[mk4] moj 1.8t , ponad 400whp!!! by polskigti4

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
wilk
wilk.vwgolf.pl
wilk.vwgolf.pl
Posty: 1451
Rejestracja: pt lip 29, 2005 13:13
Lokalizacja: Zgorzelec

Post autor: wilk » pt gru 15, 2006 21:43

Bardzo fajny :bajer:


[b][size=134][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21804&postdays=0&postorder=asc&start=0]MK II GTD Special by wilk - sprzedany[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt gru 15, 2006 22:19

ygd pisze:Specyfikacja techniczna robi wrażenie...
Ale z tego co widze nie ma napedu 4motion, tylko szpera jest, pewno trakcji brak ;)



engine:
1.8l, eurospec rods, wiseco pistons,
aeb head swap(large port), ported, 5angle valve job, ferrea valves, titanium retainers, valve springs, shrick 252/260 cams, custom intake manifold with velocity stacks, audi s4 throttle body, evoheatshield manifold gasket, racewear headstuds
fullrace ss tubular manifold, garret gt30/40r turbo, tial 44mm wastegate, 3inch downpipe, 3inch ghl exhaust, custom front mount intercooler,custom 3inch turbo inlet fed thru the headlight
2 n2o systems.NX direct port system and intercooler sprayer with custom ring
snowperformance water/meth injection
630 injectors with unitronic softwear, tyrolsport fuel pump, greddy spec2 boost controller, turbo timer, oil catch can, all 3 vf-enginiring engine mounts
alot of polished parts
drivetrain:
quaiffe limited slip differential, clutch masters stage 4 clutch, autotech light flywheel, raxles axles
brakes:
front ecs tuning 13.1 inch rotors with porshe boxter 4 pistons calipers, rear ecs 12.1 inch rotors/vented with 20th aniv. rear calipers, all ss brake lines
suspension:
spax fully adj. coilovers, neuspeed front and rear swaybars, front lower and upper strut bars, ecs control arm bushings
wheels tires:
dpe r06 2 piece forged 18x8 and 18x9 wheels with bfgoodrich g-forcet/a kdw tires(215/40 front
225/40 rear)
exterior:
rieger rrx front bumper, with kamei grill, carbon fiber splitter, vis carbon fiber hood, rieger side skirts, rear euro bumper with molded rieger valance, shaved hatch with molded caracter hatch blend, jms upper hatch spoiler, rear wiper removed. shaved fender blinkers, lsd doors, hella triple round headlights with HID, hella smoked taillights, audi tt gas cap.
interior:
sparco milano black leather seats, leather covered dash and door cards with red piping(haft perforated, half solid leather to match the seats). momo steering wheel, pedal covers, floor mats, shift knob and boot, e-brake handle. black suede headliner, euro clusted, autometer cf gauges, aem wideband gauge, a lot of custom carbonfiber parts, autopower rollbar, schroth 4point harness, 2 10lb n2o bottles in custom alum bracket, optima red top battery, moved to back in custom alum bracket. rear seat removed
audio/visual:
all pioneer premier components, radio mooved to upper vents area, punch subwoofers, 14inch monitor in the back(headliner)
A gdzieś ty to znalazł ??



uvwGolf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: śr gru 06, 2006 21:35
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: uvwGolf » pt gru 15, 2006 22:27

Hu hu super furka jak wrucisz do polski zainwestuj w jakies dobre ubezpieczenie i System wanywłamaniowy bo ci go raz dwa gwizdna ale furka swietna pozazdroscic...



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » pt gru 15, 2006 22:37

spadłem z krzesła furka istny kozak właśnie taki styl pasuje jak ulał



Awatar użytkownika
dawid018
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4630
Rejestracja: pn sty 09, 2006 23:41
Lokalizacja: Gostyń/Rębowo
Kontakt:

Post autor: dawid018 » pt gru 15, 2006 23:50

przepiękny!!!!!!


obecne mkII by dawid018
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3081850#3081850

BYŁE MK2 by dawid018-wszystkie foto na I str.
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=63413

Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mabu » pt gru 15, 2006 23:59

Padłem na cyce.

Masakra autko :D:D:D:D Tylko pozazdrościc :)



Melepeta
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: śr maja 24, 2006 18:16
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Melepeta » sob gru 16, 2006 00:01

niewiem co powiedzieć ale na myśl mi przycodzi... ILE TO MALEŃSTWO CIE KOSZTOWAŁO :o !!


:D

UcHO
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 514
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 19:52
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: UcHO » sob gru 16, 2006 00:36

mam takie pytanko do wlasciciela:
mam akurat takiego samego golfika, w takiej samej budzie tylko serduszko inne :D
wlasnie zaczalem dzialas w kierunku jego wymiany i mam pytanie
znajac ilosc miejsca za silnikiem i usytuowanie silnika, chce zapytac jak sie zmiescilo za nim takiej wilekosci turbina i baranek? przesunales jakos silnik czy jak? jezeli jest taka mozliwosc prosilbym o wiecej fotek z okolic wydechu :D
z gory dzieki i pozdrawiam

p.s.
a autko jest piekne :hmm:



struna7

Post autor: struna7 » sob gru 16, 2006 01:21

napisałbym coś ale szczena mi opadła i zejdzie troche zanim wróci na miejsce
:prayer:



Awatar użytkownika
vitex
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 23:22
Lokalizacja: Jelenia Góra - Kowary
Kontakt:

Post autor: vitex » sob gru 16, 2006 02:18

no cos pieknego!!!


[b][size=150][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1072347#1072347]Mój Golfer[/url][/size][/b]

Awatar użytkownika
Smaczny
Forum Master
Forum Master
Posty: 1007
Rejestracja: czw sty 06, 2005 20:15
Lokalizacja: Koluszki
Kontakt:

Post autor: Smaczny » sob gru 16, 2006 02:58

TAZ pisze:
ygd pisze:Specyfikacja techniczna robi wrażenie... [...]
A gdzieś ty to znalazł ??
http://www.cardomain.com/ride/2519962


FORD
Fix Or Repair Daily

polskigti4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: pt gru 15, 2006 07:59
Lokalizacja: augustów

Post autor: polskigti4 » sob gru 16, 2006 06:25

ok panowie i panie. najpierw dla niedowiarkow, pare zdjec z samochodem. nie sa bardzo aktualne, z tamtego roku. jakos nie ma kto mi robic zdjec, zawsze robie sam. na tych pierwszych paru zdjeciach felgi sa inne, i inne zabudowanie w bagazniku.
te sa z 05' SEMA SHOW, atlantic city nj, samochod zajal pierwsze miejsce w categori VW
Obrazek
Obrazek
...zona pilnuje samochodu...
Obrazek
Obrazek
jeszcze jedno starsze zdjecie
Obrazek
tu z ostatniego show w tym roku H2O w ocean city, ma...zkacowani z kolegami, ale kazdy cos wygral ja bylem 3ci w kategori "top dog"
Obrazek

[ Dodano: 16 Gru 2006 05:30 ]
Obrazek
o i krotki filmik, samochod wtedy mial inne /mniejsze turbo, ok 300whp
http://smg.photobucket.com/albums/v429/ ... g2_038.flv

dla tych ktorzy nie lubia lamp, moze to pomoze was do nich przekonac
Obrazek
wyjalem dlugie z lewej lampy i to prowadzi powietrze prosto do turba.
te lampy to hella tripple round, z xenonem

[ Dodano: 16 Gru 2006 05:35 ]
UcHO pisze:mam takie pytanko do wlasciciela:
mam akurat takiego samego golfika, w takiej samej budzie tylko serduszko inne :D
wlasnie zaczalem dzialas w kierunku jego wymiany i mam pytanie
znajac ilosc miejsca za silnikiem i usytuowanie silnika, chce zapytac jak sie zmiescilo za nim takiej wilekosci turbina i baranek? przesunales jakos silnik czy jak? jezeli jest taka mozliwosc prosilbym o wiecej fotek z okolic wydechu :D
z gory dzieki i pozdrawiam

p.s.
a autko jest piekne :hmm:
czesc, nie silnik siedzi na orginalmym miejscu, nie trzeba przerabiac poduszek/mocowan. samochod mial oryginalnie 1.8turbo, ten "baranek" jest robiony przez firme FULLRACE, tu w stanach, specjalnie dla 1.8t ...nie jest tani....

[ Dodano: 16 Gru 2006 05:52 ]
o jeszcze jedno, tu jest moja strona na car domain
http://www.cardomain.com/ride/2519962
jest tam caly opis(po angielsku) i wiecej zdjec. sprobuje napisac tutaj po polsku...nie zrozumcie mnie zle, nie zapomnialem jezyka, ale wiele technicznych nazw nawet nie wiem jak przetlumaczyc.
w polsce mialem 86 mk2 golf 1.6td, pozniej 90 corrado 1.8 16v. tuning sie konczyl na sciemie, feldze(15) jakis spoilerek i fajne radio,....ograniczenie oczywiscie bylo finansowe, a po drugie ciezko bylo jakiekolwiek czesci tuningowe znzlesc. nie interesowalem sie co tam jest w srodku w silniku, dopuki jezdzil i zrobil jakiegos piska :bigok: tu sa o wiele wieksze mozliwosci, nauczylem sie duzo budujac ten samochod, poznalem wielu fajnych ludzi, z ta sama pasja VW.
co do kosztow, to wole nie mowic :bajer: ...wiem ze moglbym miec za to jakies M3, czy nawet uzywane porshe, ale to nie to samo. nie macie pojecia jaka mam satysfakcje, kiegy spale takiego goscia z bmki, i on nawet nie wie co sie stalo.
mam troche problem z trakcja. przedni naped, mam szpare w skrzyni (chyba tak mowicie na limited slip dif.) ale i tak pali gume przez 3 biegi . moge zapalic gume jadac na autostradzie zrzucajac z 4ki na 3ke przy jakis 100-120 kmh-oczywiscie kladac gaz do dechy. jest to fajne ale do czasu, czasem niebezpieczne. nie martwie sie zbytnio, bo to tylko moja zabawka, nie jezdze im na codzien, teraz spi przez zime
Obrazek



Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » sob gru 16, 2006 09:50

polskigti4 pisze:poznalem wielu fajnych ludzi, z ta sama pasja VW.
zupelnie jak tutaj ;)
polskigti4 pisze:..wiem ze moglbym miec za to jakies M3, czy nawet uzywane porshe, ale to nie to samo. nie macie pojecia jaka mam satysfakcje, kiegy spale takiego goscia z bmki, i on nawet nie wie co sie stalo.
Myslisz podobnie jak wiekszosc uzytkownikow tego forum ;)
polskigti4 pisze:nie jezdze im na codzien, teraz spi przez zime
Nawet pokrowiec na miare szyty :D :smoke:


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

fuldi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1313
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 20:46
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: fuldi » sob gru 16, 2006 09:53

jestem naprawde pod wrazeniem... fajnie by było jak byś dał rade przetłumaczyc te modyfikacje :) pozdro



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości