MKIV Variant - truckman

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » ndz lut 07, 2010 22:21

Ja sie powaznie zastanawiam nad indywidualną blachą, ale troche mnie hamuje mysl ze w momencie sprzedazy autka blacha idzie do kosza w sumie. Powinno to byc w PL inaczej rozwiązane, mianowicie blacha przyporzadkowana do Jana Kowalskiego i przy zmianie autka blacha idzie za wlascicielem :D

D1 SHOW :D niach niach robi robote ;)

truckman, prezesie, nie pozostaje Ci nic innego jak tylko kupic pędzel i przemalować dziada na jasniejszy kolor ;) jak cos to pomoge.


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz lut 07, 2010 22:27

showtime pisze:D1 SHOW niach niach robi robote
Pewnie zajęte :P

Co do tematu wałkowanego od 3 stron, pogadamy jak będzie solidnie zrobiony zderzak. Narazie na trasę jutrzejszą mam blchę małą, jak mi nie podejdzie to założę ori i git :helm:

Jakby ktoś miał na srzedaż przedni zderzak do mojego wozidła w LB5N wraz z listwą( najlepiej nie malowaną) to chętnie przygarnę


Obrazek

Awatar użytkownika
showtime
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2524
Rejestracja: pn sty 05, 2009 21:30
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: showtime » ndz lut 07, 2010 22:28

truckman, po co Ci 2-gi zderzak bo nie ogarniam ;>


TuningKingz Shop | Najlepszy sklep tuningowy w Polsce z rabatami dla forów!
W ofercie m.in. Meguiar's, Shiny Garage, KW, H&R, Eibach, Bilstein, DEPO, TA Technix, FK, MTS-Technik i inne
Zapraszam!
---
Nowy projekt: CADDYlac 2KFL

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » ndz lut 07, 2010 22:32

Ten ma dziury od rejestracji po prawej stronie przez co trzeba by malować praktycznie cały zderzak - nie opłaca mi się. Za 100 na allegro chodzą w stanie idealnym z listwą, więc takie coś chciałbym przygarnąć, zawiozę do plastikarza listwę, żeby mi ładnie zaspawał wnękę i dopasował obrysy :)

Co prawda mam pomysł jak go pomalować żeby się nie narobić, ale musi być ciepło, a teraz nie jest, nowy zderzak będzie optymalny.
Ostatnio zmieniony ndz lut 07, 2010 22:37 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
owies
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 931
Rejestracja: pn gru 29, 2008 18:28
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: owies » pn lut 08, 2010 11:44

Pany a jak to jest z tą blachą z przodu, niektórzy z tego co widzę wożą blache za szybą i jakoś im się ślizga tłumacząc swoja interpretacją przepisów "ma być umieszczona w widocznym miejscu" :chytry:

Zawsze można przecież wstawić do schowka taśmę dwustronną i w razie czepialskiej kontroli przykleić blachę na miejsce :smoke:
Ostatnio zmieniony pn lut 08, 2010 11:45 przez owies, łącznie zmieniany 1 raz.


Grzana multifunkcja, FIS, Delta 6 + USB w łokciu, Fotochrom z kompasem, Pikowana deska, PDC
ThermoTop E, Xen, Gwint, 312 heble, Thule, mało mocy, dużo rdzy i trochę zadrapań...

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pn lut 08, 2010 11:50

owies, konsultowałem się w naszym dziale prawnym i moja obecna( czyli ta z podpisu) jest tak samo legalna jak ori PL za szybą. Szyba to przeszkoda, co jest zrozumiałe bo odbija sie od niej słońce. Idzie się przyzwyczaić do US, co więcej podoba mi się nawet dziubek Golfa :)

Wiadomo, można puścić bajerkę, Panie miałem dzwona, zderzak dopiero co złożyli i jeszcze nie przykręciłem bo wracam od lakiernika, ale to trzeba trafić na przygłupa, albo bardzo dobrego człowieka :P

Dzisiaj w Poznaniu akcja: "szybkość" Całą drogę z domu testowałem rozruszanie sztangi, jest elegancko, ale od Pniew 90 i 5`tka, bo 134 suszą , 14x suszą, 155 wypatrzyłem( jako pierwszy :bajer: ) nie oznakowanego Superba, wlot do Poznania lodówa z suszarą :helm: Strach się bać... Mobile potwierdzili, że niby zorganizowana akcja i w całym PO porozstawiali swoje siły.
Zawsze można przecież wstawić do schowka taśmę dwustronną i w razie czepialskiej kontroli przykleić blachę na miejsce
Mandat i tak się należy za brak tablicy. Poza tym tablica niby musi być przykręcona, co ciekawe Sebek kiedyś pisał, że niby nie można jej dziurawić tylko trzeba ramki użyć - ale to już paranoja jakby na to patrzyli :rotfl:
Ostatnio zmieniony pn lut 08, 2010 11:53 przez truckman, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

Awatar użytkownika
owies
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 931
Rejestracja: pn gru 29, 2008 18:28
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: owies » pn lut 08, 2010 12:08

truckman pisze:Mandat i tak się należy za brak tablicy. Poza tym tablica niby musi być przykręcona, co ciekawe Sebek kiedyś pisał, że niby nie można jej dziurawić tylko trzeba ramki użyć - ale to już paranoja jakby na to patrzyli
Ale tablica jest, tyle że za szybą :P
Bez tablicy na dziobie jakoś bardziej mi się podoba więc chyba zorientuje się ile taka kara kosztuje :helm:
W moich stronach misiaki są raczej ugodowe :grin:


Grzana multifunkcja, FIS, Delta 6 + USB w łokciu, Fotochrom z kompasem, Pikowana deska, PDC
ThermoTop E, Xen, Gwint, 312 heble, Thule, mało mocy, dużo rdzy i trochę zadrapań...

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » pn lut 08, 2010 16:23

owies pisze:Bez tablicy na dziobie jakoś bardziej mi się podoba więc chyba zorientuje się ile taka kara kosztuje
100 zł prawdopodobnie przecież napisałem :P Pytaj się Sebka on jeździ bez, więc jest oblatany :helm:
owies pisze:Ale tablica jest, tyle że za szybą
ale szyba to przeszkoda czyli tak jakby tablicy tam nie było :P


Obrazek

Awatar użytkownika
owies
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 931
Rejestracja: pn gru 29, 2008 18:28
Lokalizacja: Olkusz

Post autor: owies » pn lut 08, 2010 16:39

truckman pisze:ale szyba to przeszkoda czyli tak jakby tablicy tam nie było
i ty też przeciwko mnie :green_fuck: ?

ok, dzięki za info :)


Grzana multifunkcja, FIS, Delta 6 + USB w łokciu, Fotochrom z kompasem, Pikowana deska, PDC
ThermoTop E, Xen, Gwint, 312 heble, Thule, mało mocy, dużo rdzy i trochę zadrapań...

Awatar użytkownika
Radas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 864
Rejestracja: pt lis 21, 2008 21:41
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Radas » pn lut 08, 2010 19:10

truckman pisze:radas8412, trochę tego na allegro jest
??? szukam



Awatar użytkownika
Kuba_VW
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 18:35
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Kuba_VW » pn lut 08, 2010 23:30

radas8412 pisze:truckman napisał/a:
radas8412, trochę tego na allegro jest


??? szukam
co racja to racja, szukalem i nie znalazlem ani jednej klapy juz nie mowiac o Variancie :P


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=200092 Zielony Variat :D

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt lut 09, 2010 00:12

Kuba_VW, do Variata raz była z tego co widziałem :helm:
radas8412, może inaczej, w miarę często na allegro są takie zderzaki. Może nie co tydzień, ale jak bedziesz codziennie przeglądał( nie tylko wpisywał zderzak golf USA) to trafisz na pewno do końca lutego :)


Obrazek

Awatar użytkownika
Kuba_VW
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: ndz lis 16, 2008 18:35
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Kuba_VW » wt lut 09, 2010 00:46

wlasnie :D ogolnie na allegro ciezko dorwac fanty USA jak ktos normalnie funkcjonuje a nie siedzi non stop przed kompem :D ja teraz mam zwolnienie lekarskie a i tak ciezko cokolwiek ustrzelic jeszcze w dobrej cenie.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=200092 Zielony Variat :D

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt lut 09, 2010 00:53

Kuba_VW, powiem więcej chciałem sobie komplecik z USA przytaszczyć. Na ebay takie zacofanie, że prędzej znajdzie się gościa który wymieni się Euro za USA :bigok: Nie wiem dlaczego, ale ostatnie poszukiwania zderzaków przód, tył i klapy poległy. Co oni tam aut nie kasują?

Chyba z 2 dni szukałem, ani jednej klapy/zderzaka przedniego czy tylnego - mówimy o stanie dobrym, coś tam popękanego było.
Ostatnio zmieniony wt lut 09, 2010 01:00 przez truckman, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości