[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Chlopak1988
Forum Master
Forum Master
Posty: 1005
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 16:18
Lokalizacja: PTU - PO
Kontakt:

Post autor: Chlopak1988 » ndz lut 21, 2010 15:54

sagano88, a jak tam wygląda sprawa lotki? Ja wkońcu się wziąłem i ją zamontowałem:) Super wygląda, zresztą sam możesz ocenić u mnie na stronce:) Zapraszam i pozdrawiam!

P.S. Super pomysł z tym grilem:) Fajnie to wygląda;) Ciekawe jakby u mnie srebrny wyglądał:P


Moja czarnulka...
Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » ndz lut 21, 2010 16:13

Chlopak1988 pisze:Ciekawe jakby u mnie srebrny wyglądał:P
Przyleć na spota to podmienimy grille i zobaczysz :P


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz lut 21, 2010 23:16

Chlopak1988 juz oblukalem twoja loteczke i wyglada o niebo lepiej! :D. To jest z tej samej aukcji co moja? Ja jeszcze nie ruszylem z tym tematem ale juz niedlugo... Dzieki za pochwale z grillem.
Steniu dobrze mowi... Jezeli chcesz zobaczyc jak by wygladal Twoj ze srebrnym to zapraszamy na spota. W czwartek tj. 25.02 robimy maly w KingCrossie (godzina blizej jeszcze nie ustalona ale cos kolo 18-tej).


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Chlopak1988
Forum Master
Forum Master
Posty: 1005
Rejestracja: ndz lis 22, 2009 16:18
Lokalizacja: PTU - PO
Kontakt:

Post autor: Chlopak1988 » pn lut 22, 2010 12:46

Tak, to jest od tego samego kolesia:) Wiec Twoja też bedzie sie super prezentować;)

A co do spotu to postaram się być, ale w 100% nie obiecuje:) To jeszcze bliżej czw sie odezwę o konkretne miejsce i godzinę;) Pozdro!


Moja czarnulka...
Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob lut 27, 2010 17:09

Heh! ;) Wczoraj mialem dzien na "Estetyke" :P. (Nawet w pracy na biorku zrobilo sie przejrzysciej) ;). Jadac do pracy mijam zawsze salon VW i wczoraj cos mnie tknelo zeby wjechac i zapytac sie o maly duperelek, ktory mi brakowal - mianowicie PRZYCISK PODLOKIETNIKA. Kiedy wszedlem do sroka i juz zapytalem o niego (mysle sobie - "eeee... napewno nie maja na miejscu i i tak kupie gdzies na szrocie za mniejsze pieniadze a nie salonowe...".) Ale o dziwo okazalo sie ze mieli i glupio juz bylo rezygnowac przez co nareszcie uzupelnilem moj brak :mlotek:

Dzisiaj tez w koncu wzialem sie za przymierzanie progow i lotki :food: Wszystko ladnie pasuje tylko pozostal lakiernik zeby wszystko prysnac lacznie z dokladkami (seryjnymi narazie). Ladnie bedzie wygladac ze wzgledu tego, ze dolna linia nadwozia bedzie szla w jednej wysokosci lacznie ze zderzakami, a nie jak sie patrzy na serie ze zderzaki koncza sie nizej niz prog.

Moze zna ktos lub poleci taniego lakiernika z Poznania i okolic lub rejonow CMG ??? :grin:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob lut 27, 2010 17:15

sagano88 pisze:Moze zna ktos lub poleci taniego lakiernika z Poznania i okolic lub rejonow CMG ???
W grupie wlkp jest jakiś namiar, bo ktoś pytał( jest nowy temat założony)
- Zalozylem Alu-ramki polerowane w zegary
Nie przyuważyłem na spocie :panna: Następnym razem muszę popatrzeć czy warto :D
Ostatnio zmieniony sob lut 27, 2010 17:17 przez truckman, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob lut 27, 2010 17:40

Dzieki Truckman ! Zaraz bede sprawdzal temacik w WLKP. :D
Co do ramek na zegary to warto! Nawet Steniowi podpasily, ktory przeciez woli "twardy" styl :P. Tez nawet nie wiem jak to wyszlo, ze nie podejrzales bo Steniu zagladal, ale nic straconego bo jeszcze pewnie nie raz bedziemy sie widzieli tylko kwestia kiedy... Z ramkami zegary odrazu mlodziej wygladaja i w przypadku polerowanych ramek fajnie odbijaja swialo kiedy sie z boku patrzy. Tylko jesli juz to moim zdaniem lepiej wygladaja tylko 2 ramki na glowne zegary a nie jak sie widzi czesto na Alle... na kazda z dziur.

A co tam u Ciebie dzialasz? Udalo sie to z fotelikami? Ja choruje od spotu ze wzmorzona sila na springi tylko mam dylemat czy kupic od Stenia Weiteca czy nowki ale Ta-Technix'a bo gwint narazie idzie w odstawke... :(


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » sob lut 27, 2010 18:13

sagano88, fotele zaklepane, w poniedziałek o 11 oględziny i jak nie będzie lipy( choć na zdjęciach są ładne) to biorę komplecik na pakę i do garażu montować :bigok:

w
sagano88 pisze:Tylko jesli juz to moim zdaniem lepiej wygladaja tylko 2 ramki na glowne zegary a nie jak sie widzi czesto na Alle... na kazda z dziur.
Tylko o takiej opcji myślę.
sagano88 pisze:Tez nawet nie wiem jak to wyszlo, ze nie podejrzales bo Steniu zagladal
Ja też zaglądałem, ale nie patrzyłem akurat na zegary i nie zauważyłem :helm:


Obrazek

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » ndz lut 28, 2010 16:21

sagano88 pisze:Co do ramek na zegary to warto! Nawet Steniowi podpasily, ktory przeciez woli "twardy" styl :P
Lubię twardy, ale potem myślałem, myślałem i jednak u siebie nie będę zakładał... Nie, zeby mi się nie podobały, tylko idę w innym kierunku i tego się będę trzymać.
sagano88 pisze:Ja choruje od spotu ze wzmorzona sila na springi tylko mam dylemat czy kupic od Stenia Weiteca czy nowki ale Ta-Technix'a bo gwint narazie idzie w odstawke... :(
Z tym się jeszcze okaże kiedy by to miało być bo u mnie na razie zmiana zawieszenia spadła dalej o jedną pozycję... Jak Ci się będzie spieszyć to szukaj sprężyn bo jeszcze muszę je przezimować u siebie jakiś czas... Zmieniałem te koła w piątek i zrobiłem fote. Zero śladów uszkodzeń sprężyn. Lakier elegancki. Wrzucę fotki u mnie ;)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » pn mar 01, 2010 16:34

steniu4 jak bys mial juz sciagniete te springi to bylo by po tranzakcji :partyman: Gdybys wiedzial kiedy, to przeczekam :grin: Wiosna idzie duzymi krokami i trzeba w koncu cos zmienic ale nie w pospiechu :hmm:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » pn mar 01, 2010 21:39

sagano88, pamiętam o Tobie. Dam znac jak sie wyjaśni sytuacja.
Ps. uważaj na swój panel w podpisie bo jakiś cep wyłączył mi avatar z akcją "Zimo wyp***" bo mu się nie spodobał i uznał go za obraźliwy :P :grrr: :helm:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

Post autor: truckman » wt mar 02, 2010 00:22

steniu4, mi zwrócili uwagę jak miałem w podpisie ;) ale że zima *#cenzura#*...niczyła się to luz :]


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » wt mar 02, 2010 17:51

Heh! Ladne sie tu rzeczy dzieja :P. Mi narazie nikt sie nie przyczepil do "akcji" i poki co trzymam sie jej twardo bo z rana mrozik trzyma :green_fuck:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt mar 02, 2010 21:58

sagano88, dzisiaj doszły nowe okoliczności i na pewno ten sezon nie ruszam zawieszenia :(
Może się dogadamy i weźmiesz elementy które trzeba polakierować (lotka progi...) i pojedziemy do mojego lakiernika bo będę musiał zlecić mu mieszanie LB7Z niestety... Przyszło lusterko dzisiaj ;) jutro się zabieram :D


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości