Golf MKI 4x4 ~ 11.5sec do 200

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » pt wrz 05, 2008 19:27

taka nasza polska mentalnosci wiecznie narzekamy co nieee panie tuner :)


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt wrz 05, 2008 21:33

robiac ot teraz... ja nie narzekam:P :green_fuck:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » śr wrz 10, 2008 11:11

Mam info ze samochod jest wystrojony. Wiecej nic nie wiem, moze mi sie uda wygospodarowac troche czasu w weekend to po niego pojade.



colin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 23, 2006 17:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: colin » śr wrz 10, 2008 11:23

olozwirski pisze:Mam info ze samochod jest wystrojony. Wiecej nic nie wiem, moze mi sie uda wygospodarowac troche czasu w weekend to po niego pojade.
Ja tylko slyszalem ze ostre drifty odchodzily :P



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » sob wrz 13, 2008 23:00

Ja tylko slyszalem ze ostre drifty odchodzily :P
Dobrze ze sie skonczyly tak a nie inaczej bo slyszalem ze ostro bylo... Dobrze ze kierowca rozgarniety...

Golf jest u mnie, zeszlo sie troszeczke. Nie pamietam dokladnie kiedy pojechal do Krakowa ale jakos tak pod koniec stycznia czy na poczatku lutego to bylo czyli 7 miesiecy. Ile pieniedzy to kosztowalo nie napisze, budzet przekroczylem trzy razy. Czy jestem zadowolony? Jeszcze nie wiem. Narazie z samej jazdy jestem srednio zadowolony, w porownaniu do rallye ktore mialo 370KM samochod nie jedzie. Ten ile ma narazie nie wiem, mialem plana zeby pojechac w poniedzialek na hamownie ale gdzies sie saczy olej i musze najpierw to ogarnac. Mam nadzieje ze to jakas odkrecona srubka od wibracji albo cos w podobie. Naped z 4 butow dziala tak jak powinien, niuton nie daje rady zapalic opon, moze jak ogarne nitro to bedzie lepiej, procedura startu wylaczona. Moc szacowana 200 - 220KM. Wrazenia z jazdy, no coz auto jest bezkompromisowe, zero komfortu, huk w srodku, ryk na zewnatrz, po bulki nie da sie jezdzic. Oczywiscie nie narzekam- takie mialo byc. Jeszcze ponarzekam na los, przelozyli mi zawody w Rykach i nie bedzie gdzie sprawdzic jaki czasy robi.
Plany na blizej nie okreslona przyszlosc to wymiana obecnej glowicy na ta z mechanika wiekszymi zaworami i ostrymi walkami, podniesienie cisnienia doladowania i preniesienie odcinki tam gdzie powinna byc, ale kiedy to bedzie to sam nie wiem. Projekt wlasciwie dobiega konca....



Awatar użytkownika
wojti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr lis 16, 2005 23:15
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: wojti » ndz wrz 14, 2008 10:21

olozwirski pisze:Plany na blizej nie okreslona przyszlosc to wymiana obecnej glowicy na ta z mechanika wiekszymi zaworami i ostrymi walkami, podniesienie cisnienia doladowania i preniesienie odcinki tam gdzie powinna byc,
to zaś nowy program trzeba będzie zrobić
olozwirski pisze:Ile pieniedzy to kosztowalo nie napisze, budzet przekroczylem trzy razy.
bolączka każdego tunera niezawsze jest tak jak by się chciało
olozwirski pisze:Moc szacowana 200 - 220KM.
czyli jak narazie słabizna , chociaż wygląda fajnie pod maską mnie się podoba
olozwirski pisze:Dobrze ze sie skonczyly tak a nie inaczej bo slyszalem ze ostro bylo... Dobrze ze kierowca rozgarniety...
ja ostatnio też miałem małą akcje , zaliczyłbym dzwona przy 160 wychodząć z winkla okazało się że auta które jadą przedemną wolno jadą , niedałem rady wychamować , byłem zmuszony wiać na lewy pas , dobrze że nic z naprzeciwka niejechało ale wychaczyłem lekko wysepkę która była pośrodku jezdni centymetry mnie dzieliły od znaków na niej ( taki mały OT)


Spawanie nierdzewki i aluminium, swapy , montaż turbosprężarek, klatki bezpieczeństwa

Awatar użytkownika
voj2s
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 248
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 14:49
Lokalizacja: krakoof
Kontakt:

Post autor: voj2s » ndz wrz 14, 2008 13:40

...a ja dodam ze spedzilem za kierownica tego samochodu kilkadziesiat godzin .... juz wiesz Olo co to znaczy bol glowy po jezdzie czy jeszcze nie??
Ostatnio zmieniony ndz wrz 14, 2008 13:41 przez voj2s, łącznie zmieniany 1 raz.



colin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt maja 23, 2006 17:02
Lokalizacja: Kraków

Post autor: colin » ndz wrz 14, 2008 18:09

wojti pisze:
olozwirski pisze:Plany na blizej nie okreslona przyszlosc to wymiana obecnej glowicy na ta z mechanika wiekszymi zaworami i ostrymi walkami, podniesienie cisnienia doladowania i preniesienie odcinki tam gdzie powinna byc,
to zaś nowy program trzeba będzie zrobić
To nie problem, bo to auto widzialo juz minimum 20 roznych programow.
olozwirski pisze:Moc szacowana 200 - 220KM.
czyli jak narazie słabizna , chociaż wygląda fajnie pod maską mnie się podoba[/quote]
Jest chyba troche wiecej, moze ze 250. Problem niestety jest w tym, ze bardzo krotki i gruby wydech oraz kolektor ssacy powoduja ze auto dobrze jedzie od jakichs 5500obr - troche pozno jak na odcinke 7500 :( Z ciekawostek to przy probach na hamowni wlozenie zwezki w wydech owocowalo wzrostem momentu obrotowego o 50% ponizej 3 tys obr.



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » ndz wrz 14, 2008 18:25

voj2s pisze:...a ja dodam ze spedzilem za kierownica tego samochodu kilkadziesiat godzin .... juz wiesz Olo co to znaczy bol glowy po jezdzie czy jeszcze nie??

Wiem, pamietaj ze mogles od czasu do czasu zalozyc detektor spalania stukowego na glowe.
colin pisze:Jest chyba troche wiecej, moze ze 250. Problem niestety jest w tym, ze bardzo krotki i gruby wydech oraz kolektor ssacy powoduja ze auto dobrze jedzie od jakichs 5500obr - troche pozno jak na odcinke 7500 :( Z ciekawostek to przy probach na hamowni wlozenie zwezki w wydech owocowalo wzrostem momentu obrotowego o 50% ponizej 3 tys obr.
W docelowej konfiguracji zakres obrotow uzytkowych bedzie inny i brak momentu na dole bedzie mozna olac.



Awatar użytkownika
szymonrs
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 174
Rejestracja: czw gru 30, 2004 13:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: szymonrs » śr wrz 24, 2008 11:32

olozwirski pisze: Moc szacowana 200 - 220KM. Wrazenia z jazdy, no coz auto jest bezkompromisowe, zero komfortu, huk w srodku, ryk na zewnatrz, po bulki nie da sie jezdzic. Oczywiscie nie narzekam- takie mialo byc. Jeszcze ponarzekam na los, przelozyli mi zawody w Rykach i nie bedzie gdzie sprawdzic jaki czasy robi.
nie dasz rady przyjechać 4.X do Ryk?? To może przynajmniej na Modlin 28.IX?? Miło by było sprawdzić czas jeszcze w tym roku, jakie są wyniki na obecnym setupie i jakie będą postępy po kolejnych modach...
ogólnie wielkie gratki za projekt;-)))
Ostatnio zmieniony śr wrz 24, 2008 11:33 przez szymonrs, łącznie zmieniany 2 razy.


"Red Devil" Golf mk2 ABVT 4motion 722PS 855Nm ?second car

Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

Post autor: olozwirski » śr wrz 24, 2008 14:55

szymonrs pisze:nie dasz rady przyjechać 4.X do Ryk?? To może przynajmniej na Modlin 28.IX?? Miło by było sprawdzić czas jeszcze w tym roku, jakie są wyniki na obecnym setupie i jakie będą postępy po kolejnych modach...
ogólnie wielkie gratki za projekt;-)))
Do Ryk nie pojade bo przelozyli termin dziady, juz mam ustalony urlop i nie da sie tego zmienic. A szkoda bo mam najblizej (jakies 30km) i zamierzalem jechac na kolach.
Modlin, hmm przymierzam sie. O ile dojade to szalu nie bedzie moze jakies 15 wykrece. Najgorzej z dojazdem, no ale moze sie uda.
Jeszcze na dodatek dzis wjechala mi pani X5 w moj dupowuz i musze na szybko kupic jakis samochod, ech. RIP
Obrazek



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » śr wrz 24, 2008 15:16

olozwirski pisze:dzis wjechala mi pani X5 w moj dupowuz i musze na szybko kupic jakis samochod, ech. RIP
nie jest tak strasznie uszkodzony :bigok: a co z X5?przynajmniej troche grosza wpadnie za dupke;)


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr wrz 24, 2008 15:20

olozwirski pisze:Jeszcze na dodatek dzis wjechala mi pani X5 w moj dupowuz i musze na szybko kupic jakis samochod, ech. RIP
no niemiło :( współczuje

to ten mk2 z ARL-em ?

bedziesz coś z nim robił, czy sprzedasz na częsci ?



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » śr wrz 24, 2008 15:32

cowboy pisze:to ten mk2 z ARL-em ?
:chytry: :chytry: :chytry: nie wiedzialem ze takiego killerka ma olo :chytry: :chytry: gratki furka :grin: ale co to za dziwne blachy :chytry:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości