[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Chaos » pt kwie 01, 2011 10:31

No i jest SEX, a nie jakieś tram zwykłe piep.... :okej:
Pomysł był dobry i wyszedł naprawdę dobrze.



Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: herbiasty » pt kwie 01, 2011 10:41

Pieknie!! gratki awansu :)
ale.. wycieraczka na tyle out!! i z przod,u albo zolte halogeny albo pomaranczowe kierunki...
tak odemnie ;)


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Broda6666 » pt kwie 01, 2011 13:04

a mi sie nie podoba... i nie bede klapal ze super i wogole... bez tej dechy by duzo lepiej wygladal.... i znaczki dalbym na czarno a tylko kierunki pomaranczowe...


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Fredi88 » pt kwie 01, 2011 13:34

Broda6666 pisze:a mi sie nie podoba... i nie bede klapal ze super i wogole... bez tej dechy by duzo lepiej wygladal.... i znaczki dalbym na czarno a tylko kierunki pomaranczowe...
pewnie :D i by byl kolejny nudny czarny golf na projektorach jak w co drugim temacie...



Awatar użytkownika
Broda6666
METALOWIEC
METALOWIEC
Posty: 1339
Rejestracja: pn cze 09, 2008 02:41
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Broda6666 » pt kwie 01, 2011 14:38

tak czego sie spodziewalem...


MOJE BIAŁE MK3: viewtopic.php?f=88&t=244242" onclick="window.open(this.href);return false; było fajnie, jest kapota a może znów będzie ładnie...

Awatar użytkownika
Chaos
Whiskey
Whiskey
Posty: 584
Rejestracja: wt sty 06, 2009 19:34
Lokalizacja: Niepołomice/Kraków

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Chaos » pt kwie 01, 2011 16:34

Broda6666 pisze:a mi sie nie podoba... i nie bede klapal ze super i wogole... bez tej dechy by duzo lepiej wygladal.... i znaczki dalbym na czarno a tylko kierunki pomaranczowe...
Właśnie te detale sprawiają, że wygląda inaczej niż reszta i podkreślają indywidualność. Zresztą nigdy nie będzie tak, że wszystkim się będzie podobało to samo :)



Awatar użytkownika
KrzychuGT
low green GT
low green GT
Posty: 879
Rejestracja: śr lut 04, 2009 17:52
Lokalizacja: Żmigród
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: KrzychuGT » pt kwie 01, 2011 17:40

powiem tylko tyle...genialna mechaniczna pomarańcza :D


Panie Boże spraw by mi się chciało tak jak mi się nie chce :grin:
Od GT-ka do CL-a?!

Awatar użytkownika
kalbi_vw
silver
silver
Posty: 912
Rejestracja: pn gru 13, 2010 21:50
Lokalizacja: Kozienice

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: kalbi_vw » pt kwie 01, 2011 17:44

Jest kozak ale żółte halogeny jakoś mi nie pasują do tego pomarańczowego,lepsze by były dymione. Nie mogę się doczekać jak go zobaczę na żywo. Może wpadniecie do nas na spot jutro (sobota) o 17.30 w Kozienicach ?


Moje auto: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p= ... #p4524290/" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrazek

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: RafaelloW007 » pt kwie 01, 2011 20:05

POOREK pisze:mówisz pewnie o tym nie przepuszczającym światła i żeby wyciąć kilka otworków na wsteczny
ja kiedyś kupowałem do swoich to był czarniutki jak murzyn ciemną nocą, a przepuszczał światło niczym sitko :helm: :popcorn: podeśle na pw jak znajde ;)



Awatar użytkownika
Adrianao8
Kombinator
Kombinator
Posty: 1670
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 12:24
Lokalizacja: VW GRUPA CHOJNICE
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Adrianao8 » pt kwie 01, 2011 22:48

RafaelloW007, będę wdzięczny jeżeli napiszesz mi na pw o
RafaelloW007 pisze:ja kiedyś kupowałem do swoich to był czarniutki jak murzyn ciemną nocą, a przepuszczał światło niczym sitko :helm: :popcorn: podeśle na pw jak znajde ;)

Będąc w zeszłym roku na Cult Style w Wilczych Laskach był tam łopel i przed nim rozsypany piasek, porobione babki z piasku itp, i tak bym chciał zobaczyć Twojego golfa na zlocie... piasek... wiaderko z łopatkami... pomarańczowa deska taka jak była w Baywatch... no i lasencja w pomarańczowym bikini na masce :satan:



Szacunek za włożoną pracę w auto :bigok:



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 01, 2011 23:05

Fredi88, jak znajdę plażę na którą uda mi się wjechać to jak najbardziej :grin:
herbiasty pisze:Pieknie!! gratki awansu :)
ale.. wycieraczka na tyle out!! i z przod,u albo zolte halogeny albo pomaranczowe kierunki...
tak odemnie ;)
klapa nie była malowana, jak będzie okazja malować to pomyślimy o tym :bigok: z przodu pomarańczowe kierunki będą na 10000% z jednego względu na postoje w kierunkach które pięknie widać, a z drugiego że pasują pomarańczowym kolorem do całego tego sajgonu ;) żółte halo zawsze mi się podobały i od zawsze powtarzałem że jak będą u mnie to będą w tym kolorze, może w późniejszym terminie pomyślę nad smoked, ale narazie palcem po wodzie pisane... :pub:
Easy pisze:[...]Osobiście Golf mi się podoba, ale brakuje jeszcze jakiś pomarańczowych wstawek.
dzisiaj doleciało wielkie pomarańczowe aloha na tylną szybę, pomarańczowe serca whell whores także mam nadzieję że jakoś się to ładnie zgra ;)
kalbi_vw pisze:Jest kozak ale żółte halogeny jakoś mi nie pasują do tego pomarańczowego,lepsze by były dymione. Nie mogę się doczekać jak go zobaczę na żywo. Może wpadniecie do nas na spot jutro (sobota) o 17.30 w Kozienicach ?
wiesz co... nie wiem czy ktoś ode mnie chciałby jechać jeszcze, samemu to tak średnio mi się chce bo ani nikogo nie znam ani nic ;) napisz mi an PW gdzie ten spot dokładnie, ale nic nie obiecuję... bo nawet nie wiem do której będę się edukować jutro :helm:
Adrianao8 pisze:Będąc w zeszłym roku na Cult Style w Wilczych Laskach był tam łopel i przed nim rozsypany piasek, porobione babki z piasku itp, i tak bym chciał zobaczyć Twojego golfa na zlocie... piasek... wiaderko z łopatkami... pomarańczowa deska taka jak była w Baywatch... no i lasencja w pomarańczowym bikini na masce :satan:
do czasu jakiegoś zlotu będzie się okazja nad tym zastanowić :okej:


jeśli chodzi o to czy się komuś podoba czy nie to uważam że każdy ma prawo napisać co myśli, miło mi jest czytać dobre słowa, potrafię też zrozumieć że komuś może się nie podobać w przeciwieństwie do mnie :) tak jak komuś się podoba klapa us lub nie, bo to dość kontrowersyjny temat ;) robię auto indywidualnie, a czy sie komuś podoba czy nie to mnie wali :ass: chętnie słucham podpowiedzi i wskazówek, nie będę jeździł bez deski bo mojej mamie się to nie podoba ( :foch: ) i twierdzi że sieję wstyd! zdejmę jak mi się przestanie podobać albo uznam to za stosowne :satan: mógłbym tak biadolić bez końca, każdy ma własne zdanie i nie zamierzam nikogo na siłę do czegoś przekonywać :-) dotarła też własnie naklejka o treści "gusta i guściki - biusty i biuściki" i chyba wypadałoby ją nakleić w związku z powyższym :) tylko nie wiem gdzie żeby nie było po wieśniacku :pub:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
darekmk3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 559
Rejestracja: czw cze 11, 2009 19:50
Lokalizacja: Radziki Duże-Gdynia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: darekmk3 » pt kwie 01, 2011 23:17

Po dłuższej przerwie,miło przejżeć temacik i zobaczyć efekt prac.Naprawdę mi się podoba :okej: :food: Widzę że nie tylko ja będę smigał w tym roku z bagażnikiem.W zimę zakupiłem ten sam model,z tym że ja będę przewoził rowery.PROJEKTORY to jest to,może i oklepane jak piszą niektórzy,ale moim zdaniem to najlepsze lampy do MK III,pakujesz jakiś xenon do nich???Powodzenia w dalszych modach.
PozdraVWiam.


MK3 Green devil SS edition
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246202
Hella Projektor Black,HMB,Skóra,Klamki polo6N,Czarna podsufitka,Grill GTI,Sebring,Gwint,Borbet A

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 01, 2011 23:36

darekmk3, kuuuuupę lat, widziałem twoje mk3 w trendsie i zastanawiałem się czy żyjesz :helm:

jeszcze ode mnie takie coś na dobranoc:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

:popcorn:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Damian92
NEB-raska...
NEB-raska...
Posty: 1837
Rejestracja: pn gru 28, 2009 23:55
Lokalizacja: Elbląg

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Damian92 » sob kwie 02, 2011 00:27

Jest pięknie ! :pub:

Jedyna rzecz która mi nie pasuje to żółte halo :)

Odmiana mega, golfik robi robotę teraz :food:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości