[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » pn cze 06, 2011 13:42

Wojtek Mamy skargę do ciebie małą bo też cię szukaliśmy bo najechałeś Poorkowi na nogę i chcieliśmy pogadać z tobą i zobaczyć twoje mk3, ale ciebie już nie było,co do nogi to więcej szczegółów u Poorka bo on lepiej wie co z jego stopa czy jeszcze boli czy nie, ja wrzucę później kilka fotek z wypadu, co do kaczuch to nogi będą jeszcze bolec i panowie musimy potrenować by równo nam to wyszło następnym razem.


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
pezet
JVC KLIKA
JVC KLIKA
Posty: 834
Rejestracja: pn paź 13, 2008 10:58
Lokalizacja: Jelcz-laskowice
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pezet » pn cze 06, 2011 13:59

Tutaj macie drugi od naszej ekipy :D
" onclick="window.open(this.href);return false;

Sympatyczne bardzo to było, ale auto i tak bardziej :bigok:


MURZYN_GT : viewtopic.php?t=193334
SPRZEDAM TROCHĘ MANELI DO MK3 + PRIV

Awatar użytkownika
Wojtek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: sob cze 17, 2006 14:06
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Wojtek » pn cze 06, 2011 14:45

Baran. pisze:Wojtek Mamy skargę do ciebie małą bo też cię szukaliśmy bo najechałeś Poorkowi na nogę i chcieliśmy pogadać z tobą i zobaczyć twoje mk3, ale ciebie już nie było,co do nogi to więcej szczegółów u Poorka bo on lepiej wie co z jego stopa czy jeszcze boli czy nie

Uuuu jak najechałem na stopę to bardzo przepraszam, nie miałem zamiaru. Jechałem alejką koło Waszych samochodów może 3 km/h (ledwo ledwo się toczyłem) i nagle ktoś powiedział coś w stylu 'O, Wojtek' i na trzy-cztery odwróciliście się wchodząc centralnie pod moje koła i przed maskę. Zatrzymałem się, ale też nie pamiętam, żeby ktoś coś mówił o najechaniu na kogoś? Niestety nie znam Was wszystkich z twarzy, ale podczas tych kilku chwil co tam stałem, to przywitaliśmy się, ktoś mnie poczęstował piwem, ktoś inny kanapkę chciał mi dać itp (pozdrawiam bardzo serdecznie :pub: ) Umówiliśmy się, że jak znajdziemy się z resztą ekipy z małopolski to przyjdę do Was i pojechałem... Było miło, nie wiedziałem że "byli ranni". Tak jak mówiłem wcześniej, jeżeli najechałem to nie umyślnie i nie świadomie, za co przepraszam :pub:


Obrazek

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » pn cze 06, 2011 15:00

Wojtek Dokładnie tak było, a ten z kanapka to bylem ja hehe, a jak dobrze pamiętam to Poorek miał czepek na głowie, choć już dziś nie jestem wszystkiego pewny, ale tak jak mówisz jechałeś 3km/h i to Poorek powiedział o Wojtek i później chyba stój bo mi na stopę czy tam nogę wjechałeś, wiemy że to było nieświadomie i dlatego szukaliśmy cie by pogadać no i oczywiście auto zobaczyć. Pożniej jak sie Poorek ogarnie to napisze co i jak było pewnie :kac:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » pn cze 06, 2011 15:03

To nieźle przybalowaliście w tej Nysie. :helm:



Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: ShauN » pn cze 06, 2011 16:33

A ja się chciałem dowiedzieć jak tam stan lakierniczy dachu po kaczuchach ? :D


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: brateq » pn cze 06, 2011 16:52

Zapytajcie się Poorka co z urodzin pamięta :rotfl: buhahahhahahaha :okej:


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
rudy
Łowca rarytasów :-)
Łowca rarytasów :-)
Posty: 2377
Rejestracja: wt sty 26, 2010 13:07
Lokalizacja: Księży Lasek/NSZ
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: rudy » pn cze 06, 2011 17:47

Nieźle kaczuchy zatańczyliście :grin:



Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Adrian1989 » pn cze 06, 2011 18:09

brateq pisze:Zapytajcie się Poorka co z urodzin pamięta
nie wiem czy pamieta ze pil ze mna i moja Zuzia :P a pamieta napewno upadek :helm: pozdro ekipa z dobrymi hitami :pub:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
lolo_golf
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2756
Rejestracja: śr mar 16, 2005 23:40
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: lolo_golf » pn cze 06, 2011 19:21

I nawet wywiad w OPT był :pub:



Rysio!
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr gru 09, 2009 20:07
Lokalizacja: Pionki/Radom

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Rysio! » pn cze 06, 2011 23:47

Adrian1989 pisze:nie wiem czy pamieta ze pil ze mna i moja Zuzia :P a pamieta napewno upadek :helm: pozdro ekipa z dobrymi hitami :pub:
Piotrek nie chwaliłeś się nam że gdzies dobrą mate wyciąłeś :jaja:



Awatar użytkownika
J.B.S.
Forum Master
Forum Master
Posty: 1819
Rejestracja: sob mar 22, 2008 19:08
Lokalizacja: Radom

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: J.B.S. » pn cze 06, 2011 23:53

drrudykn46 pisze:Nieźle kaczuchy zatańczyliście :grin:
Ja wiem troche nam nie za równo wychodziło ,ale to za sprawą % chyba.
A gdzie Piotrek jeszcze się nie wyspał? :helm:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » wt cze 07, 2011 14:03

ojjjj..... sam nie wiem od czego zacząć :kac: komentarzy tyle nastukane że ho ho...! :panna: ostrzegam że to będzie długi post bo mam trochę do napisania ;) a odpisuję dopiero teraz dlatego że, chcąc skorzystać maksymalnie ze słońca, w niedziele wyjechaliśmy dopiero o 16 ;) do domu dojechałem o 1 w nocy i ostatnimi ostatkami ostatnich sił otworzyłem drzwi i padłem... po to żeby wstać o 7 rano i na 9 do pracy na 12h pójść :grrr: po powrocie z pracy poszedłem spać, więc odpisywanie teraz uważam za dobry czas, zważywszy na poranną awarię internetu :rotfl:


może zacznę od tego że wszystkim dziękuję za życzenia, za te złożone osobiście i za te wypisane na forum :) bardzo serdecznie chciałem podziękować wszystkim tym z którym dane mi było się krótszą i dłuższą chwilę pobawić :) miło było poznać bardzo dużo osób z którymi do tej pory nie było okazji nawet jednego słowa zamienić :)


druga sprawa nie róbcie ze mnie typowej ochlejmordy która nic nie pamięta :satan: impreza była zaje....., piękna miejscówka i warto było jechać 400 km w jedną stronę :bajer: co prawda to prawda że w piątek po 2-3 godzinach snu trzeba było jechać, a po przyjeździe wziąć się do roboty za obchodzenie urodzin ;) bo w sobotę trzeba było troszkę łagodniej dać w palnik, żeby w niedzielę można było wsiąść za kierownicę :) ku woli jasności, prawie wszystko pamiętam z całych trzech dni... no może z wyłączeniem końcówki piątku, gdzie albo pamiętam coś przez mgłę, typu że rozmawiałem z kimś ale nie wiem gdzie.... albo przypomina mi się jak ktoś opowiada... albo po prostu nie pamiętam czegoś, ale jak narazie to była może jedna taka rzecz :D poza tym, zrobiłem też jedną rzecz w sobotę rano za którą mi po części wstyd, dlatego nie będę pisał co to było ;) liczę na to że mało osób to widziało, bo był dość wczesny ranek i wszystko pójdzie w niepamięć :okej:


następna sprawa, to potwierdzam że pomysł z kaczuszkami był tak jak wspomniane wyżej - mój :) jak mówiłem do wszystkich z ekipy co chcę zrobić i czy mi pomogą to była 1-2 sek jak ktoś zjarzył jak to ma mniej więcej wyglądać i jeden wielki śmiech, każdy z osobna :popcorn: no ale myślę że nie wyszło najgorzej co widać na załączonych obrazkach na youtubie i nie tylko :rotfl: filmów i zdjęć przybywa cały czas :)


[youtube][/youtube]


pytał ktoś również o OPT, fakt że jest teraz edycja w tvn turbo, ale nie każdy może zobaczyć bo nie każdy ma ten kanał w domu ;) krąży w sieci jedno nagranie bardzo słabe jakościowo, pewnie bo zakończeniu edycji w tv pokaże się lepsze jakościowo ;) jeśli chodzi o montaż to jest w miarę ok, prócz tego że dwa razy słowo 'spontanicznie' jest wrzucone, bo miało być jedno z dwóch a tak to wyszło masło maślane ;) no i słowa o wnętrzu nie było... ale może będzie okazja się poprawić :helm: w każdym razie miałem swoją minutę i 2 sekundy :-)


[youtube][/youtube]


wracając do Nysy jeszcze... dziękuję za masę upominków... aż problem był spakować się na powrotne 400km :rotfl: teraz może napiszę o stratach, bo i bez nich się nie obyło.... ;)


na samym początku bardzo serdecznie chciałbym pozdrowić kolegę z rozbitego mk3 za to że podczas swojego palenia gumy, rozwalił mi na samym środeczku mój 30 metrowy przedłużacz, a tym samym pozbawiając nas prądu :grrr: zrobiłeś to przepięknie, w sumie jedyna dobra strona tego, że przedłużacz pójdzie do śmietnika... bo w sumie g... co brakowało i wylądowałbyś w naszych autach zamiast w śmietniku... tak więc pozdrowienia dla Ciebie :banghead:


kolejna sprawa, bardzo serdecznie pozdrawiam kogoś, kto zaopiekował się końcówką mojej prawej listwy 5d ;) nie wierzę że wypadło to podczas ciągłego wsiadania i wysiadania podczas kaczuszek, bo nie wypadło przez 3 lata i teraz nagle wypadło... :panna: nie wierzę bo jest nawet ślad na lakierze jak ktoś bezczelnie podważa żeby to wyjąć :grrr: pozdrowienia serdeczne :banghead:


ze strat rzeczowych to chyba tyle, straty w ludziach opiszę może jedynie na swoim przypadku szczególnie :)


tak jak było wcześniej napisane... Wojtek najechał mi na nogę :okej: wybaczam mu jak najbardziej bo wiem że nie zrobił tego umyślnie a naprawdę było tam ciasno ;) nogę mam spuchnięta, dzisiaj dopiero zaczyna schodzić ładnie opuchlizna... najechałeś mi na zewnętrzną część lewej stopy i w sumie zanim wbiłeś wsteczny to chwilę auto stało na mojej nodze ;) strach pomyśleć jakby jechał ktoś nabity i przejchałby po tej nodze zamiast wbić wsteczny... także nodze nic raczej nie jest oprócz problemów z wkładaniem buta... bo jakby coś było to nie mógłbym od soboty chodzić ;) później Cię właśnie szukaliśmy i chcieliśmy trochę pogadać, ale najwyraźniej Cię już nie było patrząc teraz po fotkach gdzie stało twoje auto ;)


następna sprawa... mega mega zakwasy u wszystkich! po kaczuszkach... bo po czym innym :) w sumie nie zrobiliśmy tylko jednego okrążenia, łącznie tych tańców było z 40-50 minut spokojnie bo jeszcze później tańczyliśmy w kilku dodatkowych miejscach :helm: w drodze powrotnej na postojach mieliśmy duże problemy żeby wysiadać i wsiadać do zglebionych samochodów :ass: masakra!


poza tym to chyba oprócz bolącego gardła od klimy i tego że mnie kosmicznie zawiało to chyba nic :) w niedzielę i w poniedziałek wyglądałem jak po wojnie.. z reszta nasze auta na weekendzie też ;) zajęliśmy chyba jedno jedyne miejsce przy głównej alejce gdzie się kurzyło jak nie wiem... 50 m dalej wszystkie samochody były czyste :grrr: my wytarliśmy raz i kolejne nasze poczynania uznaliśmy za bezsens :panna:


ShauN, jeśli chodzi o powłokę lakierniczą na dachu to wszytko w porządku :) na samym początku było mówione że bez siedzenia na desce, ale później chłopaki mnie podgadali i nie było się jak zabrać, obiecali że nic nie porysują, a ja im dałem warunek że ma nikt z deski nie spaść mimo powolnego toczenia się na sprzęgle pierwszego biegu :) generalnie nawet Jaszczurowi się spodobało, bo zaliczył niemal calutkie jedno okrążenie na desce :bigok:


ja mam jeszcze pytanie do Adriana z EWI :) to że piliśmy to pamiętam ale przez mgłę wiec musiało to być w piątek... ale pamiętam to pamiętam ;) nie wiem jedynie o jaki upadek chodzi, bo ja żadnej maty nie wyrżnąłem :) (chyba?)... czy o czymś gadaliśmy i to było apropo tego powiedziane? bo tego już nie mogę skojarzyć :otepienie:


podsumowując .... DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO !!! dziękuję za upominki i dziękuję też Serkowi za wielkie sto lat napisane pastą do zębów na szybie które zobaczyłem z samego rana w sobotę :) po prostu nie da się tego opisać, a urodziny zapomnę chyba dopiero na stare lata jak będę miał alzheimer'a :grin:


dziękuję wszystkim z którym się bawiłem, nie chcę nikogo pominąć, w szczególności dziękuję tym którzy byli z nami pod jednym pawilonem (kolejność nie ma znaczenia) czyli:
Maćkowi, Rysiowi, Patrycji, Adrianowi, Monice, Sergiuszowi, Monice, Darkowi, Ewelinie, Bartkowi, Anetce, Krzyśkowi, Karolowi, Marcinowi, Kanclerzowi i chłopom z toledziaka których po dziś dzień nie mogę spamiętać który jest który tj. Kuc, Patryk, Bażant i OrginaU - Sebastian :) DZIĘKI DZIĘKI DZIĘKI :okej:
Ostatnio zmieniony wt cze 07, 2011 16:00 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: brateq » wt cze 07, 2011 14:32

No to dobrze że się wybawiłeś i nie żałujesz ;], nawet zły nie będe że o nas zapomniałeś ;P


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości