Golf MK2 "Rabbit Injection" GTI TDI - VOL. 2

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » pt paź 05, 2007 23:23

A myślałem że duudii dokończy projekt yagoody ... :|


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

rastavibe
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 23, 2006 00:58
Lokalizacja: stolica

Post autor: rastavibe » sob paź 06, 2007 03:52

jak ktoś poleci mi solidnego mechanika który zajmie sie tymi 4kółkami żeby hulały jak należy to go wezmę :-)

sam nie mam wiedzy, doświadczenia i czasu...

a szukałem ładnego gti mk2 i niczego nie znalazłem, więc...



duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Post autor: duudii » sob paź 06, 2007 08:59

-Jeloniusz- pisze:
wilk pisze:Fajnie, że auto trafiło w dobre ręce
chyba nie do konca dobre...
no i po co te docinki ???
Myślałem,że pogodzę brak warunków do majsterkowania z tym że porobię na ulicy -ale jednak sie myliłem ...
Gdybym chciał zarobic to bym pojechał do kumpla na wiochę i rozebrał doszczętnie wszystko ...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:01 ]
Łuki pisze:sprawa skończyła sie jak zawsze...
...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:01 ]
Arturro pisze:
Fajnie, że auto trafiło w dobre ręce
buhahaha

nie no która to już ofiara??? trzecia??? ktoś tu powinien dostać bann na marke VW
...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:04 ]
maccciej pisze:Czyżby z samochodem było cos nie tak że idzie za tak niską cenę :chytry:
Wszystko jest z nim OK, ale cena taka bo autko trzeba skończyć ( mi się nie udało wszystkiego zrobić) Więc Nowy nabywca będzie mógł własne serce włożyć i po swojemu dokończyć :grin:

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:06 ]
malutki pisze:jaka szkoda,mam nadzieje ze z przyszlym wlascicielem autko bedzie mialo wiecej szczescia na dluzsze pobycie.duudii, co cie do tego zmusilo?
tak jak w ogłoszeniu na forum sytuacja jest taka że kupię pewnie coś nowszego żeby wyjechać za granicę :blush:

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:08 ]
markus1983 pisze:może się mylę ale wyszło na to że duudii kupił autko aby sprzedać same frykasy zarobić i popchnąć auto dalej w cenie zakupu
gdyby tak chciał zrobić to bym rozebrał na części pierwsze ...



Awatar użytkownika
zaprzal
VW Baron
VW Baron
Posty: 3027
Rejestracja: śr lis 10, 2004 20:06
Lokalizacja: Białystok / Tykocin
Kontakt:

Post autor: zaprzal » sob paź 06, 2007 09:19

duudii pisze:
-Jeloniusz- pisze:
wilk pisze:Fajnie, że auto trafiło w dobre ręce
chyba nie do konca dobre...
no i po co te docinki ???
Myślałem,że pogodzę brak warunków do majsterkowania z tym że porobię na ulicy -ale jednak sie myliłem ...
Gdybym chciał zarobic to bym pojechał do kumpla na wiochę i rozebrał doszczętnie wszystko ...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:01 ]
Łuki pisze:sprawa skończyła sie jak zawsze...
...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:01 ]
Arturro pisze:
Fajnie, że auto trafiło w dobre ręce
buhahaha

nie no która to już ofiara??? trzecia??? ktoś tu powinien dostać bann na marke VW
...

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:04 ]
maccciej pisze:Czyżby z samochodem było cos nie tak że idzie za tak niską cenę :chytry:
Wszystko jest z nim OK, ale cena taka bo autko trzeba skończyć ( mi się nie udało wszystkiego zrobić) Więc Nowy nabywca będzie mógł własne serce włożyć i po swojemu dokończyć :grin:

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:06 ]
malutki pisze:jaka szkoda,mam nadzieje ze z przyszlym wlascicielem autko bedzie mialo wiecej szczescia na dluzsze pobycie.duudii, co cie do tego zmusilo?
tak jak w ogłoszeniu na forum sytuacja jest taka że kupię pewnie coś nowszego żeby wyjechać za granicę :blush:

[ Dodano: Sob Paź 06, 2007 09:08 ]
markus1983 pisze:może się mylę ale wyszło na to że duudii kupił autko aby sprzedać same frykasy zarobić i popchnąć auto dalej w cenie zakupu
gdyby tak chciał zrobić to bym rozebrał na części pierwsze ...
w sumie niektore osoby powinny zachowac komentarze dla siebie. Auto jest duudiiego i jesli ma ochote to moze je nawet pociac na cwiartki, ma do tego pelne prawo i nikogo to nie powinno interesowac. Nawet nie rozumiem po co sie tlumaczysz


[b]nie odpowiadam na PW![/b] prosze o kontakt przez [url]turbodiesel.pl[/url]

duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Post autor: duudii » sob paź 06, 2007 09:23

bo przykro mi słyszeć takie komentarze - ach ta ludzka zawiść :panna:
dzięki za wsparcie :pub:



Awatar użytkownika
Maciu$
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 443
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 15:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Maciu$ » sob paź 06, 2007 10:07

Dajcie spokoj duudii kupil samochod bo chcial dokonczyc to czego nie skonczyl YGD, a ze nie mial do tego warunkow wiec tego nie skonczyl, takiego samochodu nie kupilby ktos kto nie bylby prawdziwym Vwmaniakiem, bo wiadomo ze autko wymagalo jeszcze dopracowania, a w to 3eba jednak wlozyc troche pieniedzy i serca, a przede wszystkim miec do tego warunki
PozdraVwiam :pub:



Awatar użytkownika
-Jeloniusz-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 07:35
Lokalizacja: prawie Gdańsk

Post autor: -Jeloniusz- » sob paź 06, 2007 11:26

duudii pisze:Myślałem
Od kilku aut myslałes ze
duudii pisze:że pogodzę brak warunków do majsterkowania z tym że porobię na ulicy -ale jednak sie myliłem ...
Obys ostatni raz sie mylil, bo szkoda mi tego auta tak jak i twoich poprzednich, gdy tylko wchodze na forum widze auto w pelnej okazalosci ( na samej gorze ) a potem wchodze w twoj wielki projekt w ktorym ogolociles auto z rarytasow ktore pusciles za kilka klockow to az sie przykro robi, YGD chyba chcial auto sprzedac milosnikowi marki VW.

Od poczatku wiedzialem ze tak bedzie, jakos dziwnym trafem wszystko sciagales z tego auta bo nie pasowalo do Twojej wizji, a jaka to wizja ? chyba kazdy widzi, zrobic na golasa i do zyda.

zaprzal pisze:powinny zachowac komentarze dla siebie
Moze i tak moze i nie, ale jak patrze na kolejne vw ktore zostalo skrzywdzone przez tego samego goscia to nie moge siedziec cicho.
duudii pisze:ach ta ludzka zawiść
Szczerosc duudii, szczerosc...


Tyle mam do powiedzenia, chyba ze ktos nie zgodzi sie z tym co napisalem to bede musial cos dopisac.



duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Post autor: duudii » sob paź 06, 2007 11:36

Z całym szacunkiem ale Styl YGD nie był OK dla mnie to było misz masz a mówiąc krótko kupiasto to wszystko wygladało - są gusta i guściki
nie bede się rozpisywał co mi nie pasowało. Powiem tak do wnętrza miały pójśc czarne fotele i czarna kanapa.
z zewnątrz usa front na bixenonie felgi bbs rm poszerzane, elektryczne recaro nie pasowały mi rallye front też nie bo świecił do BANI.


to wymień proszę porzednie autka które skrzywdziłem ?????
to autko skrzywdzone ??Z całym szacunkiem JELONIUSZ ale coś nie hallo z tobą jest . Skrzywdzone by było jak bym je rozbił albo zrobił wiejski tuning albo na części rozebrał - chyba ,że dla ciebie krzywdzenie to coś zupełnie co innego ...

widzę ,że wiesz lepiej o historii moich autek niż ja sam :rotfl:
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 11:38 przez duudii, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » sob paź 06, 2007 11:40

koniec OT, duudii robi to co chce wkońcu to jego auto ..


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
-Jeloniusz-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 07:35
Lokalizacja: prawie Gdańsk

Post autor: -Jeloniusz- » sob paź 06, 2007 11:51

duudii, Oszczedz sobie wstydu...
duudii pisze:Styl YGD nie był OK


Skoro się nie podobało to po co kupiles?

Wczesniej nie zdradzales zadnych planow zwiazanych z autem, a teraz nagle na swoje usprawiedliwienie cos wymysliles....
duudii pisze:to wymień proszę

Skoro prosisz to wymieniam, jak skonczylo mk2 tdi z Pomorza ? jak zakonczyl sie projekt rallye na gołej budzie od Jareckiego, co milego spotkalo cale rallye kupione z allegro, co dobrego spotkalo mk2 YGD ?



duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Post autor: duudii » sob paź 06, 2007 12:03

-Jeloniusz- pisze:duudii, Oszczedz sobie wstydu...
duudii pisze:Styl YGD nie był OK


Skoro się nie podobało to po co kupiles?

Wczesniej nie zdradzales zadnych planow zwiazanych z autem, a teraz nagle na swoje usprawiedliwienie cos wymysliles....
duudii pisze:to wymień proszę

Czego mam się wstydzić - nie chciałem kupować gotowego projektu -tylko kupić coś co mogę zmienić żeby było moim stylem a nie YGD stylem - nie wiem może ty lubisz kupować GOTOWCE

A co ma piernik do wiatraka - nie zdradzałem bo nie lubie wypisywać czegoś czego jeszcze nie zrobiłem ...

Skoro prosisz to wymieniam, jak skonczylo mk2 tdi z Pomorza ? jak zakonczyl sie projekt rallye na gołej budzie od Jareckiego, co milego spotkalo cale rallye kupione z allegro, co dobrego spotkalo mk2 YGD ?

mk2 TDI nie rozebrałem sprzedałem dalej, Goła buda Jareckiego poszła do Olozwirskiego
,całe rallye z allegro było nie do odratowania, sprzedałem do Niemiec ( też całe, a co z nimi jest nie wiem ja nie jestem aż tak zagłebiony żeby się tym wszystkim interesować-ale widzę że inni są na tyle ciekawcy i wcibscy zęby wszystko wiedzieć )
więc o co ci chodzi ?? Żadne autko nie skrzywdziłem ( jedyne to MKII TDI pompo z pomorza ale to nie z mojej winy była stłuczka .... )
Zapytaj się nowego właściciela - Golf z pomorza poszedł na części ( i co ja mam być za to odpowiedzialny -weź przestań pisać te bzdury ) w sumie mi to rypka to co sobie myślisz ... Szkoda,że nie ma się tutaj wolnego wyboru. Jesteśmy w Polsce czy w jakimiś obozie wolność słowa -wolny wybór -czy ja ci coś złego zrobiłem ??? Że ty taką nienawiścią pałasz ?
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 12:19 przez duudii, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
-Jeloniusz-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 07:35
Lokalizacja: prawie Gdańsk

Post autor: -Jeloniusz- » sob paź 06, 2007 12:21

Czy ktos powiedzial ze Ciebie nienawidze ? Wyluzuj.

Przykro mi tylko ze osoba ktora miala tyle ciekawych vw nie moze sie niczym dobrym pochwalic, sam widzisz ze kazde z Twoich aut poszlo gdzies dalej, tak jak napisalem wyzej u Ciebie nic milego ich nie spotkalo, tak samo z mk2 YGD o ktorym mowa.

Nawet na pierwszej lepszej fotce z tego "projektu" , np tej http://img212.imageshack.us/my.php?imag ... imgoa5.jpg
widac ze auto sie marnuje stojąc bez powietrza z przodu...

Sam widzisz ze nie tylko ja tak mysle, w tym temacie znalazlo sie wiecej takich osob, a jeszcze wiecej osob tak samo mowi poza forum, zrob kiedys coś od A chociaz do M , bo na Z to nawet nie licze.



duudii
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 335
Rejestracja: pn paź 31, 2005 17:21
Lokalizacja: Mościska/Laski
Kontakt:

Post autor: duudii » sob paź 06, 2007 12:28

-Jeloniusz- pisze:Czy ktos powiedzial ze Ciebie nienawidze ? Wyluzuj.

Przykro mi tylko ze osoba ktora miala tyle ciekawych vw nie moze sie niczym dobrym pochwalic, sam widzisz ze kazde z Twoich aut poszlo gdzies dalej, tak jak napisalem wyzej u Ciebie nic milego ich nie spotkalo, tak samo z mk2 YGD o ktorym mowa.

Nawet na pierwszej lepszej fotce z tego "projektu" , np tej http://img212.imageshack.us/my.php?imag ... imgoa5.jpg
widac ze auto sie marnuje stojąc bez powietrza z przodu...

Sam widzisz ze nie tylko ja tak mysle, w tym temacie znalazlo sie wiecej takich osob, a jeszcze wiecej osob tak samo mowi poza forum, zrob kiedys coś od A chociaz do M , bo na Z to nawet nie licze.
Ty też wyluzuj,autko się nie marnuje ... czepiasz się głupiej opony - bez przesady - może jeszcze powiesz że autko jest zapuszczone bo nie zdążyłem go ubyć przed zrobieniem zdjęć ??

a co do zaczynania i kończenia projektów to jest każdego indywidualna sprawa
Ja nie komentuje i piszę takich rzeczy w tematach innych. Bo nie lubię sprawiać innym przykrości i poczucia że jest gorszy od drugiego a ty mnie dołujesz,dobijasz tym swoim pisaniem :crazy:

pozdrawiam i koniec tej dyskusji :pub:
Ostatnio zmieniony sob paź 06, 2007 12:35 przez duudii, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
-Jeloniusz-
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 148
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 07:35
Lokalizacja: prawie Gdańsk

Post autor: -Jeloniusz- » sob paź 06, 2007 12:34

duudii pisze:a ty mnie dołujesz tym swoim pisaniem dobijasz mnie
Tylko sie nie popłacz, chlopaki nie płaczą :)
duudii pisze:czepiasz się głupiej opony
Głupia, czy nie ale bez niej nie ma jazdy :helm:
duudii pisze:Ja nie komentuje i piszę takich rzeczy w tematach innych
Od tego są takie tematy, mowie co mi sie podoba a co nie, gdyby kazdy mial kazdemu slodzic to by zbyt slodko bylo.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości