[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
PeWu_GT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 209
Rejestracja: wt kwie 15, 2008 18:55
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

[golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str 58

Post autor: PeWu_GT » czw mar 31, 2011 19:58

POOREK, :grin: no wkońcu, dawaj resztę zdjęć bo widziałem przód jest grubo :bigok: i ten pomarańcz w słońcu będzie odwalał konkret robote :food:


~~>Golf III GT TDI <~~
Po co w aucie mam podłogę? przez nią niżej zejść nie mogę!
Obrazek

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Black ??? by POOREK - changes, changes.. str

Post autor: POOREK » pt kwie 01, 2011 03:35

Fredi88 pisze:POOREK, szukaj zderzaków usa... jak mu sie pupa napompuje to bedzie ladnie wszystko zgrane :food:
cały czas siedzi mi to w głowie, ale nie wiem czy nie lepiej jest na tych europejskich ;) bo co "wypasiony golf" to ma coś z pakietu usa... i tutaj jeszcze akurat jak zakładać to wszystko, a co najmniej komplet zderzaków... przedni mi się podoba, tył... no jakoś nie mogę się przekonać :P no i klapa też mi się podoba... czas pokaże, jakbym miał zainwestować jakąś kasę to poszedłbym we wnętrze ;)
rysiektr pisze:Ładnie :kwiat:
:pub:
bialko1991 pisze:lampy własnej roboty? nie pasują.. może zakombinuj żeby przypasowały do koła lub deski np czarny pasek ale kierunek pomarańcz
czekam na resztę zdjęć i naklejki ;) :D
no niestety własnej - tak wyszło :grin: hcc od zawsze mi się podobały więc narazie zostają te ;) z tym pomarańczowym może później pomyślę.. ale nie wiem jak wędą wyglądały te 3 kolorowe lampy :) żeby nie przekombinować... :pub: spotkałem się już ze zdaniem że czerwień na kołach, dużo lepiej by się komponowała z tym wszystkim i że źle zrobiłem malując kółka... ja myślę że CHYBA nie :)
pawka508 pisze:POOREK, po prostu piękny pomysł ;] i myślę że na jakimś zlocie zgarniesz godną nagrodę za swoją pracę ;]
myślę że może być trudno, ponieważ są dużo bardziej dopracowane auta ;) a na takie wymysły zazwyczaj nie ma kategorii pucharowych na zlotach :rotfl: no i nie w tym celu to wszystko, chociaż byłoby bardzo miło i byłoby na półkę co postawić :) pamiątka kiedyś po golfie by była :kwiatek:
MakTheDon pisze:Nie przemawia do mnie taki styl. Nie znaczy to jednak ze robisz zle ;) Kolor kol mi sie podoba bardziej niz poprzedni.
dzięki wielkie za opinię, ma prawo się nie podobać, ma prawo nie być w twoim stylu :) ja dzisiaj od mamy usłyszałem że teraz wstyd się ze mną pokazać, co mnie bardzo zabolało :foch: bo powiedziała że wszystko przeżyje, ale ta deska to przegięcie na skalę województwa! :shock: :-x
PeWu_GT pisze:POOREK, :grin: no wkońcu, dawaj resztę zdjęć bo widziałem przód jest grubo :bigok: i ten pomarańcz w słońcu będzie odwalał konkret robote :food:
nie pozwolę CI tego nie zobaczyć :okej:



no i obiecane fotki ;) przód jest kilka mm niżej niż rok temu :) wybaczcie że tak późno, nie było ich za dnia jak obrobić i pododawać :) poza tym i tak zdjęcia są do dupy, bo ktoś zrobił palucha na obiektywie, a dopatrzyłem się tego dopiero na komputerze że się jakieś refleksy porobiły :grrr: :grrr: :grrr:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jeszcze będą dodane jakieś ze dwa zdjęcia w ruchu, tylko muszą dotrzeć do mnie :popcorn: rozpoczynajcie sezon i Wy wszyscy :satan: piękna sprawa :hura:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Zybi236
Forum Master
Forum Master
Posty: 1161
Rejestracja: sob mar 29, 2008 21:46
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Zybi236 » pt kwie 01, 2011 06:59

Ja pierniczę, jak mi się te Twoje koła zajebiście podobają... i w czerwieni i w pomarańczu... mają coś w sobie :okej:
:pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub:


Mój Ex GTI Edition- RH ZW2, MTS-Technik, Hella Black Magic, H1 Smoked. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180827

Awatar użytkownika
Lukas
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 530
Rejestracja: ndz kwie 26, 2009 12:24
Lokalizacja: Łosice .W.L.S.
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Lukas » pt kwie 01, 2011 07:30

Zajebiście!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :okej: :okej: :okej:



Awatar użytkownika
stolniczkow
Forum Master
Forum Master
Posty: 1717
Rejestracja: ndz kwie 05, 2009 11:34
Lokalizacja: SD
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: stolniczkow » pt kwie 01, 2011 07:35

Jest na prawdę bardzo dobrze ale czy bez bry nie wyglądałby lepiej? :helm:


Czarne S3 1.8T - Dynosoft, MG Motorsport - 276km/365Nm
Grupowy chiptuning Aligator (DynoSoft) Katowice
Obrazek

Awatar użytkownika
cookies
Forum Master
Forum Master
Posty: 1808
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 20:52
Lokalizacja: Elbląg

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: cookies » pt kwie 01, 2011 07:44

Oj wyszło grubo- naprawdę :bigok: jest pięknie
Choć nie wiem czy nie za dużo tych kolorów - chyba deskę tez bym walnęła w pomarańcz a halo smoked ,ale może to tylko takie pierwsze wrażenie

ale hawaii wyszedł pełną gębą :okej: :okej:
POOREK pisze:ale ta deska to przegięcie na skalę województwa! :shock: :-x
hahahaha :kac:

powodzenia i do zobaczenie gdzieś na zlocie :food:



Awatar użytkownika
bialko1991
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2995
Rejestracja: wt lip 11, 2006 13:38
Lokalizacja: Ciechanowiec Warszawa
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: bialko1991 » pt kwie 01, 2011 08:14

Przód jest kocur :bigok: ale tył jakoś mi nie leży ;) a przymierzenie takich lamp jak mówie to chyba żeden problem, bo od cl to nieciężko pożyczyć od znajomego i tylko machnąć pasek folii na wsteczny :hmm:



Awatar użytkownika
Damiano01459
...
...
Posty: 599
Rejestracja: wt gru 01, 2009 20:31
Lokalizacja: Zwoleń
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Damiano01459 » pt kwie 01, 2011 08:14

No i jest pięknie, koła podobnie jak w tamtym roku bardzo ładnie się prezentują, projektory :helm: , a ta deska to chyba najlepiej pasuje do całości :bajer: .


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=386223
http://olx.pl/oferta/borbet-15-4x100-CID5-ID7Fgqf.html

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Frykas » pt kwie 01, 2011 08:32

a nie masz zdjec bez dechy ?? ja w ogole bym ja jednak przemalowal.. albo obkleil folia chociaz na pomarancz.. :bigok: :bigok:


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
pawka508
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 781
Rejestracja: czw sie 05, 2010 20:29
Lokalizacja: Bielsk Podlaski/ Warszawa

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: pawka508 » pt kwie 01, 2011 08:35

ale wygłaskany ten Twój dupowozik po prostu tylko pozazdrościć, i widać ile Twojej pracy siedzi w nim, a kategoria się znajdzie na pewno żeby coś wygrać hehe mi się podoba co zrobiłeś i dostajesz 10/10 :hmm:



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » pt kwie 01, 2011 08:50

Moje zdanie na temat wyglądu znasz, wiesz ze golf robi robotę, ale tez jak ci mówiłem pomysł nad decha w kolor, możesz tez ja obkleić i później jak coś to zerwać.


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
RafaelloW007
Forum Master
Forum Master
Posty: 1341
Rejestracja: sob sty 17, 2009 16:48

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: RafaelloW007 » pt kwie 01, 2011 09:32

Bardzo fajnie to wszystko wyszło ;) gleba wiadomo robi największe show ;) deski nie komentuje bo to nie mój styl :los2: mam nadzieje zobaczyc go w tym sezonie, przydałoby się jedynie pasek na lampach zmienic na ciemniejszy ;)



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pt kwie 01, 2011 10:10

dzięki wielkie wszystkim za opinie, każde słowo się przyda bo może rzeczywiście coś pozmieniam jak trochę pojeżdżę ;) narazie to mi się podoba jak jest z tego względu że jeszcze się nie nacieszyłem tym wyglądem co jest :helm: jak już mi się trochę przyswoi to będę kombinował, może z kolorem dechy, może z tymi lampami czy jakimiś innymi kombinacjami wykończeń ;) narazie mi się podoba jak ta żółta decha zgrywa się z żółtymi halo :) ochłonę to pomyślę :pub:

stolniczkow, mam jakieś zdjęcie bez bry, wstawiam niżej ;) ale maskę mam trochę dojechaną od kamyczków odkąd kupiłem i z bliska ładniej wygląda tak jak jest ;)

Obrazek

Frykas, zdjęć bez dechy nie mam ;) będzie okazja to pyknę, z bagażnikiem czy bez? :P

RafaelloW007, który pasek? na lampach tylnych? hm, mówisz pewnie o tym nie przepuszczającym światła i żeby wyciąć kilka otworków na wsteczny :chytry: pomyślimy :) a deska jest bo i tak nie ma czym zap....ć :) więc można tak jeździć :jezor: jak będzie czym zap...ć to się deskę zdejmie :popcorn:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Fredi88
Storm Beige
Storm Beige
Posty: 1821
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 18:52
Lokalizacja: Hönigsberg
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Fredi88 » pt kwie 01, 2011 10:19

POOREK, wypier.dzielaj na sesje na jakąś plażę :food: :hmm: :popcorn:



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości