SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 11:44

intercooler, wydech, soft na jakimś bumboxie... wszystko z UK
będzie tego cała europaleta.

wieści gminne niosą, że jak to włoży, to 370 koników mu CompSport z tego wykrzesa; wtedy nie będę już taki wesoły ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pt kwie 29, 2011 21:17

A propos Focus'a strojonego prze VTG

http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t=6166" onclick="window.open(this.href);return false;
MatthewG pisze:Mnie ćwiartki też jakoś szczególnie nie pasjonują.
No coś tam ostatnio w innym wątku pisałeś co innego :bajer:

Z ciekawostek to byłem wczoraj na C, ale spęd był... i jeszcze mi scirocco wklepało :jaja:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 21:55

vrs pisze:Z ciekawostek to byłem wczoraj na C, ale spęd był... i jeszcze mi scirocco wklepało :jaja:
Trzeba było zadzwonić - dowiedziałbyś się, że na C jest zawsze spęd, często nawalonego piwskiem bydła.
Kto powoził Sciro? Lucas może? Takie pomarańczowe z czarnym dachem?
vrs pisze:A propos Focus'a strojonego przez VTG
http://www.tdiracing.pl/viewtopic.php?t=6166" onclick="window.open(this.href);return false;
To nie jest fura Pawełka, choć kolor i felgi identyko (BTW: kiepskie, gną się jak ołowiane, a nie kute).
Paweł jeszcze nie modził swojego.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pt kwie 29, 2011 22:32

zlos pisze: Trzeba było zadzwonić - dowiedziałbyś się, że na C jest zawsze spęd, często nawalonego piwskiem bydła.
Kto powoził Sciro? Lucas może? Takie pomarańczowe z czarnym dachem?
No że spęd jest to ja wiem bo mieszkam niedaleko i czasem tamtędy przejeżdżam.
Kto powoził Sciro? Lucas może? Takie pomarańczowe z czarnym dachem?
Ta, Lucas, specjalnie wczoraj pojechałem żeby przetestować to jego Rocco. Ładnie się to zbiera jak na 250KM jestem pod dużym wrażeniem, jest szybszy nie tylko z rolki ale również z miejsca. Tzn na 1 to ja jestem szybszy ale nie dużo a potem Lucas powoli się oddala.
Mój znajomy z S3 twierdzi że zarówno S3 jak i Golf mają w serii limitery doładowania na pierwszych dwóch biegach i nie można tym porządnie ruszyć. Może coś jest na rzeczy bo startowałem z 4.5 - 5k rpm. Z rolowanego też był szybszy ale zależnie od prędkości startowej raz więcej a raz mniej. Jak nie mam tak ze 4.5k rpm na starcie rolowanego to zanim to turbo się rozkręci to trochę to trwa...

Na pocieszenie w drodze powrotnej schrupałem czarnego Golfa mk6 GTI z DSG podobno mocna seria (230-240KM) bo wcześniej jechał równo z Lucasem (przed programem).

Tam się trzeba umówić jakiegoś dnia jak nie ma tego jarmarku. Jak coś będziemy organizować to dam znać, może wpadniesz.


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 22:48

Lucas zawsze dobrze ogarniał starty i furę. Na tyle, że miałem dziwne wrażenie, że miał tendencje do zapominania o kilku koniach w swoim aucie ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: daniel1d » pt kwie 29, 2011 22:54

Że z rolki to sprawa normalna że jest szybszy bo ma ośkę ale z miejsca to dziwna sprawa.No chyba że zapomniał że więcej koni niż mówi :P


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pt kwie 29, 2011 23:15

zlos pisze:Lucas zawsze dobrze ogarniał starty i furę. Na tyle, że miałem dziwne wrażenie, że miał tendencje do zapominania o kilku koniach w swoim aucie ;)
No moim skromnym zdaniem to Scirocco jak na 250KM jest bardzo szybkie...
daniel1d pisze:Że z rolki to sprawa normalna że jest szybszy bo ma ośkę ale z miejsca to dziwna sprawa.No chyba że zapomniał że więcej koni niż mówi :P

I -100kg...
No widziałem jego wykres gdzieś na jakimś forum... On twierdzi że na Gtechu robi powtarzalne 5.25 do 100 no to to jest zdecydowanie szybciej niż seryjny Golf R nawet z DSG... Wiem że Gtech to nie jest super sprzęt pomiarowy ale zawsze... Myślę że jednak mam te pi$#%3ne limitery i chyba będę z nimi żył do końca gwarancji :bajer:

Daniel przy okazji to bym się kiedyś z tobą złapał jeżeli jeszcze będziesz miał serię

EDIT:
Mam wykres http://www.gaweda.com/Matschke/VTG/Scirocco.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony pt kwie 29, 2011 23:17 przez vrs, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 23:16

@Daniel,
Seria w R20 jest kapryśna, czasem 200 rpm w lewo czy prawo i auto zupełnie inaczej się zbiera - do tego dochodzi zabawa z podtrzymaniem turbo i limitery na sikaczach. W sumie nie jest łatwo jechać z kimś, to ma super powtarzalne czasy... Jak Michał się wjeździ, to będzie mial powtarzalne wyniki i wtedy będzie pewniej chodzić na prostej. A po Ułężu to już w ogóle ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: daniel1d » pt kwie 29, 2011 23:21

vrs pisze:Daniel przy okazji to bym się kiedyś z tobą złapał jeżeli jeszcze będziesz miał serię
Wynik jest znany :P


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 23:21

vrs pisze:On twierdzi że na Gtechu robi powtarzalne 5.25 do 100 no to to jest zdecydowanie szybciej niż seryjny Golf R nawet z DSG...
Dokładnie z Lucasem robiliśmy porównanie G-techa i Racelogika. G-tech dba o dobre samopoczucie właściciela ;) o jakieś 0,4-0,6 sek w porównaniu do racelogika.

W manualu jest cholernie trudno wykręcić fabryczne 5,7 sek - wymaga dużo zgrania z autem.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: daniel1d » pt kwie 29, 2011 23:25

zlos pisze:Dokładnie z Lucasem robiliśmy porównanie G-techa i Racelogika. G-tech dba o dobre samopoczucie właściciela ;) o jakieś 0,4-0,6 sek w porównaniu do racelogika.
Zależy też od g-techa jeden pokazuje dobrze drugi nie,one łatwo ulegają uszkodzeniu.Ja u siebie mierzyłem trzema urządzeniami (g-tech,g-tech pro rr i racelogic) na każdym było 3.5s do setki.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » pt kwie 29, 2011 23:30

daniel1d pisze:
vrs pisze:Daniel przy okazji to bym się kiedyś z tobą złapał jeżeli jeszcze będziesz miał serię
Wynik jest znany :P
Latałeś z R20 manualem? Czy tylko przewidujesz :chytry:
zlos pisze:
vrs pisze:On twierdzi że na Gtechu robi powtarzalne 5.25 do 100 no to to jest zdecydowanie szybciej niż seryjny Golf R nawet z DSG...
Dokładnie z Lucasem robiliśmy porównanie G-techa i Racelogika. G-tech dba o dobre samopoczucie właściciela ;) o jakieś 0,4-0,6 sek w porównaniu do racelogika.

W manualu jest cholernie trudno wykręcić fabryczne 5,7 sek - wymaga dużo zgrania z autem.
No na tym filmiku co krąży gdzieś w necie z cośtam.co.uk gość z DSG robi 5.7 właśnie na G-techu dlatego się na to powołałem. Na temat precyzji tego urządzenia się nie wypowiem bo wiem że nie jest tak dokładne jak racelogic. Chodziło mi raczej o pewną tendencję


No pany jak bym chciał być królem prostej to bym kupił Rocco R i to z DSG.
A tak na poważnie to przednionapędówki mają z nami jakieś szanse tylko jak jest sucho, czyli przez 20% dni w roku. Przez resztę czasu mówimy im Pa Pa :jezor:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » pt kwie 29, 2011 23:35

vrs pisze:No pany jak bym chciał być królem prostej to bym kupił Rocco R i to z DSG.
A tak na poważnie to przednionapędówki mają z nami jakieś szanse tylko jak jest sucho, czyli przez 20% dni w roku. Przez resztę czasu mówimy im Pa Pa :jezor:
Luzik :)
Dlatego nie lubię napinania się, kto to kogo objechał i ile to on ma naprawdę koni - nie prowadzi to do TFUrczych wniosków. Wolę zabawy na torze, gdzie te konie, niutki... giną. I zostaje mięso, czyli kierowca. Wtedy to jest prawdziwe porównanie facetów, a nie gadżetów.

Sofcik dograsz, zdejmiesz limitery i będzie lepiej. A potem - popatrz na mnie czy Rybaka. Też mialo być troszkę lepiej. Troszeczkę tylko. A ja już mam głoda na więcej... ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: daniel1d » pt kwie 29, 2011 23:35

vrs pisze: daniel1d napisał(a):

vrs napisał(a):Daniel przy okazji to bym się kiedyś z tobą złapał jeżeli jeszcze będziesz miał serię


Wynik jest znany :P


Latałeś z R20 manualem? Czy tylko przewidujesz :chytry:
Nawet nie widziałem żadnego R20 na żywo i z dsg i z manualem :P R20 jest chyba nawet trochę lżejszy od R32 ma więcej mocy więc wynik jest do przewidzenia :P Dane fabryczne też są za R20..Ale spróbować zawsze można :D Byłem kilka razy na cargo w tym roku może jeszcze wpadnę.


www.proturbo.com.pl

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości