[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » sob cze 26, 2010 21:28

rysiektr, dzięki :bigok: trzeba było podejść zagadać ;) chyba krótko byliście bo chodziłem, szukałem ale nie znalazłem was :bajer:

od rysiektr:
Obrazek

Drops, dzięki, pomyślę nad tym :pub: moim zdaniem też nie wygląda źle na tych lampkach ;)

ma ktoś foto z naszego wjazdu? :grin: z literami VW w górze ? :bigok:

wrzucać fotku :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » sob cze 26, 2010 21:42

POOREK pisze:dzięki :bigok: trzeba było podejść zagadać ;) chyba krótko byliście bo chodziłem, szukałem ale nie znalazłem was :bajer:
byłem tylko na chwilkę i zaparkowałem przed bramą... pewnie się widzieliśmy chodziłem z 2 kolegami i kumpel z córeczką na ręku :helm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » sob cze 26, 2010 21:42

generalnie golf robi robotę :grin: na żywo rewelka


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » sob cze 26, 2010 23:04

dzięki raz jeszcze :) córeczkę na rękach kojarzę :bigok: ale na więcej uwagi nie zwróciłem, poza tym nie wiem czy to na pewno Wy :bigok: ja całą imprezę chodziłem w kapeluszu VW Manii :) fajnie że przyjechaliście choć na chwilę :bajer:

póki co idę spać, bo jestem padnięty ;) na dodatek, jutro mam 2 egzaminy w szkole ;) majóVWkę opiszę jutro i każdą przygodę z nią związaną, a była nie jedna :grin: hah, do jutra :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

Post autor: RafaelloW007 » ndz cze 27, 2010 14:00

mnie nie było wkońcu przez egzaminy :grrr:



Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » ndz cze 27, 2010 14:33

POOREK pisze:całą imprezę chodziłem w kapeluszu VW Manii :) :

chyba naje.... :D nie trzeźwy :D



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » ndz cze 27, 2010 17:31

RafaelloW007, jeszcze będzie okazja się spotkać :bigok:

Pustylol, jedno z drugim nie ma nic wspólnego i jedno drugiemu nie przeszkadza :P tzn. kapelusz i piwkowanie :) a wy jak tam? wytrzeźwieli? :bigok:


ogarniam wszystkie fotki i napiszę coś wieczorem o majoVWce :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Post autor: A r t u r » ndz cze 27, 2010 18:05

auto oblukane, na żywo ładnie się prezentuje,

miło było poznać :pub:



Awatar użytkownika
Pustylol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: czw sie 31, 2006 12:19
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: Pustylol » ndz cze 27, 2010 21:56

POOREK, tak dojechaliśmy ja wracałem alko pokazło 0.00 więc ok :D bardzo miło było poznać i za miesiąc się widzimy znów:D



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn cze 28, 2010 01:40

arturek320, również miło było poznać :bigok: do zobaczenia! :)

Pustylol, nie inaczej :) tylko stańcie gdzieś blisko :P


więc... czas, miejsce oraz pora napisać coś o majoVWce ;)

zacznę od początku :) nie był bym sobą gdybym nie zaigrał z losem :grin: wystarczyło nie pełne 2km po głównej drodze i było tak: :green_fuck:
Obrazek
zaczęło się od tego, że miałem czerwone światło na skrzyżowaniu i stałem pierwszy :) i traf chciał że z naprzeciwka na lewoskręcie stał radiowozik :) gość się tak przyglądał że myślę sobie: po prostu trudno nie patrzeć :) a wcześniej mijałem policyjnego busa i żadnej interwencji.. no i zielone światełko, ja pojechałem, oni skręcili, wszytko ok :) jadę 2-3km patrzę, radiolka na bombach :grin: mija jeden, drugi, trzeci, nagle jest już za moim kumplem, kumpel zjeżdża do marginesu, mijają go i myślę sobie, nie zdziwię się jak mnie zatrzymają :grin: no ale profilaktycznie zjeżdżam do marginesiku, a oni się ustawiają za mną... no to 'baton' myślę :green_fuck: przyszedł, przedstawił się, poprosił o dowód rejestracyjny tablic które mam na przodzie (americano) i się zaczeło ;) w między czasie zdążyłem odpiąć pas, czyli wyszło na to że jechałem bez pasów :) zacząłem dyskutować o usuwaniu usterki przy funkcjonariuszu i mówie do nich że raz w roku jest zlot a oni dali by już spokój :) gość się zaczął uśmiechać i mówi, zmieniaj tą tablicę :green_fuck: w gruncie rzeczy gość nie był taki zły.. zmieniłem tablicę, poszedłem do radiowozu i pytają się czy mam gaśnice... po chwili rozmowy okazało się że gość jest fanem alfy i ogólnie chciał tylko porozmawiać :goof: mówię: "panowie, spieszy mi się trochę" :) powiedziałem gdzie mamy zlot, bo pytali, pożyczyli miłego wypadu i zakończyło się bez kwitka tekstem: jakbyś jechał BMW dostałbyś z miejsca 300zł :goof:
Obrazek
śmiesznie było :)

na lotnisko wjechaliśmy ok 19.00 z wielkimi literami VW w górze, przez szyberdach i przez drzwi :) jakby ktoś posiadał jakiekolwiek foto z naszego wjazdu to bardzo proszę, bo aparatów widziałem bardzo dużo :pub:

noc pt/sob była niezapomniana, poznałem kilku ciekawych ludzi, niektórzy przychodzili sami, do niektórych trzeba było się wybrać :jezor: no i również na nockę wymyśliliśmy kawałek oświetlenia, chyba jedni jedyni na lotnisku mający normalną żarówkę :)
Obrazek

w gruncie rzeczy, po ciężkiej nocy, wpadliśmy na genialny pomysł wsadzenia najtrzeźwiejszej osoby za kierownicę i pojechania po kawę ;) osobiście nie trawię jazdy po pijaku, jest to dla mnie czysty idiotyzm ;) pomysł klucz: wykonanie.. gorsze.. wpadliśmy na pomysł jechania na skróty, czyli przez pole :) co poskutkowało ZAKOPANIEM SIĘ W SIANIE :goof: zawiesiłem się, zakopałem, jak kto woli ;) na końcówkach wahacza zbierała się trawa i po 50 m samochód stanął i ani w jedną ani w drugą :rotfl: postanowiliśmy zrobić fotkę bo nikt by nam nie uwierzył :ass:
Obrazek
Obrazek
od tamtej pory jeździłem parchem tylko po asfalcie :)

na noc sob/nie nie mogłem zostać, niestety nie zawsze wszystko można jakby się chciało ;) liczę na to że tych których nie było mi dane poznać, poznam na Manii, a tych których poznałem, miło będzie się zobaczyć po raz kolejny, pogadać i przechylić małe co nie co :) poniżej ostatnia fotka ode mnie, tak jak nasz obozowisko wyglądało na zlocie:
Obrazek

ogólnie rzecz biorąc wylądowaliśmy na głównej stronie www.vwgolf.pl :) w późniejszym terminie na głównej stronie zakładki 'majoVWka 2010' ;) miło popatrzeć :) na pewno przyczyniły się w dużym stopniu litery VW, bo bez tego nie byłoby tam tego zdjęcia :) w każdym razie dzięki ygd :pub: motywuje do dalszego działania oglądanie takich fotek jak ta: ;)
Obrazek

ogólnie ze zlotu jestem bardzo zadowolony, gdyby były częściej, na pewno nie miałyby w sobie takiej magii :) autek było niezbyt dużo, w zeszłym roku było przeszło 2 razy więcej ;) na pewno przyczynił się do tego termin oraz prognozy pogody, które w przeciwieństwie do zeszłorocznych były bardzo pesymistyczne :) okazało się że w 2009 prognozowano słońce a były największe kataklizmy świata, w tym roku odwrotnie :) niech żałują Ci co nie byli :) dalsze zdjęcia z serii 'znalezione w internecie' poniżej ;) autorów pisał nie będę, mam nadzieje że się nie obrażą :) wszystkim wielkie dzięki, bo ja czasu fotek robić nie miałem ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

tyle ode mnie, jeśli coś jeszcze wpadnie mi do głowy to dopiszę ;) raczej wątpię, zaległości w czytaniu tematów sprzed 3 dni odrobię jak tylko będę miał chwilę :)

pozdrawiam :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » pn cze 28, 2010 02:10

zaluje :bigok: :bigok:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » pn cze 28, 2010 07:52

POOREK, fajnie było poznać Cię osobiście, równy kolo z Ciebie :bigok: A Golfik na żywca wygląda jeszcze lepiej niż na fociach :metal: Koła piękne i drugich takich nie było co najważniejsze :chytry: Do zobaczyska na VwManii :bigok: :bigok: :bigok:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » pn cze 28, 2010 11:14

POOREK, Jedno ode mnie ci umknęło, miło było poznać

Obrazek



Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

Post autor: Fredi88 » pn cze 28, 2010 12:44

POOREK pisze:w zeszłym roku było przeszło 2 razy więcej ;) na pewno przyczynił się do tego termin oraz prognozy pogody, które w przeciwieństwie do zeszłorocznych były bardzo pesymistyczne
to ile aut w tym roku bylo?


auto jak zwykle dobrze sie prezentowalo :) ładnie sobie siedzi...



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości