz srebrno na czerwonym z czarnym...

co do sprzedazy- wiesz, koszty tuningow i innych robot nigdy sie nie zwracaja i jedynymi zwrotami moga byc np fotele skorzane, dodatki USA i reszta gadźetów. Te pierdółki wszsytkie na acuie warte sa cos okolo 9-10kola, wiec za cale auto nie wyobrazam wziac mniej niz 14-15tys. a ze nikt mi tyle nie da- rzezbie dalej :helm:
Ostatnio zmieniony śr cze 17, 2009 22:00 przez olafart, łącznie zmieniany 1 raz.



KWAQ9
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 18, 2009 10:12
Lokalizacja: Wołomin
Kontakt:

Post autor: KWAQ9 » czw cze 18, 2009 10:26

Ave!
Na początek mogę pogratulować włożonej pracy w autko bo całokształt jej na pewno pochłonął sporo mamony, czasu i nerwów.
Niestety sprawa lakiernika to po części mój wkład bo sam go poleciłem Olafowi. Dodam tylko że rok wcześniej zrobił mi Civica pięknie i nie miałem żadnych zastrzeżeń czego nie może powiedzieć teraz sam Olaf. Facet po prostu olał sprawę i sam bym tego też tak nie zostawił.
olafart pisze:KoperVW, Ehnaton85, dzięki- przez tą szybę miałem ostatnio naprawdę sporo zwątpienia w auto i miałem ochotę go wystawić na Allegro i szukać wymarzonego Corra...
Jeśli już chcesz go sprzedać i myślisz o czymś innym to mam nadzieję że w tej kwestii się nawrócisz i zmienisz markę na jedyną słuszną. (OK., no to po tej wypowiedzi z miejsca sobie przegrabiłem i czekam na zlinczowanie. Nie krępować się, nadstawiam policzek… ;) )



Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » pn cze 22, 2009 23:35

jak tam wodzu?? co z podłokietnikiem??


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » wt cze 23, 2009 08:38

jak tam wodzu?? co z podłokietnikiem??
autko się robi- muszę ogarnąć środek cały w ciągu 10dni, bo lecę na wakacje bandziorem- będzie można go spotkać w Zakopcu :bigok:

póki co- w środku jest pusto- rozebrany do żywej blachy...

PS> podłokietnik masz do odebrania u mnie- ten Twój :bajer:



ukiloki
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: wt sty 29, 2008 00:05
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: ukiloki » wt cze 23, 2009 16:17

olafart pisze:póki co- w środku jest pusto- rozebrany do żywej blachy...
a co dokladniej robisz?



Awatar użytkownika
olafart
Corrado VR6 VSR
Corrado VR6 VSR
Posty: 586
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 09:57
Lokalizacja: VWarszawa
Kontakt:

Post autor: olafart » wt cze 23, 2009 18:41

a co dokladniej robisz?
poprawiam te gumy co sa w podwoziu- odpływy, bo ruda sie tam pojawila + wyprowadzenie odplywu od klimy- czyli wężyk do komory silnika- bez tego woda sie skrapla i leci do środka...

i taki bonus- 3 magiczne literki dla takich zajawkowiczów jak ja :food:

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt cze 23, 2009 18:48 przez olafart, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marcin_pków
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: sob paź 13, 2007 11:23
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: marcin_pków » wt cze 23, 2009 18:49

olafart, wkońcu znalazłem twoj temat golf oczywiście 100% profesionalna robota żadnej fuszeki. powodzenia w dalszych pracach. i jestem ciekaw jak ten podłokietnik się bedzie prezentował.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości