Variant TDI by Gobo90

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr lip 04, 2007 10:52

Gobo90 pisze:zbieram kase na obszycie
to akurat jestem w stanie zrozumieć, bo ja swoją kasę na obszycie musiałem przenaczyć na coś innego. Tylko nie mów mi proszę, że ten pokrowiec jesł fajny :jezor:

Ja kupiłem sobie już kierałkę w skórze i będę obszywał, moja orginalna idzie na półkę bo nie jest wytarta i przy sprzedaży będzie można ją założyć :-)



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » śr lip 04, 2007 11:44

rydzu, moja jest dziwnie wytarta na pewno nie z przebiegu bo nie jest cala łysa tylko jakoś tak w paski... hehe dziwnie to wygląda... dlatego jest pokrowiec



Awatar użytkownika
aki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: czw lut 15, 2007 16:14
Kontakt:

Post autor: aki » śr lip 04, 2007 16:28

ładne autko, bardzo mi sie podoba po modernizacjach :)



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt lip 17, 2007 21:16

Nowa sesja :D z zmian to czarny znaczek z tyłu i wypolerowany wydech(trochę lipnie) Wiem że słabe foty ale mój aparat jest lipny trochę na taki pół mrok:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wszelkie sugestie mile widziane ;)
Ostatnio zmieniony wt lip 17, 2007 21:18 przez Gobo90, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
marcino
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 773
Rejestracja: pn sty 23, 2006 20:14
Lokalizacja: Lublin,
Kontakt:

Post autor: marcino » wt lip 17, 2007 21:31

A co ja ci Gobo mogę napisać ... o glebie...a co wtedy z wjazdem do garażu...No a te lampki zrobione metodą SMOKED LIGHTS albo fajne nowe takie ...ty wiesz jakie chce tu też by idealnie pasowały.PozdraVWiam


Lubelski Klub VW na http://www.vaglublin.pl" onclick="window.open(this.href);return false; Zapraszamy
majoVWka 2007,2009,2010,2011.2012
vagnysa 2011
vwmania 2008,2009

Obrazek

Awatar użytkownika
ZibiGolfTDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 23:49
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: ZibiGolfTDI » wt lip 17, 2007 21:32

Gobo90, sorki, ale muszę to wreszcie napisać. Ciągle chwalisz się swoimi modernizacjami, uważam, że większość trafiona, bardzo ładny wygląd z zewnątrz, ale..., jest jedno ale. Jak wiesz staliśmy koło siebie na Majówce i mogłem przyjrzeć się Twojemu wariancikowi. Szczerze z zewnątrz ok, ale obszycie kiery to totalna porażka!!! , naprawdę spaprałeś tym cały bardzo pozytywny wizerunek auta, być może powiesz, że w zakładzie obszycie kosztuje, ale w końcu kiera to najważniejszy element w aucie i spójrz jak zrobił to Marcin SoYa , Jego kiera wygląda lepiej niż z fabryki, w pełni profesjonalne podejście i robota. Duży plus za zmiany na zewnątrz auta, ale popraw ta kierę, bo nie pasuje do całości, o jednym zdaniem napiszę tak, wszystkie elementy zmodernizowane przez Ciebie znajdują uznanie na tym forum, ale kierownica to typowo wiejski tjunik!!!!!! Napisałem to dlatego, bo ciągle dajesz nowe elementy- powtarzam trafione- ale popraw to co najważniejsze i zapewniam Cię, że nie jest to tylko moje zdanie.


VW GOLF 1.9 TDI + VW POLO 1.0 HZ

Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt lip 17, 2007 21:40

Gobo90, sorki, ale muszę to wreszcie napisać. Ciągle chwalisz się swoimi modernizacjami, uważam, że większość trafiona, bardzo ładny wygląd z zewnątrz, ale..., jest jedno ale. Jak wiesz staliśmy koło siebie na Majówce i mogłem przyjrzeć się Twojemu wariancikowi. Szczerze z zewnątrz ok, ale obszycie kiery to totalna porażka!!! , naprawdę spaprałeś tym cały bardzo pozytywny wizerunek auta, być może powiesz, że w zakładzie obszycie kosztuje, ale w końcu kiera to najważniejszy element w aucie i spójrz jak zrobił to Marcin SoYa , Jego kiera wygląda lepiej niż z fabryki, w pełni profesjonalne podejście i robota. Duży plus za zmiany na zewnątrz auta, ale popraw ta kierę, bo nie pasuje do całości, o jednym zdaniem napiszę tak, wszystkie elementy zmodernizowane przez Ciebie znajdują uznanie na tym forum, ale kierownica to typowo wiejski tjunik!!!!!! Napisałem to dlatego, bo ciągle dajesz nowe elementy- powtarzam trafione- ale popraw to co najważniejsze i zapewniam Cię, że nie jest to tylko moje zdanie.
wiem o tej kierownicy.. polowe kasy na obszycie jej już mam więc już nie długo może jeszcze w wakacje będzie obszyta profi ten pokrowiec to pól środek :P



Awatar użytkownika
ZibiGolfTDI
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 845
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 23:49
Lokalizacja: Radomsko
Kontakt:

Post autor: ZibiGolfTDI » wt lip 17, 2007 21:45

TO oki takie podejście zmienia całkowicie postać rzeczy!!!! Bardzo raziła w oczy ta kierownica, zmienisz obszycie będzie pasowała do reszty, suer masz te boczki w materiale, ja na razie tylko kieszenie w materiale kupiłem :bigok:


VW GOLF 1.9 TDI + VW POLO 1.0 HZ

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt lip 17, 2007 21:47

powiem Ci Gobo ze dopiero teraz luknąłem twoje auto i bardzo mi sie podoba. Co do obszycia to kazdy wsadza to na co go stać ;) (patrz moje felgi ;) )


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt lip 17, 2007 22:00

djtom, wiem wiem obserwuje twój temat na bieżąco :P
djtom pisze:powiem Ci Gobo ze dopiero teraz luknąłem twoje auto
:foch:
djtom pisze:bardzo mi sie podoba
:bajer: :hmm: :pub: dzięki

[ Dodano: 17 Lip 2007 22:01 ]
djtom, zobacz fotki środka i licznika z mk4 :D



Awatar użytkownika
blachy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 398
Rejestracja: pn sty 02, 2006 10:37
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: blachy » wt lip 17, 2007 22:02

Gobo90 pisze:wiem o tej kierownicy.. polowe kasy na obszycie jej już mam więc już nie długo może jeszcze w wakacje będzie obszyta profi ten pokrowiec to pól środek :P
Wiesław Wilczek
ul. Przyjaźni 9A
Lublin
tel. 691-739-877

Masz bliziutko, 120zł to kosztuje a wygląda u mnie tak:
Obrazek
Poza tym super samochodzik. Chętnie obejrzę wszystkie mody na jakimś spocie. Oby tak dalej.

Pozdro



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt lip 17, 2007 22:07

blachy, dzięki za info :D



Awatar użytkownika
Pruszkowiak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1449
Rejestracja: ndz gru 04, 2005 21:02
Lokalizacja: Warszawa/Pruszków
Kontakt:

Post autor: Pruszkowiak » wt lip 17, 2007 22:17

Znaczek na czarno bardzo fajnie wygląda.Jak go potraktowałeś(wyjmowałeś go i papierem i czym kleiłeś)?Też u Siebie znaczek zrobie a co do dwururki to myślałem żeby kupić takie końcówki ładne błyszczące z kwasówki.Czym polerowałeś?



Awatar użytkownika
Gobo90
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2197
Rejestracja: sob mar 25, 2006 18:56
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: Gobo90 » wt lip 17, 2007 22:43

Pruszkowiak pisze:ak go potraktowałeś(wyjmowałeś go i papierem i czym kleiłeś)?
miałem drugi znaczek który wyczyściłem i pomalowałem stary oderwałem a nowy wkleiłem na silikon do szyb :D
Pruszkowiak pisze:Czym polerowałeś?
papier ścierny.. od 80 do 2000 po kolei .. oczywiscie te drobniejsze to na wodę potem pasta polerska i wsio ale będę musiał poprawić bo efekt nie jest zadowalający :D :P
Ostatnio zmieniony wt lip 17, 2007 22:47 przez Gobo90, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości