[mk3][OEM+]z miłości do detali

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: RafaelloW007 » czw wrz 30, 2010 21:28

ja bym tu widział jakąś łądną nasadke



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » pt paź 01, 2010 00:14

napewno nie będzie żadnych nakładek na tłumik - bardzo mi się nie podobają :)


Obrazek

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: herbiasty » pt paź 01, 2010 09:05

dobrze siedzi ten golfik jak na 17" ale powiem Ci dla zachety, ze mojego brata siedzi tez na 17" i jest znacznie nizej ;) kwestia opony 185/35 :helm: :food:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: A r t u r » pt paź 01, 2010 09:16

herbiasty pisze:ze mojego brata siedzi tez na 17" i jest znacznie nizej ;) kwestia opony 185/35

herbiasty daj linka , normalnie chciałbym to zobaczyć :food: , jak dla mnie to gleba u ..:VoyteQ:.., jest idealna, tylko tak się zastanawiam, nigdy gwintu nie miałem, ale to tak siedzi że pewnie palca nie da rady włożyć między koło a oponę, jak to jest na dołkach podczas jazdy, duży jest skok? przecież to obcierać będzie, sory za głupie pytanie,
a co do wydechu, to trzeba coś z tym zrobić, bo jakoś tak mizernie to wygląda



Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » pt paź 01, 2010 10:11

herbiasty, daj jakąś fotkę jak możesz :) wiem, że tylko opona mnie trzyma, 185/35 to dla mnie za mało, ale myślę że jak dam 195/40 z przodu to zejdę jeszcze z ten 1-2 cm (tył mogę skręcać jeszcze dużo tak jak jest)

inna sprawa, czy Twój brat ma 17x8 felgi czy 17x7 bo to znaczna różnica jest :P u mojego brata przy 17x7 na 205/40 dało się niżej zejść niż u mnie
arturek320 pisze:ale to tak siedzi że pewnie palca nie da rady włożyć między koło a oponę
skoro u mnie się nie da to tam tym bardziej ;)
arturek320 pisze:przecież to obcierać będzie, sory za głupie pytanie
jak nie obciera znaczy że nie ma gleby :P a tak poważnie to zdarzało mi się w te wakacje jechać moim w 4 osoby + bagaże i nigdy nie było problemów
arturek320 pisze:a co do wydechu, to trzeba coś z tym zrobić, bo jakoś tak mizernie to wygląda
hehe był remus - źle, jest seria - źle = ludziom nie dogodzisz ;) Nie chcę półśrodków i tak jak już wcześniej pisałem, dla mnie w grę wchodzi tylko markowy wydech dedykowany do danego silnika itd, albo seria - jakiekolwiek nakładki, końcówki itd nie mają prawa bytu.


Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: POOREK » pt paź 01, 2010 11:08

byle nie nakładki :shock: mi tam się podobało nawet jak był ten remus ;) pasował nawet do twojego autka :) aczkolwiek seryjny wydech ma coś w sobie, ja mam cały czas seryjny i idzie się przyzwyczaić do takiego jednego malutkiego kranika ;) wygląda bardziej niepozornie :helm: toż to AAM-y - demony szybkości jak wszyscy wiedzą :bigok:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: herbiasty » pt paź 01, 2010 15:11

spoko :) maltretuje go juz jakis czas zeby temat zalozyl :) i pewnie niebawem sie pojawi

felgi 17x7 et40 opona 185/35 przod i 205/40 tyl
z tylu to ma tak skreconego ze opona razem z felga sie chowaja w nadkolu.. z przodu kit -80


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
maksio200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 28, 2007 19:49
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: maksio200 » pt paź 01, 2010 15:15

Z przodu i z tyłu myślę że jeszcze da się zejść niżej :P Nie jestem pewien ale wydaje mi się że u mnie jest niżej. Ja bym proponował Tobie jeszcze dać z tyłu dystanse z min 2cm na stronę i negatywik sieknąć, tylko jak już z dystansami to trzeba będzie podnieść kapkę gwint.


viewtopic.php?t=111685" onclick="window.open(this.href);return false; Moja była maszynka ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: A r t u r » pt paź 01, 2010 15:26

maksio200 pisze:i negatywik sieknąć
przecież w mk3 z tyłu masz belkę, to jak negatyw zrobisz?
z resztą co wy tu chcecie, kurcze by na ziemi leżało to auto? jak dla mnie więcej na dół nie trzeba



Awatar użytkownika
maksio200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 28, 2007 19:49
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: maksio200 » pt paź 01, 2010 15:31

arturek320, Wsadzić podkładki między czop piasty a belkę na dolne śruby. Foto zaporzyczone z tematu na cultstyle.pl

Obrazek


viewtopic.php?t=111685" onclick="window.open(this.href);return false; Moja była maszynka ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: Wojtek » pt paź 01, 2010 20:28

maksio200 pisze:Nie jestem pewien ale wydaje mi się że u mnie jest niżej.
jeżeli pierwsza fotka w Twoim temacie jest aktualna to wg mnie mniej więcej równo mamy :)
herbiasty pisze: felgi 17x7 et40 opona 185/35 przod i 205/40 tyl
no widzisz, na 17x7 to się można bawić, u mnie są 2 mm od felgi do nakrętki gwintu a z drugiej strony wystaje poza obrys...
maksio200 pisze:Ja bym proponował Tobie jeszcze dać z tyłu dystanse z min 2cm na stronę
hehe trochę już Cię poniosło ;) teraz felgi z tyłu wystają poza obrys, nie potrzeba już szerzej :)


Obrazek

Awatar użytkownika
maksio200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 28, 2007 19:49
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: maksio200 » pt paź 01, 2010 23:56

..:VoyteQ:.., Na przyszły sezon właśnie ja tak będę robić i zrobie negatyw, ale to będzie się wiązać niestety z podniesieniem auta. Niech wiedzą ludzie że na 17stce też da się szeroko :P PS. fotka pierwsza aktualna ;)


viewtopic.php?t=111685" onclick="window.open(this.href);return false; Moja była maszynka ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: POOREK » sob paź 02, 2010 02:54

a moim zdaniem co za dużo to nie zdrowo ;) idealnie jest jak koła są równo z budą albo minimalnie wystają poza obrys ;) nie rozumiem tych którzy wypychają koła do przesady o jakieś 2-3cm lub nawet więcej... :shock: znaczy... nie mówię bo w niektórych setupach to ładnie wygląda, ale tylko w niektórych :bajer: przy ostrej glebie (nie mówię tu o obniżeniu 60mm) oraz przy naciągu opony takim, że palca można wetknąć pomiędzy rant a oponę :helm: sorry za off-a, rozmarzyłem się na dobranoc :satan:
Ostatnio zmieniony ndz paź 03, 2010 01:34 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
maksio200
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: pn maja 28, 2007 19:49
Lokalizacja: Sokółka
Kontakt:

(prawie) g-style błekitny golf na dużym kole //..:VoyteQ:..

Post autor: maksio200 » sob paź 02, 2010 09:52

POOREK, O to chodzi że przy naszych setupach z przodu jest idealnie koło a z tyłu schowane :/


viewtopic.php?t=111685" onclick="window.open(this.href);return false; Moja była maszynka ;)
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości