Bora Vr5 by GranuL

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » śr lut 13, 2013 13:25

czerwiak5, oczywiście jestem chętny ;) dziś po południu lub cały dzień jutro wolny mam

wodzisun, to jeszcze nie spam ;D ja się nie obrażam za takie rzeczy. A dzięki Czerwiakowi będzie gruby mod w aucie. :food:

A tu poszły pierwsze po zimowe porządeczki ;) i będziemy to kontynuować powoli aż do wakacji
ObrazekObrazekObrazekObrazek


No i przydała się podstawka na telefon :okej:
ObrazekObrazek

No i czas odświeżyć kratki dolne
Obrazek



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » czw lut 14, 2013 18:43

Wesley, to nie oglądaj kochany nie chce się chwalić ale przez te parę tygodni zrobiłem więcej jak niektórzy w 3lata. tym bardziej że modów jest full że nie mam czasu dodawać zdjęć to raz a dwa to nie ma strony na której nie ma chyba moda i nie o to tu chodzi. Nie przeszkadza mi pogawędka na forum z przyjacielem z którym i robię owe modyfikacje i jedna właśnie z najtrudniejszych obecnie.



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: trepson_vlcrew » czw lut 14, 2013 19:08

środek marzenie ;d pewnie trudny w utrzymaniu czystości ale bardzo ładnie się prezentuje ;p
w środku jeszcze zegary SE i nic więcej ;d
ja u siebie tylko środkowa kratka do renowacji ale do jak cieplej bo w boczne pójdą halogeny ;d


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: Jarek_NS » czw lut 14, 2013 19:17

GranuL a gdzie tunel, pewnie chcesz wpasować w niego panel od CB :grin:


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » czw lut 14, 2013 20:22

theblues888, nie jest trudny jak się dba na bieżąco wydaje mi się że łatwiej jak ciemne bo widać na czarnym wszystkie plamy.
Jarek_NS, no właśnie działamy z włóknem szklanym i szpachlą z Czerwiakiem już parę godzin niezła rzeźba sztuka taka że szok. Ale dajemy rade już pod półkę zrobiłem zwężenia. Dobrze że Kamil wytoczył mi półeczkę w pracy na wymiar także będzie cacy o ile wypoleruje ładnie tunel. do tego pare nowych modów już na aucie ale nie mam czasu jak już mówiłem fotek robić bo modzimy tunel.

Dla Kamila to :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
wielik
ONE NIGHT IN IBIZA <3
ONE NIGHT IN IBIZA <3
Posty: 408
Rejestracja: śr lip 13, 2011 23:37
Lokalizacja: elblag
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: wielik » czw lut 14, 2013 22:56

theblues888 pisze:środek marzenie
dokładnie :bajer:


była HONDA Civic EJ9 IS
był SEAT IBIZA 6K2 1.9 TDI ASV+
jest SEAT LEON 1.9TDI 110 KW ARL :D
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=507810" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
wodzisun
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 994
Rejestracja: pt gru 31, 2010 14:39
Lokalizacja: Rybnik

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: wodzisun » czw lut 14, 2013 23:22

Granul, już nie przesadzaj z tymi 3 latami - może faktycznie źle się wyraziłem bardziej OT niź spam
Stary bez spiny - czerwiak5 twój przyjaciel pomaga Ci w modach - 100%
Ale kilka postów nadaje nie o aucie - a to forum, a nie gg od tego jest pw albo inny dział - z resztą na pewno o tym wiesz - i Tobie może to nie przeszkadza , ale innym??
I źle piszesz Wesleyowi żeby nie zaglądał - bo temat ciekawy - autko robi się na konkret to i ludzie zaglądają a tu pogaduchy
Tyle - jasne wnętrze bardzo fajne - foteliki widzę już mają swoje latka - i drewno tu nawet pasuje chociaż ja nie przepadam
Ogólnie wszystko bardzo dobrze ogarnięte - czekam na efekt końcowy :smoke:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » pt lut 15, 2013 00:14

wodzisun, Może fakt 3 lata przesada ale chyba naprawdę nie widziałeś większości tematów tu na forum gdzie przeważają pogaduchy a nie mody. U mnie tych pogaduch naprwde było nie dużo i mój przyjaciel mieszka ode mnie 30km-ów ja już magicznego Fejsa nie mam i fajne pomysł lub ustawki dogadujemy tu na forum - to temat o moim aucie i dzięki tym "pogaduchom" po paru godzinach wspólnej walki leży koło mnie tunel gotowy do zapodkładowania i malowania lub oklejania bo jeszcze nie wiem czy nie zamówię foli z czarnym aluminium szczotkowanym. Nie pomaga mi we wszystkich modach ale te nieliczne są bardzo ważne i trudne i dzięki niemu bym sobie nie poradził. Nie spinam się ale jestem czuły na takie rzeczy bo mały OFtopic nie jest groźny - nie nabijamy tu stron dla szpanu tylko mówimy o ważnych rzeczach i o tych mniej istotnych też. Lubie jak wszystko przebiega w pozytywnym humorze i na luzie bo taki też jestem mam duży dystans do siebie. Naprawdę żeby ktoś gadał mi tu na 2 strony o wakacjach czy co leciało dziś w "Dlaczego Ja" to spoko OFTOP ale tak to mi nie przeszkadza - prowadzę swój temat w spokój luźny każdy ma prawo się wypowiedzieć dobrze źle lub troszkę nie na temat lub w jego dalszych okolicach. Jak mi się temat kogoś podoba a jest ich sporo (i sporo tam pogaduch bo kupują drogie fanty i wiadomo że nie kupuje ich się codziennie) to nie zwracam uwagi czy ktoś gada na 3-4 strony nie przeszkadza mi to bo to nie mój temat a i tak wszystko przeczytam bo fascynuje mnie jak najlepsza książka - i po to jest 1strona w miare aktualizowana żeby całą podnietę zaspokoić szybciej i ludzie wiedzą co już jest zrobione na jakim etapie a jak ktoś chce szczegółów to czyta cały temat. Napisałem, że jak Wesleyowi się nie podoba temat a dokładniej jego prowadzenie lub pół strony "pogaduch" oraz bark modów (sory ale i ja nie jestem bogaczem choć bym chciał jak każdy mieć codziennie na mega mody, staram się aby jednak coś zawsze było nie zawsze są to drogie lub mega mody ale powoli do celu tym bardziej, że projekt jest bliski końca) to nie musi tu zaglądać i tyle - to lepiej żeby temat umarł na 4dni i ożywał tylko z dniem przeprowadzonej modyfikacji.

Tak skóra ma swoje lata dlatego będzie regenerowana na lato jak pamiętam pisałem to już na początku tematu choć na swe lata powiem że jest całkiem niezła zwłaszcza tył. Drewno chciałem zastąpić ostatnio szczotkowanym alu czarnym ale naprawdę pasuje i nie wygląda jak kredens także zostaje na jakiś czas.



Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: czerwiak5 » pt lut 15, 2013 08:16

GranuL, spoko stary zawsze jestem chetny do pomocy(chociaz nie wiem czy moge sie odzywac jeszcze w twoim temacie) :okej:



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: miskieusz » pt lut 15, 2013 09:27

e tam bez spiny. Ja mimo wszystko uważam, że póki rozmowa w temacie dotyczy VW jest dobrze:) Poza tym i tak ogólnie cała dokumentacja idzie na pierwszą stronę, więc jest git;)
Co do wnętrza, myślę, że przy skórze nie ma znaczenia aż takiego, czy jasne, czy ciemne, bo i tak idzie to łatwiej doczyścić niż materiał :)



Awatar użytkownika
Wesley
OEM+ Lover
OEM+ Lover
Posty: 966
Rejestracja: sob maja 23, 2009 11:19
Lokalizacja: podlasie

Re: Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: Wesley » pt lut 15, 2013 09:39

Wesley pisze:Popieram kolege wodzisun, coraz rzadziej z nowymi postami pojawiaja sie nowe graty/mody tylko pogaduchy i co raz mniej chce sie tu zaglądać..
czy tu jest napisane że nie ma modów albo są tanie? :panna:
GranuL pisze: nie chce się chwalić ale przez te parę tygodni zrobiłem więcej jak niektórzy w 3lata.
tu bym nie przesadzał :helm:

a i zaglądam tu bo sie zastanawiam co zrobisz z tak zacnej bazy, bo auto jest w serii dobre (żeby nie było że spamuje).



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » pt lut 15, 2013 14:39

Wesley, A co innego mogę zrobić trzymam się planu burakowozu nie zrobię bo mam nie małe pojęcie i już ładnych parę projektów za sobą jak i lat doświadczenia.Seria jest bardzo fajna i bogata ale to zasługa solidnego szukania bo jak kupuje auto to tak by było jak najbardziej wypaśne a nie w bieda pakiecie na tym też się znam jakby ktoś potrzebował pomocy to służę. A już wielu osobom pomagałem przy zakupie i znalezieniu auta także tyle w temacie bo nie wiem do tej pory o co ci chodzi. Powiem tak nie wiem czemu się zastanawiasz jak plany już dawno były wypowiedziane i omówione i miniaturka VT już jest w moim podpisie auto będzie tak wyglądać jak na zdjęci w podpisie. Wszystkie graty niezbędne do tego już mam teraz to wszystko składam także nie wiem co tu szukać co to czekać. Brakuje mi tylko opon. ;D No i myślę czy springi czy skusić się na gwint ale to już inna sprawa. ;) Auto robię pod siebie nie pod kogoś i nikomu nie zarzucam braku modów. A będzie ich tu coraz mniej bo auto już skończone praktycznie teraz tylko założyć koło i sprzątać sprzątać jeszcze raz czyścić i pielęgnować.

Poważnie co do tych 3 lat jest sporo takich tematów gdzie ludzie zatrzymali się na listwach i glebie ;) także tak dla porównania.

miskieusz, o tym właśnie mówię :pub:

czerwiak5, Masz u mnie pierwszeństwo dzięki tobie temat CB już skończyłem Tunel jechałem jeszcze całą noc i polerowałem do gładkości i mimo twojej rady zrobiłem podkład - 2 warstwy potem mat i następnie 2 warstwy połysku jest mega! Opłacało się tą straszną gumę zdrapać.

:okej: :okej: :okej: :okej: :okej: :okej: :okej: :okej: :okej: :okej:
Dziś montuje na auto!!! JUPI JA JEEEE!!!!!!!!!!
Nie wiem jak się odwdzięczę!
Ostatnio zmieniony pt lut 15, 2013 19:17 przez GranuL, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sowa91
...
...
Posty: 179
Rejestracja: ndz mar 25, 2012 22:46
Lokalizacja: Lubin

Re: Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: sowa91 » pt lut 15, 2013 14:54

Wesley, No i myślę czy springi czy skusić się na gwint
Przy 19" to raczej gwint :hmm:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » pt lut 15, 2013 16:54

no zobaczymy bo jak już mówiłem do gwintu nie bardzo mnie ciągnie bo wtedy nie wjadę do garażu no i żona już nie chce bo woli komfortowo jeździć a nie na gwincie. Najlepiej to Aira wstawić haha ale nie ma tyle siana.

:okej: No i po tylu dniach walki i zabierania się do dzieła ukazały się efekty pracy. :okej:

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

W aucie to wygląda tak(ramki nie ma na biegi bo wpadnie tam chromowana)

ObrazekObrazekObrazekObrazek

GTI

ObrazekObrazek

Porządne mocowanie co by przy 200km/h nie wypadła antena :cool:

ObrazekObrazek

Kratki odświeżone i wyglądają już lepiej do tego rejestracja powędrowała na swoje prawidłowe miejsce

ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony pt lut 15, 2013 17:53 przez GranuL, łącznie zmieniany 2 razy.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości