[ mk3 GTI EDITION ] by micab

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt cze 09, 2006 23:05

grzana997 pisze:micab, Do poki patrzylem na te pierwsze fotki z bagiem to mialem mieszane uczucia. Bardziej bylem na - ale przekonala mnie ta fotka 'z brzydkiej strony' malina ten golfik... Jednak ciagle mnie zastanawia czy mk3 nie jest jeszcze za mlode do cult'a....

pzdr
na pełnego kulta napewno jest za młode, nie pasują do niego uszczelki chrom, zderzaki z paskami chrom, ale ogólnie uważam, że mk3 też się da zrobić w tym kierunku, może nie całkowicie ale w jakimś stopniu ;) i właśnie w takim kierunku idę :bajer:


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

wara99

Post autor: wara99 » pt cze 09, 2006 23:46

Lukbro pisze: jesli ktos po prostu nie łapie zasad cult stylu to ciezko to jakkolwiek wytlumaczyc... mysle ze ogolnie chodzi o klasykę a nie sport jesli to Ci pomoze zrozumiec.
polecam http://cultstyle.pl/forum > zobacz projekty autek na tym forum to moze przyblizy Ci tematykę Cult Stylu :)
przegladalem to forum i w 90% zobaczylem bryki na niskim zawiasie i konkretnej feli . I moge domyslac sie ze bagazniczek wlasnie z tej strony zostal podpatrzony.



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » pt cze 09, 2006 23:50

bagażniczek nie został nigdzie podpatrzony, bo nie widziałem jeszcze takiego gadżetu na mk3....


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » pt cze 09, 2006 23:59

bagazniczek smieszny i w sumie osobiscie bym go bardziej widzial w mkI niz w mkIII hihi ale widze ze go picujesz micab :] :pub:


Obrazek

Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » sob cze 10, 2006 00:15

wara99 pisze:
Lukbro pisze: jesli ktos po prostu nie łapie zasad cult stylu to ciezko to jakkolwiek wytlumaczyc... mysle ze ogolnie chodzi o klasykę a nie sport jesli to Ci pomoze zrozumiec.
polecam http://cultstyle.pl/forum > zobacz projekty autek na tym forum to moze przyblizy Ci tematykę Cult Stylu :)
przegladalem to forum i w 90% zobaczylem bryki na niskim zawiasie i konkretnej feli . I moge domyslac sie ze bagazniczek wlasnie z tej strony zostal podpatrzony.
ale cie stary ponioslo :P naprawde niektorzy ludzie sa smieszni zobacz lepiej na swoja furke robisz ja tak samo jak wszyscy a jak widzisz inny styl to juz w glowie ci sie kreci i piszesz ze jes kupa bo sam takiego czegos nie wymysliles...
Normalnie smiech na sali :rotfl:


Nord-vag.pl

Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Lukbro » sob cze 10, 2006 08:29

wara99 pisze:Lukbro napisał/a:

jesli ktos po prostu nie łapie zasad cult stylu to ciezko to jakkolwiek wytlumaczyc... mysle ze ogolnie chodzi o klasykę a nie sport jesli to Ci pomoze zrozumiec.
polecam http://cultstyle.pl/forum > zobacz projekty autek na tym forum to moze przyblizy Ci tematykę Cult Stylu :)


przegladalem to forum i w 90% zobaczylem bryki na niskim zawiasie i konkretnej feli . I moge domyslac sie ze bagazniczek wlasnie z tej strony zostal podpatrzony.
i tylko tyle zauwazyles? zawias i felge?
mozna tam znalezc duzo wiecej roznych gadzetow.

a co do podpatrywania to na dzien dzisiejszy nie da sie juz zrobic nic juz nie dokonanego bo juz wszystko było. i tak wiekszosc robi autka w jeden styl i wiekszosc tjiningow wyglada tak samo.... co innego cult :)

przyklad bagaznika w mk3:
Obrazek



Awatar użytkownika
Maciekwisla1906
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 223
Rejestracja: ndz lut 19, 2006 10:20
Lokalizacja: Pińczów
Kontakt:

Post autor: Maciekwisla1906 » sob cze 10, 2006 09:03

fajna ta furka powaznie tylko tenn bagazzzzz bleeeeeeeee


BORJAN ()()---------()() :)

Awatar użytkownika
silent_rob
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 852
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 00:43
Lokalizacja: Gryfino
Kontakt:

Post autor: silent_rob » sob cze 10, 2006 09:11

lukbro masz po czesci racje bylo juz wszystko praktycznie , ale pewien tez jestem ze da sie wymyslec jeszcze kilka fajnych bajerow ktore ejszcze pod wieśtuning podchodzic nie beda ;) a co do tego kto jaki styl chce miec reprezentowany swoim autem i jak chce je widziec to wolna amerykanka :] niech kazdy robi na co ma ochote bo chyba kazdy mysli za siebie :] peace


Obrazek

Awatar użytkownika
Lukbro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 315
Rejestracja: pn maja 23, 2005 09:13
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Lukbro » sob cze 10, 2006 09:18

silent_rob pisze:ale pewien tez jestem ze da sie wymyslec jeszcze kilka fajnych bajerow ktore ejszcze pod wieśtuning podchodzic nie beda
jestem w 99% pewny ze juz niczego nie wymyslisz czego by juz ktos kiedys nie zrobił... za wiele lat i za wiele tysiecy ludzi dostraja juz swoje VW.....
silent_rob pisze:wolna amerykanka :]
tak jest kazdy robi to co mu sie podoba i jak chce zeby prezentowalo sie jego autko. kazdy ma swoje autko i ma mozliwosc decydowania jak chce aby wygladalo a my tutaj tylko komentujemy :) i bronimy swoich opini :)


Mój ex-Parch : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=68377 ;-)

Awatar użytkownika
fuks
GTi Edition
GTi Edition
Posty: 248
Rejestracja: pt lis 12, 2004 21:39
Lokalizacja: Mrągowo
Kontakt:

Post autor: fuks » sob cze 10, 2006 14:37

Lukbro, ten mk3 z bagaznikiem calkiem pozytywnie sie prezentuje bo felga pasuje do tego bag'a tylko lusterka jakos tak dziwne.. a reszta super :)


[img]http://img407.imageshack.us/img407/351/gtifu1.jpg[/img]
48% mlodziezy jest szczesliwa, reszta nie ma na narkotyki

Awatar użytkownika
Zyty
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz lut 12, 2006 15:07
Lokalizacja: KatoVWitz
Kontakt:

Post autor: Zyty » sob cze 10, 2006 16:31

nie lubie soczewek ale tu sie wypaśnie prezentują :bigok:


[img]http://images20.fotosik.pl/197/b9d4a7c21272b808.jpg[/img]

Awatar użytkownika
SToRM
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1770
Rejestracja: czw paź 07, 2004 21:13
Lokalizacja: GOP

Post autor: SToRM » sob cze 10, 2006 16:46

No, no - prawdziwy Cult :D
Gratuluje Micab, mimo ze do konca to nie jest to ja do konca wyznaje ;)
Dozobaczenia na VW-manii :bigok:



Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » sob cze 10, 2006 21:56

taka fota ze wspólnej sesji z Ponckiem i Markiem, niestety jeszcze bez baga, bo mocowania nie gotowe ;)

Obrazek


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Poncek17
Forum Master
Forum Master
Posty: 1809
Rejestracja: pn sty 23, 2006 01:02
Lokalizacja: Dziwnów
Kontakt:

Post autor: Poncek17 » ndz cze 11, 2006 09:12

Micab za robote sie bierz i montuj wreszcie tego baga :P a ja bede sie staral uruchomic golfine na VWMANIE ale nie wiem czy mi to wyjdzie :(
Pozdro dla Kolegi


Nord-vag.pl

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości