MK4 Variant 1,9 TDI by OEMTUNING.PL | Auto na sprzedaż!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » śr gru 23, 2009 19:06

truckman, :pub:
EOT



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr gru 23, 2009 19:23

truckman pisze:
pelton1985 pisze:nie ma co się spinać
ja się nie spinam ;)
pelton1985 pisze:w jakimś sensie jest, zależy Ci hajs włożony jest w mase detali czy tylko w jedną mega drogą rzecz...
Owszem jest to powiązane, bo bez pieniędzy nic się nie zmieni, bo nawet żeby zrobić czarny grill trzeba kupić sprej za 12 zł, jednak myślę, że zrozumiałeś o co mi chodziło w poprzedniej wypowiedzi ;)
A widzisz, ja nawet nie wydalem 12 zl bo i tak by byly odpryski wiec kupilem nowy grill czarny.

A to co pisał scientist ze nie ma porywajacego wygladu... trudno, nie musi kusic zlodzieja z zewnatrz, wystarczy ze w srodku ma masę rzeczy ktorych wiele MK4 nie ma... i chyba tyle tlumaczenia :D

To, ze potrafie wiele rzeczy zrobic sam to chyba dobrze. Od malego siedzialem w warsztacie u taty i sie uczylem. Teraz mam swoją firme i robie nie takie auta (glownie elektryke) wiec wiesz, akurat to co powiedziales to chyba chybiona dosrywka.

Variant jest skromny, zmodzony delikatnie i ze smakiem... a to jest najwazniejsze.

A Twoje auto Scientist bym przemalowal nawet z pędzla, bo ten kolor jest masakryczny do MK4. Wole nawet oklepany srebrny :), jak co drugie MK4... i od tego bym zaczal Twoje modzenie... ale oczywiscie reszta zmian jak najbardziej na + :D

Poza tym nie za bardzo ogarniam o co Wam chodzi. Przez 25 stron pisaliscie ze fajnie zmodzone autko, a teraz Wam sie odwidzialo... a jesli chodzi o mody to ostatnio poszly dokladki w kolor, czarne lusterka, no i chyba to nie popsulo wizerunku autka...

Dziwnie podchodzicie do sprawy :okej:
Ostatnio zmieniony śr gru 23, 2009 19:30 przez showtime, łącznie zmieniany 2 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » śr gru 23, 2009 19:27

e tam :chytry: jak chcecie malować to tylko czarna perła LC9Z :grin:



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr gru 23, 2009 19:31

pelton1985, tylko LB7Z :D z dodatkami w kolorze LC9Z :D

No i Kamienna Góra pozdrawia tym razem Wroclove :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » śr gru 23, 2009 19:35

showtime, no dobra niech będzie te dwa kolory są właściwe :)
wbijaj do mnie :helm:
powodzenia i wesołych ho ho ho :bigok:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr gru 23, 2009 20:16

A widzisz, ja nawet nie wydalem 12 zl bo i tak by byly odpryski wiec kupilem nowy grill czarny.
Zapraszam do mnie, ani jednego odprysku. Kwestia umiejętności w przygotowaniu podłoża, a następnie położeniu powłoki.
showtime pisze:Poza tym nie za bardzo ogarniam o co Wam chodzi. Przez 25 stron pisaliscie ze fajnie zmodzone autko, a teraz Wam sie odwidzialo... a jesli chodzi o mody to ostatnio poszly dokladki w kolor, czarne lusterka, no i chyba to nie popsulo wizerunku autka...
Ja nie powiedziałem, że jest brzydki ;) Po prostu ostatnio trochę zacząłeś wywyższać swojego Variata, spoko git, nie mam nic przeciwko ;)

Lustra jak i dokładki dodały uroku, tak jak pisałem na poprzednich stronach.
Ostatnio zmieniony śr gru 23, 2009 20:21 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr gru 23, 2009 22:13

truckman, moze zle mnie odebraliscie. Kazdy Variant na forum jest mega i kazdy ma cos innego w sobie :) O to chodzi zeby nie bylo ksero, tylko kazdy powinien miec w sobie to cos i sie wyrozniac, chocby nawet kołami :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » śr gru 23, 2009 22:39

showtime, niestety w 80% przypadków wybór kół to przypadek, a nie konkretny model. Ot trafiły się za dobrą kasę takie i takie. WIem jak szukam dla siebie :D


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr gru 23, 2009 22:44

truckman pisze:showtime, niestety w 80% przypadków wybór kół to przypadek, a nie konkretny model. Ot trafiły się za dobrą kasę takie i takie. WIem jak szukam dla siebie :D
Moje trafily sie bardzo bardzo okazyjnie :D


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Budżak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 489
Rejestracja: sob maja 14, 2005 15:31
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: Budżak » sob gru 26, 2009 15:00

Plus dla właściciela za ilość modyfikacji i chęci ich robienia, ale żeby nie było za słodko, to wklepię tu swoje 3 grosze :jezor:
showtime pisze: a uwierz mi ze na 18" i tak zawsze sie ludzie za nim ogladaja ;]
Nie no Showtime nie przesadzaj :helm: . W dzisiejszych czasach 18'' to normalka. Musiałoby by być naprawdę koło kosa, żeby ludzie się oglądali. Sline to już oklepany jest.
showtime pisze: ze niby nie mozna go wsadzic do projektów?
Według mnie, to raczej nie, bo widząc takie wykonanie (zwisający kabel :blush: ) http://img530.imageshack.us/i/72113357.jpg/ to dyskwalifikuje to auto z projektów.

A i jeszcze co do samego "wypasionego środka" :chytry: Showtime to tego "wypasionego środka" brakuje co najmniej kilka seryjnych "rarytasów" :jezor:

Nie odbieraj mojego posta jako złośliwości. Jest to moje zdanie, choć trochę krytyczne. A najważniejsze, że właścicielowi się podoba ;)


http://www.cultstyle.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;

Sebek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 19:10
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Sebek » sob gru 26, 2009 15:45

showtime pisze:
ze niby nie mozna go wsadzic do projektów?
szczerze...nie sądze.

Po 1sze...WTF z tym .:R32...ani to jest Rka, ani nie ma nawet body Rline, ani pod maska Rki nie uswiadczymy...
Więc szczerze powiedz mi po kiego grzyba ci ten znaczek w grillu? Troche (a moze nawet i nie troche, a DOKLADNIE) przypomina mi to zabieg kolesi z BMW gdzie kazda 3ka w Polsce ma z tylu ///M. To jakis sposób żeby sie dowartosciowac czy jak? Wywal go czym predzej. Niedługo bedą ludzi mowic ze w polsce jest wieciej R32 niz VW kiedykolwiek wyprodukowalo. :grin:
Obrazek

Co do srodka, piszesz ze wypasiony...ja jakos wypasu nie widze. Skoro juz kupiles od Rki obramowanie/ podparcie lewych drzwi - idz za ciosem i zmien: klamki, rygle, kokpit- a nie lakierujesz go sprayem na srebrno. Ze nawrzucasz czego sie tylko da do srodka nie zrobi to go wypasionym.

TO JEST WYPASIONY SRODEK: (z gustem i umiarem).

Obrazek


Life's simple. You make choices and don't look back.

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob gru 26, 2009 15:57

Budżak, nie mow ze 18" sline na Variancie jest oklepane, moze na zwyklym MK4 tak, ale na Variancie nie widzialem ani razu w Polsce ;)

Ktos tam pisal cos n/t zwisajacego kabla od monitora :P monitora juz nie ma, jest Kenwood DNX-5220BT, ktory kosztuje tyle, ze mozna by za niego miec ze dwa MK2 albo i jedno MK3 ;)

Autku sporo brakuje jeszcze, ale na pewno nie jest to w tym momencie czysta, uboga seria :)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » sob gru 26, 2009 15:59

o ja cię, widać że przez te Święta panom udzieliła się napinka, a może Mikołaj nie przyszedł i cisną jeden drugim że aż miło :helm:

każdy modzi swoje VWozidło jak mu się podoba :bigok:



Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » sob gru 26, 2009 16:04

bardziej chodzilo ze wzor felgi jest oklepany i duzo aut na tym jezdzi ;) sam je kiedys planowalem kupic do siebie ale wlasnie z tego powodu zrezygnowalem i kupilem co kupilem.. pewnie wiele osob powie ze zrobilem jeszcze gorzej wybierajac swoje niz Sline ;) bo cultowe nie sa.. co do znaczka r32 to tez juz Ci pisalem zebys to sciagnal bo to troszke lipa.. przerost formy nad trescia.. a sam variant wporzadku i jak te listwy w kolor wrzucisz to bedzie przyjemnie wygladal bo teraz sie troche gryzie jak dokladka srebrna a listwa czarna.. no i coz :) dzialaj dzialaj bo wszysko idzie w dobrą strone.. co prawda na dzial projekty za malo troszke ale za to do dzialu wieś tuning raczej nie trafi i to sie ceni :)


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości