GOLF MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich SKRADZIONO AUTO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Broda6666 » śr sty 05, 2011 22:57

arturek320, ile cie skasowal?? masz mlodszy samochod od mojego i juz taki dziurawy :jezor: moj tez holender ale tylko blotniki byly zjedzone i rant jeden z tylu troche rudej zlapal ale to przez sierpy ktorym juz dawno powiedzialem WON :helm:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » śr sty 05, 2011 23:28

Broda6666 pisze: ile cie skasowal??

200 zł, zaspawał mi tą dziurę widoczną na zdjęciu , ten walnięty próg i 2 dziury co są uszczelki, i zabezpieczył gumą i barankiem,
Broda6666 pisze:masz mlodszy samochod od mojego i juz taki dziurawy
no taka dziurka jakoś się zrobiła, a to wszystko przez te dziury co niby wodę można wylać, ja je na wiosnę wszystkie zaspawam :D , ale nie ma tragedii :grin:
Broda6666 pisze:przez sierpy ktorym juz dawno powiedzialem WON :helm:
i dobrze mi w ogóle te wersje z sierpami nie podchodzą,



Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Broda6666 » czw sty 06, 2011 02:35

arturek320 pisze:no taka dziurka jakoś się zrobiła, a to wszystko przez te dziury co niby wodę można wylać, ja je na wiosnę wszystkie zaspawam
no nie wiem czy to dobry pomysl... zamiast tego bym zrobil konserwacje profili zamknietych, podlogi, nadkoli i mialbys spokoj :bajer:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: cookies » czw sty 06, 2011 08:38

Broda6666 pisze: no nie wiem czy to dobry pomysl
niby dlaczego ??? potrzebne jak.... ja też je zaspawałam bo od nich sie zaczelo całe zło hihi



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: pawka508 » czw sty 06, 2011 12:43

ja u siebie również to zaspawałem jedna mi została i widze że zaczynają ryżowe ludki na niej działać i bez wahania ją zakleję ;]



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » czw sty 06, 2011 12:45

Broda6666 pisze:no nie wiem czy to dobry pomysl... zamiast tego bym zrobil konserwacje profili zamknietych, podlogi, nadkoli i mialbys spokoj :bajer:
cookies pisze:niby dlaczego ??? potrzebne jak.... ja też je zaspawałam bo od nich sie zaczelo całe zło hihi
Nie trzeba nic dodawać do wypowiedzi cookies :) , od nich właśnie miałem tą dziurę, ale już jej nie ma i nie widać że coś było robione, niewielka konserwacja będzie na pewno na wiosnę. Z nowości to muszę pasek od alternatora wymienić bo już go słychać.



Awatar użytkownika
vwidzewiak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: czw cze 04, 2009 14:53
Lokalizacja: mazoVWsze

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: vwidzewiak » czw sty 06, 2011 16:09

no na wiosne golfik będzie robił robotę na Garwolinie :bajer:



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn sty 17, 2011 22:08

vwidzewiak pisze:golfik będzie robił robotę na Garwolinie :bajer:

i nie tylko ... :jezor:

Po długich poszukiwaniach i wielokrotnym meilowaniu ze sprzedawcami nic nie wskurałem odnośnie opon które mnie interesują, (m.in Yokohama Parada Spec-2 i Toyo T1-R) więc wybór padł na Toyo PX4, mam nadzieje że będzie dobra ta opona, na dniach robię zamówienie na 2szt na razie na przód, do wiosny daleko więc jeszcze zdążę z tylnymi.
Co do modzenia przy autku, to wyjąłem ponownie zegary by zmienić podświetlenie gdyż wcześniej troszkę za mocno świeciły diody podświetlające wskazówki, pozostawiłem teraz 4 diody i jest elegancko.



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn sty 31, 2011 19:36

dziś przyszły 2 oponki, na razie na przód, choć zastanawiam się nad tym rozmiarem także na tył,

Obrazek

trochę martwi mnie montaż, u mnie w mieścinie nie wiem czy będą umieć je założyć, już widzę minę pana z wulkanizacji jak pokaże jaką opony chcę założyć :helm: , mam nadzieje że wycieczka w tym celu do stolicy nie będzie potrzebna :?

Obrazek



Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: Broda6666 » pn sty 31, 2011 20:21

arturek320 pisze:mam nadzieje że wycieczka w tym celu do stolicy nie będzie potrzebna :?
daleko nie masz jakby co :jezor:


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: RafaelloW007 » pn sty 31, 2011 20:39

arturek320 pisze:mam nadzieje że wycieczka w tym celu do stolicy nie będzie potrzebna
no chyba że masz jakiegos tu dobrego i sprawdzonego, jak ja zakladalem 205 na 8 J to chłopaki nie wiedzieli w co mają ręce wsadzic, ledwo wogole zalozyli opone na felge, a zakład nowy, wcale nie tani, młoda ekipa, dobry sprzet, można się oszukać ;) a na koniec ile gadania jak ja będe na takim placku jezdzil :helm: dobre oponki zakupiles, fajny naciag wyjdzie



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » pn sty 31, 2011 20:52

Broda6666 pisze:daleko nie masz jakby co :jezor:

no tak, ale .... :jezor: ,
najpierw te 2 chcę założyć na felgę i przymierzyć, ewentualnie potem zdecyduje czy 195 też rzucić na tył, zobaczę jak to na razie będzie wyglądać, no mam nadzieje że mają doświadczenie w takim zakładaniu na miejscu, choć myślałem ze te Toyo będą miększe na bokach, no zobaczymy :kac:
RafaelloW007 pisze:no chyba że masz jakiegos tu dobrego i sprawdzonego,
no mam taki co jeżdżę od początku, tak jak piszesz, nie tani, młoda ekipa, dobry sprzęt, ale fakt można się oszukać, pojadę i zobaczę, jak zaczną modzić, jęczeć, to po prostu zawinę się , do widzenia i tyle,
RafaelloW007 pisze: a na koniec ile gadania jak ja będe na takim placku jezdzil
no ja sobie tez to wyobrażam, jak teraz na zimówki zmieniałem, to jak podjechałem na podnośnik i koleś wkładał podkładki, to już jęczał jaki niski (a mam tylko 40/40), więc chyba takich opon tym bardziej nie zakładali, no ale nie chce gdybać, pojadę to się okaże
RafaelloW007 pisze: dobre oponki zakupiles, fajny naciag wyjdzie
no dzięki, mam nadzieje że będzie ładnie, na dobrze znanej stronie jest nawet taka opona jak moja na 8j, wygląda ok
Obrazek



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: A r t u r » sob lut 05, 2011 15:00

dziś założyłem oponki, efekt jak dla mnie I klasa, w tygodniu przymierze na aucie , bo dziś już mi się nie chce,
co do warsztatu to nie mieli z nimi największych problemów, choć nasłuchałem się że gdzie na tym jeździć, że opona na bokach w ogóle nie pracuje itd :ass:
normalnie nie wiedziałem że mają u mnie taki sprzęt, koleś mówił że są trzy takie urządzenia w Polsce, nie wiem czy mu wierzyć, ale fakt poszło bez najmniejszych problemów :D

tak to wygląda,
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
golfer_1984
VW Baron
VW Baron
Posty: 3387
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 12:43
Lokalizacja: PODKARPACIE
Kontakt:

MK3 TDI 1Z trochę inny od wszystkich ;)

Post autor: golfer_1984 » sob lut 05, 2011 15:11

arturek320, ładnie opona wyglada na feldze :bigok: :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości