vento by idgray

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt paź 27, 2009 09:00

e tam wygląda jak wygląda ale na glebe go :green_fuck: poza tym idgray, mamy auta w tym samym stanie wiec jest gitarra :grin: i ja też nie staram sie niczego ukrywać :bajer:
jak sie weźmiesz za blacharke to juz chyba dozywocie dla tego auta w twoich rękach



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » wt paź 27, 2009 09:07

vwosiu pisze:chyba dozywocie dla tego auta w twoich rękach
już od dłuższego czasu o tym mówię ;) auto mam nadzieje skończyć przed 40 rokiem życia :goof: a więc mało czasu zostało :P

pozdrawiam



Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » wt paź 27, 2009 14:46

idgray pisze:poza tym błotniki z przodu do wymiany kilka śladów do usunięcia wymiana progów i reperaturek z tyłu i blachy jak nowe
tak tak i bedzie wyglądał jak ta favoritka obok stojąca :grin: na pierwszym foto
to oby ci starczylo czasu na odbudowe co by wnuki po tobie auta nie konczyly :pub:



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » wt paź 27, 2009 15:35

vwosiu pisze:ak tak i bedzie wyglądał jak ta favoritka obok stojąca :grin: na pierwszym foto
mam nadzieje że nie będzie gorzej ;)



Awatar użytkownika
karolp85
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 299
Rejestracja: sob maja 24, 2008 19:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: karolp85 » wt paź 27, 2009 16:46

idgray pisze:a jak ktoś będzie chciał wytykać to i tak to zrobi
AMEN ! :bigok:

jak najbardziej popieram postawę Idgray'a


wszystko wraca do normy...czyli do serii ;D koniec modzenia, zaczyna się czas jezdzenia :)

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » wt paź 27, 2009 17:10

moze i rdza wychodzi bo to nieuniknione(Nowe to w salonie) ...ale prawda jest taka ze zrobil wielkie wrazenie ten venciak
tak jak tu ktos wspomnial, najwazniejsze ze sie nie poddajesz


never ending story

Awatar użytkownika
rejden
Forum Master
Forum Master
Posty: 1202
Rejestracja: czw mar 22, 2007 00:15
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: rejden » wt paź 27, 2009 17:42

Dla mni to jakies nieporozumienie chcialbym zobaczyc te wielkie projekty jezdzace na codzien do pracy i po zakupy w idealnym stanie .... Idealnych w Polsce jest kilka aut chowanych na codzien pod grubo zaslanymi plandekami po garazch.... sam wiem po sobie jak auto wygladalo po malowaniu i jak o nie dbam starajac sie unikac obtarc rdzy itp itd ale uzywajac auta na codzien stawiajac raz na jakis czas pod blokiem czy pod centrum handlowym nie ma mozliwosci utrzymania go w super stanie....auto Idgraya ma kilka *#cenzura#* do zrobienia ktore spokojnie moglby zalatwic zaprawkami ,a wy robicie tu jakas ogolnopolska zalobe ,ze jedno z najbardziej tlustych Vento w Polsce to trup i generalnie nie nadaje sie do jazdy.....
Ostatnio zmieniony wt paź 27, 2009 17:44 przez rejden, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Post autor: Zybi236 » wt paź 27, 2009 18:15

rejden pisze:Dla mni to jakies nieporozumienie chcialbym zobaczyc te wielkie projekty jezdzace na codzien do pracy i po zakupy w idealnym stanie .... Idealnych w Polsce jest kilka aut chowanych na codzien pod grubo zaslanymi plandekami po garazch.... sam wiem po sobie jak auto wygladalo po malowaniu i jak o nie dbam starajac sie unikac obtarc rdzy itp itd ale uzywajac auta na codzien stawiajac raz na jakis czas pod blokiem czy pod centrum handlowym nie ma mozliwosci utrzymania go w super stanie....auto Idgraya ma kilka ************ do zrobienia ktore spokojnie moglby zalatwic zaprawkami ,a wy robicie tu jakas ogolnopolska zalobe ,ze jedno z najbardziej tlustych Vento w Polsce to trup i generalnie nie nadaje sie do jazdy.....
rejden lepiej bym tego nie ujął =D> =D> =D>


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
kruszyna2
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 78
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 16:46
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Post autor: kruszyna2 » czw paź 29, 2009 00:20

Zybi236 pisze: lepiej bym tego nie ujął
ja również... idgray, zazdroszcze takiego podejscia do tematu ;)



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » czw paź 29, 2009 00:41

Id tylko chcial zaspamowac temat bo dawno sie nic nie dzialo :jezor:


NORD-VAG.PL

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » pn lis 16, 2009 16:03

Ladnie siedzi na stalowkach :bajer: tylko troche dziwinie to wyglada wsrod zwyklych aut na podworku :grin: Mam nadzieje ze nie przyczynilem sie do tej debaty na temat rdzy wytykajac Ci kiedys ze bombla widac na karoseri? :crazy: Ogolnie tak jak juz ktos napisal jak autko smiga na codzien to nie ma mozliwosci zachowac go w idealnym stanie. Po swoim aucie tez widze jak wygladal po kupnie a jak ok 40tys km pozniej. Ale nie ma co rozpaczac nad takimi rzeczami, bo ventyl ma robic show na drodze a nie lsnic w hali wystawowej :bigok:



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » pn lis 16, 2009 19:39

luzik :bajer: ventyl prawie seria jest zawieszenie prawie seria i jest gites to sezonu raczej nic się nie będzie działo wiec można zapomnieć o temacie ;) a jak będzie czym się przypomnieć to na pewno to uczynię ;)

pozdrawiam



Awatar użytkownika
1 6 D
_
_
Posty: 1950
Rejestracja: śr sie 18, 2004 09:57
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 1 6 D » pn lis 16, 2009 19:44

To zamknąć?



Awatar użytkownika
idgray
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2185
Rejestracja: wt paź 03, 2006 07:16
Lokalizacja: Żdżary
Kontakt:

Post autor: idgray » wt lis 24, 2009 00:17

nie wiem jaki jest regulamin ale auto nie sprzedane i coś się pewnie zmieni może nie teraz ale za kilka miesięcy na pewno dla mnie może zostać otwarty ;)



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości