MK4 Variant 1,9 TDI by OEMTUNING.PL | Auto na sprzedaż!

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr kwie 01, 2009 10:34

Nowa sesja zdjęciowa, czyściutki samochód - przyszła wiosna:

Sesja w CH Plaza Kraków na str. 1

Zapraszam do oceniania i przekazania ewentualnych pomyslow/porad co by tu jeszcze upiekszyć.
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 10:24 przez showtime, łącznie zmieniany 2 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » śr kwie 01, 2009 17:21

Ładny Variacik, ładnie się prezentują te koła, ale jakaś gleba by się przydała. Jeszcze bym pomyślał o listwach i klamkach w kolor nadwozia i lampy z Bory :) ale nie będę zdradzał moich planów :grin: Myślę, że po świętach przedstawię mojego Variata


Obrazek

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » śr kwie 01, 2009 17:33

showtime ładny wózek - nie ma co ukrywać


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » wt kwie 14, 2009 11:50

Dziękuje, staram się jak moge zeby byl coraz ladniejszy, ale juz jest dobrze ;) Licytowałem ostatnio lampy tylne z czerwonymi kierunkami, ale mnie przelicytowali, bo nie mialem tyle kasy hehe. Ale wszystko z czasem.

Jak to w zyciu bywa, dziewczyna nalega i trzeba tez troche kasy na wczasy odlozyc... wiec co uda sie na lewo schowac to idzie w auto :P a reszta na kupke... bo na wakacje trzeba jechac :P i jajka w morzu w Chorwacji pomoczyc ;)

Wiosenne słonko i Golf vs. Mondeo: fotki na str. 1

PS: Założyłem już PARKTRONIC :P
Ostatnio zmieniony ndz cze 21, 2009 10:29 przez showtime, łącznie zmieniany 2 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Karpik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: sob cze 21, 2008 22:47
Lokalizacja: Warszawa/Kłodzko

Post autor: Karpik » wt kwie 14, 2009 16:34

showtime, sam przyciemniałeś szybki czy gdzieś oddałeś autko i ile Cię to kosztowało?
Do Chorwacji wybierasz się Golfikiem? Nam (mi i żonie) taki pomysł przez głowę przeszedł czy się w tym roku nie wybrać.


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » śr kwie 15, 2009 11:11

Karpik pisze:showtime, sam przyciemniałeś szybki czy gdzieś oddałeś autko i ile Cię to kosztowało?
Szyby robił moj znajomy. Opłacało mi sie jechać 140 km od Krakowa do Gorlic bo w Krakowie tą folią zieloną (CLASSIS USA) chcieli 550 zł. A mnie wyszło 250 zł robocizny + koszt paliwa czyli ok. 300 zł. Zrobione perfekcyjnie, z wyjmowaniem oczywiście - wygląda jak oryginał.

Nie chciałem czarnych.
Karpik pisze:Do Chorwacji wybierasz się Golfikiem? Nam (mi i żonie) taki pomysł przez głowę przeszedł czy się w tym roku nie wybrać.
Do Chorwacji jedziemy Golfiną. Do 14 czerwca mam aktualny przegląd, akurat przed samym wyjazdem sprawdzimy jeszcze autko, musze odgrzybic i dobić klimę. Tak to wszystko jest tip-top zrobione.

Nowe hamulce: tarcze Brembo i klocki TRW
Zawieszenie: simerblocki wymienione, łączniki stabilizatorów wymienione, drążki kierownicze z koncówkami wymienione - wszystko na TRW.

A jedziemy w cztery osoby, jeszcze ze znajomymi do Splitu... ok. 1200 km z Krakowa.
Liczylismy na paliwo w jedną stronę maksymalnie 400 zł jadąc w miarę żwawo - a jedziemy na pole campingowe takie sprawdzone i na ładnym poziomie prowadzone ;)


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » śr kwie 15, 2009 17:20

Uhuhu jakie odpicowane Golfisko ;) Teraz jeszcze tylko plastiki w kolor i będzie malina. Powodzenia i pozdraVWiam :)


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » pt kwie 24, 2009 19:09

Wiosna, wiosna - ulubiona pora roku na mody ;) hehe...

Dwa ostatnie dni pomogły mi upiększyć Wolfa:

1) zaciski hamulcowe przód i tył w kolorze czerwonym: oczyszczenie szczotką drucianą, pędzelkiem z benzyną ekstrakcyjną, oklejenie i malowanie farbą do zacisków. Oczywiscie nie da rady idealnie okleic, wiec gdzies tam przebiła czerwona farba, ale to nie problem bo lekko scierny papierek i juz wszystko wrocilo do normy i zacieki pościerane ;)

Prace trwały niecałe 3 godzinki. Fotki na str. 1

2) czytałem dużo na tym forum o HID-ach, ale w końcu założyłem. Kupiłem zestaw H7 6000k, jedna przetwornica umieszczona na wzmocnieniu bocznym, druga po stronie pasazera przy klapce od lampy, bo z tej strony jest strasznie ciasno. Zrobie fotki i dorzuce do tematu. Światła ustawione na stacji diagnostycznej i bez zadnych uwag i zastrzezen diagnosty.

Pozdrowionka ;)
Ostatnio zmieniony pn cze 22, 2009 13:36 przez showtime, łącznie zmieniany 2 razy.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
szczep
Forum Master
Forum Master
Posty: 1332
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 09:35
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: szczep » pt kwie 24, 2009 19:16

Variacik daje radę nawet bardzo, zmiany na plus, pomyśl może jeszcze nad lekką glebą, na pewno doda uroku :helm:



Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob kwie 25, 2009 16:31

Co do gleby, to zapomnieć. Szkoda mi auta - niestety już teraz opony o profilu 45 dają sie we znaki. Szkoda auta.

HID-owo:
ObrazekObrazek

--------------------------------------------
Zakupilem nowy gadżet do Golfa pod fabryczną nawigacje MFD: zaraz jade montować. Zrobię fotki jak będzie gotowe.

Obrazek


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Dzordz-VwBora
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: ndz sie 24, 2008 12:09
Lokalizacja: Newcastle Upon Tyne - UK / Modliborzyce (Lubelskie)
Kontakt:

Post autor: Dzordz-VwBora » sob kwie 25, 2009 18:36

Ładny Variancik a Silnik jak w mojej :)
Ostatnio zmieniony czw kwie 30, 2009 11:48 przez Dzordz-VwBora, łącznie zmieniany 1 raz.


Morał z historii krótki, lecz nie wszystkim znany... Jak nie ma warunków nie zapier*alamy! :)
Obrazek
Because life is too short to drive boring cars.

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob kwie 25, 2009 19:44

Adapter już śmiga w samochodzie. Jakość dzwięku super - zero zakłóceń i szmerów. Umiejscowiony został w schowku nad nogami pasazera. Bylo troche zabawy:

*demontaż schowka
*rozwiercenie otworu na kabel
*wyjęcie navi
*podłączenie
*złożenie do kupy

Czas pracy: ok. 1 godz.
Cena adaptera: 365 zł

Miałem wczesniej adapter zwykły tzw. AUX IN z wyprowadzonym Jackiem 3,5 mm, ale to nie to - była ogromna roznica poziomow glosnosci - na AUXie trzeba bylo mocno podglasniac a przy przelaczeniu na radio znow sciszac, kombinacji co nie miara.

A teraz... bajka. Niedługo ciągnięcie instalacji do głosników w tylnych drzwiach. Czas zakupić głośniki do tyłu / kurcze, szkopki nie pomyśleli zeby wyprowadzic juz instalacje... ale cóż jeśli wczesniej bylo zainstalowane radio VW Beta na 2 głośniki to nie ma się co dziwić ze tył jest goły. Co do zakupu głośników to tylko oryginalne VW - nic innego. W Golfie to gra wspaniale.

Ale Golf MK4 Variant by ShowTime to już nie ten sam Golf - 3 miesiące, troche pieniążków i serducha... zmiany widać

ObrazekObrazek

EDIT:
Golf znów otrzymał nowego frykaska, albo i nawet 2... parę aluminiowych dodatków, tzn. ringi na zegary oraz elementy konsoli środkowej. Oceniajcie. Znalazłem gościa, który na Allegro sprzedaje gotowe elementy z aluminium, wyciete laserowo pod wymiar. Cena za ringi i te elementy to 90 zł.

Polecam - fotki na str. 1
Ostatnio zmieniony sob kwie 25, 2009 19:45 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

y0p5
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 87
Rejestracja: pt paź 24, 2008 13:28
Lokalizacja: łęczyce k/ Lęborka
Kontakt:

Post autor: y0p5 » czw kwie 30, 2009 12:41

rozumiem, ze ksenon bez soczewy zalozyles? :crazy:


MóJ VWóz mk4 zapraszam :D
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=196072 \o/

Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » czw kwie 30, 2009 13:05

Efekt aluminium jednak dużo gorszy od oryginału, ale może byc za ta cene :helm:
Fajny ten golfik i bardzo praktyczny do przemieszczania się -kombi.
silniczek wieczny i mało paliwożerny :chytry:
pozwodzenia w modach


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości