MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob kwie 03, 2010 14:31

grzes283, do takich kół z rantem to tylko gwint i gleba solidna... wtedy to ma super urok :) bardzo mi sie podobaja te kola truckmana.

A co do lakierowania to przypuszczalem ze tak bedzie, bo te listwy wszystkie felerne jakies są :P


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 03, 2010 14:41

showtime, no to peszek... Motipem malowałeś? Nie powinno się tak zrobić jak dobrze polakierowałeś, u mnie ze zderzakiem jest lipa bo farby miałem pół puchy a potrzeba było całą ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
grzes283
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz wrz 07, 2008 08:19
Lokalizacja: Sopot Gdynia
Kontakt:

Post autor: grzes283 » sob kwie 03, 2010 14:42

showtime pisze:do takich kół z rantem to tylko gwint i gleba solidna...
Dokładnie, tu się zgadzam, taka fela musi mieć glebę, choć za bardzo z tą glebą to nie poszalejesz. Ja Borę skręciłęm z przodu trochę, zostało mi jakieś 3cm jeszcze i już robi się lipa. Osłona silnika jedzie po asfalcie a końcówki stabilizatora ocierają przy skręcaniu :crazy: Także podnioslem ją trochę do góry i jest OK, fele całkiem fajnie się wkomponowały i generalnie jest całkiem spoko,wrzucę jakieś foty, to sam zobaczysz. :helm:


Mein VW

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fe6433baf848b2ee.html][img]http://images46.fotosik.pl/315/fe6433baf848b2ee.jpg[/img][/url]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=233943

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob kwie 03, 2010 14:42

truckman, motipa podklady ale lakier dorabiany na zamowienie. Jestem zly bo 4 stowki musze wywalic, no ale musze bo 5/6 czerwca Nysa... poza tym z tym juz bedzie spokoj. Od razu mi polakieruja dokladki w kolor, a grill i lustra w black połysk :)
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 14:43 przez showtime, łącznie zmieniany 1 raz.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 03, 2010 14:43

showtime pisze:to tylko gwint
taaa z chęcią, ale nie chciałbym betonu ;) Zresztą zglebić nie mogę za bardzo bo z przodu by tarło o nadkole, et30 robi swoje...


Obrazek

Awatar użytkownika
strumyk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 141
Rejestracja: śr kwie 02, 2008 09:56
Lokalizacja: Pomorskie

Post autor: strumyk » sob kwie 03, 2010 14:44

No... na tych kółkach i z tymi fotelami bardzo zacnie :) nie ma co :)


Mój MK4 ->http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=298948

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 03, 2010 18:15

showtime, u mnie się trzyma, także po prostu lipa z uwagi na temperatury musiała być i nie za dobrze się utwardziło.

Ten sezon pośmigam na springach, a na przyszły się pomyśli może o gwincie jak ogarnę resztę dupereli :okej: Chociaż myślę, że -35 springi porządnej firmy typu weitec załatwią sprawę, na tych budżetowych cuda się mogą dziać typu przód wyżej ( jak było u sagano) a u stenia stoi ładnie równo :okej:

Z tego Golfa fele wyszarpałem( na zdjęciach stoi na -30, gościu mi kit chciał sprzedać, ale nie wiadomo jakiej firmy taki był brudny i na amorach były znaczki VW, czyli pewnie sprężyny MTS i seria amor ;) )

Obrazek

Myślę, że te -35mm będzie dobre jak na początek przygody z "glebieniem'' torchę polatam i potem przy ewentualnej glebie będzie łatwiej.

EDYCJA:
Myłem taty woła roboczego i przypomniałem sobie, że ostatni raz woskowałem golfa jak jeszcze nie mial podłokietnika czyli gdzieś w sierpniu 2009 :blush: No to wosk koloryzujący który akurat mam na wykończeniu, gąbeczka i jazda, efekty widoczne pomimo braku glinkowania, polerki całości( jedynie troszkę pomęczyłem zderzak który miałem matowy czy politur, po prostu autko umyłem i wywoskowałem bardzo średniej klasy woskiem, jestem zadowolony i następny wosk który kupię to będzie turtle wax ice, mogłem sobie potestować na modelach i jest bardzo fajny, bardzo lekko się poleruje :)

Obrazek
Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » sob kwie 03, 2010 22:07

truckman pisze:Zresztą zglebić nie mogę za bardzo bo z przodu by tarło o nadkole, et30 robi swoje...
Heh u mnie et32 but 225/40 i coś ociera. Ale to chyba nadkole które załatwiłem zimą na pryzmach się odkształciło bo tylko z jednej strony.
truckman, mam gościa który chce felgi 18" i oferuje na zamianę 19" bo jemu za duże. Jak byś chciał to może ;)
Jemu podobały się moje i chciał się mieniać ale Ja nie oddam swoich szpul za nic w świecie. No może za 30 tysi i dorzucę resztę golfa gratis :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob kwie 03, 2010 22:09

steniu4, podrzuć mi foto tych jego 19`

U mnie na szczęście nic nie ociera i można spokojnie latać, zobaczymy jak będzie ze springami się jeździło.
Ostatnio zmieniony sob kwie 03, 2010 22:11 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » sob kwie 03, 2010 23:39

Poka te 19" moze i ja pomysle :D


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » ndz kwie 04, 2010 09:18

truckman, ładne fele,ale tak jak napisałeś przydałby się rant w polerce bo trochę bardziej kolorowo by było :bigok:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz kwie 04, 2010 09:20

radas8412, no właśnie po oczyszczeniu jednego rantu z farby doszedłem do wniosku, że jednak nie. Dużo aut ma tak zrobione to raz, a dwa że nie byłem w 100% przekonany tak jak na początku do tego pomysłu. Jak narazie zostają czarne z opcją pomalowania samego obowdu w jakiś zajebisty kontrast, ale nie wiem jeszcze jaki: biały, szary to obecne propozycje.


Obrazek

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » ndz kwie 04, 2010 09:27

truckman pisze:biały, szary to obecne propozycje
to ja bym zostawił tak jak jest taki ciemny batmobil :helm:



Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz kwie 04, 2010 09:29

radas8412, zobaczymy, narazie nic nie ruszam, zakładam springi( potem będę płakał, że nie gwint, ale nie wszystko na raz) zrobię mu elementy matowe w połysk( lustra, grill, słupki) i się zastanowię ;)


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości