[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
mrowkazw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: śr lis 12, 2008 21:36
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: mrowkazw » pn kwie 04, 2011 10:36

hehe jaka przemiana :bajer: :satan: :satan: :satan: wydaje mi sie ,ze wiem od kogo masz naklejki :smoke: :smoke: .w fajnym stylu zrobiles auto KOOREK :hmm: :pub: :pub:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3379978#3379978

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » pn kwie 04, 2011 15:02

no ładna przemiana, kolor felg itd, na początku wywoływał we mnie mieszane uczucie, ale jak to wszystko poskładane do kupy to powiem że wygląda to świetnie,

W sumie przy małych kosztach finansowych można zrobić zamieszanie przy aucie :bigok:



Awatar użytkownika
GarageBoy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1867
Rejestracja: pt lis 04, 2005 19:45
Lokalizacja: ERW - NEB
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: GarageBoy » pn kwie 04, 2011 17:09

Super pomysł na pomarańczke



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn kwie 04, 2011 22:52

Frykas pisze:ALOHA na szybie fajna i w klimacie auta ale tego PEDOBEARA bym wywalil bo psuje tył..
pomyślimy... zawsze chciałem mieć pedobear-a :D i mam... teraz jak już mam to może mi się szybko znudzi :bigok: może rzeczywiście średnio to wygląda, oswajam sietroche z wyglądem więc popatrzę któregoś dnia na to chłodnym okiem :-)
M4N14K pisze:nie zajrzysz przez jakiś czas do tematu a potem poznać nie można, fura na sezon przygotowana niebanalnie i zjawiskowo, dla mnie bomba :food:
dzięki :pub:
RafaelloW007 pisze:Robi skubany zamieszanie ;) widze Sajmon na bocznej siedzi :helm: jak z przodu i boku pomarańczki to może na tył też zostawić pomarańcz ;)
Sajmon daje radę :) z lampami to też może racja bo teraz większość lamp to homemade hcc.. moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, bo nie każdego stać na ori hcc ;) do mnie może by podszedł patent z pomarańczowym kierunkiem...
mrowkazw pisze:hehe jaka przemiana :bajer: :satan: :satan: :satan: wydaje mi sie ,ze wiem od kogo masz naklejki :smoke: :smoke: .w fajnym stylu zrobiles auto KOOREK :hmm: :pub: :pub:
dokładnie, od tego urwisa :satan: widziałem nawet do fotki z Tobą pozował :bajer: dzięki MRW :pub: :los2:
A r t u r pisze:no ładna przemiana, kolor felg itd, na początku wywoływał we mnie mieszane uczucie, ale jak to wszystko poskładane do kupy to powiem że wygląda to świetnie,

W sumie przy małych kosztach finansowych można zrobić zamieszanie przy aucie :bigok:
gdyby nie VT sam bym się na to wszystko nie zdecydował ;) wszystko było dokładnie przemyślane i miało być tak żeby nie było wsi, bez zbędnego kupowania gratów na przymiarkę i ewentualną sprzedaż ;) z efektu jestem zadowolony :-)
GarageBoy pisze:Super pomysł na pomarańczke
dzięki :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

pogoda88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 22:42
Lokalizacja: Paterek
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pogoda88 » pn kwie 04, 2011 23:34

Kolor kół i projektory mi banie zorały :grin:

Też myślałem o takiej opcji do mojego z projektorami i takim kolorem felg wcześniej, ale jakoś kasiorki mi ciągle brak :P

Całkiem dobrze ci sie zgrała decha z całokształtem samochodu, nie myślałem że w czarnym aucie tak to może wyglądać, myślałem że tylko pastelowe cieplutkie jasne kolory pasują do tego, a tu niespodzianka, dodatkowo napewno 5 drzwi też tu robi robotę.

pozdróVWka i czekam na następne mody :food:



Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: ShauN » pn kwie 04, 2011 23:37

Proszę, proszę jaka przemiana :) Autko super się prezenci, mam nadzieję że do Nysy zawitasz i uda się zamienić dwa słowa. Peace :D


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » wt kwie 05, 2011 08:57

Dobra to ten halt był pewnie kolo kościoła? Bo wczoraj jechałem i miałem 62km i do tego Policjantka mnie celowała, Dobrze ze do lamp się nie doczepił ze czerwone kierunki bo, mamy te sama drogie i często jakaś **** stoi co się chce doczepić do czegoś.
Może niedługo będę miał dla ciebie i Serka mała mila niespodziankę :satan: :food: , ale czekam na wiadomość jak coś już będę wiedział to się spotkamy i pogadamy :pub: :pub:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Przemas
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: czw sty 28, 2010 22:56
Lokalizacja: siedlce

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Przemas » wt kwie 05, 2011 16:28

Robi szał, super pomysł na pomarańczowe dodatki :bigok:



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: kenzy17 » wt kwie 05, 2011 17:43

Zapewne przyciąga sporą uwagę ,wszystko zrobione z dobrym pomysłem :food: Pomarańczowe szaleństwo i aloha trafione w sedno sprawy :bigok:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Awatar użytkownika
Lisu08
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:25
Lokalizacja: Warszawa-Zakręt
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Lisu08 » sob kwie 09, 2011 22:19

oryginalnie i z gustem :bigok:


Była corsa, była vectra, był 200sx, był MK3 :D
Mój Goferek: viewtopic.php?p=3860237#p3860237

Awatar użytkownika
gello1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 277
Rejestracja: pt sie 14, 2009 23:32
Lokalizacja: Krasnystaw

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: gello1 » sob kwie 09, 2011 22:50

oryginalne pomarańczowe detale. indywidualny styl. To się ceni :okej: :okej: :okej:



Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pawka508 » ndz kwie 10, 2011 01:14

POOREK,

ja tu nie wiem co mam pisać tutaj jest wszystko dopięte praktycznie na ostatni guzik i możesz zbierać graty na następny sezon :helm: :kac:



Awatar użytkownika
olozwirski
2 SLOW 2 PLAY
2 SLOW 2 PLAY
Posty: 1628
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:49
Lokalizacja: WKZ

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: olozwirski » ndz kwie 10, 2011 22:09

Fura sie slicznie prezentuje na drodze, normalnie ludzie sie ogladaja. Jechalem za toba do Radomia jakis tydzien temu, pozdrawialem z zielonego audi A2 :pub:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn kwie 11, 2011 00:09

olozwirski pisze:Fura sie slicznie prezentuje na drodze, normalnie ludzie sie ogladaja. Jechalem za toba do Radomia jakis tydzien temu, pozdrawialem z zielonego audi A2 :pub:
kojarzę :pub: było mi miło :) zwłaszcza podczas pozdrowień podczas wyprzedzania i na wlocie do Radomia, dzięki :bigok: a audi nie było srebrne? :P nie wiem z resztą.... :) z chęcią obadam twój nowy projekt, poprzedni urywał mózg ;) ależ ten świat jest mały :popcorn:


pogoda88 pisze:Kolor kół i projektory mi banie zorały :grin:

Też myślałem o takiej opcji do mojego z projektorami i takim kolorem felg wcześniej, ale jakoś kasiorki mi ciągle brak :P

Całkiem dobrze ci sie zgrała decha z całokształtem samochodu, nie myślałem że w czarnym aucie tak to może wyglądać, myślałem że tylko pastelowe cieplutkie jasne kolory pasują do tego, a tu niespodzianka, dodatkowo napewno 5 drzwi też tu robi robotę.

pozdróVWka i czekam na następne mody :food:
rzeczywiście ten setup bardziej pasuje do 5D ;) dzięki :okej:
ShauN pisze:Proszę, proszę jaka przemiana :) Autko super się prezenci, mam nadzieję że do Nysy zawitasz i uda się zamienić dwa słowa. Peace :D
też mam taką nadzieję... jeśli wyrobię się z kasą na Nysę to pojawię się na 100% :bigok:

Baran. pisze:Dobra to ten halt był pewnie kolo kościoła? Bo wczoraj jechałem i miałem 62km i do tego Policjantka mnie celowała, Dobrze ze do lamp się nie doczepił ze czerwone kierunki bo, mamy te sama drogie i często jakaś **** stoi co się chce doczepić do czegoś.
Może niedługo będę miał dla ciebie i Serka mała mila niespodziankę :satan: :food: , ale czekam na wiadomość jak coś już będę wiedział to się spotkamy i pogadamy :pub: :pub:
a właśnie że w środku miasta :wpysk: a nie przed jakimś kościołem :pop: :hammer:
Przemas pisze:Robi szał, super pomysł na pomarańczowe dodatki :bigok:
kenzy17 pisze:Zapewne przyciąga sporą uwagę ,wszystko zrobione z dobrym pomysłem :food: Pomarańczowe szaleństwo i aloha trafione w sedno sprawy :bigok:
Lisu08 pisze:oryginalnie i z gustem :bigok:
dzięki :pub: :pub: :pub: :)
pawka508 pisze:POOREK,

ja tu nie wiem co mam pisać tutaj jest wszystko dopięte praktycznie na ostatni guzik i możesz zbierać graty na następny sezon :helm: :kac:
różne myśli po głowie chodzą, zależy od dnia ;) w tym sezonie jest jeszcze plan na wnętrze, nawet dzisiaj oglądałem co nie co, ale kicha narazie...


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 71 gości