MK3 by Mekto - Sprzedany!!!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: BLIND » sob sty 12, 2008 12:06

wczoraj byłem podpatrzeć jak chlopaki (Mekto i MZiobro) montują ic-ka... no mieli ból do głowy.. ale nie będe nic więcej pisał.. poczekam na pełna relacje od Mekto :bajer:



Awatar użytkownika
Królik88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 08:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Królik88 » sob sty 12, 2008 13:51

Nie no, z ksenonami to już zupełnie kozacko. Jeszcze trochę i będzie total kozak. :)

P.S.
Przejażdżka tym cudeńkiem była fantastyczna. Nie jechałem wcześniej autem które by tak szybko przyspieszało. Dzięki Tobie zmieniłem zupełnie zdanie o dieslach. :)


Były: MK3 1.8 AAM, MK3 2.0 16V ABF, Omega B FL 2.2
Jest: Octavia 1 1.8T

MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » sob sty 12, 2008 15:43

skończyliśmy o 4 rano...a zeby wsystko dopracować to tak jeszcze z 3 godziny potrzeba...co prawda od megane nie udało się nam zalozyc ale jest to w 100% wykonalne trzeba troszke zmodrnizowac wyjscia na IC i wchodzi ale do tego potrzebujemy TIGa...od sharana wchodzi bez wiekszych niespodzianek...Sam jestem ciekaw jak to teraz jezdzi...miałem chęc na GTI w benzynie ale po wczorajszej zabawie znowu jakies GT TDI chodzi mi po glowie :helm: A xenon...naprawde te swiatla daja rade...



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » sob sty 12, 2008 15:55

skończyliśmy o 4 rano..
no... mówiłem ze w mk3 z klimą niema lekko...
MZiobro pisze:.od sharana wchodzi bez wiekszych niespodzianek...
np tak :)

Obrazek

ja jednak trzymam kciuki za wsadzenie tego wiekszego

przespawanie kąta wlotu to nie problem, bo bedą spawane te same rodzaje alu



Awatar użytkownika
dar3k_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1052
Rejestracja: ndz wrz 16, 2007 10:55
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: dar3k_ » sob sty 12, 2008 15:59

piekny sprzet, zadbany, porzadnie zrobiony, widac ze wlozyles w woza kawal dobrej roboty, tylko pogratulowac, fajnie musi wymiatac po tym chipsie, powodzenia w modach i zapraszam do mnie


Było MK4 GTI 2.3 V5 150PS

Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mekto » sob sty 12, 2008 18:07

A więc tak - na poczatek wywaliło mi złączkę z turbiny :grrr: :grrr:

Później ten od Sharana się rozszczelnił :grrr: :grrr:

Na teraz mam dosyć - 2 dni dłubania i efekt taki, że wszystko przygotowane - orurowanie i miejsce pod FMIC.
Właśnie skończyłem montować złączkę - jutro rano testy i jak ją znowu wywali to nie mam pomysłu jak to zamocować.

Rozglądam się za FMIC pod wymiar - mam dosyć panów Zdzisiów i ich paprania roboty.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » sob sty 12, 2008 18:34

nie poddawaj sie, daj tego z renówki do przespawania wlotu do dobrego spawacza i bedzie gites



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » sob sty 12, 2008 19:31

Wierzymy w ciebie niech moc gnoju berdzie z toba :bajer:


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mekto » wt sty 15, 2008 19:23

cowboy pisze:daj tego z renówki do przespawania wlotu do dobrego spawacza i bedzie gites
Wlot już przespawany - wyszedl całkiem nieźle a co najważniejsze szczelnie.

Zdobyłem praktycznie drugie ori rury dolotowe od MK3 i najchętniej to podłączyłbym się do ori rur już istniejących. Mam jakieś 10 szt. różnych kształtek i prawdopodobnie uda się tak zrobic - byłoby idealnie.

Jakby ktoś wytłumaczył mi jak podłączyć wskaźnik temp. oleju - tak na chłopski rozum to zapraszam na GG - bo dostałem jakąś instrukcję ale tam jest 6 kabelków i ni djabła nie mogę się połapać.



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr sty 16, 2008 10:33

Mekto pisze:dostałem jakąś instrukcję ale tam jest 6 kabelków i ni djabła nie mogę się połapać
jeden do czujnika, drugi do masy

następne 2 do zasilania wskaźnika (ja wziąłem sobie zasilanie z radia, czyli po przekręceniu kluczyka juz mi działa)

następne 2 to zasilanie podswietlenia (ja wziałem z podswietlenia nawiewów) zeby podswietlały się po właczeniu świateł

czekam ja wyjdzie ten FMIC w końcu :)



wojtek_1308
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 16, 2008 12:58
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: wojtek_1308 » śr sty 16, 2008 13:11

Nie no naprawdę fajna fura pozdro... =D>



MZiobro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 969
Rejestracja: śr sty 17, 2007 23:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: MZiobro » śr sty 16, 2008 17:52

cowboy pisze:
Mekto pisze:dostałem jakąś instrukcję ale tam jest 6 kabelków i ni djabła nie mogę się połapać
jeden do czujnika, drugi do masy

następne 2 do zasilania wskaźnika (ja wziąłem sobie zasilanie z radia, czyli po przekręceniu kluczyka juz mi działa)

następne 2 to zasilanie podswietlenia (ja wziałem z podswietlenia nawiewów) zeby podswietlały się po właczeniu świateł

czekam ja wyjdzie ten FMIC w końcu :)
mekto wysłał mi schemat...i dokładnie trzeba to tak podłączyć.... :bigok:



Mekto
-
-
Posty: 530
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 21:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Mekto » śr sty 16, 2008 18:02

MZiobro, A to Marcin pogadamy dziś wieczorkiem. Muszę Ci tu oficjalnie podziękować za pomoc - trochę nasiedzieliśmy się przy nim :grin:

Wyszło jak wyszło - teraz zobacze jak pójdzie ztym od megane - od poniedziałku będzie wstawiony do garażu na ok. 10 dni i mam nadzieję, że po tym okresie wyjedzie inne auto. :grin: :grin:

[ Dodano: 17 Sty 2008 18:07 ]
Dziś zająłem się montażem wskaźników - BOOST i TEMP. OLEJU - w nawiewach. Jak się to miejsce sprawdi i nic mi nie będzie przeszkadzać to je tak zostawie. Jak coś będzie nie tak to zrobię w słupku.

Jutro będziemy z MZiobro podłączać oba.

Tak to na teraz wygląda.

Obrazek

[ Dodano: 17 Sty 2008 18:11 ]
I wczoraj w związku z brakiem czasu i małym wyborem kupiłem GT Cupa na przód - mam nadzieję, że jakoś dadzą radę.


Obrazek



Awatar użytkownika
Pawelekmisiu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pt cze 22, 2007 11:26
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Pawelekmisiu » czw sty 17, 2008 19:55

Normalnie co zobaczę to autko to coraz bardziej jestem chory bo Mekto naprawdę wie co zrobic żeby autko miało duszę i do tego jeszcze jakie serducho :bigok:
Czekamy na nastepne mody i powodzonka przy montażu IC !!!
Pozdrawiam


[i][size=150][b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=118550&postdays=0&postorder=asc&start=0]Moje dzieciątko MK3 CLEAN!!![/url][/b][/size][/i]

Szybkie auta jeżdżą po prostej... Szybcy kierowcy po zakrętach !!!

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości