[mk IV] Smoła by Pele

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
hugo00
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 14:04
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko / Lubin

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: hugo00 » wt wrz 27, 2011 16:03

Co wy pier... to wy sie nie znacie a ten PAN ma racje. Autem jezdzi sie od 1600 do 2500 i zmiana biegu!!
LAAAAAMMMMMUUUUUSSSSYYYY.

Taki żarcik :P
Szczerze to jak byś komuś takiemu sprzedał swoją dziecine to byśmy juz nie byli kolegami.


Pomiary G-tech
Obrazek
Mój czarnuch na gtb2260, ostrym wałku i dużych pompkach http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=403529" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: czajaa22 » wt wrz 27, 2011 21:21

Oj kolego tak to jest ze sprzedażą takich aut zawsze trafisz na geniusza. JA chyba zrezygnuje ze sprzedaży mojego i poczekam do następnego sezony bo sprzedaż beze mnie przy aucie z tego co tu widzę co wypisujecie to nie wchodzi w grę bo przyjdzie taki jeden z drugim i mi turbo odfrunie hehe a ojczulek raczej tego nie dopilnuje :kac:

Powodzenia i cierpliwości....


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Rydzu » wt wrz 27, 2011 23:31

Pele, życzę Ci kupującego takiego jak trafił się na mojego Pastucha. Sprzedany w kilka godzin, do dzisiaj śmiga w niezmienionym setupie i co najważniejsze...nie zarżnięty. Z resztą, każdemu życzę takiego kupującego, zorientowanego i wiedzącego za co płaci.



Awatar użytkownika
hugo00
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 14:04
Lokalizacja: Wrocław / Radomsko / Lubin

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: hugo00 » wt wrz 27, 2011 23:35

Pele, ja wystawilem ale juz sie boje jak dzwoni telefon i chyba jeszcze nie jestem gotowy na rozstanie haha. wez sie moze tez zastanow. z kim będę zadymiał świat jak sprzedasz??


Pomiary G-tech
Obrazek
Mój czarnuch na gtb2260, ostrym wałku i dużych pompkach http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=403529" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » śr wrz 28, 2011 11:26

czajaa22 pisze:Powodzenia i cierpliwości....
Rydzu pisze:Pele, życzę Ci kupującego takiego jak trafił się na mojego Pastucha
dziękuję Panowie :pub:
hugo00 pisze:z kim będę zadymiał świat jak sprzedasz??
hahah no tak, benzynka już nie będzie tak kopciła :) :) :) trzeba być ekologicznym :kac:

Plan jest taki: jeśli auto nie sprzeda się do wiosny lecę dalej z tematem, zmienię kółko, zabiorę się za środek oraz detale, i kupię jakiś tani dupowóz w 4 furtkach do taniego, wygodnego i bezproblemowego przemieszczenia się po mieście. Nie będę nikomu robił prezentów za pół darmo :bajer:



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: mikew_86 » śr wrz 28, 2011 14:25

Sami odstraszacie ludzi od kupna swoich aut. :P Ja swojego sprzedam komukolwiek byleby dał dobrą cenę. Z resztą co mnie to obchodzi co się potem będzie z autem działo. Fakt jakiś tam czas i kasę się włożyło, ale potem to nie będzie już moje auto i nic mi do tego kto co z nim wyczynia, blachy się zmienią i kierowca również, a ja będę miał nowe i na nim będę się skupiał. ;) Jak będziecie chcieli sprzedać auto w dobrej cenie (nie mówiąc o modach) to lepiej żebyście nie byli za bardzo wybredni w kwestii nabywcy, bo możecie czekać ze sprzedażą dłuuuuugo. Sam zazwyczaj zmieniam biegi przy 2500 obrotów i dzięki temu śmigam od zakupu na wirusie prawie 2,5 roku a nie wymieniam turbawkę co rok. Jak trzeba przycisnąć to wiadomo, ale bez przesady nie non stop i zmiana biegów przy 3500-4000 obrotów, bo to na pewno nie jest dbanie o TDI. Przewietrza się od czasu do czasu a nie non stop na każdym biegu. ;) Po to ma się zapas mocy żeby nie przeciążać turbiny kiedy nie ma potrzeby. Piszę na swoim przykładzie i sprawne przyspieszanie na co dzień przy 170PS można osiągnąć przy zmianie biegów przy 2,5K (max moment obrotowy), co innego 100PS gdzie żeby się jako tako zebrać trzeba podciągnąć o dobre 1K wyżej.

Jedyne co to nie sprzedałbym auta w swoim mieście żeby nie widzieć go na co dzień (nie daj Boże ktoś by mnie nim objechał). :D

Jak za jakieś 2 lata będę sprzedawał swojego to będę celował w mocną dieslowską serię Mazdę 6 w sedanie (4 furtki też się przydadzą, bo człowiek coraz starszy :grin:). Obowiązkowo wirus i koło. Trzeba sobie urozmaicić, a nie tylko german i german.

Swoją drogą to Pelton na Twoim miejscu pośmigałbym autem jeszcze z rok. Szkoda tych modów, auto ma 220PS, a chyba za długo się nie nacieszyłeś tą mocą. :) Z drugiej strony lata lecą, ale jak ktoś ma docenić prace jaką wsadziłeś to doceni i rok w tą czy w tą nie zrobi różnicy. W każdym razie powodzenia ze sprzedażą. :)



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » śr wrz 28, 2011 14:41

mikew_86 pisze:Sami odstraszacie ludzi od kupna swoich aut.
???
mikew_86 pisze:Jak trzeba przycisnąć to wiadomo, ale bez przesady nie non stop i zmiana biegów przy 3500-4000 obrotów, bo to na pewno nie jest dbanie o TDI
A kto mówi o ciągłej jeździe pod czerwone bo za bardzo nie łapie ? Zresztą po to są te obroty aby z nich korzystać, idąc za ciosem czerwone pole powinno być już przy 2500 obr/min.
mikew_86 pisze:żeby nie przeciążać turbiny
Po to się ma GT2256 :bajer:
mikew_86 pisze:chyba za długo się nie nacieszyłeś tą mocą
Zdążyłem się już przyzwyczaić i znudzić. Gdyby nie rozwój zdarzeń i sytuacji pewnie nie musiałbym sprzedawać czarnego :) :) :)
mikew_86 pisze:Swoją drogą to Pelton na Twoim miejscu pośmigałbym autem jeszcze z rok
No i zamontuje sobie bagażnik dachowy :popcorn:
mikew_86 pisze:W każdym razie powodzenia ze sprzedażą
Dzięx :pub:



mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: mikew_86 » śr wrz 28, 2011 14:58

pelton pisze: mikew_86 napisał(a):Sami odstraszacie ludzi od kupna swoich aut.
???
Chodzi mi o to, że taka selekcja nabywców jest trochę niepoważna. To sprzedawcy ma zależeć na tym żeby pozyskać kupca, a nie odwrotnie. Odnoszę się do postów wyżej. :)
pelton pisze:Zdążyłem się już przyzwyczaić i znudzić
To trzeba się będzie przesiąść na jakieś 6 garków. :chytry:
pelton pisze:Gdyby nie rozwój zdarzeń i sytuacji pewnie nie musiałbym sprzedawać czarnego :) :) :)
Rzadko ostatnio bywam na forum więc nie byłem na bieżąco. W takim razie nie ma tematu. :pub:



Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » śr wrz 28, 2011 15:04

mikew_86 pisze:To trzeba się będzie przesiąść na jakieś 6 garków.
Taki jest chytry plan :)
mikew_86 pisze:To sprzedawcy ma zależeć na tym żeby pozyskać kupca, a nie odwrotni
Tak jest, ale w handlu gdzie na co dzień się tym zajmujesz i jesteś nastawiony na zarobek. Ja swoje zrobiłem, teraz musi się znaleźć poważny interesant a nie popierdółka, tyle w temacie :bajer: Z moich obserwacji wynika, że mentalność co niektórych osobników jest nastawiona na obdarowywanie. Np. "Fajny jest, chciałbym go kupić ale za 21 000 zł, kiedy mogę przyjechać po auto?".W takim przypadku ja jako sprzedający jestem zmuszony do selekcji nabywców :pub:



Awatar użytkownika
BLIND
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2306
Rejestracja: wt wrz 26, 2006 11:12
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: BLIND » śr wrz 28, 2011 15:44

pelton pisze:Zresztą po to są te obroty aby z nich korzystać, idąc za ciosem czerwone pole powinno być już przy 2500 obr/min.
Dokładnie. Po to robi się moc w aucie żeby z niej korzystać, a nie na zapas.
pelton pisze:Tak jest, ale w handlu gdzie na co dzień się tym zajmujesz i jesteś nastawiony na zarobek.
:bigok: Nie jest mi obce wysłuchiwanie biadoleń maruderów :helm:
pelton pisze:Z moich obserwacji wynika, że mentalność co niektórych osobników jest nastawiona na obdarowywanie. Np. "Fajny jest, chciałbym go kupić ale za 21 000 zł, kiedy mogę przyjechać po auto?".
Niestety z tym samym problemem borykam się w przypadku RSa, który jest moim prywatnym autem, a nie kolejnym zwiezionym z DE :okej:

Życzę powodzenia w sprzedaży :pub: no i mam nadzieję, że uda nam się jakiegoś godnego następcę z 6 garami zakupić :hmm:



Awatar użytkownika
Bio
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 941
Rejestracja: czw cze 11, 2009 13:45
Lokalizacja: Kłodzko

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: Bio » pt wrz 30, 2011 14:19

Auto miałem okazję oglądnąć na żywo a i nawet zaszczyt poczuć BIG T...

Wrażenie robi spore. Jak to na wiosce, głowy się obracały :grin:
Zgranie felg z nadkolem jak dla mnie idealne.

pelton,

Dzięki raz jeszcze :pub:

Tak nawiasem, jak wracałem do domu dostałem esa od kumpla cytuję :

Ale zajebiste*o Golfa 4 widziałem ! Cały czarny, matowe złote felgi (sic!) Cudo ! :helm:


Obrazek

Szukasz porady n/t detailingu czy profesjonalnych kosmetyków ? Napisz w nowym dziale
http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=175

Awatar użytkownika
PELE
VW Baron
VW Baron
Posty: 3140
Rejestracja: pn wrz 29, 2008 17:29
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: PELE » pt wrz 30, 2011 14:55

Bio pisze:Auto miałem okazję oglądnąć na żywo a i nawet zaszczyt poczuć BIG T...
Zaszczyt to za duże słowa ale jest mi miło, że tak piszesz :jezor:
Twoja mina i brak możliwości wyduszenia prostych słów po 3 pierwszych biegach bezcenne :pub:
Bio pisze:Ale zajebiste*o Golfa 4 widziałem ! Cały czarny, matowe złote felgi (sic!) Cudo !
Miło słyszeć takie komplementy, może kolega chce się stać nowym właścicielem auta :chytry: mogę mu codziennie wysyłać takie SMS'y jak on Tobie :jezor:

Dzięki i do następnego :pub:

BTW w TDI można zamontować magnetyzer? Pytam bo wczoraj jakiś mózg zainteresowany autem o to pytał i je*****m na cyce po tym haśle :panna:
Raczej to nie były jaja bo rozmowa była poważna od początku do końca :banghead: to znaczy do momentu gdzie weszliśmy w tematykę magnetyzerów :popcorn:



Awatar użytkownika
czajaa22
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: pt sty 19, 2007 15:23
Lokalizacja: Elblag/UK
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: czajaa22 » ndz paź 02, 2011 22:30

pelton, Ty to masz z tymi fachowcami magnetyzer w tdi :rotfl: Dobre....


R TDI PROJECT IN PROGRES http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=62&t=127178&p=1414461#p1414461 NA SPRZEDAZ

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

[mk IV] SMOŁA by PELE - SPRZEDAM

Post autor: evolution » ndz paź 09, 2011 17:33

mikew_86 pisze:Piszę na swoim przykładzie i sprawne przyspieszanie na co dzień przy 170PS można osiągnąć przy zmianie biegów przy 2,5K (max moment obrotowy),
rozumiem ze masz 7024*170/2500=477 Nm skoro przyspieszasz 170 ps przy 2500 obr... ciekawe kogo ponosi fantazja..... :bajer:

piszesz o dbaniu... jak dla mnie dbaniem nie jest stale zamulanie i obciazanie silnika maks momentem choc jest w zupelnosci ekonomiczne, a przyspieszanie moca ktora mniej jednostkowo obciaza silnik... turbina od tego nie kleknie :)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości