SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pn maja 02, 2011 10:23

skerczr36 pisze:Mam propozycje zapraszam obie Rki za tydzien w niedziele mozemy sie ustawic na cwiartke ja przyjade bez wyprowania srodkow i zobaczymy czy Gadatliwa bestia jedzie czy tylko wyglada bo Rybaka jedzie koni macie tyle samo ale kierowca musi byc jeszcze (ogarniety) Krotko mowiac zapraszam na kreske Gadatliwą bestie
No to że Tomek nie umie jechać na wprost to chyba wszyscy wiedzą, na szczęście ma te całe DSG'e i Launch Control'e które robią wszystko za niego :jaja:
A tak na poważnie to Golf Zlos'ia może być minimalnie szybszy niż Rybaka bo ma inny IC :chytry:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 10:30

vrs pisze:No to że Tomek nie umie jechać na wprost to chyba wszyscy wiedzą, na szczęście ma te całe DSG'e i Launch Control'e które robią wszystko za niego :jaja:
No Michał nooo... nie musiałeś o tym pisać ;)
Tyle, że ja po 100 metrach nudzę się i szukam gdzie by tu skręcić... ;)
vrs pisze:A tak na poważnie to Golf Zlos'ia może być minimalnie szybszy niż Rybaka bo ma inny IC :chytry:
Ja musiałem wymieniać, Rybak dostał IC z fabryki dobre. Więc i tutaj jesteśmy identyko. :smoke: Nasze auta różnią się może o 5 koni i 10 niutków, wg kresek z hamowni.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
PiterGOLF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 00:43
Lokalizacja: VWolin
Kontakt:

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: PiterGOLF » pn maja 02, 2011 10:49

Można być szybkim z zakrętach i tak samo po prostej. Zrób czas na 1/4 tą swoją erką poniżej dychy i dopiero pisz że to jest nudne. Jeden lubi to drugi co innego. Takie życie, tacy ludzie... Ale widzie ze off top w temacie ci w oogle nie przeszkadza kolego?


Kupie, kompletne brązowe wnętrze do Golfa II CL 3d lub przedni fotel kierowcy i tylny lewy parapet (platikowy bez obszycia).

Golf Mk2 VR6 -------> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=85276
Golf Mk2 CL 87' -----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=543320
https://www.facebook.com/przyborgarage

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:08

Nie mam zamiaru robic czasu na 1/4 moja eRka, kolego :bajer: Po prostu nie moja bajka.
Nadal uwazam, ze porownywanie penisow na 1/4 mili jest nudne. Kolego.
Offtop? Jaki offtop? Wsiadacie na mnie i tyle - ja mam na to meska reakcje. Cieply mocz. Kolego.
Nie dziwie sie, ze Rybak ma was dosc. Koledzy. Od siedmiu bolesci...


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pn maja 02, 2011 11:10

zlos pisze:Ja musiałem wymieniać, Rybak dostał IC z fabryki dobre.
Nope ;) W Golfie R nigdy nie było tego IC który jest u Ciebie, jest ten sam co w nowym S3 ale to nie jest ten co u Ciebie. W S3 zrobili tak jakby downgrade...


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: MatthewG » pn maja 02, 2011 11:14

Tomek ma taki dystans do tego wątku, że jemu nic nie przeszkadza :jezor: A tak na poważnie to posiadacze samochodów innych jak mk6 utożsamiają się z Czarnym, my z Jarkiem więc to do niczego nie prowadzi. Moja rada dla Jarka: wypruj środek tak żeby został Ci tylko fotelik najlepiej dziecięcy Recaro-carbon, przyjedź na oparach i pozbądź się płynu do spryskiwaczy, zapodaj jakieś super leciuteńkie felusie na dobrej gumce, ubierz rękawice w celu uniknięcia nadmiernej potliwości rąk i super dopasowane buciki w których twoje stópki będą szybsze, a na koniec huknij na starcie z odcinki :popcorn: No i wyjmij żarówki bo nawet wyłączone mogłyby pobierać niepotrzebnie prąd, a co za tym idzie moc :rotfl: Teraz mój apel, ludzie nie lubiący Jarka czemu tak podsycacie atmosferę? Trąci nienawiścią :jezor:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: MatthewG » pn maja 02, 2011 11:17

Ubiegliście mnie z odpowiedźią :grin:
vrs pisze:Nope ;) W Golfie R nigdy nie było tego IC który jest u Ciebie, jest ten sam co w nowym S3 ale to nie jest ten co u Ciebie. W S3 zrobili tak jakby downgrade...
Michał ty chyba masz jakieś błędne informacje? :jezor: Twierdzisz, że w nowych eSkach jest ten z GTI jak u nas?


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
PiterGOLF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 490
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 00:43
Lokalizacja: VWolin
Kontakt:

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: PiterGOLF » pn maja 02, 2011 11:19

My tak samo kolego reagujemy ciepłym moczem. Ja kolego tutaj na nikogo nie wsiadam, ale mógłbyś w końcu kolego zakończyć tą nie prowadzącą do niczego dyskusję. Nie wiem może ty mierzysz penisa na 1/4 , my raczej nie. Pozdrawiam Kolego. :ass: :ass: :ass:


Kupie, kompletne brązowe wnętrze do Golfa II CL 3d lub przedni fotel kierowcy i tylny lewy parapet (platikowy bez obszycia).

Golf Mk2 VR6 -------> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=160&t=85276
Golf Mk2 CL 87' -----> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=543320
https://www.facebook.com/przyborgarage

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:26

vrs pisze:Nope ;) W Golfie R nigdy nie było tego IC który jest u Ciebie, jest ten sam co w nowym S3 ale to nie jest ten co u Ciebie. W S3 zrobili tak jakby downgrade...
Mnie jednak sie wydaje, ze Jaro mial IC poprawiany. Ale dobrze nie pamietam, byc moze sie myle.
Sama wymiana IC nie daje duzo, stricte poprawia nieco termike auta przy mocniejszym upalaniu. Koni z tego nie ma, moze w gorace dni jest nieco lepiej i auto tak nie kuca.
MatthewG pisze:Moja rada dla Jarka: wypruj środek tak żeby został Ci tylko fotelik najlepiej dziecięcy Recaro-carbon, przyjedź na oparach i pozbądź się płynu do spryskiwaczy, zapodaj jakieś super leciuteńkie felusie na dobrej gumce, ubierz rękawice w celu uniknięcia nadmiernej potliwości rąk i super dopasowane buciki w których twoje stópki będą szybsze, a na koniec huknij na starcie z odcinki :popcorn: No i wyjmij żarówki bo nawet wyłączone mogłyby pobierać niepotrzebnie prąd, a co za tym idzie moc :rotfl:
Powinien jeszcze mocna kawe wypic, zeby kupa byla duza. 2 kg mniej zawsze :jezor: Ja na miejscu Jarka tez byl pojechal z 7k rpm, w koncu jak penis championships, to i obowiazek rozwalenia auta :hehe:
MatthewG pisze:Teraz mój apel, ludzie nie lubiący Jarka czemu tak podsycacie atmosferę? Trąci nienawiścią :jezor:
Teraz juz nie tylko Jarek zly, ale wszyscy bananowi chlopcy w Mk6. Wiadomo - ukradlismy i kupilismy za to fury, a w naszych fabrykach pracuja male czarne dzieci i umieraja z glodu. No i najgorsze - nie kupujemy aut dla kogos innego. A powinnismy! Teraz to wiem :)

Tymczasem ja lubie projekty sleeperow, lubie jak Corsa ma silnik 3.2 v6 i objezdza panow w furach za pol banki. Dlatego tez kupilem golfa, a moglem np. GTRa nabyc, stac mnie akurat. Ale sasiad ma GTRa i norme gestosci GTRow na hektar mamy zrobiona ;)

Mamy tutaj do czynienia z prosta zawiscia. Cecha narodowa, niestety.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:29

PiterGOLF pisze:My tak samo kolego reagujemy ciepłym moczem. Ja kolego tutaj na nikogo nie wsiadam, ale mógłbyś w końcu kolego zakończyć tą nie prowadzącą do niczego dyskusję. Nie wiem może ty mierzysz penisa na 1/4 , my raczej nie.
Skoro tak, to zegnam, ciepla i mokra dlon podaje. :satan:


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: MatthewG » pn maja 02, 2011 11:41

zlos pisze:Skoro tak, to zegnam, ciepla i mokra dlon podaje. :satan:
Żebyś mi takiej na jakiejś pojeżdżawce nie podał bo będę wolniejszy :jezor:
zlos pisze:Mnie jednak sie wydaje, ze Jaro mial IC poprawiany.
Dokładnie. Ty Michał też taki masz. Po podniesieniu maski nie pamiętam czy to widać, ale jak odkręcisz sobie grill to już na bank :-)
zlos pisze:Ale sasiad ma GTRa i norme gestosci GTRow na hektar mamy zrobiona ;)
Gdzie ty cholerka mieszkasz :P GTR, RS, laski w eRkach.. To może być tylko stolyca :grin:
PiterGOLF pisze:Pozdrawiam Kolego. :ass: :ass: :ass:
I koniec dyskusji.


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:47

Rybak pisze:Chłopaki, są filmiki " onclick="window.open(this.href);return false; Golf R20 340 KM VS Golf mk2 R36 300 KM cz.1

12. " onclick="window.open(this.href);return false; Golf R20 340 KM vs Golf mk2 3.6 300 KM cz.2

13. " onclick="window.open(this.href);return false; Golf R20 340 KM vs Golf 3.6 300 KM cz.3 były jeszcze dwa starty w których przegrałem ze względu na póżną reakcję lub na falstart przeciwnika.
Mała uwaga. Passat R36 ma silnik 300hp z wydechem, w którym jest zaszytych kilka ceramicznych katalizatorów. Na filmach widzę, że mk2 ma zmieniony wydech, zakładam że ceramiki wyleciały. Wniosek jest oczywisty - R36 ma ponad 300hp. W rzędowych czwórkach odetkanie wydechu daje przyrost 5-15% mocy, jeśli przyjąć 10% jako standard, to mk2 ma okolice 330hp.
Pewnie dlatego auta chodzą tak równo i układ na starcie decyduje o wyniku na mecie.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:53

MatthewG pisze:Żebyś mi takiej na jakiejś pojeżdżawce nie podał bo będę wolniejszy :jezor:
Tą mokrą dłonią ja już niejednego pogrążyłem ;) Uważaj więc i radzę dowiedz się jakie pączki lubię, bo będzie cienko... a raczej mokro :los2:
MatthewG pisze:Po podniesieniu maski nie pamiętam czy to widać, ale jak odkręcisz sobie grill to już na bank :-)
Nie musisz niczego odkręcać. S3 ma cały IC z aluminium. GTI ma czarne plastikowe boczki. Rzut oka na bok intercoolera wystarczy.
MatthewG pisze:Gdzie ty cholerka mieszkasz :P GTR, RS, laski w eRkach.. To może być tylko stolyca :grin:
Farsiafka - Komorów. Sypialnia dla biedaków, działki min. 2000 metrów, po 600 zeta za metr ;) Przyciąga biedaków jak magnes.
Szczęście miałem, że kupiłem działkę wiele, wiele lat temu...

Inny sunsiad, nazwisko dobrze znane, ma Bentleya z silnikiem V12. Modzony i to zdrowo. Ten jak przyspiesza, to drogowcy asfaltu znaleźć nie mogą ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pn maja 02, 2011 11:59

Tak z innej beczki - jutro mam luzikowy dzień, może się spikniemy gdzieś za dnia w Farsiafce?

EDIT: moja komórka padła, ładowarka ma za krótki kabel i nie sięga z domu pod Lublin, gdzie jeszcze siedzę ;)
Ostatnio zmieniony pn maja 02, 2011 13:01 przez zlos, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości