[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 22:47

Damilo, jakbyś zgadł :helm: a siedzisz w PL? czy w UK zbierasz na furmanke? :bajer: bo jahre sprzedane, a na spotach byłem to Cię nie widać :bajer: nie zdążyłem posłuchać DSP ;)

daniocrack, czarne to niieeeee :green_fuck: :grin: chyba :P


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » śr kwie 28, 2010 22:55

moze tez na majowce strzele piwko z wami :helm: :helm:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr kwie 28, 2010 22:55

POOREK pisze: oceńcie sami, ale chyba różnica jest :pub:
Stary, pytasz się jeszcze ? :bajer: To jak niebo a ziemia :chytry: :bigok:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 23:00

Frykas, wskazane :helm: :pub:

Zybi236, ja to wiem, ale oceniać po swojemu każdemu wolno :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » śr kwie 28, 2010 23:01

POOREK, moze chociaz gore tych clarow przydym :D



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 23:17

bialko1991, sam nie wiem co mam z tym zrobić :crazy: bo ogólnie to te clary mnie trochę denerwują i finalnie chciałbym ich się pozbyć, ale nie mam na co zmienić za bardzo #-o bo HBM jest sporo, poza tym ze względu na to że są całe czarne nie pasują mi za bardzo tutaj ;) bynajmniej nie tym sezonie skoro koła takie :jezor: zwykłe GTI... tym bardziej ;) crazy colours, drożyzna i dostępność jak kropla deszczu w bezchmurne niebo ;) a nie wiem jak wyglądają robione folią lub sprayem (choć bardziej przemawia do mnie folia) crazy colours ze zwykłych lamp CL :crazy: i ogólnie to jedna wielka buba bo nie wiem czego się czepić ;) dzisiaj zapłaciłem OC wiec $$$ :panna: jeszcze muszę szkołę zapłacić za cały zaległy (obecny) semestr nim się sesja zacznie :panna: więc ogólnie entuzjazmem nie tryskam ;) ale jak to mówią... masz h.... i łeb to kombinuj :bigok: dzisiaj został golfik wypucowany, jakbym co najmniej na jakiś duży zlot leciał :D należało mu się skoro już wiosna na dobre zawitała ;) środek wypucowany jak tylko się dało, niestety bez prania foteli :) nie miałem aparatu ale wszytko wygląda jak wyglądać powinno :pub:
Ostatnio zmieniony śr kwie 28, 2010 23:20 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr kwie 28, 2010 23:21

POOREK, a może Hella Magic Colours RED? :bajer:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 23:27

myślałem nad tym ale one jakieś nie red tylko pink trochę :grin: nie jest to taka czerwień jakbym chciał... a jak mam wydać 300-400 zł i być średnio zadowolonym to wolę już zbierać na ori HCC :crazy: tyle z drugiej strony... tyle za lampy na tyłek widać... :goof:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Broda6666 » śr kwie 28, 2010 23:30

POOREK pisze:myślałem nad tym ale one jakieś nie red tylko pink trochę :grin: nie jest to taka czerwień jakbym chciał... a jak mam wydać 300-400 zł i być średnio zadowolonym to wolę już zbierać na ori HCC :crazy: tyle z drugiej strony... tyle za lampy na tyłek widać... :goof:
tez tak myslelem jak szukalem koncepcji do siebie... moje tez bylo wtedy ciezko dostac i cenowo okolo 300 chcieli a ja zupelnym przypadkiem za duzo mniej wyrwalem i jestem 1oo% zadowolony... zawsze mozesz lexusy zalozyc :green_fuck: :bajer:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 23:35

chyba sobie żartujesz z tymi lexami :goof: poza tym Ty nie masz red-ów tylko silver/white czy jak one się tam zwą :) jakbyś miał redy i byś bliżej mieszkał to pewnie bym sobie przymierzył jeśli byś nie miał nic przeciwko :jezor: bo w Lublinie raczej nie bywam żeby przy okazji zajrzeć :bajer:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » śr kwie 28, 2010 23:37

POOREK pisze:myślałem nad tym ale one jakieś nie red tylko pink trochę :grin: nie jest to taka czerwień jakbym chciał...
No cóż zrobić... taki ich urok :bajer: Zawsze można sobie wyciąć lutownicą pomarańczową wkładkę od żarówki kierunkowskazu i dać chromowaną żarówę święcącą na pomarańczowo :bigok:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » śr kwie 28, 2010 23:49

Zybi236, niby tak, może by to lepiej wyglądało ;) a zawsze pasek z czarnej folii dla odmiany można dać na środku :-k żarówki chromowane mam więc problemu by nie było :) sam już nie wiem :P bo nawet jeśli chodzi o red-white helli to by raczej też ten biały nigdzie nie pasował więc odpadają ;) przez zimę trzeba było lamp szukać bo były tanie i był wybór :P tyle że za felgami ganiałem i ogarniałem do nich wszystkie pierdoły i taki finał :helm:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

Post autor: bialko1991 » czw kwie 29, 2010 07:12

POOREK, redy tak nnaprawde mozna za 2 stówki wyrwac, bo wcale nie sa takie chodliwe ;) a co do wyboru pomiedzy folią a sprayem to zależy co chcemy uzyskac ;) ja robiłem i tym i tym juz kilka razy :) i sprawa ma sie tak ze folią robi sie najlepiej na bialym kolorze jesli chcemy lekko przyciemnic (np jak moje przednie kierunki clear) a sprayem konkretniejsze przydymianie.. mozna tez lzej, ale wtedy takze osiaga kolor jak na foli, a jednak foli łatwiej się pozbyc:)
Ostatnio zmieniony czw kwie 29, 2010 07:14 przez bialko1991, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
big_jasiu
OPOLSZCZYZNA - NYSA
Posty: 434
Rejestracja: sob lis 11, 2006 01:15
Lokalizacja: Okolice Nysy
Kontakt:

Post autor: big_jasiu » czw kwie 29, 2010 10:35

POOREK pisze:finalnie chciałbym ich się pozbyć,
nawet był już chętny :P


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości