Golf MK2 4X4 V8 32V TURBO 2008 DRAG EDITION

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Post autor: 15XI80 » czw cze 12, 2008 10:51

evolution pisze:jak to bedzie tak sie zachowywac na drodze to ja testament pisze :smoke: ale tak na serio.. projekt od lipca rusza na nowo pelna para..
Nie wpadajmy w panikę, auto wcale nie musi posiadać umiejętności jazdy w zakrętach :rotfl: A na prostej powinien się utrzymać :okej:



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw cze 12, 2008 11:12

evolution pisze:trzeba pogonić bo sie nikt doczekać niemoze!!
a evo to robi dlas siebie czy dla nas ? odpowiedz jest chyba jasna, zaden z nas nie zapłacił złotówki za ten projekt , a strasznie sie rzucaja, to nie jest hop siup ( ja sie nie znam , ale mysle ze jestem blisko prawdy :P) a druga sprawa , trzeba zarobic przeciez pieniazkki, skoro nie ma zadnej dotacji ze strony wymagajacych forumowiczów :)
wiec najpier trza zarobic , a poznie sie bawic.
Czasami jest tak , ze najpierw sie człowiek bawi , a pozniej musi to spłacac :P
Czekamy z niecierpliwoscia :) Jacek nie przejmuj sie , pomału, dokladnie ale do celu :)
Pozdro.


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw cze 12, 2008 11:17

Cockney pisze:Nie wpadajmy w panikę, auto wcale nie musi posiadać umiejętności jazdy w zakrętach
TO MUSI LATAC PO ZAKRETACH :)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

badam
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt sty 07, 2005 01:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: badam » ndz lip 20, 2008 22:07

a na sezon 2009 jest cisnienie?



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz lip 20, 2008 22:13

spokojnie... cisnienie jest takie zeby ustawic kolegom forumowym poprzeczke na tyle wysoko zebym mogl zajac sie slubem, jakims klonikiem, i mysleniem o nastepnym stage'u. auto wyjedzie jeszcze w tym roku, przez zimes sie dodtroi i pojedzie

[ Dodano: Nie Lip 20, 2008 22:14 ]
gutijakbys sie przyjrzal to fotkji sa robione aparatem po za tymi robionymi o 3..5 w nocy :bigok:
Ostatnio zmieniony ndz lip 20, 2008 22:15 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » czw lip 24, 2008 00:39

evolution pisze:spokojnie... cisnienie jest takie zeby ustawic kolegom forumowym poprzeczke na tyle wysoko zebym mogl zajac sie slubem, jakims klonikiem, i mysleniem o nastepnym stage'u. auto wyjedzie jeszcze w tym roku, przez zimes sie dodtroi i pojedzie
No zajebiscie wysoko postawiona poprzeczka, zwlaszcza medialnie. Czekamy na konkrety.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » czw lip 24, 2008 09:33

olozwirski pisze:
evolution pisze:spokojnie... cisnienie jest takie zeby ustawic kolegom forumowym poprzeczke na tyle wysoko zebym mogl zajac sie slubem, jakims klonikiem, i mysleniem o nastepnym stage'u. auto wyjedzie jeszcze w tym roku, przez zimes sie dodtroi i pojedzie
No zajebiscie wysoko postawiona poprzeczka, zwlaszcza medialnie. Czekamy na konkrety.
medialnie, czy nie, wiem tylko ja, powiem tylko ze jakby mialobyc medialnie to cos byscie dawno juz wiedzieli, a tak moze kiedys (z akcentem na NIGDY :satan: ) sie wszyscy dowiedza jaka byla koncowa moc golfa, ta o ktorej wiedza tylko 3 osoby i ktora spowodowala cale zamieszanie v8. ja Tobie nie mowie zebys odkryl karty choc domyslam sie ze 250 ps o ktorych piszesz to potezna bajka

[ Dodano: Czw Lip 24, 2008 09:34 ]
malutki pisze:olozwirski, co wy nawzajem sobie spamujecie??evolution,
pospamuj z nami :okej:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
wojti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr lis 16, 2005 23:15
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: wojti » czw lip 24, 2008 18:32

jeśli chodzi o finalną moc golfa ,to powinienieś jeśli miałeś najwiecej ze wszystkich podać wykres ile było chyba że to jest jakaś wielka tajemnica(niewiadomo po co) ja tym bardziej bym podał ile było jak było dużo
a jeśli chodzi o te 250 ps OLA -to jest jakiś żarcik moim zdaniem, bo dla tak małej mocy ja bym se dupy niezawracał , czasu i kasy na ten projekt( obstawiam moc w zakresie 400+) :grin:



Awatar użytkownika
mariachi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: pn mar 05, 2007 16:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: mariachi » czw wrz 11, 2008 21:46

właśnie na autokracie natkałem się na takie cosik, rozmowe o niezapiętych pasach..

B: "Wszystko zależy od sytuacji. Kolega przeżył tylko dlatego że nie miał zapiętych pasów i wyleciał przez przednia szybę, gdyby nie wyleciał gigantyczny silnik .... (...). Warto zapinać pasy takie sytuacje nie zdażaja się często no chyba że ktoś ma starego golfa v8;p (...)"

M: "Co ty wypisujesz o Golfie V8?? Nie ma takiego modelu w wersji wspomnianej przez ciebie. Najmocniejszy silnik jaki ma Golf to VR6. Silniki W8 występują w Passatach oraz W12 w Phaetonie. Poczytaj trochę o Volkswagenie zamiast bzdury wypisywać"

B: "to był akurat golf v8;) nie napisałem że ten silnik był taki w serii bo to chyba oczywiste własnie dlatego napisałem "chyba że ktoś ma starego golfa v8" to jest bardzo mało prawdopodobne i oczywiste chyba... nie mniej jednak ludzie robia takie rzeczy np. http://www.maxituning.pl/phpBB2/viewtop ... t=8087&sid nie pochwalam pakowania wielkich silników do starych aut to może się to własnie tak skończyć:)"


;P



Awatar użytkownika
CSR_GTI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: czw sty 31, 2008 00:11
Lokalizacja: z turbo dziury (ELW)
Kontakt:

Post autor: CSR_GTI » czw wrz 11, 2008 21:55

jak widać wszedzie glośno o golfie... a golf nie jeździ :goof:


18K4F inside... RWD car :)

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pn wrz 15, 2008 16:36

ciekawic zlotko cie moze jak daleko sa prace itd, moze cie takze ciekawiic co z czym jest zlozone itd, jednak jak napisales informacje dotyczace szczegolow technicznych nikomu sa nieprzydatne poniewaz NIKT nie chce robic klona, w zwiazku z tym ze NIKOMU w zyciu sie informacje techniczne nie przydadza nie ma sensu ich opisywac, tym bardziej ze zmian w aucie jest zdecydowanie wiecej niz na typowe "zalozylem stozek" a ja nie mam czasu ani najmniejszych opisywac co i jak. co do prac nic sie od ostatniego razu nie zmienilo, brna powolutku do przodu, powod ze wolno a nie szybko jest ogolnie znany wiec nie widze problemu. nawiazujac do warunkow technicznych dawno powiedzialem ze z zewnatrz to se golfa byc moze poogladacie ale tylko z zewnatrz a co bedzie siedziec w aucie jak skoncze opisze


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Kapsel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 379
Rejestracja: pt mar 09, 2007 18:58
Lokalizacja: Z Kapusty ;)
Kontakt:

Post autor: Kapsel » pn wrz 15, 2008 20:30

A ja to tak napiszę:

Albo jest jeden/kilka problemów wynikających z tego typu budowy (zdarzających się zresztą w każdym tej typu budowie) i planowaniu poprawy "czegoś tam" co nie chcę współgrać albo to jest cisza przed burzą.... przed wielką burzą :bajer:

Nie zdziwiłby mnie fakt że wiele rzeczy się różni/jest całkowicie innych od tego co jest kilka stron wcześniej. Normalne jest to że idąc w kierunku dużej mocy wykorzystując nowatorskie rozwiązania (jak chociażby V8 w Golfie) okrywa się tajemnicą większość budowy, bo jak ktoś chcę mieć tyle mocy to niech się pomęczy. To nie jak Evo napisał zakładanie stożka. To już jest wyścig mocy. Każdy myśli jak tu urwać ułamki sekund z 1.4 mili i napewno się tym nie chwali jak to zrobić.

Jak się człowiek śpieszt to się diabeł cieszy :jezor: a jak się chcę mieć coś unikatowego stworzonego przez siebie to się cicho siedzi. Co to jest za przyjemność jak się będzie 3 tygodnie wcześniej na forum trąbiło że się będzie wkładać to i to i szacunkowo moc będzie w granicach takich czy takich ? Ciekawość i zazdrość zostawmy na koniec projektu :smoke:


[url=http://kapsel-tuning.com][img]http://images36.fotosik.pl/34/2baeeac3477473d0.jpg[/img][/url]

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2343153#2343153 - BRY na maskę

Awatar użytkownika
toffic
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3845
Rejestracja: pn gru 25, 2006 14:35
Lokalizacja: RKR
Kontakt:

Post autor: toffic » wt wrz 23, 2008 23:07

mnie interesują 2 dane: masa własna i rozkład masy na osie



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr wrz 24, 2008 09:01

czytaj caly temat toffic a nie ostatnie 2..3 strony wszystko jest opisane


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości