[MK3] VOLKSWAGEN GOLF 3 BY WEGIEL ,,GERMAN-STYLE,,

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lothar
Car programmer
Car programmer
Posty: 40
Rejestracja: śr lut 16, 2005 10:10
Lokalizacja: WwW.Plock.INFO
Kontakt:

Post autor: Lothar » ndz maja 28, 2006 16:05

Wygląda niesamowicie


Książka Serwisowa - http://www.realitycom.pl (pełna wersja programu)

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » ndz cze 04, 2006 18:30

Tak na dzien dzisiejszy wyglada Grill, w środe odbieram wycieraczki
szukam sposobu na poszezenie nadkoli!
Obrazek


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » ndz cze 04, 2006 18:36

zajebiście wygląda :smoke:



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » ndz cze 04, 2006 18:38

Wypasik :food:



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » ndz cze 04, 2006 20:10

Wegiel pisze:Tak na dzien dzisiejszy wyglada Grill, w środe odbieram wycieraczki
szukam sposobu na poszezenie nadkoli!
[url=http://img294.imageshack.us/img294/7131/aaa2hl.jpg]Obrazek[/URL]
Przód poszerzysz błotnikami z laminatu, które i tak trzeba ciąć i przerabiać, a tył jedynie odciąć zewnętrzny błotnik od wewnętrznego i rozepchnąć go, potem szpachla i lakier. Innego ładnego wyjścia nie ma.



Awatar użytkownika
stasiu14
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 529
Rejestracja: wt sie 09, 2005 21:14
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: stasiu14 » ndz cze 04, 2006 20:39

Czy można tak jezdzic z rejestracja za szyba?Nie czepiaja sie niebiescy?Auto respect :grin:



Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » pn cze 05, 2006 00:43

TAZ pisze:Przód poszerzysz błotnikami z laminatu, które i tak trzeba ciąć i przerabiać, a tył jedynie odciąć zewnętrzny błotnik od wewnętrznego i rozepchnąć go, potem szpachla i lakier. Innego ładnego wyjścia nie ma.
Slyszalem o jakiejs maszynce ktora wyciaga na zewnatrz nadkola bez spwania i szpachlowania bo chcial bym tego uniknac! Co do rantow to sa zaklepane do srodka!
stasiu14 pisze:Czy można tak jezdzic z rejestracja za szyba?Nie czepiaja sie niebiescy?Auto respect
Zalezy na kogo trafisz ogulnie latam z rejstracja przyczepiona do dokladki ale na potzeby fotek demontuje ja!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn cze 05, 2006 12:10

Piekny golfiacz! Chce zrobic klape z tylu tak jak Ty masz. Mam obecnie tylko zaszpachlowany znaczek, mechanik mowil ze spoko bedzie, nawalil szpachli i polakierowal, a po 1,5 roku popekalo wszystko i glupio wyglada. Chce wywalic wycieraczke, listwe, przymruzyc, zaspawac i polakierowac. Ile Cie ten zabieg kosztowal? Cala klape polakierowales? Jak wyglada otwieranie klapy?


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » pn cze 05, 2006 20:03

demon3 pisze:Piekny golfiacz! Chce zrobic klape z tylu tak jak Ty masz. Mam obecnie tylko zaszpachlowany znaczek, mechanik mowil ze spoko bedzie, nawalil szpachli i polakierowal, a po 1,5 roku popekalo wszystko i glupio wyglada. Chce wywalic wycieraczke, listwe, przymruzyc, zaspawac i polakierowac. Ile Cie ten zabieg kosztowal? Cala klape polakierowales? Jak wyglada otwieranie klapy?
Wszystkie lementy sa spawane nie szpachlowane wiec nic nie pekna klapa byla cala lakierowana z obu stron koszt imprezy dos duzy 700zl ale musialem wycinac szybe i wklejac spowrotem poniewaz mialem ubytki przy samej szybie!
Co do otwierania zamontowalem silownik do klapy zeby otwieral zamek i mam w srodku przycisk do otwierania jak masz dobreko elektryka to mozna podlaczyc pod alarm-pilota!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Mentos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pn sie 23, 2004 16:36
Lokalizacja: GWE
Kontakt:

Post autor: Mentos » pn cze 05, 2006 20:29

Wegiel pisze:
demon3 pisze:Piekny golfiacz! Chce zrobic klape z tylu tak jak Ty masz. Mam obecnie tylko zaszpachlowany znaczek, mechanik mowil ze spoko bedzie, nawalil szpachli i polakierowal, a po 1,5 roku popekalo wszystko i glupio wyglada. Chce wywalic wycieraczke, listwe, przymruzyc, zaspawac i polakierowac. Ile Cie ten zabieg kosztowal? Cala klape polakierowales? Jak wyglada otwieranie klapy?
Wszystkie lementy sa spawane nie szpachlowane wiec nic nie pekna klapa byla cala lakierowana z obu stron koszt imprezy dos duzy 700zl ale musialem wycinac szybe i wklejac spowrotem poniewaz mialem ubytki przy samej szybie!
Co do otwierania zamontowalem silownik do klapy zeby otwieral zamek i mam w srodku przycisk do otwierania jak masz dobreko elektryka to mozna podlaczyc pod alarm-pilota!
a powiedz ..ten grill .. kupiles juz z chromowanymi listkami ? czy to jakos przerabiales ? bo szukam zakladu gdzie takie rzeczy robia



Awatar użytkownika
demon3
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: wt lis 02, 2004 22:17
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: demon3 » pn cze 05, 2006 21:26

Dzieki! Koszt rzeczywiscie spory, ale moze u mnie bedzie taniej troche, bo ubytkow przy szybie nie mam, wiec nie bede jej ruszal. Czesc prac moze zrobie z chlopakami, sprezarke mam, wiec teoretycznie sam bym polakierowal, jesli nie bedzie to dla mnie zbyt skomplikowane :-) Zrobic to musze tak czy siak, bo glupio wyglada to zaszpachlowane miejsce po znaczku ktore mi popekalo w ksztalt kolka...


STOP dziurom na drogach!!!

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » wt cze 06, 2006 00:24

Mentos pisze:a powiedz ..ten grill .. kupiles juz z chromowanymi listkami ? czy to jakos przerabiales ? bo szukam zakladu gdzie takie rzeczy robia
Grill jest wlasnej inwencji tworczej..hehe Czyli tak Sklep tuningowy ,, Castorama,, i tam masz do plytek wykonczenia w chromie lub innym kolorze takie listwy po 2metry troszke przerabiasz i przyklejasz do grilla no i mamy efekt jak widac umnie! Ewentualnie na Allegro sa grille cale w chromie!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » wt cze 06, 2006 10:27

Nie ma jak zrób to sam...ile satysfakcji że się coś samemu wymodziło i innym się podoba.

Ale golfina naprawdę śliczna.


Obrazek

Awatar użytkownika
Wegiel
Forum Master
Forum Master
Posty: 1207
Rejestracja: pn lis 08, 2004 02:22
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Wegiel » śr cze 07, 2006 01:01

TheGwiazdor pisze:Nie ma jak zrób to sam...ile satysfakcji że się coś samemu wymodziło i innym się podoba
Dokladnie najbardziej cieszy praca wloznona przez nas samcych! Nie problem dla niektorych wyjac plik $$$$$$$$$ i oddac auto do firmy ,,tjuningowejj,, ale co z tego ma!


Obrazek
Był Golf III 1.8 G-STYLE ----------- Był Passat B5 1.8T AirRide ----------- Jest Audi typ43

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości