[golf mk3]GTI 20th Anniversary Edition - powered by S3 20VT

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt kwie 01, 2008 18:21

no dostalem nowe fotki z blacharni... niestety dali dupy bo nie wyslali mi zdjecia maski i jak zostal zgrany badlook... beda musieli sie pomeczyc i ja zalozyc i mi zrobic foto

miejsca robione sa juz w podkladzie wiec ciagle do przodu... fotek wiele nie ma bo mysle wiecej nie trzeba....

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
stasiu14
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 529
Rejestracja: wt sie 09, 2005 21:14
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: stasiu14 » wt kwie 01, 2008 21:01

wg mnie badlook to zło dla golfa....



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » wt kwie 01, 2008 21:06

stasiu.. ale nikt nie kaze ci go robic :rotfl: :jezor:

a dla mniee stylizowanie np zwyklego golfa obklejajac go naklejkami ala 20 jahre i na sile robienie z czegos limitowaną wersje którą nigdy nie bedzie... :] taki maly sarkazmik nie skierowany w zadnym kierunku :helm:
Ostatnio zmieniony wt kwie 01, 2008 21:07 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
slowik_GTI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: pt maja 04, 2007 09:23
Lokalizacja: Rychtal k/Kępna
Kontakt:

Post autor: slowik_GTI » śr kwie 02, 2008 07:52

Kevin_mkII, do pewnego momentu popierałem co robisz i wydawało mi się ,że będzie wszystko git ale badlook mnie mocno zmartwił :blush: . Co prawda ciężko napiać coś teraz gdzie nie jest jeszcze skończone ale mam co do tego pewne obawy.

Masz jakieś foto podglądowe jak powinno to wygladać na gotowo?


[color=red][b]MK I -->[/b][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=244554[/url]

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » śr kwie 02, 2008 08:26

bez przesady...nie histeryzuj kolego.... masz pewne obawy jakbym zamiast oleju nasypal piasku do silnika... niestety wole badlooka niz oklepany i nudny juz vento front


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
slowik_GTI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: pt maja 04, 2007 09:23
Lokalizacja: Rychtal k/Kępna
Kontakt:

Post autor: slowik_GTI » śr kwie 02, 2008 08:36

Kevin_mkII, widze ,że można pisac tylko pozytywy bo inaczej rzucasz od razu ripostą. Nie mam powodów do histerii bo badlook nie będzie na moim aucie więc luz.
Wolę pozostać przy nudnym vento froncie .


[color=red][b]MK I -->[/b][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=244554[/url]

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » śr kwie 02, 2008 09:38

Kevin_mkII pisze:a dla mniee stylizowanie np zwyklego golfa obklejajac go naklejkami ala 20 jahre
Czy oklejenie zderzakow czerwona tasiemka wg. Ciebie to tworzenie na sile kopii edycji specjalnej? Nie wydaje mi sie. Poprostu to dobry dodatek ktory niezle uzupelnia kontrast w aucie. Wiec wybitnie ta riposta jest bez sensu :bigok:



Awatar użytkownika
sekator87
gr. świętokrzyska
gr. świętokrzyska
Posty: 576
Rejestracja: śr wrz 26, 2007 15:14
Lokalizacja: Starachowice
Kontakt:

Post autor: sekator87 » śr kwie 02, 2008 09:47

jezeli juz chciales cos do maski przyspawac to mogles np zrobic sad looka bo jest mniej oklepany i bardziej orginalny, a bad loook kazdemu zawsze kojarzyc sie bedzie z furami spod remizy


Mój prawie GTI
/\ 22 str. Moja rajdówka - szukam sponsora /\
Komputerowa Diagnostyka VAG. Starachowice i okolice.

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » śr kwie 02, 2008 11:59

Oj było już kilka pieknych aut z badlookiem np. Matiego VR6 czy bandziora TD :bajer:



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » śr kwie 02, 2008 12:54

Rapix pisze:Oj było już kilka pieknych aut z badlookiem np. Matiego VR6 czy bandziora TD :bajer:
nie wiem jaki musiałby byc badlook żeby mi się spodobał...

zależy z jakimi lampami i jakim grillem, ale spokojnie poczekajmy...zobaczymy jak ma kevin koncepcję



Awatar użytkownika
stasiu14
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 529
Rejestracja: wt sie 09, 2005 21:14
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: stasiu14 » śr kwie 02, 2008 12:56

Popieram to co napisał słowikGTI i storm!!! Każdy robi tak jak mu pasuje, a Słowika frtont mimo że jest od vento to się zupełnie wyróżnia z tłumu... A co do pasków to u Storma to wygladało jak w org i nie było nudne... Mi tez sie to podoba!!



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » śr kwie 02, 2008 13:34

slowik_GTI pisze:, widze ,że można pisac tylko pozytywy bo inaczej rzucasz od razu ripostą. Nie mam powodów do histerii bo badlook nie będzie na moim aucie więc luz.
Wolę pozostać przy nudnym vento froncie .
czyli na krytyke nie moge odpowiedziec?? i moge tylko tym ktorym sie podoba/? napisalme co mysle i tyle...
SToRM pisze:Wiec wybitnie ta riposta jest bez sensu
uogólniłem za bardzo, ale podobnie jak wyzej to mojee zdanie
sekator87 pisze:jezeli juz chciales cos do maski przyspawac to mogles np zrobic sad looka bo jest mniej oklepany i bardziej orginalny, a bad loook kazdemu zawsze kojarzyc sie bedzie z furami spod remizy
a dlaczego mialbym robic auto tak jak tobie sie to podoba?? kojarzy sie mozliwe dla ciebie.. dla mnie nie
z reszta zastanawiam sie co u ciebie za samochody jedzą pod remizą ze az tak skrzywilo ci to psychike i nie lubisz badlooka :goof:
stasiu14 pisze:Popieram to co napisał słowikGTI i storm!!! Każdy robi tak jak mu pasuje, a Słowika frtont mimo że jest od vento to się zupełnie wyróżnia z tłumu... A co do pasków to u Storma to wygladało jak w org i nie było nudne... Mi tez sie to podoba!!
jesli kazdy robi to co lubi to po co jest te halo o badlooka?? widzisz... slowik sie wyroznia ale mi sie nie podoba...kazdy jest inny i kazdy ma inny gust
Ostatnio zmieniony śr kwie 02, 2008 13:36 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 2 razy.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Awatar użytkownika
slowik_GTI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: pt maja 04, 2007 09:23
Lokalizacja: Rychtal k/Kępna
Kontakt:

Post autor: slowik_GTI » śr kwie 02, 2008 13:48

Kevin_mkII pisze:
slowik_GTI pisze:, widze ,że można pisac tylko pozytywy bo inaczej rzucasz od razu ripostą. Nie mam powodów do histerii bo badlook nie będzie na moim aucie więc luz.
Wolę pozostać przy nudnym vento froncie .
czyli na krytyke nie moge odpowiedziec?? i moge tylko tym ktorym sie podoba/? napisalme co mysle i tyle...
Kev nie czaję Cię teraz. Napisałem ,że mam obawy ,że poczekam aż skończysz auto a Ty mi wyjeżdżasz ,że histeryzuje i nie lubisz VF i jest nudny itd. Jak napisałeś i tu się zgadzam , gust jest jak dziura w du.ie każdy ma swoją ale nie musisz próbować jechać po moim aucie w sytuacji gdy coś z Twojego mi się nie podoba. Jeśli chcesz coś skrytykowac zapraszam do mojego wątku. Men bez ciśnień , chyba ,że jest to wątek tylko dla piszących pozytywne komentarze to luz. Pozdro i życze realizacji planów . Ważne ,że Tobie się podoba.


[color=red][b]MK I -->[/b][/color][url]http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=244554[/url]

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Post autor: Kevin_mkII » śr kwie 02, 2008 14:54

slowik_GTI pisze:Kev nie czaję Cię teraz. Napisałem ,że mam obawy ,że poczekam aż skończysz auto a Ty mi wyjeżdżasz ,że histeryzuje i nie lubisz VF i jest nudny itd. Jak napisałeś i tu się zgadzam , gust jest jak dziura w du.ie każdy ma swoją ale nie musisz próbować jechać po moim aucie w sytuacji gdy coś z Twojego mi się nie podoba. Jeśli chcesz coś skrytykowac zapraszam do mojego wątku. Men bez ciśnień , chyba ,że jest to wątek tylko dla piszących pozytywne komentarze to luz. Pozdro i życze realizacji planów . Ważne ,że Tobie się podoba.
no masz obawy ale to zabrzmialo jakby sie tu niezla tragedia zaczynala w stylu spojlery bajery,a tu bedzie tylko nie winny badluczek i buda ktora na pierwszy rzut oka ma przypominac serie na b.szerokich kołach (czyli tak zwany german style - bardzo szeroko i bardzo nisko nic wiecej) :satan: ... uwazam ze bedzie pasowac bo auto jest solidnie poszerzone i bedzie to wspolgrac
nie jade po twoim aucie... tak akurat widzialem w obrazku twoim veento front i mi sie to nasunelo ...ostatnio wszyscy robia vento front... tzn nie wszyscy ale duzo osob a twoj rzeczywiscie sie wyroznia nie powiem jak i cale auto
Jak najbardziej krytyka wskazana... ale czy ja nie moge sobie zripostowwac jej?? :) przeciez tylko sie wyglupiamy i podszczypujemy... wiemy ze to ja bede tym uleepem jezdzic :crazy:

nic nowego sie w tej materii nie wymysli... ktos pytal jaki bedzie to badlook mniej wiecej wiec wkleje foto ktore dalem lakiernikowi i taki wlasnie on bedzie i juz w sumie jest
Obrazek
By kevin_mkII

dobra sorry chlopaki jesli odebraliscie moje riposty jak zlosliwosc... po prostu sobie lubie odbic pilke w druga strone czasem :) to tylko forum przeciez gdzie to chyba mozna nie :okej:



jeszcze jedna sprawe chetnie wcisne opcje pomogl osobie ktora posiada w swojej trojce lampy in pro z migaczem takie jak mam ja... ja niestety badz stety zakupilem opcje bez migacza i teraz chce to zainstalowac... wszystko w lampie jest procz samej instalacji... gdyby mogl ktos wyciagnac i zobaczyc zarowke jaka tam siedzi spisac oznaczenia i cyknac pod zaslepka lampy foto jak to wyglada seryjnie??
Ostatnio zmieniony śr kwie 02, 2008 15:14 przez Kevin_mkII, łącznie zmieniany 4 razy.


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości