MK2 GTI16V by tauka, czyli od 1.3 CL do GTI :)

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
FosGate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 04:53
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: FosGate » pn lut 06, 2006 22:38

niema to jak kochane NZ :)))) ladny ladny golfik:] jeszcze tylko jakies ladne aluski :)


_______________________________
www.stylepoznan.com

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » pn lut 06, 2006 22:55

thomas24 pisze:-40/-40 ale tak jak i ty chce zostawić standartowe amorki
Teoretycznie wszystko jest zajefajnie tylko że przód siedzi na odbojach. Dzisiaj je obciełem, ale jeszcze dalej na nich siedzi i jest trochę sztywno. Zastanawiam się nad skróconymi amorami na przód. Ale tak pozatym to jest zajefajnie.
Kiler pisze:Bardzo ładne autko. Pamiętam, że myślałeś kiedyś nad sprzedażą Shame on you ... Szkoda by go było pub .
Dokładnie dobrze pamiętasz. chciałem sprzedawać, bo mnie silnik denerwował. Za mały był. Ale już się przyzwyczaiłem i jest ok. teraz mnie wkurza jego awaryjnośc. Wycieki stukania i pukania. Ale jak to się mówi lache na to połozyłem i jeżdżę póki cos nie siądzie. A narazie bawię się wizualem ;)
jusci pisze:TAUKA a kolor twojej fury to może LP5V?
Niestety mój to LN5V. Twój jest troszkę ciemniejszy. :D A że kolorek ładny to wiem. Tylko dlatego te auto stoi u mnie w garażu. Przeważył nawet nad silnikiem 1.3 ;)
FosGate pisze:niema to jak kochane NZ
Jak się człowiek do niego przyzwyczai to jest ok. Jak wszystkim pisze do jeżdżenia po miescie jest ok. A na trasie predkosc maksymalna ok160 nie kusi do ścigania się z innymi ;).
A aluski na wiosenke beda.

Tylko teraz sie zastanawiam czy 14" (ładny wzór) zdjecia w najbliższym czasie czy może felazki od kolegii z forum 15"

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
RedmaN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: pn paź 24, 2005 23:53
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: RedmaN » wt lut 07, 2006 14:51

pozdrawiam braciszka z małym serduszkiem :D
bardzo ładny golfik
good work :)



Awatar użytkownika
micky
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 865
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 20:17
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: micky » wt lut 07, 2006 15:23

tauka pisze: Tylko teraz sie zastanawiam czy 14" (ładny wzór) zdjecia w najbliższym czasie czy może felazki od kolegii z forum 15"
Jak tylko będziesz chciał sprzedać te 14" wal do mnie kupię na pewno!



Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » wt lut 07, 2006 19:42

no Tauka niezle sie zapowiada :] moj golfik juz w garazu tzn SWAP in Progres :D porobie fotki i jak skoncze to zrobie cala foto relacje :D jeszcze poza swapem planuej smienic lakier na wakacje :] troszke jeszcze roboty mnie czeka :D :food: :okej:


Obrazek

Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Post autor: Kiler » wt lut 07, 2006 23:30

tauka pisze:Dokładnie dobrze pamiętasz. chciałem sprzedawać, bo mnie silnik denerwował. Za mały był. Ale już się przyzwyczaiłem i jest ok. teraz mnie wkurza jego awaryjnośc. Wycieki stukania i pukania. Ale jak to się mówi lache na to połozyłem i jeżdżę póki cos nie siądzie. A narazie bawię się wizualem
Mały - mniej pali... a pewny jest i wiesz co masz. Ładna edycja, pikny kolor - powodzenia w zabawie wizualem :pub: ...


Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr lut 08, 2006 01:25

Kiler pisze:powodzenia w zabawie wizualem
A dzieki dzieki.

A tak swoją drogą autko po 2 dniach jezdżenia po pięknych dziurkach w mojej mieścinie, które znajduja sie zazwyczaj bliżej prawej krawedzi jezdni Zrobiło się mieksze z prawej strony. Juz nie jest taka taczka. A prawa dalej jest sztywna. Przypuszczam, ze to odbój się wytłukł i autko siadło tylko na spreynce i jest takie jak powinno byc. Ale jestem tym zawiedziony, bo już przyzwyczaiłem się to takiego fajnego trzesienia na drodze... Chyba znowu założe nowe odboje, i tym razem nie bede ich obcinał.


Obrazek

Awatar użytkownika
zielu
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 5218
Rejestracja: ndz sie 29, 2004 21:24
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: zielu » śr lut 08, 2006 01:41

ładny golfik widaz ze zadbany tylko tą dziure po wycieraczce jakos ąłdnie zaślep.. popmaluj zaslepke pod kolor nadwozia i bedzie lux ;]


Obrazek

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » śr lut 08, 2006 01:42

Quatro7 pisze:tylko tą dziure po wycieraczce jakos ąłdnie zaślep.. popmaluj zaslepke pod kolor nadwozia i bedzie lux ;]
W trakcie realizacji ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
XenO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1095
Rejestracja: czw mar 03, 2005 19:39
Lokalizacja: Człuchów
Kontakt:

Post autor: XenO » śr lut 08, 2006 09:44

Przedewszystkim musze powiedziec ze podoba mi sie Twoj kolor tauka taki niestandardowy niebieski no i golfik wyglada na zadbanego.Z tym zawieszeniem no coz musisz cos popytac i pokombinowac.Powodzenia w dalszych modyfikacjach.


Mk4 GTI 1.8 T
Mój VW -- viewtopic.php?f=160&t=221264
Moje aukcje - zobacz warto !!!
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=1959642" onclick="window.open(this.href);return false;
http://tablica.pl/oferty/uzytkownik/Tamj/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » śr lut 08, 2006 23:04

[quote="XenO"]Przedewszystkim musze powiedziec ze podoba mi sie Twoj kolor tauka taki niestandardowy niebieski no i golfik wyglada na zadbanego.quote]


A co w tym kolorze takiego niestandardowego ?? normalny "Pasadena Blau" :hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
tauka
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2270
Rejestracja: wt lip 26, 2005 11:29
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Post autor: tauka » czw lut 09, 2006 00:40

silent_rob pisze:A co w tym kolorze takiego niestandardowego ?? normalny "Pasadena Blau"
No0 niby normalny pasadena blau, ale jak sam pewnie zauważyłeś kolorek jest bardzo ładny, a i duzo takich nie jeździ :P


Obrazek

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » czw lut 09, 2006 09:17

no kolorek ladny , ale dla mnie nic tam nadzwyczajnego bo u mnie w miejscowosci sa 4 takie chyba o ile dobrze policzylem :D a pasaden o 2 wiecej jeszcze ;)

[ Dodano: Czw Lut 09, 2006 16:07 ]
Tauka zerknij sobie na poduche przednia jaki masz numer bo po mojej wynika ze to jest poduszka od g60 :]


Obrazek

Awatar użytkownika
Woski
Forum Master
Forum Master
Posty: 1482
Rejestracja: ndz wrz 25, 2005 12:13
Lokalizacja: bad homburg

Post autor: Woski » pt lut 10, 2006 18:34

Golfik rzeczywiscie wyglada na bardzo zadbanego. Nawet nie masz podartych foteli co jest norma, w wiekszosci przypadkow.

BTW
Nie zakladaj dywanikow z ryflowanej blachy.



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości