SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » ndz maja 16, 2010 13:52

michal8937 pisze:W zyciu za golfa bym tyle nie dal....
a ja w życiu nie dałbym złotówki za fijata.
truckman pisze:Wykresik już ładnie się zbliżył do magicznej 3`ki z przodu. Fajnie to musi jeździć.
Jeździ jak złoto :)
AdiGTI pisze:cena prawie jak za a5 4x4 z tym samym silnikiem 2.0 TFSI
błe.
1. a5 jest dla podtatusiałych playboyów
2. 2.0tfsi z a5 ma 211 kucyków
3. cena dodatków z kosmosu, w życiu nie dałbym kilkudziesięciu tysięcy za fotele + nawigację, że już o lusterkach elektrycznych za kilka stówek nie wspomnę...
4. z goflem R porównywalna jest S3 - cena o co najmniej 30 tysia większa (prawie 200 tysia za hothatcha? litości...)
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2010 14:08 przez zlos, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » ndz maja 16, 2010 14:05

michal8937 pisze:
djtom pisze:sie ma, sie gra. koli w oczy ze drugi ma więcej? :panna: typowa polska zawiść... CHłopak ma mozliwości to realizuje swoje pasje tak JAK CHCE a nie JAK MUSI. To że 90% forum wychodzi z załozenia że "kupiem tedeji, tanio i zapiernicza" to nie znaczy że ktoś nie może kupić turbobenzyny za zawrotny dla tych pierwszych piniądz. Sie karwa za robotę trzeba wziąć a nie ksuktać że innym się powodzi.
Kolego,ale jestes smieszny :green_fuck: Piszac ,ze ja bym nie dal z golfa 150 tys wyrazilem swoj poglad i nie ma w tym zadnej zazdrosci. Nie potrzebuje lepszych aut od tych ktore posiadam,wiec przemysl sobie to co piszesz. Czy ja neguje czyjas decyzje? Ja wyrazam tylko swoje zdanie,wiec prosze o mniejszy pozmiom infantylizmu.
nie do mnie, ale o mnie, więc się wypowiem.

1. Kasa rzecz względna, dla jednego 150 tysia to majątek, dla mnie to tylko jakaś tam kwota.
Moja kasa, moje fanaberie. Mogłem pójść na dziwki, przegrać w kasynie, nabyć rozklekotanego fijata pónto, kupić 2 tony kiełbasy albo dać na bezdomnych. Wybrałem najdroższego golfa.

2. Pojechałeś pierwszy po kasie, więc zebrałeś joby. Miałeś szansę milczeć, najwyraźniej zmarnowaną. Oburzasz się na to, że oburzyłeś kogoś innego? I gdzie tu logika...

3. Prawda jest taka, że żeby kupić golfa R z drugiej ręki, gdzieś musi być pierwsza. Fabryka nie sprzedaje aut z drugiej łapki, według mojej najlepszej wiedzy. Więc gdzieś w łańcuszku właścicieli musi być taki zlos jak ja...

4. Brak argumentacji leczony atakiem pt. "infantylizm" nie dowodzi tego, że wiesz co chcesz napisać.

I na koniec przyjmij radę od kolegi: jak widzisz gdzieś dyskusję o tzw. tematach względnych, czyli: kasie, długości fiuta lub religii - poważnie rozważ, czy na pewno chcesz się wypowiadać.
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2010 14:12 przez zlos, łącznie zmieniany 2 razy.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: stepniak.p » ndz maja 16, 2010 15:30

KONIEC PIER****ENIA

zlos, fajny golf jak już wcześniej napisałem....wykresik wypas.....

ale jestem zdziwiony że robiłeś moda przed dotarciem :bajer: :grin:

ale auto jest ekstra....tak jak R32 R36 i inne super wynalazki :grin:


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: stepniak.p » ndz maja 16, 2010 15:30

KONIEC PIER****ENIA

zlos, fajny golf jak już wcześniej napisałem....wykresik wypas.....

ale jestem zdziwiony że robiłeś moda przed dotarciem :bajer: :grin:

ale auto jest ekstra....tak jak R32 R36 i inne super wynalazki :grin:


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Awatar użytkownika
masakra
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 395
Rejestracja: pn lut 27, 2006 18:34
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Post autor: masakra » ndz maja 16, 2010 16:29

Taki GOLF to marzenie, najbardziej topowa wersja. Bardzo fajny wybór. Może śmiało stawać w szranki z Evo i STI, a to "tylko" zwykly, fabryczny GolF :) Tej turbinki brakowalo w poprzednich Rkach

Może kiedys się uda w Łodzi go spotkać :pub:



michal8937
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 29
Rejestracja: wt lut 24, 2009 18:18
Lokalizacja: Kraków

Post autor: michal8937 » ndz maja 16, 2010 17:03

zlos pisze:
michal8937 pisze:
djtom pisze:sie ma, sie gra. koli w oczy ze drugi ma więcej? :panna: typowa polska zawiść... CHłopak ma mozliwości to realizuje swoje pasje tak JAK CHCE a nie JAK MUSI. To że 90% forum wychodzi z załozenia że "kupiem tedeji, tanio i zapiernicza" to nie znaczy że ktoś nie może kupić turbobenzyny za zawrotny dla tych pierwszych piniądz. Sie karwa za robotę trzeba wziąć a nie ksuktać że innym się powodzi.
Kolego,ale jestes smieszny :green_fuck: Piszac ,ze ja bym nie dal z golfa 150 tys wyrazilem swoj poglad i nie ma w tym zadnej zazdrosci. Nie potrzebuje lepszych aut od tych ktore posiadam,wiec przemysl sobie to co piszesz. Czy ja neguje czyjas decyzje? Ja wyrazam tylko swoje zdanie,wiec prosze o mniejszy pozmiom infantylizmu.
nie do mnie, ale o mnie, więc się wypowiem.

1. Kasa rzecz względna, dla jednego 150 tysia to majątek, dla mnie to tylko jakaś tam kwota.
Moja kasa, moje fanaberie. Mogłem pójść na dziwki, przegrać w kasynie, nabyć rozklekotanego fijata pónto, kupić 2 tony kiełbasy albo dać na bezdomnych. Wybrałem najdroższego golfa.

2. Pojechałeś pierwszy po kasie, więc zebrałeś joby. Miałeś szansę milczeć, najwyraźniej zmarnowaną. Oburzasz się na to, że oburzyłeś kogoś innego? I gdzie tu logika...

3. Prawda jest taka, że żeby kupić golfa R z drugiej ręki, gdzieś musi być pierwsza. Fabryka nie sprzedaje aut z drugiej łapki, według mojej najlepszej wiedzy. Więc gdzieś w łańcuszku właścicieli musi być taki zlos jak ja...

4. Brak argumentacji leczony atakiem pt. "infantylizm" nie dowodzi tego, że wiesz co chcesz napisać.

I na koniec przyjmij radę od kolegi: jak widzisz gdzieś dyskusję o tzw. tematach względnych, czyli: kasie, długości fiuta lub religii - poważnie rozważ, czy na pewno chcesz się wypowiadać.
Ad. Czy ja sie z Ciebie w jakis sposob nasmiewam? Czy obrazam to co wybrales? Wyrazilem swoj poglad i w zaden sposob nie deprecjononawlem Twojego wyboru. Uwazam R za swietne auto,lecz ja bym za nie dal tyle kasy,poniewaz w MOIM mniemaniu nie jest tego warta,a Ty od razu czujesz sie urazony i naswiemasz sie z fiata- to jest poziom wypowiedzi, ktory chcesz podkreslac?
Jezeli nie potrafisz prowadzic normalnej dyskusji,a reagujesz w sposb smieszny na odmienne zdanie,to moze sam powinienes zaczac milczec,jesli nie potrafisz normalnie wymianiac pogladow?
Czy ja cokolwiek pisalem o autach z drugiej reki?

"4. Brak argumentacji leczony atakiem pt. "infantylizm" nie dowodzi tego, że wiesz co chcesz napisać."
Mozesz mi to wytlumaczyc?

Wydaje mi sie ,ze warto rozmawiac i wymiac poglady,wiec mimo tego iz jest to drazliwy temat.
Ostatnio zmieniony ndz maja 16, 2010 17:28 przez michal8937, łącznie zmieniany 1 raz.



maciek89wrc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 11:47
Lokalizacja: wrocław / kotlina kłodzka

Post autor: maciek89wrc » ndz maja 16, 2010 18:39

Tak z innej beczki. Silniki kiedyś się docierało ponieważ jakość i dokładność wykonania wału, cylindrów itp. była dość kiepska więc przez pare km części te dopasowywały się do siebie efektem był czarny olej(opiłki metalu w nim). Dzisiaj dokładności wykonania są całkiem inne i można powiedzieć że auto wyjeżdżające z fabryki jest dotarte:D Studiuję mechanike i budowe maszyn stąd troszkę się orientuje a napisałem to w ramach ciekawostki;P Poza tym Golf R naprawdę robi wrażenie. życzę zadowolenia z eksploatacji i tańszej beznyny. Pozdrawiam Maciej:D



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » ndz maja 16, 2010 20:05

michal8937 pisze:Mozesz mi to wytlumaczyc?
Nie mam ochoty. Wybacz.
maciek89wrc pisze:życzę zadowolenia z eksploatacji i tańszej beznyny.
Oj tak, tym bardziej, że muszę lać lepszą... 5,50 zeta za litr, ciekaw jestem kiedy będę płacić 6 zł.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
LASOT-A
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw mar 09, 2006 13:30
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: LASOT-A » ndz maja 16, 2010 20:52

zlos pisze:michal8937 napisał/a:
Mozesz mi to wytlumaczyc?
:helm:


Nie mam ochoty. Wybacz.
Trzymaj się tego !!! Proszę Pozdr. :bajer:


Brillantschwartz perleffect - LA9V
Jeżdże nisko, leże na glebie, grunt to zawieszenie... Jedziesz?

Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

Post autor: Kulon » ndz maja 16, 2010 21:09

dobra zlos wrzucić jakiś filmik z jazdy jak to się wkręca i mruczy


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

konstant
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz mar 09, 2008 17:03
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: konstant » ndz maja 16, 2010 21:11

W ogole zrobilbys wiecej zdjec slicznotce :jezor:



Awatar użytkownika
Forest89
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 565
Rejestracja: pn lut 25, 2008 12:48
Lokalizacja: Osaka
Kontakt:

Post autor: Forest89 » ndz maja 16, 2010 21:39

Filmik filmik filmik! :D



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Post autor: zlos » ndz maja 16, 2010 22:03

Forest89 pisze:Filmik filmik filmik!
dobra, zrobię jakieś filmidło telefonem i puszczę - pokażę jak wygląda w nim procedura launch control :) dajcie mi dzień lub dwa na to :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

HYMURT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 10:49
Lokalizacja: BYD

Post autor: HYMURT » ndz maja 16, 2010 22:07

Na początku nawet nie chciałem zabierać głosu w dyskusji o kasie, ale ponieważ tak uporczywie męczycie temat to coś napisze!! Być może jak się napisze ze się zapłaciło 150 tys. za golfa to może szokować! Ale z drugiej strony nikt się przecież nie spodziewał, że będzie kosztował 90tys prawda!! Ale jak się napisze, że się zapłaciło 150 tys. za 270 konny samochód z napędem na 4 koła, skórzaną tapicerką i ..itd itp. no to wygląda na okazje roku prawda!  A tak na poważnie to uważam wybór kolegi za doskonały, bo tak naprawdę, co innego miał wybrać??

-Audi S3 jak już zostało ustalone jest jeszcze droższy!
-BMW 1 ma napęd na tył,
-Ford Focus RS jest wulgarny z wyglądu i świeci ze 100 KM jednym ze swoich 3 kolorów i ma 305 KM na przedniej osi!,
-Mazda MPS jest tragiczna w środku (dzisiaj oglądałem) i dziwna z zewnątrz!
-Toyota już się nie bawi w lidze hothaczów!
-VW Sirocco R jest 3D tylko ( a koledze zależało na praktyczności samochodu)
-Civic Typ-R to liga golfa GTI!

I to wszystko!!!!! a no jeszcze Subaru, które właściwie niema bagażnika.
Co moim zdaniem najbardziej przemawia za GOLFem R to jest fakt, że jak się ktoś nie zna to stanie obok tego samochodu i powie O GOLF! Ten samochód nie krzyczy wszem i wobec ooo mam 300 koni i jestem cholernie szybki (jak to robi Focus RS), jest po prostu dyskretny i to jest jego największa zaleta!

Pozdrawiam!

P.S. Co do paliwa to faktycznie musisz tankować lepsze!? Powiem szczerze, że miałem do czynienia z Audi RS6 i na dekielki było żeby lać 95!!!!


"Prędkość nie zabija, zabija nagłe zatrzymanie"

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości