[GOLF MK4] Black RTDI Historia str. 1!!!!

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Post autor: gluszcz » wt maja 12, 2009 20:41

czajaa22 pisze:Caly czas szukam jakis felg bo moze bedzie zmiana na sezon letni wiec biore pod uwage propozycje. Co do gti mk5 to jest inny rozstaw a nie wie mczy sie wyrobie z adaptrami w nadkolach jesli je zaloze. Ori R32 mi sie nei widza za bardzo szukam czegos innego.
da rade detroit z gti5 ma wysokie et/et51/ i adapter/20-22mm/ powinien dac rade choc zależy tez od zawieszenia troche
czajaa22 pisze: Za kilka dni uaktualnienie bo duzooo gratow nowych doszlo wiec zrobei mala relacje. Sezon letni zaczynam z grubej rury tylko tyle moge zdradzic niedlugo sami zobaczycie duzeee mody sie szukuja.
a ja je widziałem już :grin: i wiem ze bedzie wszystko sie super sprawowac i sprawiać ci wiele przyjemnosci z jazdy ,a i beda cieszyc twoje i ogladajacych oko.....fajna jest i bedzie ta R-ka.....
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2009 16:11 przez gluszcz, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » pn maja 18, 2009 22:30

Dzieki kolego Piotrze R-ka bedzie dopiero po lecie sie prezentowac ale cierpliwosci bo warto poczekac hehe. Pozdrawiam i dzieki za dobre slowa.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » pn sie 03, 2009 20:33

Przyszedl czas na dawno oczekiwane zmiany. Oceniajcie sami. Nie wszystko poszlo po mojej mysli i nie wszystko zostalo ukonczone a mienowicie jak widac na fotach icek troche nie wyszedl ale na dniach bedzie poprawiony i kratki wroca na swoje miejsce. Nie udalo sie zalozyc zestawu hebli ( brak czasu) auto zostalo przygotowane przez Roba z firmy TUNE UP poprosilem o bezpieczny program i set up gdyz czekala mnie dluga droga na wyspy i tak tez to Rob uczynil. Wykres :

Obrazek


Ogonie oprocz problemu z ickiem wyszedl problem z suszarka ktora wydawala dziwne odglosy i narazie dmycha tylko 1,3 bara dla bezpieczenstwa(piszczenie na wysokich obrotach chociaz po jakims czasie juz ustalo), kolejny problem to niestety nastawnik pompy tez juz nadaje sie do regenreacji. Z tego wszystkiego wyszla taka moc a nie inna na wiosne wszystkie usterki beda usuniete ( mam nadzieje) i auto uzyska docelowa moc czyli w granicach 180. Na pierwszym hamowianiu wyszlo lekko 170 wiec chyba nie bedzie problemow. Do poprawki okazal sie tez uklad wydechowy gdyz nrozchodzi sie pod malym katem i prawdopodobnie dlatego na wykresie bedzie widac nie ma dolu tylko auto ciagnie dopiero powyzej 2300. Charakterystyka jest prawei jak benzyniaka a moment poprowadzony dosc plasko. Patrzcie oceniajcie i moze macie jakies uwagi albo rozwiazania moich problemow.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Sadze ze i tak udalo mi sie zrobic sporo jak na tydzien czasu zaluje tylko tych hebli ale niestety musza poczkac wraz z innymi sprawami i na nastepna manie bedzie autko gotowe i mam nadzieje ze na nowych kolkach bo te juz nie pasuja hehe.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
brz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1350
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:50
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: brz » pn sie 03, 2009 20:46

Dobry myk z tą dokładką od cupry trzeba przyznać.

"RTDI" z jakiegoś powodu bardzo mi się podoba. :bigok:

Czemu dopiero na wiosnę będziesz wszystko poprawiał?


Obrazek
t h e r e ' s •• m o r e •• t o •• l i f e •• t h a n •• c a r s •• a n d •• g i r l s •• b u t •• n o t •• m u c h

SPRZEDAM RESZTKI GRATÓW PO GOLFIE --> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=293690" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Scientist
Forum Master
Forum Master
Posty: 1245
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 20:41

Post autor: Scientist » pn sie 03, 2009 20:52

hm u Mnie tez turbo dziwnie piszczy jak mu sie zapnie na maxa 1.2b, ale pompuje ładnie w całym zakresie .. tylko ze auto nie jedzie :P

A golfina zacnie wyglada... tylko to .:R pod kierunkiem wg Mnie zbedne, bardzie bym widział tu zaślepki WOB Edition



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » pn sie 03, 2009 21:45

brz, na wiosne bo po pierwsze na wyspach nie dam rady bo wszystko za drogie tutaj jest i fundusze sie skonczyly a jak poprawie trzeba jechac znowu do roba na korekte, no chyab ze wroce po swietach juz to bede juz cos dzialal. Zobaczymy jak to bedzie narazie nie mam wiekszych problemow oprocz tego nastawnika na pompie ale to tylko czasami objawia sie telepaniem silnika.

Scientist, Rob mowil ze ni powinno tak nowe turbo od arla piszczec hybrydy owszem ale nei nowka. Narazie przestalo moze musialo sie dotrzec. Wspominal tez ze troche nei rowno pompuje wiec zoabczymy narazie chodzi na zmenijszonym zakresie, jak sie wysypie pomyslimy co dalej chociaz mam nadzieje ze nie bo tutaj bylo by ciezko z naprawa.

Dzieki koledzy za uznanie.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
hunterek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1141
Rejestracja: ndz wrz 09, 2007 23:01
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: hunterek » czw sie 06, 2009 10:34

czajaa22, no no widze ze nie marnowales czasu i prace z golfem ida do przodu ;] U mnie tez kilka zmian ale najwazniejsze beda na next sezon razem z podniesieniem mocy do zadowalajacej :) powodzenia w kolejnych modach ;]



struna7

Post autor: struna7 » czw sie 06, 2009 10:48

wszystko elegancko kasy kupa, elementy środka, pakiet R etc
rażą mnie tylko te emblematy erki wszędzie
ja jestem zwolennikiem cleana



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » czw sie 06, 2009 19:55

hunterek, Dzieki bede sledzil tez twoje mody i moze w elblagu pewnego razu staniemy razem na swiatelach hehe. Co do mocy to nei koniec hehe na przyszly sezon zobaczymy najpierw trzeba sie uporac ze wszystkimi problemami.

struna7, emblematow nie ma za duzo tylko te co trzeba chcialem miec cos innego niz wszyscy. Zastanawuam sie co malnac na icku VW na czarno moze macie jakis ppomysl?


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
Ponior
Forum Master
Forum Master
Posty: 1420
Rejestracja: pt gru 29, 2006 22:30
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Post autor: Ponior » pt sie 07, 2009 21:08

Zderzaczki, środek auta, dokładka cupra, icek i soft jest naprawde extra gratulacje.
Zawiewa wiejskim tuningiem tylko od tych znaczków i chromowanych elementów na klamkach i lusterkach masakra. :crazy:
Mogłeś dac tylko znaczek na tył i wystarczy. :bigok:
Pozdro i bezpiecznej drogi.

ps: to tylko moje zdanie, najważniejsze, że Tobie pasi :pub:
Ostatnio zmieniony pt sie 07, 2009 21:09 przez Ponior, łącznie zmieniany 1 raz.


viewtopic.php?t=130814" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.a3-club.net/forum/showthread ... -S3/page26" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » pt sie 07, 2009 21:57

Ponior, wiesz co zaczynam sie zastanawiac nad tymi emblematami. Moze znikna po bokach z tylu zostana napewno. Co do lusterek pasuja do detali takich jak lampki przednie tylne kierunki w stulu chrome dlatego zdecydowalem sie na taki pakiet. Moze z czasem zmienie sie to na cos w stylu tak jak w S3.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » ndz sie 09, 2009 10:57

R TDI? bodykit fajnie się prezentuje, osobiście doczepie się tylko do chromu na klamkach i lusterkach i tego R, może zamiast tego R walnąć ''RABITA'' :chytry: a znaczki VW walnąć w czarny mat? jeśli coś nie jest R to po co to R? chłopaki w BMW doklejają sobie znaczek M :-)
poza tym elegancki Golf, ładne koło, pod maską sympatyczne ~160 ps
środeczek też sie mi podoba, czarne auto a w środku beż, jak dla mnie malina

te wskaźniki od turbo na słupku fajnie byłoby obciągnąć tapicerką aby tworzyły jedność :chytry:

ogólnie gratki za grube mody
Ostatnio zmieniony ndz sie 09, 2009 10:59 przez PELE, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

Post autor: czajaa22 » ndz sie 09, 2009 16:20

pelton1985, He dzieki kolego. Co do chromu wszystko lampy boczne kierunki klamki tylne lampy i znaczki vw sa w chromie dlatego tak postanowilem zrobic zeby calosc pasowala. Co do R to nie jest to R32 co neiktorzy naklejaja pelne R32 a pod maska maja 100 kuni ja poszedlem w kierunku R-line czyli stylizacja na golfa R32, cos innego niz wszyscy chcialem zrobic. Tak czy inaczej moze moja koncepcja sie zmieni nigdy nic nie wiadomo hehe. Dzieki i powodzenia w modach.


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: PELE » ndz sie 09, 2009 16:30

czajaa22, ;) a to z tym R-line niewiedziałem ale i tak ograniczyłbym ilość znaczków do jednej sztuki z tyłu, oczywiście to mój gust w stylu clean więc nie bierz tego do siebie :chytry:

POZDRO



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości