Bora Vr5 by GranuL

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: miskieusz » sob mar 30, 2013 21:48

jak na razie nie powala, jakoś krzywo i poza obręb;)
zobaczymy po poprawce :bajer:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » sob mar 30, 2013 22:14

no wiem że nie ciekawie ale kolorek chciałem pokazać bo niewyczyszczone tylko nawoskować muszę bo się zakurzył no i domalować parę pierdółek i poskładać wszystko



Awatar użytkownika
wielik
ONE NIGHT IN IBIZA <3
ONE NIGHT IN IBIZA <3
Posty: 408
Rejestracja: śr lip 13, 2011 23:37
Lokalizacja: elblag
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: wielik » ndz mar 31, 2013 23:02

Wyrażę swoją opinię bo ciężko nie skomentować tego co tu pokazałeś na ostatnim zdjęciu.
Szczerze odwaliłeś kawał dobrego wiejskiego tuningu pod maska.. nie dość, że kolor w ogóle nie pasuje do zielonej budy to i pomalowane wszystko w koło jak szło
czasem na prawdę nie liczy sie ilość modów a jakość..


była HONDA Civic EJ9 IS
był SEAT IBIZA 6K2 1.9 TDI ASV+
jest SEAT LEON 1.9TDI 110 KW ARL :D
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=507810" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » pn kwie 01, 2013 00:50

a kto powiedział że tu idzie na ilość. Tu jest jakość jest ślicznie polakierowane tylko robione na aucie to było dlatego wyszło po za obręb. Kolor jest boski tylko nie widać tego na fotce. Redukować będę elementy tam gdzie farba wyszła to żaden problem. Tym bardziej że jeszcze będzie trochę elementów lakierowanych i wszystkie osłony też już są polakierowane jak to się złoży będzie rasowo. Czerwony kolektor podkreśli czerwone przewody. Przymierzane było i mi się cholernie podoba. Zresztą ściągnięty to niestety pomysł z innych zagranicznych projektów ale jest spoko moim zdaniem niestety kolektor AGZ to nie AQN i nie ma tego szału ale jest całkiem spoko. Jak się uda to w środę poskładam do kupy silniczek i cyknę fotkę wtedy.

Wola gustu wszystko ale dziękuję za twoją opinie krytyka jest najlepsza w moim przypadku pozwoliłem sobie ją sprostować bo jak już wyżej pisałem zdjęcie wykonane było w trakcie prac jakie jeszcze są mnie czekają przed osiągnięciem zamierzonego celu. W planach na następny sezon jest pół-klin będziemy czyścić silnik z niepotrzebnych elementów i bardzie wyeksponować kolektor. Wielu mi doradzało kolor nadwozia na kolektorze ale poszedłem w klimat starych audiczek ;)

Zapraszam do tematu jak już skończę z silnikiem bo to dopiero początek prac a jest sporo rzeczy do porobienia ;)

P.S. jeżeli to co zrobiłem to Wieś tuning to właśnie obraziłeś nie tylko mnie ale i 80% projektów z VagEvent. Niestety tdiki takiej modyfikacji nie mogą sobie wykonać zbytnio bo to nie wygląda ale samą osłone jakże tak. I mało kto ma ori plastik nawet w tdi. Uwierz mi polakierowana osłona w TDI też może dobrze wyglądać.



Awatar użytkownika
wielik
ONE NIGHT IN IBIZA <3
ONE NIGHT IN IBIZA <3
Posty: 408
Rejestracja: śr lip 13, 2011 23:37
Lokalizacja: elblag
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: wielik » pn kwie 01, 2013 08:26

Nie miałem na celu obrazania ciebie czy innych po prostu napisałem co mysle. Zawsze wyrazam swoje zdanie i nie boje sie tego publicznie powedziec, nawet jesli czasem ktoś odbierze to w taki czy inny sposób, nie mam zamiaru sie odgrywac etc.
Kazda opinia jest wazna nie zawsze mozna kazdemu słodzic, zwłaszcza wtedy gdy sie mysli co innego.
GranuL pisze:Wola gustu
Moja wola jest taka iż ten kolor kojarzy mi sie z "podrasowanym" malczanem czy seico z alu dywanikami z marketu tj poniżej
http://allegro.pl/dywaniki-aluminiowe-b ... 20076.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Temat oczywiście śledzić bede.


była HONDA Civic EJ9 IS
był SEAT IBIZA 6K2 1.9 TDI ASV+
jest SEAT LEON 1.9TDI 110 KW ARL :D
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=507810" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: iigAlisArr » pn kwie 01, 2013 08:51

wielik pisze:kolor w ogóle nie pasuje do zielonej budy
Kolor wg mnie świetnie pasuje i będzie uzupełniał wygląd po otwarciu maski. Co do wykonania to się zgodzę, popryskane inne elementy ujmują uroku a kable do świec proszą się o kontrast. Czekam na zapowiedziany efekt końcowy.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
MariuszPrusia
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2486
Rejestracja: śr lis 07, 2012 22:31
Lokalizacja: Leszno nisko ;)
Auto: OOOO A6 3.0TDI Quattro
Silnik: BMK

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: MariuszPrusia » pn kwie 01, 2013 09:28

GranuL, Jak ogarniesz to co psiknięte poza obrys to pasuje. Mi sie kolor podoba i do zieleni pasuje :jezor:

Do tego jak skończysz to podstawa żeby to wg pokazywać jest nienagnana czystość pod maską tak wiec APC w ruch :helm:


Gulf IV ASZ+ TipTronic Variant V6 look :hmm: :dol: klik
Obrazek

Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: czerwiak5 » pn kwie 01, 2013 10:53

Granul nie ladnie ty wies tuningowy tajunerze:) :pub:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta MKIV VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » pn kwie 01, 2013 13:20

MariuszPrusia, tak, degreaser i APC jest w planach tylko mszę się wyleczyć lekko z choroby i nurkuję do silnika ;)


czerwiak5, Mam więcej VW w swoim Wieś VW :hmm: :hmm:



Awatar użytkownika
MaciekV5
...
...
Posty: 1152
Rejestracja: czw sie 30, 2012 08:20
Lokalizacja: GB
Auto: bmw
Silnik: CUNA
Kontakt:

Jetta\Bora VR5 by GranuL

Post autor: MaciekV5 » wt kwie 02, 2013 10:27

GranuL, Kolor na kolektorze jest piękny sam w sobie, tak jak pisałem wcześniej mnie się nie widzi ten kolor pod maską ale...
poczekajmy na całość, ocenianie jednego elementu bez wszystkich osłon i zaślepek jest jak zdanie wyrwane z kontekstu :bajer: a sam kolektor w 2/3 jest przesłonięty osłonami, zmieniasz ich kolor czy zostają ori czarne?
Czekam na fotki całości jak złożysz :food:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta\Bora VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » wt kwie 02, 2013 20:11

No i mamy lekki podgląd na sytuację jak to będzie się prezentować pod maską ;)

ObrazekObrazekObrazek

Lusterka pozbawione zostały folii i zastąpione lakierem ;)
Tunel środkowy też został potraktowany pięknym połyskiem oraz kratki zderzaków i inne elementy pod maską


Obrazek

więcej fotek dam na aucie jak już zamontuje to wszystko ładnie.



fantazma
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn mar 05, 2012 23:59

Jetta\Bora VR5 by GranuL

Post autor: fantazma » wt kwie 02, 2013 23:35

No ten czarny połysk to strzał w dziesiątkę! Ten czerwony mi się nie podoba, ale w połączeniu z tymi osłonkami jak się go trochę zasłoni może być naprawdę bardzo ciekawie :satan:



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Jetta\Bora VR5 by GranuL

Post autor: GranuL » śr kwie 03, 2013 04:09

Silnik Etap2 zakochałem się na żywo to wygląda na fotkach nie da się tego tak złapać jest bosko jak dla mnie 6godzin poświęcone ale warto było. silnik wypucowany ile sięgałem i obecnie kratki rejestracji zamontowane lusterka też oraz wosk poszedł na maskę a dokładnie pod maskę silnika.


Ciężko wykonać fotka aby ten odcień czerwieni złapać. Zdjęcia robione telefonem ale dają jakoś radę.
ObrazekObrazekObrazek

Listwa gładziutka i kratki w połysku już na aucie
ObrazekObrazekObrazek

Obrysówki na zderzaku.
ObrazekObrazekObrazek

Nie mogę nigdzie znaleźć w normalnej cenie osłony akumulatora więc kupię materiałową maskownicę i polowanie na maskownicę zbiorniczków od s3 nie ustaje.



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Jetta\Bora VR5 by GranuL

Post autor: trepson_vlcrew » śr kwie 03, 2013 09:41

jeszcze kierunek pomarańcz i puzzle gotowe ;d

Słuchaj rejestracje daj niżej albo w innym miejscu...
na Lato może być problem, kolega tak zamontował i dwa razy miał gotowanie silnika ;/


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości