[mk3 GTI] XX Jahre by Marcin GTI

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 13:20

Ale nikt Cie nie obraza przeciez.. Po prostu napisalem co uwazam i co wywnioskowalem z foto i postow... powiedz mi jeszcze co takiego zlego jest w turbo?? bo ciekawy jestem :hmm: sa takie zle ?? a moze sie psuja?? czlowieku...zejdz na ziemie.. VW zrezygnowalo z wolnossacych w golfach GTi juz w 1998roku i od tamtego czasu klepia je w 4GTI i 5GTI niemowiac juz o innych markach.a rdzy powiadasz ze niema u Ciebie ani grama.... mhmm... przemilcze to ! heh przy szybkim pisaniu czasem sie ominie jedna literke :butthead:



golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 15:07

no tak... przy maksymalnym piecu przy predkosciach siegajacych 240km/h na trasie moj golf pali 10litrow przy lekkim bucie zejde do 8 lirow na trasie.ale place za lepszy komfort, o niebo lepsze przyspieszenie, prowadzenie,prezencje i brak rdzy :) i przebieg blizszy 100tys km. a nie jak u CIebie 200tys.. z reszta jak sam napisales nie jezdzisz na rajdach wiec po co Ci nawet to 2.0 ? moze lepiej byloby jakbys kupil 1.4 CL i dolozyl mu wszystkie te "bajery" ktore kupiles do JAHRE :) przeciez chodzi Ci tylko o lans... nieprawdaz ? :majkel:



Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » czw kwie 19, 2007 15:14

golferrr pisze:prezencje
No nie wiem, kwestja dyskusyjna :chytry:

Nie popadaj w skrajnosci z tym 1.4CL :bajer:



Awatar użytkownika
ADi997
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 771
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 09:30
Lokalizacja: Leicester - UK
Kontakt:

Post autor: ADi997 » czw kwie 19, 2007 16:00

golferrr pisze:silnik slaby i zjezdzony
Po czym to wywnioskowałeś, że jest zjeżdżony ?? Po fotkach ?? Słaby ?? Dla kogoś może być słaby 1.8T bo w serii nie ma rewelki w budzie MK IV!
golferrr pisze:fotel kierowcy masz rozlozony na "lezak" - patrz foto
Wiele osób tak jeździ !! Coś w tym złego ??
golferrr pisze:czy Ty przypadkiem nie jestes typowym lansiarzem ??
Nie jest...
golferrr pisze:przy maksymalnym piecu przy predkosciach siegajacych 240km/h na trasie moj golf pali 10litrow
WOW, a to ciekawe :rotfl:
golferrr pisze:o niebo lepsze przyspieszenie,prowadzenie...
Tu by można podyskutować czy lepiej się prowadzi ori mk4 jak mk3 Marcina na KW. Co do przyspieszeń to chyba myślisz, że masz najszybszy samochód na świecie i nikt Ci nie dorówna a tu zonk bo znajomy połknął mk4 1.8T mk2 z KR i to bez mega nakładów finansowych w silnik.
golferrr pisze:z reszta jak sam napisales nie jezdzisz na rajdach wiec po co Ci nawet to 2.0 ?
Ludzie jeżdżą mocniejszymi samochodami na codzień a z rajdami nie mają nic wspólnego. Większy silnik na trasie potrafi mniej spalić a przy tym nie odczuje obciążenia


Aktualne DupoVWozy:
Passat B5 3BG AWX
Golf MK2 APU+DEA
Jetta MK2 Coupe JP----->??

Projekt Golf MK2 na facebook.com/MyGolfMK2

golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 16:42

ADi997 pisze:golferrr napisał/a:
silnik slaby i zjezdzony

Po czym to wywnioskowałeś, że jest zjeżdżony ?? Po fotkach ?? Słaby ?? Dla kogoś może być słaby 1.8T bo w serii nie ma rewelki w budzie MK IV!
przy przebiegu 200tys. zaden silnik nie jest rewelacja... owszem seryjne mk4 150ps niejest rewelacja lecz po zapodaniu programu robi sie 180 i juz jest czym jechac.. a 115ps marcina... kiepski wynik.zwlaszcza ze kilka konikow napewno odpadlo (jedz na hamownie i sie przekonaj)
ADi997 pisze:fotel kierowcy masz rozlozony na "lezak" - patrz foto

Wiele osób tak jeździ !! Coś w tym złego ??
no pewnie ze nic.. pod warunkiem ze marcin ma 190 cm wzrostu bo jesli nie to ledwo dosiega kierownicy...
ADi997 pisze:przy maksymalnym piecu przy predkosciach siegajacych 240km/h na trasie moj golf pali 10litrow

WOW, a to ciekawe :rotfl:
ciekawe powiadasz.. to sprawdz... na niemieckiej trasie dystans ponad 1000km predkosci od 180,200 do maxa.. komputer wskazuje 10,3 litra !!
jak chodzi o zawias to chyba najlepsza czesc w aucie marcinaGTI tylko ze zeby wygladala jak nalezy trzeba by zawias skrecic na dol bo poki co niewidac zeby siedzial na glebie i jakis dystans jakby wszedl to nikt by sie nie pogniewal...
a co Twojego kolegi ktory golfem 2 bral 4Gti to wierze... bo czasem jade 80 km/h na 5 biegu mija mnie jakis dresik w golfie 2 na ciemnej szybie i mysli ze mnie zjadl :bajer:
Wedlog mnie MarcinGTI to lansiarz ktoremu nieprzeszkadza rdza bo ma w zamian za to zmieniione wszystkie klosze i skore na masce (ciekaw jestem czy chociaz wie jakie przeznaczenie ma BRA) Powodzenia .. :mlotek:



Awatar użytkownika
Damien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: pt lip 22, 2005 11:14
Lokalizacja: Kłodzko<->Legnica
Kontakt:

Post autor: Damien » czw kwie 19, 2007 17:05

golferrr, widze ze Ty tutaj czegos nie rozumiesz... golfa 20 Jahre nie kupuje sie dla osagow czy jak to Ty powiedziales "lansu"! to autko jest piekne same w sobie i jest wilele osob, ktore sa w stanie zaplaic wiele wiecej niz za zwykla "trójkę". nie raz za taka takse mozna kupic mk IV. ale powtarzam nie o to tu chodzi! ja ciesze sie ze mam, w koncu takiego golfa. jestem jednym z niewielu szczesliwych posiadaczy takiego egzemplaza. kots, kto sie zna na rzeczy przyzna mi racje ze te autko "cos" w sobie ma... wsiadasz do srodka i az oczy sie ciesza. widzisz wlasnie te szczegoly, ktore roznia twoje auto spośród wielu. masz ta satysfakcje ze masz auto, powiedzial bym, cultowe! ja osobiscie jesli mial bym kupic MK IV to tylko w wersji 25 Jahre, a to sa juz duzo wyzsze koszty.
golferrr, powiedz mi, jesli staniesz swoim GTI'kiem obok zwyklego mk IV 1.4 co widzisz....? powiem Ci! widzisz dokladnie to samo co masz! tylko pod maska mocniejszy silnik.... mk IV nie ma niczego na czym moglo by sie oko zawisic. dlatego wybralem mk III! i tego nie zaluje i napewno Marcin tez nie. nigdy tego nie zrozumiesz... bo z tym trzeba sie po prostu urodzic. "dobrego smaku" nie da sie nauczyc!

:pub:


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/9/1a3ee473dfbc296a.jpg[/img][/url]


[size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124166]Moja Audiana A4 avant[/url] [/size]

golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 17:19

to jak jest to auto cultowe to po co zmieniac wyglad ?? a poza tym golf GTI poza silnikiem roznie sie tez od 1.4... Powiem tak... zapytajcie posiadaczy mk4gti czy zamieniliby swoje auta na 20 jahre z przebiegiem 200 tys i rdza... Pozdrawiam i ode mnie to tyle :butthead:



Awatar użytkownika
Damien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: pt lip 22, 2005 11:14
Lokalizacja: Kłodzko<->Legnica
Kontakt:

Post autor: Damien » czw kwie 19, 2007 17:21

golferrr, wiedzialem ze tego nie zrozumiesz......


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/9/1a3ee473dfbc296a.jpg[/img][/url]


[size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124166]Moja Audiana A4 avant[/url] [/size]

Awatar użytkownika
ADi997
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 771
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 09:30
Lokalizacja: Leicester - UK
Kontakt:

Post autor: ADi997 » czw kwie 19, 2007 18:25

golferrr pisze:kiepski wynik.zwlaszcza ze kilka konikow napewno odpadlo (jedz na hamownie i sie przekonaj)
2E i ponad 200kkm przebiegu:
maniukrk pisze:u mnie mocne 112 niemieckich pferdow i 170niutkow :) juz przy 3400 :)
golferrr pisze:a co Twojego kolegi ktory golfem 2 bral 4Gti to wierze... bo czasem jade 80 km/h na 5 biegu mija mnie jakis dresik w golfie 2 na ciemnej szybie i mysli ze mnie zjadl
Źle mnie zrozumiałeś (albo nie chciałeś zrozumieć :jezor: ), miałem na myśli wyścig na 400m
golferrr pisze:...bo ma w zamian za to zmieniione wszystkie klosze i skore na masce
A Ty co masz zmienione, może się pochwalisz ??


Aktualne DupoVWozy:
Passat B5 3BG AWX
Golf MK2 APU+DEA
Jetta MK2 Coupe JP----->??

Projekt Golf MK2 na facebook.com/MyGolfMK2

golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » pt kwie 20, 2007 09:27

ja niemam bajerow z "biedronki" ktore na dodatek do siebie nie pasuja i sa zle pozakladane... w zamian za to mam auto w zajebistym stanie.. bez rdzy, bez wiesniaczenia z malym przebiegiem i 180PS ,245Nm- narazie wystarczy :bigok:



Awatar użytkownika
WoLnY
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 778
Rejestracja: czw gru 14, 2006 14:21
Lokalizacja: Siemianowice Sląskie

Post autor: WoLnY » pt kwie 20, 2007 09:41

Sledze historie autka i naprawde jest super :bigok: Mody jak najbardziej na plusa no i rozpóreczka tez całkiem całkiem! Powodzenia



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości