[GOLF MK3] GTI VR6 20 Jahre - conek / NA CZĘŚCI!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
1krzy3siek6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 341
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:01
Lokalizacja: BełchatóVW

Post autor: 1krzy3siek6 » wt mar 03, 2009 19:15

noname_conek pisze:powoli zabrałem sie za polerkę rantów ;-) jeden już wstępnie zrobiony ;]
Rewelacyjnie ci to wychodzi :bajer: Polerka i te BBS'y ...brak słów poprostu :helm:

Fajne fotki. Szczególnie z samolotem i koparka :bigok:


"Lepiej żałować za grzechy niż żałować, że się nie grzeszyło;)"

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » ndz mar 08, 2009 15:41

a wiec juz 4 ranty sa spolerowane ;-)
oczywiście nie obyło sie bez szkód :evil: bo 2 śrubki zostały popsute i teraz muszę szukać gdzie takie można kupić [jak ktoś wie to będę wdzięczny za info ] do tego postanowiłem wypolerować środki i tu kolejna porażka bo powłoka lakiernicza nie chce zejść z całości próbowałem nakładać 4 razy na 30 min scansol i nic prawie nie ściągnął papierem ściernym tez nic prawie nie schodzi, robiłem je na wszystkie sposoby :/ nakładałem na długi/krótki czas, cienkie/grube warstwy itp nawet próbowałem preparatów innej firmy o podobnych właściwościach i nie dało rady tego zdjąć :/ gdybym to papierem ściągał to musiałbym mieć dużo arkuszy bo zaraz papier sie zaklejał i nadawał sie do śmieci :/ ogólnie przy jednym środku spędziłem ponad 6h tak wygląda teraz...
Obrazek

wieć postanowiłem oddać środki do piaskowania i zobaczymy co z tego wyjdzie jak będzie sie dało już dobrze spolerować to całe będą w polerką a jeśli sie nie uda pomalowane zostaną na czerwono :D [ i takie podglądowe foto VT [ troszkę jaśniej wyszło docolowo ma byc pod kolor znaczka i pasków] jak to będzie mniej więcej wyglądać poniżej] Co o tym myślicie? bo u nikogo jeszcze tak nie widziałem i myślę że na żywo może fajnie to wyglądać.
Osobiście na początek wolałbym je całe w polerkę na ten sezon a na następny z czerwonymi środkami ;-) bo nie chce zmieniać felg bo bardzo mi sie one podobają na tym aucie, tylko co sezon innym wydaniu ;-)

Obrazek



Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » ndz mar 08, 2009 15:41

kosz forum przymuliło i wysłałem dwa razy ten sam post
Ostatnio zmieniony ndz mar 08, 2009 16:13 przez noname_conek, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » ndz mar 08, 2009 16:00

=D> Pieknie to wyglada. A poza tym przekonales mnie ze na zolto u siebie musze miec srodki :pub:



Awatar użytkownika
vwosiu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 14:46
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: vwosiu » ndz mar 08, 2009 16:18

noname_conek pisze:Co o tym myślicie?
daje po oczach ale jest ok i tak ma być :bigok: tylko jak wspomniales odcien deczko sciemnić
z pierwszego foto środek wygląda jak biały i tez dobrze wygląda
Maciek23 pisze:A poza tym przekonales mnie ze na zolto u siebie musze miec srodki :pub:
zostan przy tym nie mieszaj już sobie w głowie



wojtass31
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 00:36
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: wojtass31 » ndz mar 08, 2009 16:22

noname_conek pisze:a wiec juz 4 ranty sa spolerowane ;-)
oczywiście nie obyło sie bez szkód :evil: bo 2 śrubki zostały popsute i teraz muszę szukać gdzie takie można kupić [jak ktoś wie to będę wdzięczny za info ] do tego postanowiłem wypolerować środki i tu kolejna porażka bo powłoka lakiernicza nie chce zejść z całości próbowałem nakładać 4 razy na 30 min scansol i nic prawie nie ściągnął papierem ściernym tez nic prawie nie schodzi, robiłem je na wszystkie sposoby :/ nakładałem na długi/krótki czas, cienkie/grube warstwy itp nawet próbowałem preparatów innej firmy o podobnych właściwościach i nie dało rady tego zdjąć :/ gdybym to papierem ściągał to musiałbym mieć dużo arkuszy bo zaraz papier sie zaklejał i nadawał sie do śmieci :/ ogólnie przy jednym środku spędziłem ponad 6h tak wygląda teraz...
[url=http://images43.fotosik.pl/78/f01ddaa7c0d5c76am.jpg]Obrazek[/URL]

wieć postanowiłem oddać środki do piaskowania i zobaczymy co z tego wyjdzie jak będzie sie dało już dobrze spolerować to całe będą w polerką a jeśli sie nie uda pomalowane zostaną na czerwono :D [ i takie podglądowe foto VT [ troszkę jaśniej wyszło docolowo ma byc pod kolor znaczka i pasków] jak to będzie mniej więcej wyglądać poniżej] Co o tym myślicie? bo u nikogo jeszcze tak nie widziałem i myślę że na żywo może fajnie to wyglądać.
Osobiście na początek wolałbym je całe w polerkę na ten sezon a na następny z czerwonymi środkami ;-) bo nie chce zmieniać felg bo bardzo mi sie one podobają na tym aucie, tylko co sezon innym wydaniu ;-)

[url=http://images38.fotosik.pl/74/712fda865bfdb0f3med.jpg]Obrazek[/URL]



U nas w drukarni stosuje sie taki preparat FARBLOSER GR zmywa sie nim zaschnieta farbe drukarska na metalowych czesiach moze to by pomoglo



Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » ndz mar 08, 2009 16:36

pomysł Ciekawy, w Polsce nie ma zbyt wielu odważnych na taki krok :D odpowiedni odcień czerwonego powinien wyglądać bardzo dobrze :bigok:

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » pn mar 09, 2009 01:21

no właśnie opinie są podzielone co do czerwonych środków ale zobaczymy jak to wyjdzie może w końca czas przłamać społeczeństwo w Polsce ;-) i zacząć modzić ja za naszą granicą gdzie ludzie do niebieskich aut wstawiają różowe środki i robią duże wrażenie na zlotach ;-) przykładem sa znane filmiki wagenwerks ;-) na początek chciałby je całe wypolerować ale ja sie nie bedzie dało to wtedy chyba będzie czerwony ;-)

troszeczkę przyciemniłem czerwony

Obrazek



Awatar użytkownika
_zakix_
Forum Master
Forum Master
Posty: 1677
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 00:12
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: _zakix_ » pn mar 09, 2009 01:43

noname_conek, nie patrz na ludzi , rób auto pod siebie i nie patrz co kto ma i jaki ma pomysł, kolor felg bardzo odważny co bardzo mi się podoba. W stanach chłopaki malują felgi na różowo i jest pięknie \o/


[b] [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=113886]Vw Golf GT Special`95[/url] [/b]

[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images24.fotosik.pl/299/7648a19958ab6809.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Maciek23
Forum Master
Forum Master
Posty: 1814
Rejestracja: śr kwie 09, 2008 06:41
Lokalizacja: mazowieckie / pomorskie

Post autor: Maciek23 » pn mar 09, 2009 07:28

Nie baw sie w polerke bo to juz bylo. Rob czerwone srodki. Ja robie zolte bo wychodze z zalozenia, ze sporo osob leci ksiazkowymi modami, a to juz nie robi na nikim wrazenia. Tez mialem miec srodki w polerke, ale czy to w tych felgach zda egzamin? :crazy: Efektu lustra i tak sie nie osiagnie bo to nie sa "pelne" felgi.



Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » pn mar 09, 2009 13:01

Super autko, na tych felgach bedzie kozacko zdecydowanie widze tutaj czerone srodki tylko najlepiej w takim odcieniu czerwieni jak znaczki GTI i paski na listwach :bigok:

Gratki :bigok:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » pn mar 09, 2009 13:06

oto przykład auta, które w wersji zimowej bije na głowe wiele aut w setupie letnim !!! naprawde super wygląda !
co do bbs to ta 2 opcja kolorystyczna pasuje bardziej gdyż jest ciemniejsza :) wiec działaj tam działaj bo wiosna tuż tuż... :bigok:


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7799
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » pn mar 09, 2009 21:37

maluj w czerwien nie ma co sie zastanawiac :D trzeba przecierac nowe szlaki ;)


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

Post autor: noname_conek » wt mar 10, 2009 00:25

djtomek pisze:oto przykład auta, które w wersji zimowej bije na głowe wiele aut w setupie letnim !!! naprawde super wygląda !
hehe miło słyszeć ;-) dzięki


a wiec felgi już wypiaskowane pod malowanie teraz decyzja czy na czerwono [myśle tu o czerwonym półmacie bo perła chyba nie będzie za bardzo pasować] czy na czarno [perła] głównie chodzi tu już o koszta bo jestem bez kasy a na czarno mogę pomalować po taniości profesjonalnie [proszkowo i piecowo] lecz nie mają czerwonej farby i wtedy na czerwień musiałbym malować normalnie w lakierni zwykłą sprężarką i nie wiem teraz co robić :/ prześpię się z tym :D poszukam jakiegoś lakiernika i zobaczę co z tego wyjdzie :bigok:


MÓJ GOLF:
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości