VW Golf mk3 GL by vwosiu

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Spojler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 22:50
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Spojler » czw sie 27, 2009 23:14

Krzysiu bo On był naj trzeźwiejszy:D


Mk2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=98&t=77443&p=773176#p773176

Awatar użytkownika
Bossman
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: sob paź 16, 2004 22:30
Lokalizacja: Lublin City

Post autor: Bossman » pt sie 28, 2009 18:39

golf, jak juz wspominałem preewnie kiedys, nie jest najgorszy, ale miałbym pare uwag.
Te światła od felicji takie sobie, nie wiem co Wy wszyscy w nich widzicie :roll:

Zainwestowałbyś wkońcu w jakies ładne kołpaki do tych felg stalowych, no i kupił wkoncu porzadne opony, bo te co masz są za wąskie do tych felg, nie widzisz jak Ci się opona nienaturalnie naciągneła? Brzydko to wygląda, brak mi tu ewidentnie efektu balona.

Nie mówię,że wszyzstko na raz robić, ale jak bedziesz miał jakis dopływ gotówki to przydałoby się tez zainwestować w zawieszenie, bo totalnie Ci już padło, widac to na pierwszy rzut oka, bo jest za nisko samochód.Nie dość,że nieładnie to wygląda to w dodatku pewnie niewygodnie się jeździ no i sprawiasz zagrozenie na drogach. Kup dobre amorki, do tego najlepiej sprężyny od diesla, da Ci to fajny efekt wysokiego auta.

Jak zrobisz wszystko o czym piszę, to będzie całkiem fajny golf. Teraz się nie przejmuj, ze wiekszosc się z Ciebie śmieje, ale pamietaj,ze nie od razu ma się wsyzstko. Jak będziesz cierpliwie pracował to wkoncu uda Ci się zbudować fajnego golfa. Będę tryzmał kciuki. Nie poddawaj się bo masz dobrą bazę do modów :bigok: :bajer:
Ostatnio zmieniony pt sie 28, 2009 18:41 przez Bossman, łącznie zmieniany 1 raz.


https://www.facebook.com/BadPhotographer?ref=hl" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pt sie 28, 2009 19:18

Bossman, dobra poddaje sie :rotfl: masz co chciales milcze :goof: i oczywiscie kazde słowo krytyki wezmę pod uwage gdy będę szykował auto na przyszly rok :grin: ale czekaj swiat jest mały i ja cie znajde :rotfl:
oczywiscie jak bys pozbywał sie wszystkich jak ze seryjnych rzeczy o ktorych wspomniales to wal do mnie biore je z miejsca :pub: :goof:

Garyvw, no teraz to juz nie wiem wedlug sugesti kolegi to i dla mnie zwykły golf :grin:

Merffik, dzięki za taką opinie :pub: no moze i jest to cos innego ciekawe czy moje doczeka sie klona :grin:

Spojler, dobrze ze chociaz on sie za to zabrał nie bylo by ani jednego zdjęcia :grin:



Awatar użytkownika
Spojler
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 479
Rejestracja: pt kwie 04, 2008 22:50
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Spojler » pt sie 28, 2009 19:22

kolego ja miałem aparat ale operator się zepsuł.... Druga sprawa masz minusa że nie wziąłeś na noc do swojej karaweli:D:D:D Zbóju, musiałem EDITA robić...
Ostatnio zmieniony pt sie 28, 2009 19:25 przez Spojler, łącznie zmieniany 1 raz.


Mk2 ABF Open Air: viewtopic.php?f=98&t=77443&p=773176#p773176

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » czw wrz 17, 2009 00:12

co by troche odświeżyć

auto jeździ dalej czasami w innej nie codziennej i nie spotykanej dla niego formie
Obrazek

11 września ja, mcsym, szpojler wybralismy sie do wolfsburga zwiedzić autostadt niesamowite miejsce, golfem auto spisało sie dzielnie bez pierdnięcia pokonało 1800km niemieckie autobany nie są jednak takie piekne, wolfsburg miasto gdzie na 20 jadących samochodów 19 to vw niebo na ziemi :food:
Obrazek Obrazek Obrazek
golf odstawiony nie on byl najważniejszy tego dnia

plus shoty od hiddena dzięki :pub:
Obrazek Obrazek Obrazek

żadnych zmian nie ma i nie przewiduje na ten już rok



Awatar użytkownika
marnow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 407
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 20:15
Lokalizacja: Gostyń
Kontakt:

Post autor: marnow » czw wrz 17, 2009 08:45

vwosiu pisze:auto jeździ dalej czasami w innej nie codziennej i nie spotykanej dla niego formie
Super się prezentuje, sam w przyszłości chciałbym takim mk3 jechac.
Jak dla mnie nic tu nie brakuje, jedynie zdesie od us i będzie ideał.


Były mk3 variant - viewtopic.php?f=88&t=216289" onclick="window.open(this.href);return false;
Były mk3 GTI - viewtopic.php?f=88&t=368287" onclick="window.open(this.href);return false;
Obecny Sharan VR6 - viewtopic.php?f=169&t=454244" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pt wrz 18, 2009 13:51

marnow, no była to dosc nietypowa sytuacja jak i miła proźba ze strony dobrego znajomego
co do zderzaków usa w tym aucie ich napewno nie bedzie jesli bedzie nastepne mk3 wowczas sie pomysli mnie tam pasuje jak jest bez nich, :pub:
poza tym nie podchodzi mi lakierowanie gory zderzaka z wersji usa strukturą one szły tylko z górą w kolorze a w tym aucie tak nie bedzie

poza tym czas rozejrzec sie za licznikiem z obrotomierzem bo obecny sie skonczył :bajer:

[youtube][/youtube]



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Post autor: miskieusz » pt wrz 18, 2009 15:10

Widzę, że auto dopiero co z fabryki wyjechalo;)
cudo auto!
szeroka stal FTW!
Ostatnio zmieniony pt wrz 18, 2009 15:11 przez miskieusz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Domin_VW
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: śr sie 02, 2006 15:38
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Domin_VW » pt wrz 18, 2009 22:30

vwosiu pisze:poza tym nie podchodzi mi lakierowanie gory zderzaka z wersji usa strukturą one szły tylko z górą w kolorze a w tym aucie tak nie bedzie
No i tutaj niestety się mylisz 8) sam na własne oczy spotkalem ori US-a z góra w strukturze i do tego jeszcze nawet blenda w US klapie była czarna a nie w kolorze ;-)


Moje GTI US Edition => http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=196952

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » pt wrz 18, 2009 22:32

Domin_VW pisze:No i tutaj niestety się mylisz 8) sam na własne oczy spotkalem ori US-a z góra w strukturze i do tego jeszcze nawet blenda w US klapie była czarna a nie w kolorze ;-)
dokladnie, u mnie po miescie jezdzi czerwony US, gora czarna i blenda w klapie tez struktura ori ;)



Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pt wrz 18, 2009 22:44

Domin_VW, oczywiscie bez urazy co do twojego :pub: ale chodzi mi o to ze nie jest to ori plastyk tylko polakierowane w strukturę co do tego co piszesz i potwierdza Fredi88, to zonk tego nie wiedzialem napewno spotkalem sie z czyms takim ale bylem przekonany ze to tez ktos polakierował zdesia no czlowiek uczy sie caly czas ale pokazcie jakies dowody :green_fuck: nie zebym nie wierzył :grin: :pub:



Awatar użytkownika
Arczix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 452
Rejestracja: śr gru 26, 2007 12:58
Lokalizacja: Ustrzyki Dolne/Kraków

Post autor: Arczix » pt wrz 18, 2009 23:11

To prawda wystepuja zdesie US z nielakierowana górą. Kiedyś na aledrogo takiego golfa widziałem


..::ReddeviL::..
Jeżdże nisko, leże na glebie....

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=182481
[url=http://img17.imageshack.us/my.php?image=6kg9rg8.gif][img]http://img17.imageshack.us/img17/5804/6kg9rg8.gif[/img][/url]

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » pt wrz 18, 2009 23:42

Arczix, no ja tez sie spotkałem na zdjeciu gdzies ale nie bylem tego pewien
poszukałem znalazłem wiec zwracam honor i bylem w błędzie

Obrazek Obrazek

jednak nie wypłynie to na to by ich poszukiwać zostaje przy tym co jest :grin:



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » pt wrz 18, 2009 23:44

jak usa to tylko w kolorze - takie z matem u góry wyglądają wg mnie tragicznie (oczywiście mowa o usa)

zresztą... jest dobrze, nawet bardzo dobrze więc po co zmieniać :)


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości