[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
xxKOLOMBOxx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 294
Rejestracja: sob maja 16, 2009 15:04
Lokalizacja: [ŚLĄSK]

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: xxKOLOMBOxx » ndz sie 22, 2010 21:40

fajowy golfik :okej:
przyjechał tak jak mój :jezor: i na tej samej feldze :jezor:
niestety ona u mnie z braku funduszy gości nadal
też mam zamiar pomalować dokładki zderzaków jak to jest u ciebie ale boje się nawet usłyszeć ceny u lakiernika.....
powodzenia w dalszych modach


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » ndz sie 22, 2010 21:42

Chlopak1988 pisze:A głodny głodnemu wypomni
No niee... Kogo ja tu widze :pub: Jechalem ostatnio przez Twoje rejony. Niby droga prosta i ladna ale przez koleiny nie raz przytarlem podwoziem, ze az mnie przychamowalo. Ogolnie nawet po krajowkach trzeba uwazac bo czasami nie ma jak przed takimi "pryjemnosciami" uciec. Och przydal by sie Air... :grin:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: truckman » ndz sie 22, 2010 21:53

Och przydal by sie Air...
Nakrętki chciał wywalać :panna:

wiem co zaraz powiesz, zobaczymy kiedy u mnie micha pójdzie :okej:


Zresztą, jakbyś jeździł ostrożnie, a nie tylko pozycja 1 to by było git :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » ndz sie 22, 2010 22:26

truckman pisze:Nakrętki chciał wywalać wiem co zaraz powiesz, zobaczymy kiedy u mnie micha pójdzie Zresztą, jakbyś jeździł ostrożnie, a nie tylko pozycja 1 to by było git
Nakretki i tak z tylu wywale :P Wszech i obec wiadomo, ze bedzie zmiana felunku na wiekszy wiec to co zyskam calem (badz dwoma) felgi, skrece na dol i wyjdzie na jedno. Ostatnio tak sobie ogladam te Brabusy: http://moto.allegro.pl/item1187015201_b ... 8cali.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Juz tak wisza na Alledrogo i wisza... a takie zle nie sa. Co o nich myslicie? Przydalo by sie VT jak to na golfiku wyglada.
U Ciebie truckman, nie bede nic mowil... Zalozysz Gwint to zobaczysz :grin: I skonczy sie zapier... po 150 i wiecej tak, ze az Ci potem uszczelka pod glowica wywala :kac:
Ja jezdze ostroznie. Od czasu kiedy auto poszlo nizej naprawde trzeba uwazac. I nie wazne sa tu dziury na najgorszych wiejskich drogach bo po tym zwyczajnie da sie przejechac, ale najgorzej jest z koleinami, kiedy czasami nie ma gdzie przed nimi uciec bo prawo juz pobocze a po srodku za waska droga :grrr:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: truckman » ndz sie 22, 2010 22:52

I skonczy sie zapier... po 150 i wiecej tak, ze az Ci potem uszczelka pod glowica wywala
Uszczelka poszła przy 190 na ( niemieckiej) autostradzie non stop, więc miała prawo. Trudno drogi błąd, ale teraz wiem, że diesla to tak do 160-170 przez dłuższy czas :hmm: Będzie dobrze, byle jutro mi złożyli dziada

o zyskam calem (badz dwoma) felgi
Wtedy oponka powinna być niższa. aaaa nie bo przecież twoje są o 1 cm niższe, no fakt :)

Ty to jak wywalasz te nakrętki to ja mogę przyjąć jedną bo jeszcze Łukasz nie dostał od gościa :grrr:

Brabusy brzydkie. Chyba że polerka i środek czarny

Z koleinami to wiem co masz na myśli. Przecież to na serii przy większych papciach to jest porażka bo już rzuca,a jak jeszcze będzie niosło?


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » ndz sie 22, 2010 23:27

Z nakretkami nie wiem kiedy je wywale bo poki co jeszcze sobie tak pojezdze ;).
Co do Brabusow to widzialbym je wlasnie w polerce i moze ewentualnie czarne obrzeza ramion cos jak w GTI V, ale to tylko takie tam...
Z koleinami to niech sobie po nich nosi ale zeby szlo je tak wziasc miedzy kola zeby nie przytrzec niczym pod spodem. Czasami, az mi sie serce kroi :(. Na znanych trasach jest OK bo juz wiadomo kiedy sie czego spodziewac. Ale kiedy sadzisz sobie w nowe rejony, np. do rodzinki a tu nagle wyskakuje przed Toba koleina (w glowie zalacza sie szybka analiza) jak ja wzaisc czy prawym kolem?, czy lewym? i na nieszczescie za Toba i przed Toba jedzie sznur samochodow. Mialem takie sytuacje i wtedy jest lipa jak nie wiem co. Na lewo nie uciekniesz bo bedziesz jechal po srodku i przeciwnym pasie, gdzie ktos pomysli, ze wyjezdzasz na czolowke, a na prawo jak wezniesz nie starczy ulicy i juz bedziesz na poboczu. Wtedy balansujesz na skraju.
Najlepsze jest to, ze takie rzeczy mozna spotkac na naszych "Trasach krajowych". Gdzie niby ostatnio jakis Minister sie wypowiadal, ze 70% drog jest w doskonalym stanie. To niech przejedzie sie np. jedna z ulic w moim miescie ktora wiedzie np. z Torunia na Gniezno (roznolegla droga nr. 15 i 25). Niby 2 pasmowka jednokierunkowa gdzie przy ostatnich prawie 40C upalach zrobily sie takie koleiny, ze kolega przy aucie na seryjnym zawieszeniu tak przeczesal podwoziem, ze pare dni pozniej na przegladzie wyciagali mu asfalt z pod spodu i nie byly to male kawalki :bigok: . Na ta droge nawet sie nie zapuszczam choc dzieki niej zawsze robilo sie runde do okola miasta :hmm:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: Frykas » pn sie 23, 2010 00:52

Gniewko z vwzone ma na 3drzwiowym srebrnym golfie takie brabusy ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » pn sie 23, 2010 10:46

Frykas pisze:Gniewko z vwzone ma na 3drzwiowym srebrnym golfie takie brabusy
No Faktycznie... :bigok: A gdzies mi sie wlasnie tak kojarzyly. Dzieki Frykas :pub: Juz kiedys ogladalem go na tych felgach i wyglada pozytywnie. A przez chwile mialem nadzieje, ze gdybym takie Brabusy kupil bylbym pierwszy w PL na golfie :P a nie ukrywam, ze chcialbym cos oryginalnego.
A co do tych kolein to jadac ostatnio do Lodzi od Strony Zgierza byly wlasnie m.in. takie "przyjemnosci".


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: Frykas » pn sie 23, 2010 11:51

ja ta droga przejezdzam kilka razy w tygodniu ;)
miales sie odezwac jak w lodzi bedziesz !! ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » pn sie 23, 2010 12:27

Frykas pisze:ja ta droga przejezdzam kilka razy w tygodniu miales sie odezwac jak w lodzi bedziesz !!
To masz ciekawie ;). Tylko czy aby napewno ta? Nie wiem jak tam wiedzie trasa od Ciebie? bo jadac ode mnie od strony Konina autostrada nie ma obecnie zjazdu na Emilie i przez Zgierz nie smigam prosto tylko przez jakies Maliny i Dabrowki :P. A normalnie jest zawsze przez Emilie i tam droga byla lepsza. Ty chyba sadzisz normalnie przez Emilie?
Co do odezwania to Sorrki, ze tak wyszlo, ale tak czas pedzil, ze doslownie caly czas gdzies sie obracalismy z rodzinka kuzyna i jego roczna pociecha, coreczka Amelka. A to wypad do Manufaktury, a to na Piotrkowska na browara, do kina, zoo, Arturowka nad wode... i tak zleciala doslownie kazda chwila.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: Frykas » pn sie 23, 2010 12:38

no ja na emilie wale bo inne przejazdy sa malo przejezdne dla mnie ;) ;)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » pn sie 23, 2010 12:47

Ooo widzisz! To teraz wszystko jasne bo juz sie dziwilem jak Ty tam mozesz smigac i to tyle razy w tygodniu ;) ;)


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: Frykas » pn sie 23, 2010 12:50

to kiedy znowu w lodzi zawitasz??


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

MK4 by sagano88 .:R32 & 25 Jahre (Aktualizacja tematu)

Post autor: sagano88 » pn sie 23, 2010 13:03

Uuu... Nie mam pojecia? Czesciej "Lodz" wita do mnie takze nie wiem kiedy trafi sie okazja. Zaraz konczy mi sie urlop i znow zacznie sie praca, nauka i dalsze urzedowanie po Poznaniu ;). Nastepnym razem specjalnie wygospodaruje jakies popoludnie czy wieczor na "Lodzkiego spota" :pub:


Obrazek
Only VW

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości