MK3 GTI Edytion By MiChaOs -> ABF TURBO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt lip 22, 2008 00:18

evolution, wystrojone na ecu masterze bo to Coobcio robi, w wawie nie znam nikogo, kto na seryjnym to ogarnie. Zresztą Coobcio na moim uczył się ecu podłączać :helm:


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt lip 22, 2008 00:22

no b. mozliwe kogo nie pytalem to albo SMT6 albo ECUMASTER wiec tego sie trzymalem... mi stroil Bartek z Kratora i odrazu powedzial ECUMASTER bo smt6 troche gorszy bo coss tam nieznam sie :green_fuck:



Awatar użytkownika
Kenaj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 576
Rejestracja: sob paź 23, 2004 18:14
Lokalizacja: WB'andit / WF
Kontakt:

Post autor: Kenaj » wt lip 22, 2008 00:37

MiChAoS, jak kreator to ciekawe czy będzie tak samo falisty wykres jak ja miałem na wałkach. Jak dla mnie to chłopaki lipe odstawiają, przyklad: 2E turbo u nich sporo czasu przestało


"Volkswageny nie kapią olejem, one tak zaznaczają swój teren"

Awatar użytkownika
LCQ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 491
Rejestracja: sob sty 27, 2007 08:08
Lokalizacja: z kutego tłoka...

Post autor: LCQ » wt lip 22, 2008 00:56

w Warszawie jeszcze stroją Koziol,MacPL


Była zmodzona ibiza 2e, był swap na ABF, było modzenie ABFa,doszły Schricki 2x268, wywalone na rzecz 276/276, teraz czas na:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=261294
ale to mało więc ;)

Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt lip 22, 2008 00:56

no zobaczymy, okaze sie co wyszlo... a ostatecznie golfik pojechal do niech bo juz chcialem jezdzic a coobcio cos tam strugal w garazu i niemial zbytnio czasu i stad Krator... no moje tez troche przestalo u nich ale raz bylem przesiedzialem u nich z pol dnia to maja taki ruch szczegolnie na hamowanie ze hamownia to prawie non stop chodzila a z tego co wiem to takie grubsze roboty typu strojenia zakaldanie T grzebanie przy silnikach to oni robia poza godzinami pracy bo nikt sie nie kreci i nie stoi nad glowa (chodz ja stalem nawet po godzinach hehe) stad troche trzeba poczekac, przynajmniej tak mi sie wydaje, a co do wykresow no to niewiem zobaczymy ile i co wyjdzie... sam jestem ciekaw...



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt lip 22, 2008 01:04

dokładnie kolega Janek ma rację, moje autko przestało grubo ponad miesiąc i ... nie byłem zbytnio zadowolony z ich pracy, wzięli ponad grubo 2000 tys , wykresu nie dostałem , ogólne zamieszanie wokół samochodu i w zakładzie

Teraz autko rozebrane , jest większe turbo i nowy IC rodem od IVECO , trzeba będzie tylko zestroić do kupy i powinno już jeździć .

Nie mniej jednak gratki za pomysł i wykonanie, jestem ciekaw ile na hamownii wypluje kucy , czekamy na wykres



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt lip 22, 2008 01:09

no zamieszanie to jest to fakt :) aha nie no moj to az tyle niestal stal 5 dni... z czego 2 to czekalem na map sensor... no to zeczywiscie ponad miesiac to ja bym nie czekal...



Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt lip 22, 2008 01:18

nom ja najpierw czekałem tydzień na ECUMASTER, później drugi tydzień na wtryski ( co się okazało jak przyszły były nie kompletne tj, jeden z nich był inny ), trzeba było znów jakiś czas odczekać , później był problem z listwą wtryskową , nom i tak miesiąc przeleciał a postępów nie było widać



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32766
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt lip 22, 2008 07:25

podsumowując: plotki o kreatorze okazują się prawdziwe :grin:


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt lip 22, 2008 11:25

djtom

dokładnie , gdy uda mi się jeszcze kiedykolwiek uturbić jakieś autko to na pewno nie oddam go w ich ręce



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt lip 22, 2008 11:38

podsumowując: plotki o kreatorze okazują się prawdziwe :grin:
kreują tą moc tylko powoli ;)

chyba najlepiej samemu wydłubać mechanike i dać do zestrojenia coobciowi



Awatar użytkownika
Fido_dido
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 894
Rejestracja: sob mar 03, 2007 22:55
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Fido_dido » wt lip 22, 2008 12:21

vw_golf3 pisze:djtom

dokładnie , gdy uda mi się jeszcze kiedykolwiek uturbić jakieś autko to na pewno nie oddam go w ich ręce
Ostrzegalismy cie ostrzegalismy trzeba bylo słuchac ;)


Bling Bling........ rrados TDI Gangster's :D!! Siee Wiee !! Sieeeeeemanko team :D VR6 ynynynyn;]

Awatar użytkownika
vw_golf3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw maja 10, 2007 22:36
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: vw_golf3 » wt lip 22, 2008 17:53

Fido_dido pisze:
vw_golf3 pisze:djtom

dokładnie , gdy uda mi się jeszcze kiedykolwiek uturbić jakieś autko to na pewno nie oddam go w ich ręce
Ostrzegalismy cie ostrzegalismy trzeba bylo słuchac ;)
po ich rozmowach myślałem że wszystko w porządku będzie ale jednak był to blef,



Awatar użytkownika
MiChAoS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1217
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 19:07
Lokalizacja: Warszawa / Zegrze
Kontakt:

Post autor: MiChAoS » wt lip 22, 2008 22:58

aha no ja narazie nie narzekam... posmigalem juz na 0,4 dzisiaj przy grzebaniu niechcacy przekrecilem kurek od mbc i sobie jade jade i co on tak zapier... wczesniej az tak nie bylo i krecil do konca a tutaj przy 5 cos przerywalo, dzwonie i sie okazalo ze mape zrobili narazie na 0,4 bara zebym wlasnie go nie podkrecal tylko pojezdzil troche na tym doladowaniu... :) a na zegarze wskazywalo 0,6 nawet troche ponad a ja sie juz denerwowalem ze cos sie popitolilo... ale juz sie umowilem na jutro bedzie nastepne strojenie na wiekszym doladowaniu i male poprawki przy mapie :green_fuck: skrecilem troche mbc pare przejazdow i juz jest ok kreci do konca :panna:

P.S mam tez taki maly- duzy, denerwujacy troche problem... a wiec przy zimnym silniuku golfik normlnie funkcjonuje, na cieplym tez tylko problem jest taki ze jak juz troche posmigam i zrobi sie cieplo pod maseczka to nagle niespodziewanie odcina zaplon jakby z kluczyka przekrecil, po probie odpalenia silnik kreci i niechce odpalic, wyciagne kluczyk odczekam hmm 2-3 min i odpala normalnie i jade dalej, i za jakis czas znowu zgasnie musze odczekac chwile i dopiero odpala... hmmm dziwne wydaje mi sie ze to immo traci jakis sygnal ale niewiem dzieje sie to dopiero jak troche pojezdze i silnik sie zagrzeje... co to moze byc? hmm chetnie bym podlaczyl go pod VAG-a , moze ma ktos z wawy vaga zeby sie podpiac i zobaczyc co tam mu wyjdzie moze cos podpowie... hmmm aha dodam ze przed strojeniem tez to bylo...
Ostatnio zmieniony śr lip 23, 2008 00:09 przez MiChAoS, łącznie zmieniany 4 razy.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości