GOLF MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich SKRADZIONO AUTO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Damiano01459
...
...
Posty: 599
Rejestracja: wt gru 01, 2009 20:31
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Damiano01459 » pn lis 07, 2011 19:05

Golf naprawdę fajny, myślę, że jeden z ładniejszych na forum, środek teraz super wygląda ze skórą i czarnym sufitem :bajer: , tylko ten wydech trochę nie za bardzo mu pasi, za dużo wystaje :grrr: .


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=386223
http://olx.pl/oferta/borbet-15-4x100-CID5-ID7Fgqf.html

Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: stolniczkow » pn lis 07, 2011 19:07

A r t u r, ta Wiechersa jest inna, taka o jakiej Ty myślisz. Idzie od dołu wzdłuż kielichów do samej góry aż do zawiasów półki i leci tuż pod nią nie zajmując bagażnika.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn lis 07, 2011 19:12

Damiano01459 pisze:Golf naprawdę fajny, myślę, że jeden z ładniejszych na forum, środek teraz super wygląda ze skórą i czarnym sufitem
Dzięki :pub:
Damiano01459 pisze:tylko ten wydech trochę nie za bardzo mu pasi, za dużo wystaje .
Spokojnie, to jest też w moich planach, od samego kolektora chcę wymienić tłumki, te co mam to jeszcze fabryka, oryginalne i nie ruszane, ale ich stan nie jest już idealny.
stolniczkow pisze:ta Wiechersa jest inna, taka o jakiej Ty myślisz. Idzie od dołu wzdłuż kielichów do samej góry aż do zawiasów półki i leci tuż pod nią nie zajmując bagażnika.
No dokładnie Ty wiesz o jaką mi chodzi :hura: , skoro tak mówisz, będę musiał się rozejrzeć za tą wiechersa :pub: .



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Wojtek » pn lis 07, 2011 19:38

ajjj pięknie wyszło z tą podsufitką :) i te klameczki w kolor :food:


Obrazek

Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Broda6666 » pn lis 07, 2011 20:40

ty lepiej powiedz kiedy sie tego komina pozbedziesz z tylu :panna: :kac:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn lis 07, 2011 22:38

Wojtek pisze:ajjj pięknie wyszło z tą podsufitką i te klameczki w kolor
A dzięki dzięki :-)
Broda6666 pisze:ty lepiej powiedz kiedy sie tego komina pozbedziesz z tylu
Na zimę komin zostaje, w końcu w zimie dym z komina musi być :helm: , a tak poważniej to nie opyla mi się zmieniać tego przed zimą,
na wiosnę się pomyśli :-)



Awatar użytkownika
konrad141
Forum Master
Forum Master
Posty: 1082
Rejestracja: pn lip 28, 2008 23:24
Lokalizacja: Borawe/Ostrołęka
Auto: Bora Sedes 4motion
Silnik: AJM
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: konrad141 » pn lis 07, 2011 22:44

Jest fantastycznie :okej:

mam nadzieje ze na wiosne plan usunięcia komina wdrożysz :P aha i pomyśl nad usunięciem wlepki i naklejki spod lampy, i może ramka out też :chytry: :bajer:

Tak czy siak jest konkretnie :bigok:


Piasek pisze: Ale po tym jak kumpla ojciec zapłacił 12 tyś zł za sportowego gołębia który nie wrócił z pierwszego lotu - nic mnie już nie zdziwi.
:los:

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: POOREK » pn lis 07, 2011 23:31

mogłeś chociaż uczesać tą alcantarę :okej: dobrze że dotrwałeś do końca ;) czarny środek to naprawdę bardzo dobry mod!!! ogólnie patrzę na psotnie zdjęcia, fajnie z tymi lampami, ale niesamowita kicha z tą wlepą na klapie... w ogóle to nie wygląda ;) out ją pod lampę zamiast tego szwabskiego bełkotu.... i jeszcze jedno ;) podeślijcie mi chłopy temat z tą rozpórką na pw jak ona dokładnie wygląda, bo ta sprarco to taka średniawa ;) a chciałbym zobaczyć jak ten wiechers wygląda, bo szczerze to nie wiedziałem że coś takiego istnieje :chytry: człowiek całe życie się dziwi.... btw. a czemu sądzicie że miałaby nie spełniać swojej roli? przecież na przodzie też jest montowana w górę... nie jest na bokach kielichów... taka tylna spełni swoja rolę tak jak powinna spełnić ;)


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » wt lis 08, 2011 09:41

konrad141 pisze:mam nadzieje ze na wiosne plan usunięcia komina wdrożysz
Wdrożę, wdrożę :jezor:
konrad141 pisze:aha i pomyśl nad usunięciem wlepki i naklejki spod lampy,
POOREK pisze:niesamowita kicha z tą wlepą na klapie... w ogóle to nie wygląda out ją pod lampę zamiast tego szwabskiego bełkotu
Hmm mnie jakoś to nie razi, jest inaczej niż wszyscy mają, no ale pomyślę, chociaż zaraz zaraz będzie kłopot, jak golfik był malowany, to niestety kolega lakiernik, zamiast zerwać tą szwabską naklejkę, to prysnął bezbarwnym, więc do następnego malowania ta naklejka musi zostać, więc nie mam gdzie przykleić forumowej wlepy :helm:
konrad141 pisze:i może ramka out też
Ramka? a czemu ramka.
POOREK pisze:mogłeś chociaż uczesać tą alcantarę dobrze że dotrwałeś do końca czarny środek to naprawdę bardzo dobry mod!!!
He he, ale fajnie wygląda taka :rotfl: , chociaż zrobię jej fryzurę , zrobię :-) . Co do wytrwania to przyznam, że miałem już chwilę załamania podczas tego klejenia i czasami jak mi się coś spier**liło to dwa dni się do tego nie dotykałem, ale byłem cierpliwy i dotrwałem do końca! :bigok:
POOREK pisze: podeślijcie mi chłopy temat z tą rozpórką na pw jak ona dokładnie wygląda, bo ta sprarco to taka średniawa a chciałbym zobaczyć jak ten wiechers wygląda, bo szczerze to nie wiedziałem że coś takiego istnieje człowiek całe życie się dziwi....
Szkopuł w tym, że właśnie ja tego wiechersa nie widziałem, widziałem inną, ale nie wiem jakiej to firmy było, conek bodajże ją sprzedawał wtedy. Ona jest taka sprytna, że jak otworzysz klapę to nawet nie widać jej na pierwszy rzut oka. Do tego w ogóle nie psuje funkcjonalności bagażnika, jak te inne rozpórki.
POOREK pisze:
btw. a czemu sądzicie że miałaby nie spełniać swojej roli? przecież na przodzie też jest montowana w górę... nie jest na bokach kielichów... taka tylna spełni swoja rolę tak jak powinna spełnić
W sumie słusznie, tylko tą co widziałem, to była tak dziwnie właśnie montowana, troszkę inaczej jak te przednie.
Chyba muszę poszukać tą wiechersa, choć nie jestem pewien czy ta firma takie robi. stolniczkow, twierdzi że tak, a więc trzeba ją gdzieś dorwać :D



Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Chaos » wt lis 08, 2011 09:54

Naklejka wcale nie razi w oczy :? Podsufitka super wyszła =D> Fajnie masz spasowane kółka, im częściej tu zaglądam, tym bardziej mi się podobają.



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: stolniczkow » wt lis 08, 2011 10:03

A r t u r pisze:Chyba muszę poszukać tą wiechersa, choć nie jestem pewien czy ta firma takie robi. stolniczkow, twierdzi że tak, a więc trzeba ją gdzieś dorwać
Ja nie jestem pewien na 100% że to był Wiechers ale takie na niej było logo :bajer: O ile ktoś sam sobie go nie nakleił to było to ori :chytry: Była w kolorze czerwonym o ile to coś zmienia. Jak będę miał trochę czasu to poszukam gdzieś na necie tego.


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » wt lis 08, 2011 10:14

Chaos pisze:Naklejka wcale nie razi w oczy Podsufitka super wyszła
:pub:
Chaos pisze:Fajnie masz spasowane kółka, im częściej tu zaglądam, tym bardziej mi się podobają.
Dzięki, na wiosnę planuję ciut niżej go dać, a z tyłu założyć troszkę szerszy dystans, myślę że będzie jeszcze lepiej :-)
stolniczkow pisze:Była w kolorze czerwonym o ile to coś zmienia. Jak będę miał trochę czasu to poszukam gdzieś na necie tego.
Napisałem meila do firmy od której brałem tą przednią, zobaczymy co odpiszą, po necie szperałem, za cholerę nie mogę takiej znaleźć.



Awatar użytkownika
19jackdaniels92
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 54
Rejestracja: ndz wrz 04, 2011 23:15
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: 19jackdaniels92 » wt lis 08, 2011 12:29

wydaje mi się że mój golfik ma identyczny kolor:) Swietne Mody naprawde wielki szacunek:) zancze pracowac to tez bede przy moim dziubal;P a powiedz mi szyby przyciemniales sam?



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[VW GOLF MK3] TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » wt lis 08, 2011 15:12

19jackdaniels92 pisze:Swietne Mody naprawde wielki szacunek:)
Dzięki :pub:
19jackdaniels92 pisze:a powiedz mi szyby przyciemniales sam?
Nie. Robiłem to w zakładzie się tym zajmującym.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości