[mk3 GTI] XX Jahre by Marcin GTI

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » śr kwie 18, 2007 15:43

aaaaaa pisze:jak na moje oko to zrobiles z auta choinke !! skora jak najbardziej-w srodku a nie na masce <lol> a antena CB.... pozal sie boze!! lampy i migacze nie sa wogole spasowane!! albo Ci sie niechcialo albo tak ostro byl bity z przodu !! z reszta gust tez masz kiepski.. przod ciemny a z tylu czerwono-bialy clear!! traca mi tu wsia!! a tak wogole to za ta kase mialbys juz pozadne 4 GTI z dobrym silnikiem,malym przebiegiem i bez rdzy!! a tej u Ciebie jest troszke ;/ widac na foto...

hehe :) gratuluje gustu :bigok: a ty czym latasz ???


Nord-vag.pl

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » śr kwie 18, 2007 16:01

Boze zbanujcie tego goscia. Niesadze, zeby cos wniosl w zycie forum/



Awatar użytkownika
Damien
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 310
Rejestracja: pt lip 22, 2005 11:14
Lokalizacja: Kłodzko<->Legnica
Kontakt:

Post autor: Damien » śr kwie 18, 2007 16:04

Everwhite pisze:Boze zbanujcie tego goscia. Niesadze, zeby cos wniosl w zycie forum/
jestem na TAK!


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images33.fotosik.pl/9/1a3ee473dfbc296a.jpg[/img][/url]


[size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=124166]Moja Audiana A4 avant[/url] [/size]

Awatar użytkownika
Goofi
VW Baron
VW Baron
Posty: 3209
Rejestracja: ndz lip 03, 2005 19:10
Lokalizacja: WarszaVWa
Kontakt:

Post autor: Goofi » śr kwie 18, 2007 16:05

aaaaaa pisze:tylko napisalem co o tym mysle!! sporo kasy wlozone.duzo czesci spoko,ale bez sensu przod ciemny i zle spasowany -sa szpary(patrz foto) a tyl clear bialo-czerwony... ogolnie niestarannie w zlej kolejnosci i zdecydowany przerost formy nad trescia.. a ten silniczek.... spracowany i slaby hehe... macie prawo miec inne zdanie.. ja bym tam za ta kase kupil ladne czarne trzydrzwiowe 4 GTi i byloby o niebo lepsze ;) hehe a ten gwint po co?? skoro i tak siedzi wysoko...?? i kola sie chowaja.... jakis dystans -jak juz sie sadza na glebe...
Przednie lampy sa typu clear, tylko w wersji black i uwazam, ze pasuja do tylnych clearow.
Ze spasowanie troche sie zgodze, ale bez przesady, nie jest zle.
Nie kupisz dobrego MK4 za ta cene, poza tym niektorzy wola MK3
Gwint nie jest po to, by miec duza glebe, tylko po to by miec tak wysoko, jak sie chce. Poza tym nie kazdy chce miec na maxa, zeby np. jakos rozsadnie jezdzic



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » śr kwie 18, 2007 16:45

Dystanas 500m, metrowy szpoiler, gleba +250mm, diody z wyprzedaży i jazda lans na miasto :lol:

A rozpóreczka ładna, widzę że jak już składasz to na markowych komponentach. Brawo! :D



Awatar użytkownika
ADi997
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 771
Rejestracja: ndz paź 29, 2006 09:30
Lokalizacja: Leicester - UK
Kontakt:

Post autor: ADi997 » śr kwie 18, 2007 18:39

aaaaaa pisze:ja bym tam za ta kase kupil ladne czarne trzydrzwiowe 4 GTi i byloby o niebo lepsze ;)
Pewnie byś i kupił, a teraz sie lansujesz w MPK albo napędem owsianym na jakiejś dziurze zabitej dechami gdzie VW widział co dziesąty bo nie wszyscy TV odbierają :green_fuck:

Szkoda Marcin, że ten wydech nie podpasił, może coś innego sie nawinie :jezor:


Aktualne DupoVWozy:
Passat B5 3BG AWX
Golf MK2 APU+DEA
Jetta MK2 Coupe JP----->??

Projekt Golf MK2 na facebook.com/MyGolfMK2

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » śr kwie 18, 2007 19:40

aaaaaa, pokaz swojego :chytry:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
Peter87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: pt lip 07, 2006 15:49
Lokalizacja: Kalisz / Cork IRL
Kontakt:

Post autor: Peter87 » śr kwie 18, 2007 23:16

Marcin GTI pisze:pewnie to pe**ł i jezdzi audi TT włoski na zelu krótkie spodenki krótki rekaw hehe
a gdzie tam ! to na pewno jakis Twoj znajomy, widzial matol ze sie ludzie ogladaja za tym samochodem i mu oczy z zazdrosci na wierzch wychodza, bo nie kazdego stac ( nie mam na mysli $ ) zeby tak fure odwalic;)


Kocham jak piszczy, kiedy wchodze bokiem !!
VW sa jak ******* - im starsze
tym lepiej ciagna :D

golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 12:30

hmmm.... czytam i czytam tego posta... fotek duzo... zmian rowniez.. i uwazam ze auto ogolnie jest niezle .wprowadziles duzo zmian na plus takich jak rozporka przod ciemny no i poprawienie mechaniki.. natomiast jest tez pare rzeczy ktore calkiem nie pasuja :( jak juz wczesniej chyba ktos zauwazyl.. faktycznie swiatelka sa kiepsko spasowane -ale ladne!! tyl byl ladniejszy seryjny.natomiast skora na mase faktycznie to kiepski pomysl , antena tez moglaby byc troche mniejsza-teraz sa mniejsze a lepsze!! ogolnie ladnie utrzymany w srodku ladna felga sadzaj nizej i bedzie :bigok: ale faktycznie liczac na chlopski rozum za ta kase miaolbys 4 gti :bajer: a powiedz mi czy niechcialbys wrzucic jakiegos mocniejszego silniczka?? bo ten to chyba troche nudzi...
Pozdrawiam :mlotek:



golferrr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: czw kwie 19, 2007 11:46
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: golferrr » czw kwie 19, 2007 12:54

Marcin GTI pisze:Sadząc po opiniach wyrazonych w moim temacie wiekszosci osób autko moje sie podoba wiec po czesci swój zamierzony wczesniej cel zdobyłem.
i
Marcin GTI pisze:autko robie dla siebie a nie dla innych
sam sobie przeczysz kolego.... heh w sumie Twoja sprawa,,,ale smiac mi sie chce z kilku rzeczy... heh wydaje mi sie ze na fotkach jest na Twoim autku troche rdzy.. na drzwiach,progach.. nie wziales sie za to.. silnik slaby i zjezdzony a Ty wciaz pchasz kase w wyglad.. fotel kierowcy masz rozlozony na "lezak" - patrz foto :bajer: z poprzednich postow wynika ze nabijasz sie z TT .. czy Ty przypadkiem nie jestes typowym lansiarzem :?: a co do Turbo to sprobuj sie kiedys przejechac -gwarantuje ze niebedziesz chcial wolnossacego :bigok:
Ostatnio zmieniony czw kwie 19, 2007 13:13 przez golferrr, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości