[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: truckman » pt sty 04, 2013 23:29

afej, nie tak :bigok:


Obrazek

Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: [MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RE

Post autor: GoNzO !!! » pt sty 04, 2013 23:54

afej pisze:z ori xenonem będzie dobrze

Obrazek
Piękny :kwiatek: Dobrze zgrane koło, no i ORI Xenon dobrze leży :grin:


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
wodzisun
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 994
Rejestracja: pt gru 31, 2010 14:39
Lokalizacja: Rybnik

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: wodzisun » sob sty 05, 2013 00:35

Nie no te 2 foty, które dodali konradzikIV i afej WIADOMO miażdzą :hmm:
Golfik Sagano jest jednym z nielicznych, gdzie ma listwe ala USa bez obrysów - nie ukrywam, że black obrys siadłby tu jak ZŁOTO
OriXen już dawno tu się miał pojawić - lampy przednie nie oszukujmy się są słabe co do projektu jak na MKIV
Chwała, że się pojawią - czy to zmodyfikowane o czarne ramki czy bez - bez faktycznie chyba będzie tu lepiej :pub:
Mnie słabi ten przeklęty z tyłu emblemat GOLF :jezor: - wlepa na klapie niech jest :smoke:
Lampy tylne GTI jak już kiedyś pisałem są Oka - ale patrząc na Twoje autko często wyobrażam sobie jakby wyglądałoby na Usach
Wiadomo ktoś napisze - wszyscy powoli mają Usa sratatata -
Jeśli chodzi o środek to WIADOMKA po raz 2 - foteliki :hehe: przy black suficie :kwiatek:
Fajnie, że to NIE koniec - podłokietnik w planie - może jakieś zegary SE - dekory R32 hmm - z tego co piszesz w kwestii poszukiwania przełącznika świateł black, a nie aluminium nie chcesz dekorów - gałę biegów tez szłoby wymienić, kratki od bory/R32 - pewnie nie jeden z tych planów w twojej głowie się pałęta i się spełni, ale jakoś tak mnie dziś wzieło żeby tu to napisać - Twoja furka zawsze mi się podobała i na początku to na niej między innymi się wzorowałem - choćby fele Gti z MKV - przy tej glebie pięknie to wszystko PASIŁO
Czekam na nowy sezon 2013 - który przyniesie na pewno wiele MEGA zmian w Twoim projekcie choćby wklęsły rotor z przodu czy OriXen
Mam nadzieję, że do ZOBA gdzieś na imprezie w 2013 :pub: POZDRO 900



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: sagano88 » sob sty 05, 2013 09:45

Dzieki Panowie za mile komentarze :) Az chce sie robic przy aucie, tylko zeby jeszcze warunki ku temu byly lepsze ;)

Ogolnie na sezon 2013 wielkich zmian nie bedzie... ale to moze po kolei

Poki co wraz z wybiciem kalendarzowej zimy (bo tylko stad mozna sobie przypomniec, ze taka aktualnie jest), Golfik dostal ostatnie porzadne mycie i stoi pod pokrowcem w jako takim garazu .
Obrazek

Co do widoku od przodu chyba bedzie to cos bardziej w ten desen ;) Ale nie o kopie tu chodzi.
Obrazek
Obrazek

Zastanawiam sie tez nad czarnymi slupkami w polysku, ale sam nie wiem? W razie czego od dluzszego czasu mam jeszcze folie Oracala, ktora dzielnie spisuje sie na grillu i byla by do kompletu.
Obrazek

Xenon na chwile obecna wyglada tak:
Obrazek

Ramki poszly w czarny polysk z tyloma warstwami klaru, ze odbija lepiej jak chrom ;)

Z innych drobnostek zawiozlem do poprawki tapicerowi tylna oslone klapy nad szyba, na ktorej marszczyl sie material i w jednym miejscu troszke go zabraklo bo myslal, ze schowa sie po zalozeniu, ale jednak bylo to widoczne.

Przy okazji na szybko, nie wymyslajac nic, zostawilem podlokietnik do obszycia w skore taka sama jak na reszcie tapicerki.
Obrazek

Do wnetrza wpadl tez nowy emblemat galki bo ze starego zaczal schodzic chrom.
Obrazek

Do wiosny mam nadzieje uporac sie z felgami, ktore ciagle stawiaja opor ;) "Nowsze" po trudach, ale sa praktycznie rozkrecone i czekaja na umowienie co do nawiertu. Stare (zeszlosezonowe) bez opon zaczalem rozkrecac, ale jak zwykle "wymyslne wentylki" (przynajmniej narazie jeden) nie chca sie wykrecic. Nasadka sie slizla i praktycznie po robocie :grrr: Jak tak dalej pojdzie bedzie trzeba zastosowac patent...
ObrazekObrazek

Stare oponki zmienily wlasciciela, a w ich miejsce wpadly 4szt. 215/35, ktore pewnie juz doszly i czekaja na mnie w domu, ale w Strzelnie.

Potem jeszcze szybka akcja z ogarnieciem zawiasu, czyli wymiana poduch i talezykow na te od Polo bo i tak moje lekko dopominaja sie o wymiane. Wywalenie stabilizatora, regulacji z tylu i wymiana odboi, a wszystko to walka o cm. w dol i mozna latac ;)

Tak narazie wygladaja PRIORYTETY na najblizszy czas. Trzeba te tematy podokanczac na tip-top, a pozniej bedzie sie myslec co dalej. Napewno jeszcze bedzie male malowanko tu i owdzie... (dokladka...). To wszystko przed sezonem.

Wiem, ze jeszcze sporo jest do zrobienia i nie jedno mu brakuje. Mam tez mnustwo pomyslow, ktore kiedys chcialbym zrealizowac, ale wszystko toczy sie swoim tempem zaleznym tez od innych priorytetow, na ktore "chcac nie chcac", nie ma sie wplywu.

P.S. Mialem zrobic male podsumowanie sezonu z okazji nowego roku, ale cos ciezko z czasem ;). Ale jeszcze zrobie :hmm:

Pozdro!


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Krzyssiek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1690
Rejestracja: wt paź 13, 2009 18:47
Lokalizacja: KBR
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: Krzyssiek » sob sty 05, 2013 16:22

sagano88 pisze:Wpadl ori wlew z TT-ki, ktorego temat jest otwarty. Jeszcze nikt u nas nie probowal tego w MK4 wiec nie bedzie latwo. Caly zabieg napewno nie obejdzie sie bez koncowego malowania, ktore jeszcze przed autem:


działasz coś z tematem?


MóJ GoLFiK


ZAPRASZAM NA ZAKUPY : http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=20870632" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: truckman » sob sty 05, 2013 16:26

Krzyssiek, zmadrzal, to nie calibera.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: sagano88 » sob sty 05, 2013 16:28

Krzyssiek, narazie odpuscielem. Z racji, ze nie da sie tego obejsc bez prac blacharskich i lakierowania nie rozgrzebuje tego. Moze kiedys sie pokusze ;) W razie czego wlew lezy i czeka.

truckman przeciez wiesz, ze ja to tez fan Opla ;) :jezor:
Podobno u mnie w okolicy (Orchowo) jezdzi nawiecej dobrze zrobionych. I tu sie zgodze bo sam Ci kiedys mowilem, ze na zle zrobione nie mam co w swoich rodzimych rejonach narzekac (Kadett C, Manta, GSi itp...) ;)


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
ŻuReK
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 749
Rejestracja: sob sty 13, 2007 13:03
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: ŻuReK » sob sty 05, 2013 16:50

Grill w kolorze nie wygląda źle :D


www.PETROV.pl - NOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWE !!
karoseria, oświetlenie, mechanika, termika, tuning

www.DYWANIKIdlaAUTA.pl - najlepsza oferta dywaników !!
welurowe, gumowe, korytkowe, wkłady bagażnika

Obrazek
2012: VAG Nysa | VAG Inwazja | DynóVWka | DUB IT | Tuning Zraz | The Best Of | V TZT
2013: IRS | Worthersee | DynóVWka | Race1sm | DUB IT | TSB | VAG Inwazja | VI TZT
2014: Worthersee | DynóVWka | Race1sm | DUB IT | TSB | VAG Inwazja

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: truckman » sob sty 05, 2013 17:01

sagano88, ta wiem :rotfl:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Re: [MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RE

Post autor: sagano88 » sob sty 05, 2013 17:16

ŻuReK pisze:Grill w kolorze nie wygląda źle :D
To racja, ale moj jeszcze nie zdazyl mi sie znudzic ;)

Musze troche pociemniac "POLSILVERA", zeby wszystko sie nie zlewalo.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: truckman » sob sty 05, 2013 17:39

:grin: rob rob


Obrazek

Awatar użytkownika
GoNzO !!!
Forum Master
Forum Master
Posty: 1147
Rejestracja: sob mar 14, 2009 19:12
Lokalizacja: Wielkopolska

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: GoNzO !!! » sob sty 05, 2013 17:50

sagano88, jak będziesz zakładał poduchy z polo to unikaj zmieników, przerabiałem to u siebie :hmm:


Moje MK4 25 Jahre GTI
viewtopic.php?t=266320" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Gacek904
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 874
Rejestracja: pn mar 14, 2011 16:41
Lokalizacja: Wolsztyn

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: Gacek904 » ndz sty 06, 2013 11:58

sagano88, Widzę plany jakieś są i to najważniejsze, szkoda jednak ze jak to wszystkich ogranicza $ ale co do Twoich zmian to jedna z lepszych czwórek na forum, mnie najbardziej miażdży Twoje Recaro i sufit który tworzy super całość :pub:


Moja strzała http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=476631" onclick="window.open(this.href);return false;
Bóg dał nam nogi po to, abyśmy doszli tam, gdzie nie dojedziemy na glebie

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Post autor: Adrian1989 » ndz sty 06, 2013 14:17

no to na nowy sezon bedzie jeszcze ciekawszy projekt,chodz do tej pory tez dobrze lamal karki ;) czekam na dalsze postepy :D


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości