SZERSZEŃ: Golf R + wydech MG + CS dolot i soft 3.0 = 360KM

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » wt kwie 19, 2011 13:40

PiSi pisze: A tak juz na serio to obstawiam, ze po zalozeniu licznika bylbym (nie)chlubnym krolem LC. W ciagu ostatnich kilku miesiecy (zwlaszcza po odebraniu auta) probowalem dziesiatki razy tego "diwajsu" aby zobaczyc co da sie wykrecic. I musze uczciwie przyznac, ze pomimo okolic 600 NM wszystko (odpukać) dziala jak malina.
@PiSi Ty chyba nie masz seryjnej tej skrzyni, co :chytry:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

PiSi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 22:55
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: PiSi » wt kwie 19, 2011 14:23

vrs pisze:
PiSi pisze: A tak juz na serio to obstawiam, ze po zalozeniu licznika bylbym (nie)chlubnym krolem LC. W ciagu ostatnich kilku miesiecy (zwlaszcza po odebraniu auta) probowalem dziesiatki razy tego "diwajsu" aby zobaczyc co da sie wykrecic. I musze uczciwie przyznac, ze pomimo okolic 600 NM wszystko (odpukać) dziala jak malina.
@PiSi Ty chyba nie masz seryjnej tej skrzyni, co :chytry:
Nieee no jasne, ze nie mam :-) , ale tez i mam duzo wiekszy moment takze czeste strzelanie z LC moze byc/jest tak samo ryzykowne jak np. strzelanie LC na seryjnej skrzyni przy mocach ktore ma Tomek. Oczywiscie tak jak napisal Tomek LC jest po to by go uzywac, ale oczywiscie wszystko z glowa ;-) Ja w kazdym razie LC uzywam juz teraz na naprawde grubych przeciwnikow (np. 4 tygodnie temu na R8 v10) bo i tak 99% uzytkownikow pojade z "wolnej stopy". Z LC mam 3,6 do setki bez mam 4,3(zmierzone na zimowkach).



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » wt kwie 19, 2011 14:40

PiSi pisze:4 tygodnie temu na R8 v10
niektórym to się powodzi... :)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: Rybak » wt kwie 19, 2011 19:09

PiSi pisze:Nieee no jasne, ze nie mam :-) , ale tez i mam duzo wiekszy moment takze czeste strzelanie z LC moze byc/jest tak samo ryzykowne jak np. strzelanie LC na seryjnej skrzyni przy mocach ktore ma Tomek. Oczywiscie tak jak napisal Tomek LC jest po to by go uzywac, ale oczywiscie wszystko z glowa ;-) Ja w kazdym razie LC uzywam juz teraz na naprawde grubych przeciwnikow (np. 4 tygodnie temu na R8 v10) bo i tak 99% uzytkownikow pojade z "wolnej stopy". Z LC mam 3,6 do setki bez mam 4,3(zmierzone na zimowkach).
Pisi,ale ten Twój golfik musi wymiatać.Co do LC to też jestem takiego samego zdania jak Tomek,że jest po to żeby go używać,zresztą erki nie kupuje się po to żeby spokojnie jeżdzić z babcią do kościoła albo z teściową na zakupy,bo do tych celów nadają się setki innych,tańszych,wolniejszych i bardziej ekonomicznych aut.Twoje auto to prawdziwy przecinak,cały czas trzymam kciuki za projekt,bo też taki pomysł latał mi po głowie,ale ze względów praktycznych zdecydowałem się na nowszy model.Moje auto ma bardzo zbliżone parametry do auta Tomka i to mi w zupełności styka do codziennej eksploatacji i na podjeżdżawki,ale z tego co czytałem i słyszałem to przy Twoim aucie na razie jesteśmy :jaja: juniorki.A jak wyglądała konfrontacja z R8 podejrzewam,że pacjent z Audi zrobił duże :shock: oczy jak doktor z Golfiny go leczył :pub:



PiSi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 22:55
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: PiSi » wt kwie 19, 2011 20:13

Rybak pisze:A jak wyglądała konfrontacja z R8 podejrzewam,że pacjent z Audi zrobił duże :shock: oczy jak doktor z Golfiny go leczył :pub:
Nie chce robić Tomkowi OT zatem dosłownie w paru krótkich zdaniach. To r8 v10 należy do mojego sąsiada który zaproponował abyśmy się sprawdzili. Próbowaliśmy dwa razy. Raz audik był ok pól auta z przodu (rolka 10-20) a z miejsca od 0-20 byłem 2 długości z przodu. Golf z kreski startuje duuuzo lepiej niż r8 i do 16-17 km ma ze 3 długości przewagi. Potem jakby r8 trochę dogania ale baaardzo delikatnie i chyba cx ma tu swój duży udział. Ogólnie 0-20 erka jest bankowo szybsza.



Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » wt kwie 19, 2011 21:00

PiSi pisze:. Potem jakby r8 trochę dogania ale baaardzo delikatnie i chyba cx ma tu swój duży udział. Ogólnie 0-20 erka jest bankowo szybsza.
Cx i kilka KM więcej. Na v-max'a jedzie się koniem a nie stosunkiem KM/kg dlatego Cię dogania. Ogólnie i tak przeciąg na maksa robisz ;)


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: Rybak » wt kwie 19, 2011 21:13

PiSi pisze:Nie chce robić Tomkowi OT zatem dosłownie w paru krótkich zdaniach. To r8 v10 należy do mojego sąsiada który zaproponował abyśmy się sprawdzili. Próbowaliśmy dwa razy. Raz audik był ok pól auta z przodu (rolka 10-20) a z miejsca od 0-20 byłem 2 długości z przodu. Golf z kreski startuje duuuzo lepiej niż r8 i do 16-17 km ma ze 3 długości przewagi. Potem jakby r8 trochę dogania ale baaardzo delikatnie i chyba cx ma tu swój duży udział. Ogólnie 0-20 erka jest bankowo szybsza.
Podejrzewam,że Tomek się nie obrazi.Tak właśnie mniej więcej to sobie wyobrażałem :rotfl: Pozdrawiam



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » wt kwie 19, 2011 22:04

Dzisiaj się nie obrażam, taki dzień mam. Wybaczam innym, że mogą takie fury objeżdżać :helm:
Chory jestem na pewno...


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: MatthewG » wt kwie 19, 2011 23:06

Mnie właśnie czeka przejażdżka 911 Turbo S'em z PDK i z tego co mi właściciel opowiadał to jego odczucia są podobne do tych których doświadczył PiSi :grin: A muszę nadmienić, że wcześniej jeździł "zwykłą" 911 Turbo z manualną skrzynią. Oprócz tego zdarza mu się poszaleć 400KM Evo więc nie wszystko robi na nim wrażenie, ale jako meritum zacytuję: Mateusz w życiu byś nie uwierzył, ale objechałem spod świateł jakiegoś kolesia na litrówce! Chłopa wcięło :jaja: Gdybym miał takie fundusze to zastanawiałbym się czy brać Turbo czy może R8 V10, to drugie jest bardziej sexy :jezor:
Rybak pisze:Co do LC to też jestem takiego samego zdania jak Tomek,że jest po to żeby go używać.
I Ty Brutusie przeciwko mnie, ach :-(
PiSi pisze:Nie chce robić Tomkowi OT zatem dosłownie w paru krótkich zdaniach.
Jak to nie chcesz? Przecież wiemy, że chcesz. My wszyscy chcemy :kac:

Biorąc pod uwagę, że wszystkich ogarnęła żądza mocy to zastanawia mnie teraz jak szybko będziecie chcieli zorganizować ten forumowy zlot eRek :grin: I oczywiście sprawdzić kto ma większe...turbo ma się rozumieć :jezor:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

CompSport
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 23, 2010 12:51
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: CompSport » wt kwie 19, 2011 23:57

vrs pisze:
PiSi pisze:. Potem jakby r8 trochę dogania ale baaardzo delikatnie i chyba cx ma tu swój duży udział. Ogólnie 0-20 erka jest bankowo szybsza.
Cx i kilka KM więcej. Na v-max'a jedzie się koniem a nie stosunkiem KM/kg dlatego Cię dogania. Ogólnie i tak przeciąg na maksa robisz ;)
A skad wiesz ze R8 V10 ma wiecej KM??? ;-)



Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » śr kwie 20, 2011 00:03

CompSport pisze:
vrs pisze:
PiSi pisze:. Potem jakby r8 trochę dogania ale baaardzo delikatnie i chyba cx ma tu swój duży udział. Ogólnie 0-20 erka jest bankowo szybsza.
Cx i kilka KM więcej. Na v-max'a jedzie się koniem a nie stosunkiem KM/kg dlatego Cię dogania. Ogólnie i tak przeciąg na maksa robisz ;)
A skad wiesz ze R8 V10 ma wiecej KM??? ;-)
Jeżeli PiSi ma Golfa R32 Turbo robionego przez Was to ostatnio miał kilka KM mniej od R8 V10, nie wiem jak jest teraz :bajer:

BTW. Miło że się pojawiliście na forum :pub:


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » śr kwie 20, 2011 10:14

R8 V10:
typ 10-cylindrowy silnik benzynowy w układzie V, z bezpośrednim wtryskiem
pojemność 5204 cm3
Moc kW (KM) / obr./min. 386 (525)/8000
Moment Nm / obr./min. 530/6500

Osiągi
prędkość maksymalna 316
przyspieszenie 3,9 s
Odnośnie pogrubionych, to PiSi ma lepiej pod maską...


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: zlos » śr kwie 20, 2011 10:21

MatthewG pisze:Biorąc pod uwagę, że wszystkich ogarnęła żądza mocy to zastanawia mnie teraz jak szybko będziecie chcieli zorganizować ten forumowy zlot eRek :grin: I oczywiście sprawdzić kto ma większe...turbo ma się rozumieć :jezor:
Wychodzi na to, że trzeba:
- termin i miejsce ustalić z Wróblem lub innym mistrzem od kierowniczki
- zebrać chętnych (niekoniecznie TYLKO od eRek, choć zlot powinien być pod wezwaniem R-Gruppe)
- dograć kasę dla mistrza i jego kierowniczki

Zacznijmy zatem od terminu.
Pierwsza połowa lipca 2011 (1 dzień, od godz. 10.00 do 16.00 - tylko weekendy)? Dlaczego: pogoda + wakacje + dzieciory u dziadków i w koloniach karnych
Miejsce: Ułęż -> Ryki (miejsce MajóVWki)? Dlaczego: przyczepna nawierzchnia + litość dla zawieszenia

Technikalia, nie czytaj bo zakręci się w głowie:

Wikt i opierdunek: nasz własny, ale chętnie zapraszamy długonogie koleżanki do podawania zimnych napojów ;)
Wyposażenie: drugi komplet gum (cokolwiek, na czym da się wrócić w razie gumowej draki)
MiSZCZ: on + 1-2 trenerów będą jeździć z nami w samochodach + ustawi trasę na jazdę techniczną (bez pałowania) do nauki jazdy Time Attack (zabawa + nauka)
My Penis Competition: możemy tak ustawić trasę, żeby zostało miejsce na MPC i zrobić sobie wyścigi równoległe na prostej


Komu pasują takie ustawienia?


Lista (dopisz siebie):
1. złoś (Mk6 Golf R20 -> jedzie z WPR)
Ostatnio zmieniony śr kwie 20, 2011 10:41 przez zlos, łącznie zmieniany 2 razy.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
vrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 371
Rejestracja: pn gru 06, 2010 13:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mk6 Golf R + wydech MG + CompSport 3.0 = 340KM

Post autor: vrs » śr kwie 20, 2011 10:33

zlos pisze:R8 V10:
typ 10-cylindrowy silnik benzynowy w układzie V, z bezpośrednim wtryskiem
pojemność 5204 cm3
Moc kW (KM) / obr./min. 386 (525)/8000
Moment Nm / obr./min. 530/6500

Osiągi
prędkość maksymalna 316
przyspieszenie 3,9 s
Odnośnie pogrubionych, to PiSi ma lepiej pod maską...
No to odwołuję to co powiedziałem, tylko z kim on ma się teraz biedak ścigać :kac:
zlos pisze:
MatthewG pisze:Biorąc pod uwagę, że wszystkich ogarnęła żądza mocy to zastanawia mnie teraz jak szybko będziecie chcieli zorganizować ten forumowy zlot eRek :grin: I oczywiście sprawdzić kto ma większe...turbo ma się rozumieć :jezor:
Wychodzi na to, że trzeba:
- termin i miejsce ustalić z Wróblem lub innym mistrzem od kierowniczki
- zebrać chętnych (niekoniecznie TYLKO od eRek, choć zlot powinien być pod wezwaniem R-Gruppe)
- dograć kasę dla mistrza i jego kierowniczki

Zacznijmy zatem od terminu.
Pierwsza połowa lipca 2011 (weekendy)? Dlaczego: pogoda + wakacje + dzieciory u dziadków i w koloniach karnych
Miejsce: Ułęż -> Ryki (miejsce MajóVWki)? Dlaczego: nawierzchnia + litość dla zawieszenia

Komu pasują takie ustawienia?


Lista (dopisz siebie):
1. złoś (Mk6 Golf R20 -> jedzie z WPR)
Nie wiem czy w lipcu nie będę na urlopie, na razie na 95% będę nad morzem :-(


Pozdrawiam
Michał [vRS]

Manual Devil :twisted:

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości