[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes

Post autor: sagano88 » ndz maja 08, 2011 11:41

logo1024 pisze:Dobrą robotę zrobiłeś najbardziej to mi sie koło podoba
Danke ;) Do kola akurat nie mam az takiego przywiazania i wychodze z zalozenia, ze z kolami jak z obuwiem. Co sezon musi byc cos innego bo sie znudzi. Chociaz nie mysle tu koniecznie o zmianie bo jak jest cos dobrego to moze wystarczy zmiana detalu, czy koloru ;)
A reszta sie nie podoba...? :rozpacz: ;)
truckman pisze:Co by mnie było za miękko to trochę psss było:
Dzieki za foto :pub: NIe wiedzialem, ze cos mi wtedy strzeliles :) Nawet ladnie ta dupcia tu wyglada (nie mowie tu o swojej :jezor: )
KrL pisze:Pssss ^^
Bio pisze:Prawie jak Air Ride
Tez tak sobie pomyslalem ;) Oj Air to mi sie marzy...
kalbi_vw pisze:Jak wpadnie poler to będziesz musiał się o to troszczyć. Bo byle myjka i zniszczy polerkę. Do srebrnego lakieru to bym się nad tym zastanowił bo jest naprawdę dobrze.
kalbi_vw, wiadomo, ze z polerka jest troche zabawy i trzeba naprawde o to dbac, ale jak to mama mowila: "Chcesz byl ladny - Cierp" ;)
Zrobic cos trzeba z felga bo przydala by sie jej kuracja odswiezajaca. Narazie jest taka... bez wyrazu. Ale wszystko z czasem.
Merffik pisze:napisać że dobrze wygląda to stanowczo za mało pakiet dokładek odwala kawał roboty.
Dzieki Merffik i panowie. Ciesze sie, ze sie podoba.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
truckman
Varia(n)t
Varia(n)t
Posty: 11847
Rejestracja: ndz paź 18, 2009 20:25

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: truckman » pn maja 09, 2011 23:10

Piękna pierwsza strona, prawie taka ładna jak moja :finga:

a tak na poważnie to odwala kawał dobrej roboty o czym dzisiaj wielokrotnie można było się przekonać podczas objazdu ;)


Obrazek

Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: cylinder » wt maja 10, 2011 10:27

Auto miażdży wyglądem, front jest zajebisty, koła + dokładki, wszystko zrobione naprawdę fajnie.



Awatar użytkownika
mosiek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: wt maja 29, 2007 21:49
Lokalizacja: UK

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: mosiek » pt maja 20, 2011 17:07

ladnie to wyglada :food:


ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: sagano88 » sob maja 21, 2011 00:15

Fajno, ze sie podoba :pub:
Z nowosci autko dostalo sie na zlot OldSchoolSuicideParty 2011 - Mrówki :)
Czekam tez za dluzszymi srubmi pod dystanse bo stare mimo obliczen i teroetycznie pasujacego ET okazaly sie za krotkie i nie ma co dluzej tego meczyc.
Na dniach zakupuje tez Ultimate Compound z Megsa i bedzie mala maszynowa polerka.
Zastanawiam sie jeszcze za paroma innymi produktami z Megsa, ale tyle tego, ze nie moge sie zdecydowac. Poki co obowiazkowo musi jeszcze wpasc szampon i jakis dobry wosk. Ktos cos poleca z wlasnego doswiadczenia?

Pozdro!


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
Bio
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 941
Rejestracja: czw cze 11, 2009 13:45
Lokalizacja: Kłodzko

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: Bio » sob maja 21, 2011 00:38

sagano88, Colli 476 ew. Natty's Red. Ten drugi szczególnie łatwo się aplikuje i służyć może także jako dressing na plastiki bo je odżywia i nie robi białych śladów. Nad czym się jeszcze zastanawiasz ;) ?


Obrazek

Szukasz porady n/t detailingu czy profesjonalnych kosmetyków ? Napisz w nowym dziale
http://forum.vwgolf.pl/viewforum.php?f=175

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: sagano88 » sob maja 21, 2011 00:53

Bio szczerze to patrzylem tylko na produkty Meguiar'sa i nawet nie orientwalem sie w innych. Z Twoich propozycji kuszaca jest ta pierwsza.
Ja pomyslalem z wosku Cleaner Wax Liquid ew. Deep Crystal Step 3 Wax Liquid, a jako szampon Utlimate Wash & Wax 1420ml szczegolnie korzystny ilosciowo.
Masz moze co do nich rozeznanie? Nie mowie, ze jestem na nie zdecydowany, ale to takie moje pierwsze spostrzezenie i msyl co do nich.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
mosiek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: wt maja 29, 2007 21:49
Lokalizacja: UK

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: mosiek » sob maja 21, 2011 13:02

Z mojego doswiadczenia to ultimate compound szalu nie robi moze na maszynce wyjdzie lepiej. Ja osobiscie zamienilem to na produkty 3M czyli compound(zielony kapsel) i ultrafina(niebieski) efekt masakryczne lustro i bez hologramow i zarysowan(patrzac pod swiatlem zarowki)
Megs raczej sie nie nadaje na przygotowanie lakieru pod polerke(no moze oporocz Clay Kit-a)
na codzien uzywam:
Next Generation Tech Wax 2.0 - (bardzo dobry - zaglebia lakier i nie zostawia smug-hologramow)
carnauba(czy jak sie to tam pisze) wax step 3 - (szybko sie sciera i ladnie pachnie :) )
cleaner wax - (ta mala tubka ktora idzie w Clay-u) mozna tez kupic osobno (chyba nie ma nic szybszego do scierania, polecam pomiedzy woskowaniami lub jak nie masz czasu na zabawe :P )


ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: Antonioo » sob maja 21, 2011 13:23

ja z megsa mam tylko wosk Meguiar's Gold Class Liquid Car Wax i mi odpowiada moze i na srebrnym mega efektu nie ma ale widać głebie i błysk koloru


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Awatar użytkownika
mosiek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: wt maja 29, 2007 21:49
Lokalizacja: UK

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: mosiek » sob maja 21, 2011 15:17

uzywalem go kiedys to chyba ten w czarnej butelce? jak dla mnie ciezko sie rozcieral nie wiem moze na cieplym aucie robilem. Pamietam ze wlasnie dawal glebie koloru. Troche mi go zostalo wiec moze zobacze jak idzie bo nie pamietam dokladnie :P

slyszalem o Dodo Juice ze dobry jest i daje mega glebie koloru i ciekly look :P probowal ktos moze? czy ich w PL nie ma? :pub:


ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Antonioo
VW Baron
VW Baron
Posty: 3138
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 20:05
Lokalizacja: (VWLKP)

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: Antonioo » sob maja 21, 2011 15:19

mosiek, taa to jest ten, http://allegro.pl/meguiar-s-gold-class- ... 00321.html" onclick="window.open(this.href);return false;

mi sie dobrze go przezz aplikator rozprowadza ale na zimnym aucie gdy nie jest nagrzane, ja jako amator to mi odpowiada ten wosk, może kiedyś cos lepszego jakieś szampony pasty itp :)


MK IV 4Motion

Turbo żyje turbo pije..

Awatar użytkownika
mosiek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 585
Rejestracja: wt maja 29, 2007 21:49
Lokalizacja: UK

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: mosiek » sob maja 21, 2011 15:28

moze dlatego bo pamietam kiedys mieszkalem na innej chacie i autko nigdy nie bylo w cieniu.
Aha z dobrych woskow Megsa to polecam tez #16 taka niebieska pucha pasta w srodku( rozprowadza sie na maxa dobrze i daje mega wet look)
polecana przez wielu ludzi na forum. Osobiscie mam ja i polecam daje mefa efekt tylko jeden szkopul a moze to wynika z mojej niechlujnosci ze zostawia lekkie hologramy po zakonczeniu pracy :/ moze nie dokladnie go scieram lub potrzebuje miliona czystych szmatek bo tlusty jest na maxa. nie wiem sprobuje panel po panelu moze dam rade.

A co do woskow Sagano to przywioze latem wszystkie co mam i mozesz sobie uzyc po trochu z kazdego i wybierzesz najlepszy zamiast tracic kase na wszystkie pokolei :) pzdro


ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
miko
black point
black point
Posty: 1408
Rejestracja: pn kwie 07, 2008 13:12
Lokalizacja: Poznań/Dąbrówka
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: miko » sob maja 21, 2011 16:21

mosiek, dodo jest dostępne w PL bez problemu w wielu sklepach internetowych a Blue Velvet daje zayebisty efekt super głębie :food: właśnie zamówiłem i czekam na przesyłkę :skromny:
co do Megsa #16 super wosk ale z tego co wiem jest aktualnie niedostępny w PL chyba że ktoś ma z zapasów
jeśli chodzi o szampon ja używam #901 Duragloss super wydajny fajnie się pieni dobrze domywa no i zapach wisienek :hmm:


Obrazek

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes (Aktual)

Post autor: sagano88 » ndz maja 22, 2011 13:35

Dzieki Panowie za zainteresowanie w temacie :) Tyle tego, ze wszystko odrazu sprawdzam jak tam cenowo stoi i co wogole o tym pisza. Ciekawi mnie ten wosk Megsa #16, ale faktycznie na chwile obecna nie ma tego nigdzie w PL sklepach :( Chlopaki na zonie polecaja mi jeszcze szampon Megsa Gold Class i wosk Colli 476, o ktorym wczesiej pisal Bio. Na dniach wszystko sie okaze.
mosiek pisze:A co do woskow Sagano to przywioze latem wszystkie co mam i mozesz sobie uzyc po trochu z kazdego i wybierzesz najlepszy zamiast tracic kase na wszystkie pokolei pzdro
Dzieki Kamil! Chetnie wyprobuje i bede wdzieczny :pub: Tak wogole kiedy wlatujesz?


Obrazek
Only VW

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości