MK3 Black & White ARL + GT22 By MiChAoS

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » śr kwie 15, 2009 21:41

A ile ten IMPULS daje mocy? :helm: No grubaśny projekt. Chętnie bym zajechał obejrzał na żywo :D


Obrazek

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » śr kwie 15, 2009 22:40

imuls znak firmowy hehe w poprzednim projekcie byl to musi byc i w tym :D no przy takiem wrzucie na IC to z miejsca +20km :grin:

dzisiaj poczta/kurierzy poprzynosili troche paczuszek z ciekawymi zawartosciami :D

z rana doszla pierwsza paczka z... gwincikiem WEITEC wreescie :green_fuck:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

po jakims czasie siedzac i grzebiac przy golfie widze ze gosciu zmierza w moja stone z kartonem wreku pytajac sasiadow kieruja go w moja strono to oho kurier, co to tym razem? wczoraj zamoiwona bach dzisiaj juz u mnie tym razem suszarka GT22 od karambola :okej:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

na koniec dnia skonczylem grzebanie przy samochodzie myslalem ze koniec z samochodem na dzisiaj a po 15min telefon dziendobry zapraszamy do sklepu po odbior foteli :okej: eh no to w kombiaka i po fotele :D fotele firmy JACKY AUTO SPORT odebralem zapakowalem do samochodu przywiazolem do domu w kartonach, jeden rozpakowal;em wszystko ok, zaczynam drugi, i okazal sie z niespodziankmami :grin: na pierwszy rzut patrze kolopak 16" szt 1 hmm ok tne karton dalej patrze pudelko od filtra stozkowego wyciagam tam nowka sztuka filtr :okej: no to sie trafilo wyciaga fotel z kartonu a tam na koniec komplet wycieraczek aerodynamicznych (tak napisane na opakowaniu :green_fuck: ) po 45zl szt :okej: ale niestety nie do golfa ale do S4 :D wiec braciak dostal prezent za free :bigok: widocznie bylo zamowienie i wpakowali w jdna paczke na magazynie a ci nie sprawdzili tyloko mi wydali i ja jestem zadowolony z zakupu :bigok:
Obrazek Obrazek Obrazek

tak wiec dzisiajszy dzien mozna zaliczyc do bardzo udanych :grin:

motorownia juz prawie gotowa :okej: wczoraj z nudow porzyczylismy dostawczaka zapkowalismy motorownie skrzynie itp i podjechalismy do znajomego i skrecil nam wszsytko do kupy :grin:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony czw kwie 16, 2009 22:57 przez MiChAoS, łącznie zmieniany 3 razy.



rekin
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: sob mar 11, 2006 12:52
Lokalizacja: Z Maszowsze Squad
Kontakt:

Post autor: rekin » czw kwie 16, 2009 23:44

No ja mialem dzis okazje widziec na zywo golfine i jestem podwrazeniem poprostu nic dodac nic ujac :bajer:


[url=http://www.vwgolf.waw.pl][img]http://http://www.vwgolf.waw.pl/forum/images/signatures/1309761701480b3a6967f90.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Rafalek114
Forum Master
Forum Master
Posty: 1119
Rejestracja: wt lis 25, 2008 22:06
Lokalizacja: Kedzierzyn-Kozle
Kontakt:

Post autor: Rafalek114 » czw kwie 16, 2009 23:59

no widze ze powoli wszystkie zabawki dochodza ! kiedy planujesz auto odstawic do k-k?? tzn na swapa ?? bo ja wlasnie jutro z samego rana jade do pl takze jak bedziesz jechal w nasze strony to daj znac podlece swoim wynalazkiem :jezor:


WWW.DIGITUN.PL
2011 - Najmocniejsze 20vt w Polsce na me7.5 631km/725nm

2014 - golf 35 edition 20tfsi na k04 - 402km / 505 nm

2014 - Jedno z najmocniejszych 20vt w Europie 826 km / 867 nm

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » pt kwie 17, 2009 00:11

kurde wlasnie niewiem kombineje jak go tam zaciagnac i :ass: bylem umowiony z takim dosc znajomym lawieciarzem juz na wtorek po swietach ze lecimy mial mi policzyc po znajomosci myslalem ze chociaz w 600zl sie wyrobie a dostalem tel ze 1200 - 1400zl nogi mi sie ugiely i tyle, jak by nie liczyc do zrobienia 1000km licza w granicach 1 - 1,5zl/km ciezka sprawa sie zrobila bo szkada mi tysiaka na sama lawete za tysiaka to mozna cos zrobic innego, kurde szkoda ze az tyle tych km jest no... kombinuje jeszcze dostawczaka z hakiem ale nikt niema jak narazie... na lawete mnie nie stac kryzys dospodarczy dotknol i mnie niestety ale moze cos wykombinuje jak nie to sie wku... i sam go wrzuce gorzej z kabelkami :kac:
musze cos kombinowac samochod niemoze stac musis jak najszybciej wyjechac wiec zeby nie bylo ze nic nie robie to kompletuje wszystko chociaz
Ostatnio zmieniony pt kwie 17, 2009 00:13 przez MiChAoS, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » pt kwie 17, 2009 09:16

MiChAoS pisze:jak by nie liczyc do zrobienia 1000km
faktycznie troche jazdy jest, a nie masz jakiegos auta z hakiem?? mozna wypozyczyc gdzies w wawie lawetke jednoosiowa na bank w dobrych pieniadzach:)


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » pt kwie 17, 2009 10:42

Matijas

Z tego co się orientuje bo też miałem jechać lawetą ze swoim do Wrocławia to gdzieś w Warszawie ( Legionowo i Piaseczno ) wypożyczają lawety 100-150 zł doba , jakoś tak, trzeba by w necie trochę pogrzebać



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » pt kwie 17, 2009 19:59

no jest troche jest, no jak bym mial to juz bym dawno zawiuzl go a nimmmaa :crazy:
ze swapem to nie problem bo juz lapy sa i wrzucic go na sanki to maly pikus i podlaczyc pare wezykow najgorzej to z kabelkami ale narazie pytam dzwonie kalkuluje decyzja bedzie podjeta w weekend gdzie co i jak

a miedzy czasie T zotalo oddane do tokarza na dorobienie flansz beda na pn wiec w sam raz :green_fuck:
a dzisiaj doszla kolejna paczka z kolejnym gadzetem :okej:
Obrazek



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » pt kwie 17, 2009 22:57

skonczylem malowanie el. wnetrza na czarno jednak wiec jutro bedzie co robic :food:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » pt kwie 17, 2009 23:29

podsufikta pomallowana sprayem to zda egzamin ?


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

Post autor: Rafit » pt kwie 17, 2009 23:30

Fido_dido, kolega tak zrobił i wyglądała w MK2 w miarę przyzwoicie :-)



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » pt kwie 17, 2009 23:32

zda, zda nie jedna malowana juz afekt bardzo ladny tylko tyle ze material bedzie sztywny tzn taki chropowaty no ale co to komu bedzie przeszkadzac nikt przeciez macac nie bedzie a efetk bardzo fajny wyschnie to jutro zrobie foto :green_fuck:



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » pt kwie 17, 2009 23:43

czekam na foto :)


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
Adamm
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4753
Rejestracja: pn lis 15, 2004 23:06
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Auto: Octavia II BLS++ / Passat B4 1Z+
Kontakt:

Post autor: Adamm » sob kwie 18, 2009 17:46

MiChAoS, a co dokladnie tam wstawiasz i z czym masz problem dokladnie ze taki kawal chcesz go ciagnac?


Moje auto w budowie --> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=245535
MASZ PROBLEM Z NASTAWNIKIEM?? --> napisz do mnie
mechanika pojazdowa aut grupy VAG

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości