[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn cze 28, 2010 20:15

Frykas, mam nadzieję że będzie jeszcze nie jedna okazja się poznać, pogadać i napić :pub:

Zybi236, wzajemnie :) dzięki wielkie, twój również niczego sobie :) naprawdę miło było w nim posiedzieć i pocisnąć za Tobą na 1/4 w wolnych przejazdach :) choć i tak się nie przyznasz, ale pewnie dopiero drugim razem cisnąłeś :grin: bo moje 75HP tak dobrze nie lata :P do Manii w takim razie :bigok:

Merffik, rzeczywiście umknęło :) mógłbyś podesłać na PW w ori rozdziałce :bigok: również miło mi było poznać, szkoda że musiałeś mnie tak długo szukać :partyman:

Fredi88, mało, organizatorzy podali 320, ale ktoś też mówił o około 350 ;) ogólnie myślałem że będzie więcej ludu :bajer: a co do siedzenia to śmiało możesz dodać te 1-2cm patrząc na to zdjęcie od Merffika :grin: na trawce stały kółka :) na fotkach wyżej gdzie stoję z Zybi236 widać to lepiej :) on ma 17-tki ja mam 16-tki :grin: poza tym nienawidzę kręcenia gwintem na zloty ;) wychodzę z założenia: pokaż na jakiej glebie jeździsz ;) i samochód nie był kręcony w dół na zlot...

znalazłem jeszcze kilka fotek w internecie więc zarzucam tutaj ;) dziękuję autorom :pub:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

pozdrowionka :okej:
Ostatnio zmieniony pn cze 28, 2010 20:20 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » śr cze 30, 2010 21:01

Fura wygląda KOZACKO ! pięknie prezentują się czerwone felgi z czarnym lakierem, hmmm musze przemyśleć u siebie taką opcje :)



Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr cze 30, 2010 21:50

RafaelloW007 pisze: hmmm musze przemyśleć u siebie taką opcje :)
Może tak kolego sympatyczny pochwaliłbyś się nabytkiem? :bajer: :chytry:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » śr cze 30, 2010 22:00

na live to sie dopiero prezentują :helm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » śr cze 30, 2010 22:12

Zybi236 pisze:Może tak kolego sympatyczny pochwaliłbyś się nabytkiem? :bajer: :chytry:
cały czas go próbuje namówić na założenie tematu ale to aparat padł to nie ma czasu :helm: generalnie auto będzie nas dużo kasy i czasu kosztować ale damy radę zeby go do ideału doprowadzić :helm: Sorry za OT


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
sekator87
gr. świętokrzyska
gr. świętokrzyska
Posty: 576
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 15:14
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: sekator87 » śr cze 30, 2010 22:41

Auto obadane na majóvwce, felgi na żywo dużo lepiej prezentują się, niż na zdjęciu. Rzucały się w oczy z daleka.


Mój prawie GTI
/\ 22 str. Moja rajdówka - szukam sponsora /\
Komputerowa Diagnostyka VAG. Starachowice i okolice.

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » czw lip 01, 2010 11:36

Zybi236 pisze:Może tak kolego sympatyczny pochwaliłbyś się nabytkiem?
przyjdzie i na to czas :grin:

Narazie bidak się powoli robi :jezor:

Obrazek

POOREK sory za OT :)
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 12:52 przez RafaelloW007, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Rafał81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: czw mar 20, 2008 16:44
Lokalizacja: Białystok-Choroszcz
Kontakt:

Post autor: Rafał81 » czw lip 01, 2010 12:17

POOREK pisze:ma ktoś foto z naszego wjazdu? z literami VW w górze ?
Mam cos takiego.
Obrazek
Jakosc mizerna bo komorka.



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » czw lip 01, 2010 15:52

rysiektr, sekator87, dzięki :pub: bardzo pracochłonne felgi do jazdy na codzień, ale to jak zwracają na siebie uwagę jest po prostu bezcenne :bigok:
RafaelloW007 pisze:
Zybi236 pisze:Może tak kolego sympatyczny pochwaliłbyś się nabytkiem?
przyjdzie i na to czas :grin:

Narazie bidak się powoli robi :jezor:

[url=http://img816.imageshack.us/img816/5876 ... 059.th.jpg]Obrazek[/URL]

POOREK sory za OT :)
nic się nie stało, cieszę się że się przełamałeś :green_fuck: zakładaj temat... :)
Rafał81 pisze:
POOREK pisze:ma ktoś foto z naszego wjazdu? z literami VW w górze ?
Mam cos takiego.
[url=http://images45.fotosik.pl/311/273c7a842b150baam.jpg]Obrazek[/URL]
Jakosc mizerna bo komorka.
dzięki wielkie :prayer: lepszy rydz niż nic :) nie wiedziałem że tak fajnie będzie to wyglądać, pierwszy raz to widzę z oczu widza :grin: jeszcze raz wielkie dzięki :pub:


znalazłem w internecie jeszcze jakieś fotki z majovwki, ale jestem w pracy i nie jestem w stanie ich teraz dodać w temat ;) dodam przy najbliższej okazji ;) z nowości przy samochodzie się nic nie dzieje :helm: piękna pogoda, mam ochotę na jakieś foty, a trzeba się tu kisić :crazy:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » ndz lip 11, 2010 17:42

witam ponownie po dłuższej przerwie :) na początek jeszcze kilka zdjęć z majovwki znalezionych w internecie ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i dalej jeśli by ktoś miał jeszcze jakieś fotki (głównie z naszego wjazdu) byłoby miło je dorzucić do kolekcji :pub:

dużo osób pewnie spyta co się dzieje z autem.. otóż.. nic specjalnego :P ostatnio miałem trochę wolnego czasu, więc wziąłem się za ponowne przyciemnienie tylnych lamp i ponowne przyciemnienie wszystkich kierunków oraz blend ;) ostatnio robiłem to sprayem i po okresie 1,5 roku zdążył popękać i niezbyt ładnie wyglądało ;) przy okazji poprawiłem postoje w kierunkach :grin: żeby było ciekawiej, jestem sam na siebie zły że tyle zwlekałem z przyciemnieniem tylnych lamp... teraz jest o niebo lepiej ;) zdarłem także częściowo naklejkę dotyczącą majovwki :) czas chyba zamówić Maniową wlepę :P choć nie wiem czy nie jest na to za późno :grin:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

może mi ktoś polecić najmocniejsze jakie są żarówki w5w o kolorze pomarańczowym? obecnie za postoje robią mi 5-cio diodowe ;) podczas postoju w nocy widać ich nawet ładnie, lecz np podczas jazdy chociażby o zmierzchu, nie widać tego prawie wogóle ;) nie dość że nie jest do końca ciemno, to po prostu trochę giną przez światła mijania :bajer: widziałem na allegro jakieś o mocy 1W które podobno są naprawde mocne ale są tylko i wyłącznie w kolorze białym.. jakieś pomysły? :pub:

ogólnie rzecz biorąc oglądałem ostatnio foty z Eventu... nałapałem kompleksów :panna: szacun za bryki :pub:

iii właśnie wróciłem z nad Firleja :) serdecznie pozdrawiam gościa który robił dwa podejścia lub nawet więcej i oglądał parcha, a mój wujek niewdzięcznie montował mu temat że pod maską siedzi VR6 i "nie ma lipy z motorem" :pub: i brawo za spostrzegawczość o rozstaw śrub ;) choć vr-ka mogła być zawsze zeswapowana bez hamulców :goof: do mądrych wyczynów to nie należy :) pozdrawiam i następnym razem zamieni się kilka zdań :pub:

przedwczoraj utwardziłem jeszcze bardziej tyłek i autko jeszcze bardziej odbija się jak piłeczka ping-pongowa :) teraz można rzec że już prawie wogóle nie przyciera ;) przyciera tylko i wyłącznie lewe tylne koło na potężnych hopkach lub przy solidnym obciążeniu z tyłu :ass: :okej:

tyle chyba ode mnie :bajer: pozdrawiam lud :pub: :satan:
Ostatnio zmieniony ndz lip 11, 2010 17:46 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Wojtek » ndz lip 11, 2010 20:26

a co to żeś za niebieskie coś w lampy z przodu włożył ??? :axe:


Obrazek

Awatar użytkownika
majekMK2
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4414
Rejestracja: ndz cze 10, 2007 14:10
Lokalizacja: Meszna
Kontakt:

Post autor: majekMK2 » ndz lip 11, 2010 20:34

no dawno tutaj nie zagladałem i powiem ci ze sie zmienił do nie poznania pieknie go zrobiłes golfik kozak :bigok:


Były golfik:/
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=111197
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn lip 12, 2010 00:10

majekMK2, thnx :bigok:

..:VoyteQ:.., każdy o to pyta jak widzi fotki za nocy :P to są postoje które w rzeczywistości świecą na biało ;) dla policji "biały chłodny" :) bez obaw, na niebiesko nie świeci ;) wieśniactwo omijam z daleka ;) spokojnie :jezor: obczaisz na Manii :D ja tam muszę do Ciebie wsiąść i zobaczyć jak się drzwi cichutko zamykają, jak gra grajo, żeby się na wygłuszenie podjarać :grin:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » pn lip 12, 2010 00:25

pokaz foto tyłu z wyłaczonymi lampami :bigok: :bigok:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości