Golf IV GTi BurberryWagon powered by ShauN^

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mr Coffee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:31
Kontakt:

Post autor: Mr Coffee » śr kwie 28, 2010 23:15

Ten felunek od MKV GTI po prostu miażdży :D Szerokości i bezawaryjności ;)
Pzdr



Awatar użytkownika
yatering
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 543
Rejestracja: sob maja 03, 2008 18:18
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontakt:

Post autor: yatering » czw kwie 29, 2010 14:42

auto wyglada konkretnie- no i ten felunek!!! :food: pozazdroscic :grin:


Obrazek

_________
mk2 1,8 CL => mk3 1,8GT => mk4 1,9TDI =>Renault Scenic 2,0 DCI

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » pt kwie 30, 2010 23:35

Obrazek




Ajajajajj.... trochę boli, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :bigok:

Ojciec zarysował mi felgę o krawężnik wracając późno w nocy z pracy.... Jako że nie da się jednej naprawić tak żeby wyglądała jak pozostałe 3 koła to wszystkie idą w profi polerkę na lustereczko... Teraz to będzie efekt axe :jezor: :grin:


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Matthew25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 280
Rejestracja: pn sty 19, 2009 17:56
Lokalizacja: Prusice
Kontakt:

Post autor: Matthew25 » sob maja 01, 2010 07:12

ShauN pisze:Ojciec zarysował mi felgę o krawężnik wracając późno w nocy z pracy.... Jako że nie da się jednej naprawić tak żeby wyglądała jak pozostałe 3 koła to wszystkie idą w profi polerkę na lustereczko... Teraz to będzie efekt axe
ja bym się chyba zagotował hehe :D teraz będzie można się w nich przeglądać.
pozdro :bigok:


MK3_1.9D_1Y_ by ..Młody.. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2691780#2691780

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » sob maja 01, 2010 10:46

auć :crazy:
kiedy oddajesz koła do polerki i ile taki zabieg $ ?
grubo będą wyglądały wypolerowane tylko wtedy szczególna opieka co do aluminium się przyda :helm: woskowanko i te sprawy. środek zostaje na czarno czy coś będziesz modził ?



Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » sob maja 01, 2010 13:40

pelton1985 pisze:grubo będą wyglądały wypolerowane tylko wtedy szczególna opieka co do aluminium się przyda :helm: woskowanko i te sprawy. środek zostaje na czarno czy coś będziesz modził ?

No szczególna opieka będzie, pastą którą gościu poleci :bigok: Będę chyba robił w Żórawinie za ok. 600 zł ale jeszcze coś ponegocjuje bo na stronie jest napisane że 18" są od 450 zł za kpl w zależności oczywiście od wzoru. A to jest chyba jeden z prostszych jak nie najprostszy wzór jaki może być więc 600 zł wydaje mi się dużo.... Co myślicie ? Wrocławiaki znacie jakąś dobrą miejscówe do polerowania felg ? Pozdro


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
FisheR
...
...
Posty: 3579
Rejestracja: ndz cze 15, 2008 22:40
Lokalizacja: Pelplin>Silent Hill
Kontakt:

Post autor: FisheR » sob maja 01, 2010 14:00

chyba bym sie pochlastał jakbym takie coś zrobil :axe: :axe: ale działaj czekam na efekt lustra jakby mi sie takie coś przytrafiło :helm: :helm:


MK IV TDI 4MOTION :dol:
Obrazek

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » sob maja 01, 2010 14:08

ShauN, wiem, że dasz rade, ja robiłbym polerkę sam, bez zlecania tego jakiejś firmie, tą z Żórawiny kojarzę jeszcze za czasów BMW, znają się na rzeczy ale te 600 zł za kpl to trochę sporo.

podjedz do motipu DW Point na Borowskiej, dopytaj co i jak, zaopatrz sie w tarcze montowane do wiertarki, trochę teorii i jedziesz. materiały nie będą Cię kosztowały więcej niż 200 zł, felgę masz prostą bo do przepolerowania jest płaska powierzchnia.

mod typu Adam Słodowy zrób to sam, będziesz zadowolony jak się trochę sam pomęczysz :bigok:



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

Post autor: Baran. » sob maja 01, 2010 14:21

Masz bardzo fajny samochod duzo pracy widac ze w niego wsadziles i powiem ci ze chyba jak zobaczyles co ci tata zrobil to serce stanelo hehe ja bym chyba zawalu dostal Pozdrawiam


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » sob maja 01, 2010 17:49

tak pelton1985, tylko że ja teraz jak wiesz nie mam kompletnie czasu na polerowanie bo w czerwcu licencjat.... Z reszta i tak na połowę będzie płacone to jestem do przodu jakby nie było, chociaż ta cena trochę wysoka. Ale przecież niekoniecznie muszę u nich robić. Na pewno we wrocku jest ktoś kto dobrze to robi i można by jemu powierzyć tą robotę. Macie namiary ?


Baran12 pisze:Masz bardzo fajny samochod duzo pracy widac ze w niego wsadziles i powiem ci ze chyba jak zobaczyles co ci tata zrobil to serce stanelo hehe ja bym chyba zawalu dostal Pozdrawiam


nie powiem, zawrzało..... :crazy:


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Post autor: xxxPALUCHxxx » pn maja 03, 2010 22:17

eeehh..mnie spotkala podobna przygoda podczas majowki..tyle tylko ze wraz z wylupanym rantem felgi wylupalem kawalek opony ;(
az mi sie goraco zrobilo:(

zdjecie w moim poscie na 1 stronie....
Ostatnio zmieniony wt maja 04, 2010 17:48 przez xxxPALUCHxxx, łącznie zmieniany 1 raz.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: GoNzO !!! » pn maja 03, 2010 22:55

ShauN pisze:No szczególna opieka będzie, pastą którą gościu poleci Będę chyba robił w Żórawinie za ok. 600 zł
ShauN 600 zł to zdecydowanie zadużo. Myśle że jak dobże poszukasz to za 400zł ktoś też ci taką usługe zrobi :D


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
karambol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 303
Rejestracja: pn wrz 14, 2009 20:48
Lokalizacja: Kraków

Post autor: karambol » pn maja 03, 2010 23:26

kurde... czwóreczka cuuuuudna;) dokładnie taka jak w moich marzeniach:p jak by ci się kiedyś za chciało sprzedawać to daj cynka :grin:


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr maja 05, 2010 12:39

witam :bigok: w końcu mnie uprzedziłeś :grin: nie udało się być pierwszym... za długo odkładałem to na następny raz :) powiem Ci tak... po tylu wprowadzonych zmianach i modyfikacjach, jest naprawdę genialnie :) koła piękne zapiąłeś na ten sezon, mimo tego że już felgi nie jedne się takie widziało, moim zdaniem jedno z najbardziej pasujących kół do mk4, nie licząc kultowych felg :) obrysówek nie muszę komentować ;) wszystkie detale składają się na piękną całość :) bo przecież diabeł tkwi w szczegółach :bajer: powodzenia :bigok: będę monitorował :jezor:

:pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości